İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ERSAN

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 13
29
Polo 6N / Ynt: yeni ışıklandırmalarım...
« : 29 Nisan 2015, 13:11:33 »
bluerose1 denemekten zarar gelmez ama Türkiyede olsa iyidi. evet bizim millet biraz boş konuşmayı sever, belkide çok sağlamdır bilmiyorum..
ersan bey düğmeleri ve göstergeyi kırmızı yapmak istiyorum.. ibreleri de oje ile kırmızıya boyayacağım. ışıklı ibre istiyorum ama bu çok zor.. düğmeler kolay gibi de.. göstege için ledler dipsiz ampullerin içine mi monte edilecek hemde dirençle beraber.. bu beni aşar, dipsiz led varsa onu alır değiştiririm en fazla. birde bu ledlerin kaliteli olmasını sitiyorum, internet üzerinden nerden tedarik edebilirim..? teşekkürlerr

hayır ampulü cıkaracaksıp atacaksın yerine 1K ohm driençi seri bağlayarak takacaksın, ledin yönü vardır ters takarsan ışık vermez, yanmaz ise ters cevir.

30
« : 29 Nisan 2015, 10:44:07 »
arkdaşlar kalorifer çerçevesindeki ışıkları hallettim sayılır, sağolsun Ersan bey sayesinde,  diğer ışıkları da elden geçirmek istiyorum, cam açma kapama vs. düğmeleri. az önce söktüm baktım ampulleri değiştirebilirm elim az çok yatkındır da; bu ampulleri nereden sipariş verebilirim. illa led mi döşemek gerekiyor, daha parlak ışık elde etmek için.. led işin den pek anlamıyorum ben..

lambanın yerine renkli led kullanabilirsin (şeffaf kılıf olsun)
lede seri direnç bağlayıp lambasın yerine lehimleyeceksi.
hangi renk istediğini söyle sana direnç değerini yazayım.
kolay gelsin.

31
« : 28 Nisan 2015, 11:17:05 »

32
Hocam ledler 3 v diyelim maviler ne acep

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

KIRMIZI           2 VOLT
KAVUNİÇİ   2 VOLT
SARI        2.1 VOLT
YEŞİL        2.2 VOLT
MAVİ        3.3 VOLT
BEYAZ        3.3 VOLT

33
« : 27 Nisan 2015, 10:58:06 »

örnekler

34
« : 26 Nisan 2015, 08:47:12 »
Abi acil benimde ihtiyacim var fiyat nedir yardimci olabilirmisin

mail attım

35
« : 05 Mart 2015, 19:33:53 »
hala istek oldukça yapıyorum. Mail atıyorum

36
Polo 6N / Ynt: SPORTLİNE DOHC :) ÜVEY EVLAT
« : 05 Mart 2015, 10:21:07 »
Eline sağlık çok güzel olmuş

37
Polo 6N / Ynt: km sayacı
« : 19 Şubat 2015, 23:15:33 »
resmini en yakın yzamanda çeker eklerim  ersan hoçam eskiden azdı yavaşca cogalıyor suan sankı kalemle karalanmış gibi duruyor lcd bulabilme şansım varmı

lcd bulman zor gibi, umarım led arızasıdır.

38
« : 19 Şubat 2015, 23:06:32 »
erşan hocam klima aydınlatması için boş yani boyasız kart atabilirmisin mail adresime [email protected]

tabiki hemen atıyorum

39
Polo 6N / Ynt: km sayacı
« : 18 Şubat 2015, 19:26:28 »
karatı siyah mürekkep şeklinde ise onarımı yapılmaz lcd değiştirlmeli,

ışık az geldiğinden karartı varsa onarılabilir.

40
« : 29 Ocak 2015, 13:35:41 »
Bende hep beyaz istemişimdir, ama isteyen olmadı daha

41
« : 28 Ocak 2015, 13:18:46 »
Çok güzel olmuş, ışık rengini galiba orijinal renginde kullanmışsınız konsola çok uyumlu görünüyor.

Ersan hocanın da eline sağlık.

teşekkur ederim

42
« : 28 Ocak 2015, 13:17:59 »
Ersan Hocama çok teşekkürler mükemmel bir iş çıkartmış. Biraz geç oldu ancak paylaşmak istedim. Gönderdiği kartın bir de ışık kuvvetini kontrol eden modülü mevcut.Işık gücünü kendinize göre ayarlıyorsunuz. Ve daha da önemlisi kart ısınmıyor.Benim daha önce yaptığım kart çok ısınıyordu hatta bu yüzden çok titiz şekilde şerit led döşedim ancak ısınma sorununu çözememiştim. Şu an karttan gayet memnunum. Resmini de paylaşıyorum.

güle güle kullan, beğenmene çok sevindim.  :D

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 13