İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ERSAN

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 13
15
Polo 6N / Ynt: malzeme ihtiyacı
« : 16 Haziran 2015, 22:50:34 »
kardeş doğru adres nihat hüvez 34 nht 22 bu adamın facebook a istek gönder ne istersen sana yardımcı olsun :tamamdir
:tamamdir

16
Polo 6N / Ynt: malzeme ihtiyacı
« : 16 Haziran 2015, 14:14:33 »
ben çıkma arıyorum, ama Balıkesir de böyle bir yer yok

17
Polo 6N / malzeme ihtiyacı
« : 16 Haziran 2015, 11:59:17 »
Böyle bir yardımlaşmanın başka bir form da olmadığından buraya yazıyorum,
BMW forum ruh gibi.

Araç BMW 1.16 M 2008 Bu arada

Arkadaşlar resimde görünen port bağaj bağlantı noktası kapağı ve şöför kapısına takılı olan kapaktan lazım, bulabileceğim yer konusunda bir fikri olan.

18
Polo 6N / Ynt: merkezi kilit
« : 19 Mayıs 2015, 23:10:00 »
büyük ihtimal merkezi kilit motoruna ve su girmiştir.
motor bloğu içerisindeki kartı kimyasal temizleme yapın,
sprek akrilik kaplama ile kaplayın,
kutuya su girmemesini sağlayın,
büyük ihtimal yıkanırken lambalın arasında kutuya su geliyor.

20
havalandırma kapağını sök,
cam acma dügmelerini öne dogru cekip çıkart,
göreceksin.

21
km saatindeki lcd lerin ledini kendin değiştirmeye çalışcaksan ince işçiliğin ve bilgin yoksa tavsiye etmem ben saati pert ettim mesela :D
yukarıdan aydınlatma ininse şerit ledöneririm ama kısa 2 parçadan yap yoksa fazla parlak olabilir

Evet bu konuda tek değilsin. Gerçekten çok hassas ve Tecrübe isteyen bir iş. Kurcalamanızı tavsiye etmem

22
ama kendi ışıkları taktığım ledlerden daha zayıf.? onları taktığım zaman ışık şiddeti daha az ama ekranın tamamı aydınlanıyor, altada led koymak istedim ama ledi yerleştirilecek yer yok. daha büyük bi led kullanınca yolda gözümü yorar sanki.  ben ışığın altındaki o yeşil şeridi çıkarttığım için alt tarafa ışık yansımıyor diye düşünüyorum.. birde km saati gösteren ekran hala yeşil kaldı, güzel olmadı. bu sayfada bi tane buldum ama http://www.vwtr.net/forum/polo-6n/96-polo-gosterge-on-gogus-aydinlatma-nasil-olmus-t14291.0.html nasıl yapmış olabilir  bilmiyorum

o lcd leri aydınlatan 2 şer led var onları değiştirmiş.

23
senin panel üstten aydınletmalı imiş,
ışık gücü biraz daha yüksek led kullansan olacak sanki

24
göstergede de en üstteki iki ışığı söküp yerine mavi led taktım, ışıkların altındaki yeşil plastiğide çıkarttım.. sonuç pek tatmin edici olmadı, göstergenin alt kısmı karanlık kaldı, yeşil plastiğin yerine mavi plastik mi koymalıydım acaba, ışık dağılmıyor, üstte toplanıyor.

fotograf ekler misin

26
bu sefer bende talibim sürekli niyetleniyorum kısmet olmadı bi türlü

yapalım, kart problemi yok artık.
bazı örnekleri burada

27
Polo 6N / Ynt: yeni ışıklandırmalarım...
« : 30 Nisan 2015, 23:39:18 »
kart geldi taktım güzel oldu ersan hocam teşekkürler..   :D akşam foto atarım, fakat doğru bir şekilde bağlayamadım galiba. :-[ farları açınca yanmıyor, kontaktan yanıyor beninkiler.. gündüzleride mi yanıyor bunlar..? cam açma düğmesine giren en üstte iki kablo var, düğmenin lambasına giden.. bağlantıyı oraya yaptım, düğmenin lambası far düğmesinden yanarken kart kontağı çevirdiğim zaman yanıyor, aklım ermedi bu işe

yanlış yere bağlamışsın,

havalandırma kartı lambasının uclarına bağlayacaksın,

veya attaki cam acma dügmelerindede ışık hattı var, oraya da bağlayabilirsin, şahsen ben can acma dügmesine bağlamıştım, daha kolay gibi gelmişti.

28
Polo 6N / Ynt: yeni ışıklandırmalarım...
« : 30 Nisan 2015, 10:55:38 »
cam düğmelerini kırmızıya çevirdim ama ayna ayar düğmesini yapamadım. 4 tane yeşil ışık var küçük küçük onlarda yeşil levhaya lehimli.. o kısmı değiştiren var mı..? o küçük ışıkların kırmızısını nerden bulabilirim..?

burtadan bulabilirsin

http://www.direnc.net/KIRMIZI-1206-LED-10-ADET,PR-10399.html

deseydin ben onuda gönderiridim :)

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 13