İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - eroldemir73

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 27
57
Polo 6N / Ynt: 99 MODEL POLO-FM TRANSMITTER
« : 06 Ağustos 2010, 11:35:17 »
Ben Radyo ve kart okuyuculu trimax marka bir cihaz aldım.
Radyosu kaliteli.. Cihazın üzerinde herhangi CD veya kaset takılacak bir makinizma yok. USB veya SD kart giriş yerleri var. Süper kaliteli çalıyor. Ben attım mp3lerimi SD karta buradan çok rahat dinliyorum. Herhangi bir menaik mekanizma olmadığı için arıza çıkartma ihtimalide daha düşük.
Yeni alacak olanlara bu cihazdan tavsiye ederim.
FM transmitter'lar radyo kanalından yayın yaptığından cızırtı yapabiliyor.

58
Sohbet / Ynt: Evleniyorum Mutluyum :)
« : 30 Temmuz 2010, 15:57:21 »
Tebrik ederim. Allah bir yastıkda kocatsın.

59
Polo 6N / Ynt: Direksiyonda ağırlaşma
« : 26 Temmuz 2010, 09:15:32 »
Akü ışığıda yanıyorsa kayış kopmuştur

60
Geçmiş olsun..
Arkadaşlar çok yüksek hızları konuşunca bile insanın içini bir hoş ediyor ama Bizim arabalar ufak araba.. Bu bahsettiğiniz hızlar şakaya gelmez. Hatayı kaldırmaz.
Gaza gelmeyin  :bekleriz:

Hepinize kazasız belasız hayırlı sürüşler dilerim.

61
Polo 6N / Ynt: far düğmesi lambaları
« : 19 Temmuz 2010, 09:20:10 »
Ben o  kapağın içine her işaretin altına gelecek şekilde mavi led koyup sıcak silikonla sabitledim.Orada geniş bir alan var.  Orta düğmeye ise içine  kırmızı led kullandım.  Öyle daha canlı ve güzel gözüküyor. İşaretler mavi düğme üzerindeki ampul işareti ve ucundaki nokta kırmızı yanıyor. Elinden geliyorsa bu şekilde deneyebilirsin.

62
Polo 6N / Ynt: far düğmesi lambaları
« : 19 Temmuz 2010, 09:10:37 »
Ben oranın ışıklarını değiştirirken sanki o lambaların lehimlerini eriterek çıkartığımı hatılayorum ama aradan zaman geçti. emin olamadım. Direk lehimli olabilirler..

63
Polo 6N / Ynt: Ön plakalık iptali
« : 15 Temmuz 2010, 11:28:29 »
Biraz önce kayınço ile konuştum. Senin olayı sordum. Normalde biz o tip işi fiber ile yapmıyoruz dedi. İki günde çatlar sonra dedi.
Onlar kapatılacak yere ilk önce tel uygulayıp sonrasında üzerine tampon plastiğinden plastiği eriterek uygulayıp sonrasında polyester macun çekip yapıyorlarmış. Komple boyası ile filan 200 TL ye yaparım senin arkadaşa dedi. Normal gelene böyle bir şeyi 300 den aşağı yapmıyorum dedi. Eğer tamponun altına ekde istersen 50 TL daha alırım dedi. Genelde öyle istiyorlarmış.

64
« : 15 Temmuz 2010, 08:56:52 »
Erol sen nerdeydin yaaaa ben bu işi araştırırken benim ustam ilk defa böylebişey yapmış acemiliğine geldik boya dahil kaça yapar diye sorabilirmisin rica etsem?
Şu andaki durumu ne ... ? sıfırdan baştan mı yapılacak... mevcutun üzerinde tamir mi olacak??

65
Olur mu.. yaparım dedim.. ondan sonra ama zaman uymadı ama başka bir şey ilgilenemedim.  :-[ Ben utanırım  :-[
Kendime bile bir türlü zaman ayıramıyorum. Halen yarım kalan pandizot işim var. Kumaş kaplı halde duruyor. Halen üzerine polyester süremedim.
İşallah yapıcam >:(

66
« : 14 Temmuz 2010, 11:35:18 »
Arkadaşlar benim kayınbirader kaporta boyacı. Kendisine en çok gelir getiren iş de fiber. Herkes iyi yapamıyor fiber olayını.
Böyle işleriniz olduğunda haberim olur ise kendisine indirim de yaptırtırım. Yedikule'de yeri. Gitmişken bir de kendisine pasta cila yaptırırsınız. iç dış yıkama dahil 50 TL . pasta cila.. :tamamdir

67
erol abi seninle konustugumuz düğme ısıklandırma işini yaptım ii oldu yardımın için teşekkrler
O günden sonra senden bir ses seda çıkmayınca yaptı diye tahmin etmiştim zaten. Yeterince ilgilenemediğimden utandığımdan soramadım. Senin adına sevindim. güle güle kullan.

68
arkadas aynısınoı yaptım fakat sen saatın arkasınada aynı ledı uce katla koy super oluyor saat ve kılometre masmavi oluyor
Nereden bahsettiğini tam anlayamadım..

70
Polo 6N / Ynt: [b]ÖN KONSOL VEYA TEYP ÇERÇEVESİ[/b]
« : 25 Haziran 2010, 11:56:51 »
Benimkinde şimdilik ufak bir çatlak var >:(
 Çalışmanın neticesini göremedik ama yinede emek vermişsin. eline sağlık. İleride başımıza gelirse bize fikir vermiş oldun.
Son halininde bir ara fotosunu eklersen seviniriz.

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 27