İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - eroldemir73

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 27
43
Polo 6N / Ynt: hararet ve ilk çalışma sorunu
« : 28 Aralık 2010, 10:51:55 »
Benzin pompasını ne kadara değiştirdin?

44
Polo 6N / Ynt: bagaj ışığı
« : 08 Aralık 2010, 17:51:47 »
Bende kendi yaptığım pandizotun alt kısmına internette satılan led tavan lambalarından monte etmiştim. Ucunuda mevcut bagaj ışığına bağladım. Bagaj oldukça aydınlık oldu.

45
Polo 6N / Ynt: DÖŞEME
« : 20 Ekim 2010, 14:01:37 »
Yeniden de yapışmıyor. normalde kumaşın altında çok ince bir sünger tabakası var. Bu sünger tabakası yıllar boyu sicakdan ve soğukdan dolayı toz haline geliyor. Tamiri olmuyor anlayacağın. Mevcut döşemenin sökülüp zımparalayla iyicenen temizlendikden sonra yenisini yapışıtırıyorlar. 100-150 TL fiyat isytiyorlar.

46
Sayın üyeler. 98 Polo HB otomatik vites sahibiyim. Son iki haftadır ilk çalıştırmada (motor soğukken) geri viteste bir sorun olmamasına rağmen arabam birinci vitese geçmiyor. Gaza yavaş yavaş basıyorum, 5-10 saniye sonra bir atılmayla birlikte vitese geçiyor. Diğer vites geçişlerinde bir sıkıntı olmuyor. Motor ısındıktan sonra ilk çalıştırmada bir daha sıkıntı olmuyor. Acaba kavramada mı bir sıkıntı var, yoksa şanzumanda mı Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Yağını değiştir. Aynı problem bende de var. motor soğukken 1 den 2 ye çok sert geçerdi. yağı değiştirince çok ender yapıyor. Oda yumuşak bir şekilde yapmaya başladı. Bu arada yağ eksikmiş bende. oda tamamlanmış oldu. Eksik olmasındanda kaynaklanıyor olabilir.

47
Polo 6N / Ynt: Kalorifer Sorunu Acil Yardım
« : 11 Ekim 2010, 10:54:54 »
Gerçekten çok istemişler. Yedikule tarafına giderim dersen özelden bana ulaş. Seni benim kayınbirader'e yönlendireyim.

48
Polo 6N / Ynt: Benzin göstergesi arızası??
« : 07 Ekim 2010, 09:12:43 »
Depoyu fulleyince benzinciler pompa atınca yine doldurmaya devam edip genleşme tankını filanda ağzına kadar doldururlar. O yüzden bir süre ibre hep full de kalır ama 100 km iyi yol yapmışsın. Düşmesi gerekirdi. Adam iyi doldurmuş  :D

49
Polo 6N / Ynt: hava filtresi
« : 04 Ekim 2010, 18:10:43 »
Aslında bizim boğaz kelebeğinin kirlenmesine yol açan şey olarak be o karter den gelen boruyu görüyorum..
Epeydir boğaz kelebeğini temizlemedim. Hafta sonu bir temeizleyim. iyi aklıma geldi:)

50
Polo 6N / Ynt: 6N klima aydınlatması sorunsalı???
« : 03 Eylül 2010, 13:20:04 »
Adamlar çözmüşler aynı zamanda aşmışlar olayı ama pahalı ya...
Ben çözdüm bir şekilde. istediğim gibi oldu. Bütçemde bu tip ürünlere para ayırabilseydim açıkcası bende uğraşmazdım 7-8 saat. güzel ürünler var. Kadran benimde çok hoşuma gitti.

Resim parlak çıkmıştı.

51
Angel'lı resimleri bekliyoruz..

52
Polo 6N / Ynt: Akü ışığı ve direksiyon
« : 12 Ağustos 2010, 08:59:33 »
En son ne zaman klima gazını kontrol ettirdin.

53
Polo 6N / Ynt: 99 MODEL POLO-FM TRANSMITTER
« : 10 Ağustos 2010, 18:34:29 »
Hayırlı olsun... Güle güle kullanın.

54
Polo 6N / Ynt: Polo konsol kaplama
« : 10 Ağustos 2010, 11:28:23 »
Buda benden. karbon desenli kaplama... resim kötü olmuş.. üzerindeki çatlaklar filan kapandı. iyi oldu. İlk defa folyo işi ile uğraştım. Fena yapmadım hani. >:D.
ama arkadaşların dediği gibi bende diğer parçaları sökmeden alttaki vidayı söktüm. Ama inanın en zor kısmı buydu. Sıcak havada resmen ter attım o vidayı sökene kadar. :-X
Resmi hava aydınlıkken çekeyim dedim. sonrasında bir kaç ufak rotuşla daha güzel göründü gözüme..
Buda resmi..

55
Polo 6N / Ynt: 99 MODEL POLO-FM TRANSMITTER
« : 10 Ağustos 2010, 09:09:01 »
Tüh. almışsın. . geç cevap verdiğim için kusura bakmayın...
TRIMAX TMX-7099 USB-FM-MP3-SD-MMC OTO TEYP - Merter Elektronik "Sanal deÄŸil Gerçek AlışveriÅŸ!"
artık diğer alacak olan arkadaşlara lazım olur belki bu link. bu sitede fiyatı pahalı ben 69 tl ye gittigidiyordan almıştım.
Gerçekten çok iyi bir cihaz.

56
Fiyat 80 TL. (iç dış yıkama dahil)
Yine makul fiyat, yine kaliteli hizmet.
Bugüne kadar olan ilginiz için teşekkürler.
Yerimiz, Yedikule Zindanlarının girişinde.

!!! BAHAR KAMPANYASI !!!
Klima gazı 40 TL
Pasta Cila 80 TL (İç dış yıkama Dahil)

Havalar ısınmaya başladı. Bu fırsatı kaçırma...
Sadece iç dış yıkama için 15 TL ödeme. Getir aracın ilk günkü gibi pırıl pırıl olsun...
Sıcaklarda sıkıntı çekme.. Yaz gelmeden bulabileceğin en uygun fiyatla klima gazını dolduralım, klimanın bakımını yapalım.

PAŞALI OTO KAPORTA - BOYA RADYATÖR/KLİMA BAKIM ve ONARIM SERVİSİ

Adres :

Kocamustafa Paşa Cad. No:68/A Fatih İstanbul

TEL : 0 212 585 08 11

CEP : 0 536 231 68 98 (KAPORTA - BOYA)

CEP : 0 542 435 21 46 (RADYATÖR - KLİMA)

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 27