İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - eroldemir73

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 27
15
uygulamalarınızı resimlerseniz daha çok dikkat çekeceğinizi düşünüyorum, gerçekten uygun bir fiyatmış :tamamdir
En yakın zamanda resim koyacağım. Pek gidemediğim için yanlarına resim çekmedim. Ancak fotoğrafda nasıl anlayacaksınız. İşi yapan 25 yıllık boya ustasıdır. 

16
 :tamamdir :tamamdir GÜNCEL  :tamamdir :tamamdir

17
Polo 6N / Ynt: hararet sorunu
« : 27 Haziran 2011, 15:37:32 »
Merhabalar,
Arkadaşlar geçici bir çözüm olarak şunu önereceğim.Eğer ki yolda hararet problemi karşılaşırsanız, klimanın ayarını sıcağa getirip camları da açıp en yakın tamirciye kadar gidebilirsiniz.

:tamamdir :tamamdir :tamamdir
Klima fanı çalışacağından normal fan görevi görür ve harareti düzenler.

18
Polo 6N / Ynt: plaka değiştirme işleri ????
« : 22 Haziran 2011, 09:14:07 »
Annen noter'den arabanın satışını sana versin. 75 TL civarı. Orada sana soruyorlar plaka değişimi istiyormusun diye.. evet dersen bir 75 TL de ona alıyorlar. Annen mevcut trafik sigortasını iptal ettirecek. Sen satışı aldığından yeni trafik sigortası yaptıracaksın.. Bunu sigortadan zarar etmemek için sigortanın bitiş zamanına denk getirirsen iyi olur. Birde yeni plaka basımı filan ufak bir masrafı daha oluyor. Aklıma böyle bir yol geldi:) Annen ikameti adapazarı olduğu için 34 plaka çıkartabilirmisin onu bilmiyorum

19
Arkadaşlar sizlerle bu forumdaki satılık bölümündeki ilanımın linkini gönderiyorum. FIRSAT !!! PASTA CİLA KAMPANYASI 80 TL (İç Dış Yıkama Dahil)
Bu işi benim kayın birader yapıyor. 25 yıllık ustadır boya ustasıdır kendisi. Fiyat çok uygun. Eğer bulunduğu yer ( Yedikule) size yakınsa gidip yaptırın.

20
Bora / Ynt: BORA :))
« : 15 Haziran 2011, 15:27:30 »
Merhaba,
neden satıyorsunuz acaba? birde arabanın özelliklerini ve fiyatını görebileceğimiz bir ilanı varmı?

21
Telefonla irtibat kurun lütfen.
CEP : 0 536 231 68 98 Cüneyt Usta (KAPORTA - BOYA)

22
Fiyatlar yeni güncellendi.

!!! BAHAR KAMPANYASI !!!
Klima gazı Piyasanın en uygun fiyatı
Pasta Cila 80 TL (İç dış yıkama Dahil)
Havalar ısınmaya başladı. Bu fırsatı kaçırma...
Sadece iç dış yıkama için 15 - 20 TL ödeme. Getir aracın ilk günkü gibi pırıl pırıl olsun...
Sıcaklarda sıkıntı çekme.. Yaz gelmeden bulabileceğin en uygun fiyatla klima gazını dolduralım, klimanın bakımını yapalım.

PAŞALI OTO KAPORTA - BOYA RADYATÖR/KLİMA BAKIM ve ONARIM SERVİSİ
Adres :
Kocamustafa Paşa Cad. No:68/A Fatih İstanbul
TEL : 0 212 585 08 11
CEP : 0 536 231 68 98 (KAPORTA - BOYA)
CEP : 0 542 435 21 46 (RADYATÖR - KLİMA)

23
Güncell :saygılar

24
Polo 6N / Ynt: texaco marka yağlar nasıldır sizce?
« : 02 Haziran 2011, 18:11:18 »
40 TL vermişken 50-55 TL 'ye Castrol magnatec alsaydın keşke.. Bende kısa mesefede kullanıyorum genelde ama hiç o dediğin tarifde bir şeye rastlamadım. Bir keresinde ne marka olduğunu şimdi hatırlamıyorum başka marka bir yağ kullanmıştım. Dediğin olayı yaşadım. Dediğim gibi Castrol gibi bir yağda kısa mesefade bile yaşamıyorum. Yağın kalitesinden dolayı demişlerdi o zaman..

25
Polo 6N / Ynt: Yağ Soğutucuyu bulamıyorum
« : 27 Mayıs 2011, 08:53:42 »
Yani adam parçayı yapmış, satıyor ama hangi marka araçta kullanacağını bilmiyor :-X

26
Konu günceldir. :tamamdir

27
Polo 6N / Ynt: Yağ Soğutucuyu bulamıyorum
« : 24 Mayıs 2011, 10:14:29 »
Bundan sonra çinden parça getirme işine giricem :p

28
 :tamamdir
Evet.. bulabileceğiniz en uygun fiyattır. Üstelik işi yapacak kişi 25 yıllık boyacı. Bakmayın bu işte bile tecrübe gerekiyor. Benim kayınbiraderlerim.
Belediye bulundukları Kocamustafapaşadaki sanayi sitesini kaldırınca yedikulede ufak bir dükkanda hizmet vermeye devam ediyorlar. Şu andaki dükkan biraz daha geniş olsa iyi iş yapacaklar. Tüm çevreleride o tarafda olduğundan büyük bir sanayi sistesine gitmeyide riskli görüyorlar. şimdilik yaptıkları işin yanısıra bu tip kampayalarla hiç olmazsa günü kurtarıyorlar.

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 27