Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - eediz

Sayfa: [1] 2 3
1
arkadaşlar bende GOLF 5 im için 100 bin bakımına gidiccem. Arabamda bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama içim rahat etsin. Sİzce Yakup usta ne kadar bi ücret çıkartır ?  SOnuçta öğrencciyiz  :-[ :-[

2
jant şart

şimdilik idare ediourum. jant için 2 bine yakın para ayırmam lazım. Oda biraz zorlar beni açıkçası. şimdilik böyle idare etsin

3
Tam krom parçaları sevmem dicektim ki aracınız koyu renkmis :) ben yakıştırdım, ellerinize sağlık..güzel günlerde kullanın ;)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

teşekkürler bende çok seven biri değilim aslında ama siyah arabaya çok yakıştırıyorum. o yüzden yaptım.

4
Golf V / Ynt: Yeni Jantlar
« : 26 Nisan 2014, 13:26:58 »

tamamdır bekliyorum o zmn.

biraz geç oldu ama :D anca yükleyebildim. Bu şekilde görünüyor. Konusunuda açtım zaten

5
Arkadaşlar krom ön panjur/ arka çıta/ cam kenarı / ve kapı yazısı aldım. Toplam 150 lira tuttu bütün parçalar. Kendim yapıştırdım. Zaten çok kolay uygulaması. Fikirlerinizi bekliyorum. Çok makyajlayıp ferrari görünümlü şahin kıvamına getirmemeye çalıştım. Yeterince sade olduğunu düşünüyorum.

6
« : 21 Mart 2014, 17:59:33 »
yok ya orjinalin pek dışına çıkmak istemiyorum yeni modellerinde ne varsa onları anımsatsın yeter farların kenarına falan dönüyo sevmedim yanı connect lerde ducato larda bile var yani :D

orda fazladan dönmüş. normalde  4 çıta var sadece. o dönmeler yok yani far kenarlarında. gelince atarım fotosunu

7
« : 20 Mart 2014, 19:42:44 »
hatta kapı eşği çıtası da varmış tümünü alıcam. pazartesi filan gelince takar foto atarm buraya

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/vw-golf-5-kapi-esigi-4-parca-paslanmaz-04-09-93062098

8
« : 20 Mart 2014, 19:40:38 »
şöyle bir şey buldum. hem ön hem arka için. almayı düşünüyorum.
siyah benim arabada. çok yakışıyor bence siyah arabalara silver nikelaj

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/vw-golf-5-on-panjur-4-parca-paslanmaz-04-09-93062099

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/volkswagen-golf-5-2005-2009-krom-bagaj-alt-cita-102208620

9
Hocam hala taktirmadinizmi Gateway. Sanirim problem yasamadiniz. benim arac 2006 model ve rns 510 var . Akusu bitti. Bugun baska bir araca baglayip calistiricam fakat gene biticek 2 gun kullanmayinca. Bu Gateway i degistirmem lazim. Norvecte duruyorum ve vw servisine sordum cok ucuk bir rakam soylediler. Yaklasik 1250 1300 tl para istiyorlar tl ye vurunca.
Ebay'da falan var cinden ve almanyadan hesapli. Bu mereti kendim takabilirmiyim acaba? Vag com kablosu aldim postada gelicek. Bu urunude alsam bu degisimden sonra adaptasyon yapilmasi gerekiyormus. BU adaptasyon denen sey cokmu zor birseydir?

çok ayrıntılarını bilemiyorum adaptasyon filan ama bende 2008 olduğu için sorun çıkmadı. 4 gün en fazla ben bıraktım aracı. Sıkıntı yoktu aküde. Ebay üzerinde alın ve çok zor bişey değil takması zannediyorum direksiyonun altında biryerde. Vagcom kablonuzda geliomuş çok kolay halledersiniz.

10
« : 19 Mart 2014, 18:28:53 »
ben yaptım kardeş grafiker olduğum için güzel olan olacak şeyleri yapmaya çalışıyorum R32 arka tamponda yaptım ama resmini koymadım ist de isen elimde fazla var senin on tamponada yapabiliriz...

Ankaradayım ne yazıkki :(( satan bi yer filan var mı nası yaptınız direk yapıştırdınız mı ?

11
Golf V / Ynt: golf 5 deki 6 ileri vites dsg midir ?
« : 19 Mart 2014, 18:27:11 »
Brnce 6ileri oto+102ps manuel 5ileri+102ps ten cok daha eglencli

Yeni nesil avrupa trendi minik hacim yuksek guc ve tork.
Vw tsi 1.2 105ps, 1.4 122, 140, 160, 170, 180ps
Ford ecobost 1.0 125ps 1.6 183ps
Opel turbo 1.4 140 1.6 160ps
Reno tce, fiat tjet
 Şeklinde devam ediyor.

Bu saydiklarimin en zayifi bile eski nesil 1.6stmosfrik araclardan üstün

O zayıflığı farkedebişiyorum zaten kalkışlarda araba bi yemiyor gazı seri değil çok fazla ama beni rahatsız etmiyor. Sıkıntısı çok yakması.  Vites de bi sıkıntı olmaz umarım dediğiniz gibi

12
Arkadaşlar şehir içi 50 kuruş benzin yakıyor arabam. Sizce hangi marka lpg taktırmalıyım. Motor hitler

13
Golf V / Ynt: golf 5 deki 6 ileri vites dsg midir ?
« : 17 Mart 2014, 15:59:17 »
Vites topuzunda DSG yazmıyorsa korkma. Ankara da Aydoğmuş şanzımanda yağ filtre değiştirebilirsin. 6ileri Trip çok güzel şanzıman Kullandığım Civic 5ileri, Frod  4ileri, Opel Easy tronik, Pejo 4ileri hepsinden verimli anlamlı sürücüye hitap eden şanzıman tek kusur var oda 102motor yetersiz. TSi ye 6ileri eski şanzımanı koysalar ben bile alırdım

102 yetersiz derken? Şuan için gayet memnunum bende arabadan

14
« : 15 Mart 2014, 11:29:09 »
Arkadaşlar Ufak Bir Kaza geçirdim sonrasında Jantlarıda değiştirdim 2013 model beetle den çıkmış 7 bin km kullanılmış..

http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/03/13/IMAG0824.jpg

birde bişi sormak istiyorum.  ön paneldeki vw ambelminin yanındaki metal görünümlü şeritleri siz mi yaptınız

Sayfa: [1] 2 3