İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - dj_burak

Sayfa: 1 2 [3]
29
Sohbet / şikayetsiz polo =)
« : 15 Ağustos 2010, 11:17:33 »
şikayet sitelerinde gezinirken aklıma geldi aratim dedim başka araçlara baktım çoğunun var ama bizim güzel polomuzu bi kişi bile şikayet etmemiş =)

30
Sohbet / Sinop Buluşması
« : 10 Temmuz 2010, 21:46:44 »
arkadaşlar ben normalde ankarada oturuyorum ama 4 temmuzdaki buluşmaya gidemedim arabam sinopta olduğu için ancak 12temmuz pazar sabahı sinopta olacağım eğer orada bir buluşma olucaksa seve seve katılırım :)

31
Sohbet / Gözünüz aydın arkadaşlar ankara huzura eriyor =)
« : 28 Haziran 2010, 10:52:02 »
Ankara Emniyet Müdürü Orhan Özdemir hakkında mahkemece tutuklama kararı verildi.

Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi, Kayseri Emniyet Müdürü olduğu dönemde ‘ihaleye fesat karıştırmak’tan geçtiğimiz hafta Özel Yetkili Ankara Cumhuriyet Savcılığı’nca ifadesi alınıp tutuklama kararı verilen  ancak serbest bırakılan Ankara Emniyet Müdürü Orhan Özdemir hakkında tutuklama kararı verdi.

Yani kısacası istanbul yolu ve eskişehir yoluna 50 hız limiti ve mobsleri koyup herkese arkadasından küfür ettiren emniyet müdürümüz değişiyor bunu kutlamamız lazım :D

32
Polo 6N / Polo 10.000 bakımı
« : 25 Haziran 2010, 21:11:03 »
arkadaşlar herkese merhaba bugün polomun bakımını yaptırdım, bakımı ve fiyatlarını sizinle paylaşmak istedim. Eğer sizde yaptırırsanız diye.

boğaz kelebeği temizliği;
ön ve arka fren balatası değişimi;
motor ve fren bakımı ;
motor yağı değişimi ;
yağ filtresi değişimi ;
hava filtresi değişimi;
polen filtresi değişimi;
benzin filtresi değişimi;
ve motor komple yıkama

bunlar toplam bana işçilikle beraber 235 liraya mal oldu arkadaşlar isteyen olursa yönlendirebilirim ankara şaşmaz sanayide

şimdi tek eksiğim akünün değişimi ve bozuk olan airbag tamiri bunlarda yaklaşık 270 lira tutacağını sanıyorum sonra aracım sorunsuz olucak lastikleride 3 gün önce aldım petlas

33
Polo 6N / 6N kullanıcıları dikkat!!
« : 14 Haziran 2010, 21:20:33 »
arkadaşlar bi sitede gördüğüm kadarıyla 6n sahibi birisinin arabasında yol bilgisayarı var acaba bu sonradan mı yaptırmış yoksa varmıymış eğer sonradan yapılabiliyorsa nasıl yaptırabiliriz bilgisi olan var mı ?

resim burada;
http://www.vwpolo6n.de/gemeinsam/galerie/6n1/donatos/31.jpg

34
Sohbet / Polo Buluşması Olmicak mı?
« : 01 Haziran 2010, 11:34:38 »
arkadaşlar siteye üye olduğumdan beri takip ediyorum sadece 2 mayıs abantı görebildim ankarada hiç polo buluşması olmicak mı veya olucaksa ne zaman olucak bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi?

35
Sohbet / poloma dün ticari vurdu :(
« : 04 Mayıs 2010, 11:17:35 »
Dün o güzelim 2000 model her tarafı orjinal kazası değişeni olmayan orjinal 60bin kmdeki daha yeni pasta cila yapılmış al güvercinime park halindeyken ticari geldi vurdu :'( şuan parkta duruyo ve her bakıp o halini gördükçe canım yanıyor :'( bu konuyu niye açtım bilmiyorum ama çok kötü koydu bana hiç bi suçum olmamasına rağmen bunu haketmiyodum ben :'(

36
Polo 6N / Benzin göstergesi
« : 26 Nisan 2010, 16:55:47 »
arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ben bu sitede yeniyim 2000 model 1.6 HB polom var yalnız benzin aldığımda benzin ibresi aldığım kadarını göstermiyor bunu göstermesi için bayağı bi kilometre yol yapmam gerekiyor aldığım benzini ibrede görebilmem için sizce bu neden yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfa: 1 2 [3]