İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - dj_burak

Sayfa: 1 [2] 3
15
Sohbet / Tavsiye Film
« : 22 Aralık 2011, 02:28:32 »
Arkadaşlar gecenin 2'si tam film izlemeyi düşünürken aklıma böyle bir fikir geldi :) Bu konu altında film sevenler toplansın ve izledikleri tavsiye ettikleri filmleri vwcilerle paylaşsın :) tabi birazda film hakkında bilgi imdb puanı konusu falan :) ilk tavsiye gecenin bu saatinde benden gelsin o zaman :)

THE HANGOVER

imdb puanı: 7.9

Türü: Komedi

Yılı: 2009

16
Sohbet / Samsung Galaxy Tab 10.1 vs. İpad 2
« : 21 Kasım 2011, 16:17:45 »
arkadaşlar bu ikisinden birini alacağım ama hangisini alacağım karar veremedim galaxynin özellikleri bana daha çekici geldi ama diğeride ipad sizden yardım istiyorum galaxy 600tl ipad 1800tl aşağıdaki linkte bu iki tabletin özellikleri ve simulasyonları var eğer bana bu konuda görüşlerinizi ve önerilerinizi yazarsanız sevinirim.

http://www.mobiletisim.com/haberler/ipad-2-galaxy-tab-2-karsilastirmasi ------------------ karşılaştırma

http://alexw.me/ipad2/ ------------------- ipad 2 simulasyon

http://www.samsung.com/us/simulators/galaxytab10/ ------------------- galaxy simulasyon

17
Genel / şirin vosvos :)
« : 19 Kasım 2011, 21:23:10 »
Arkadaşlar sizinle geçen gün kızılayda görüpte fotoğrafını çektiğim vosvosu paylaşmak istedim. İlk görüşte benim çok hoşuma gitti acep böyle birşey bize kaça mal olur ? :)

18
Sohbet / Vwtr.net iphone uygulaması!!!
« : 11 Kasım 2011, 10:31:20 »
Buradan saygı değer site yöneticilerine ve yetkililerine sesleniyorum neden bizim sitemizin bir iPhone appsi yok telefonlardanda rahatça siteye girebilmek için en azından sitenin mobil versiyonu veya bir app yada en azından forumrunner a kaydetsenizde bizde telefonlarımızdan rahat rahat girsek saygı değer site yoneticileri eminim çoğu forumdaşımda benimle aynı görüşte sonuçta büyük bir sitemiz var ve bunu hakediyoruz...

19
Polo 6N / Hararet Göstergesi
« : 08 Kasım 2011, 19:27:27 »
Arkadaşlar benim aracımın hararet göstergesi bir türlü 90 dereceye çıkmıyor 1 saat yol yapıyorum ya 50 60 veya 70 derecede gösteriyor yolda giderken ancak durduğum zaman 90 dereceye çıkıyor yolda giderken bu derece düşüyor neden böyle acaba bilen yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı  :(

20
Sohbet / Pert oldu!
« : 02 Kasım 2011, 17:57:46 »
Arkadaşlar sizinle başımdan geçen bir olayı paylaşmak istedim. Pazartesi sabahı evin önünde park halinde iken babamın arabasına gelip vurdular. Vuran araç doblo, anlaşıldığı kadarıyla çok hızlı geliyormuş. Önce ağaca sonra ağacı alıp babamın arabasına vurdu. bizim araçta o sarsıntıyla öndekine vurmuş öndekide onun önündekine. Sonuçta kaza mahalinde 4 araç ve kökünden kopmuş bir iğde ağacı :) çok hızlıymış herhalde. bizim sigortanın efe ile anlaşması yokmuş o yüzden konya yolu üzerindeki boraya götürdüm. expert pert onayı vermiş araca. iyiki kasko varmış bazı arkadaşların belki o anda aklına gelmiyor panikten ama söylemek isterim. evin kapısından çekici ile alıp servise bıraktılar sonrasında araç pert olduğu halde geçici olarak 1 haftalığına bana araç verdiler şansıma araçta 2010 polo :D başımdan geçen bu olayı sizinle paylaşmak istedim forumdaşlarım :)

bunlarda aracımın resimleri

21
Fikirler ve Öneriler / 13 Kasım Ankara Buluşması
« : 26 Ekim 2011, 19:58:43 »
13 Kasım Pazar Ankara Buluşması

Ulaşamayanlar için telefonum : 0 (505) 382 73 46

Buluşma Yeri:Panora AVM yanında Ferit Recai Ertuğrul caddesi üzerindeki otopark. Aşağıda verdiğim fotoğraftaki gibi konya yolundan çankaya tarafına döndüğünüzde sol tarafta kalıyor alışveriş merkezinin önündeki kavşaktan sola dönünce siyah ile işaretlediğim Ferit Recai Ertuğrul caddesinin otoparkına çıkacaktır. Fotoğraflarla ve videolarla dolu bir gün geçirmemiz dileğiyle  :)

Buluşma Saati: 15:00

1-  dj_burak
2-  90khan
3-  SeyitE
4-  aykuttuncer
5-  BLaZe_06
6-  STAK67
7-  djfnix
8-  Hayri
9-  boralp
10-white quattro (Hakan)
11-leonerdi
12-ÜRENCİK
13-06kzn39
14-alpers3
15 ercanuzun06
16-suskun81 + sanayi eşrafı
17-alper ayanlar
18-Ali
19-barış
20-yassin
21-mehmet
22-ferhat yaldıran
23-caval
24-emreyazici

Not: liste dışından gelmek isteyen arkadaşlar listeyi alıntı yapıp kendi isimlerini yazarak cevaplasınlar...

22
Sohbet / Canlı Sohbet
« : 24 Ekim 2011, 17:18:59 »
arkadaşlar aklıma bir fikir geldi sizinle paylaşmak istedim olursa güzel olur gibi geldi bana :) sitenin bi köşesinde online üyeler için sohbet bölümü olsa fena olmaz mıydı facedeki gibi ama onu sitenin bir bölümü olarak konulsa hem acil durumlarda kısa zamanda online arkadaşlardan öneri almak için hemde siteye daha çok üye kazandırma açısından :) ben böyle düşündüm ama bunun yapılması gibi bir imkan var mı acep :)

23
Sohbet / Burak Çetin Ankara emret komutanım :)
« : 29 Mart 2011, 12:39:59 »
arkadaşlar 2 haftaya kadar askere gidiyorum cuma günü etimesgutta sınava giricem kısa veya uzun dönem sınavdan sonra belli olucak şu ana kadar forumda bir çok güzel arkadaşlıklar kurdum ve güzel buluşmalar yaptık hatta bu pazarda bir buluşmamız var gitmeden yapmak istemiştim bi organizasyonun içine girdik bakalım yine 20yi geçtik gerçi kalabalık olucaz :) hakkınızı helal edin arkadaşlar askerlik süresince foruma fazla giremeyebilirim ayrıca forumdaki arkadaşlarıma ve abilerime çok teşekkür ederim her konuda beni yalnız bırakmadığınız için :)

24
Fikirler ve Öneriler / 3 Nisan Ankara Buluşması
« : 03 Mart 2011, 23:20:14 »
3 Nisan Pazar Ankara Buluşması

Ulaşamayanlar için telefonum : 0 (505) 382 73 46

Buluşma Yeri: Göksu avm otoparkında buluşuyoruz oradan alışveriş yapıp göksu parka mangal yapmaya geçiyoruz fotoğraflarla ve videolarla dolu bir gün geçirmemiz dileğiyle :)

Buluşma Saati: 14:00

1 - SeyitE
2-alpers3
3-dj_burak
4-STAK67 +1
5-suskun81
6-prens_0606
7-the_golf
8-alpervvG
9-MsT
10-nesquik
11-LUPUS
12-rbaydug
13-baki çelik
14-Baland
15-boralp
16-freegane(Wolfsburg)
17-alper19
18-aytacvw
19-Azmi Taylan ULUOCAK
20-M-K
21-atego
22-06 HRD 06
23-yassin

Not: liste dışından gelmek isteyen arkadaşlar listeyi alıntı yapıp kendi isimlerini yazarak cevaplasınlar...

25
Genel / Ayak Aydınlatması
« : 03 Mart 2011, 13:19:34 »
arkadaşlar öncelikle merhaba aramızda sanayici arkadaşlarda var bişey sormak istiyorum ben aracıma pedalların oraya ve diğer tarafa ayak tarafına aydınlatma yapmak istiyorum bildiğiniz bir yer veya nasıl yapılacağını bilen biri var mı?

26
Otomobilim / Buda Benim Polom :) "güncel yeni fotolar"
« : 22 Aralık 2010, 16:59:24 »
ne zamandır buradayım arkadaşlar ama bir türlü aracımın fotoğraflarını çekme vakti bulamamıştım sonunda bende koyuyorum fotoları canım polom benim =)))

bu arada özelliklerinide söyleyeyim madem öyle 1.6 75 bg 2000 model orjinal 70.000 kmde =)))

27
biraz inceledim ama şuanki gibi yine polo golften daha hoş göründü gözüme

polo

golf 7

passat

28
Polo 6N / ön taraftan cızzzzzz diye ses geliyo yardım :(
« : 18 Ağustos 2010, 12:59:00 »
arkadaşlar arabama kavuştum sonunda ama araç tatilden geldi geleli ön takımlardan cızzz diye bir ses geliyo sanki büyük araçlar frene basınca geldiği ses gibi ama ben frene bastığımda ses kesiliyor sadece giderken geliyor bide direksiyon yaklaşık 2 3 derece yamuk duruyor aracın düz gitmesi için lastik havalarına baktım ama hepsi normal sizce bu ses nerden geliyor ne yapmam lazım lütfen yardım arkadaşlar :(

Sayfa: 1 [2] 3