İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - cosart

Sayfa: [1]
1
Polo 6N / 99 polo silecek kolu
« : 25 Kasım 2014, 18:56:42 »
       S . Aleyküm

Arkadaşlar 99 polom var ön silecek kolu en hızlıda çalışıyor diğer kademelerde çalışmıyor . arka silecekte çalışıyor  sigortadan olabilirmi yoksa kol mu arızalandı bilgisi olan var mı .

2
Jetta VI / Ynt: Yeni Jetta:)
« : 07 Kasım 2014, 09:31:33 »
Ben bugün inceleme fırsatı buldum çok rahat ve geniş bir araç  çok hoş bir görüntüsü var arabanın kendine aşık ediyor . Golfün bagajı çok küçük  polo ona keza aile büyüdüğü için jettaya karar verdim 1.2 TSI comfortline manuel  vites opak siyah  opsiyon olarak sadece açılır cam tavan koydurmayı düşünüyorum

vw satıcılarının umursama ve burnundan kıl aldırmaz tavrı beni sonunda nissan qq sahibi yaptı hepsine huzurunuzda teşekkür ederim  :tamamdir

3
Jetta VI / Ynt: 2014 yeni jetta diyor volkswagen
« : 07 Kasım 2014, 09:29:12 »
vw yetkili satıcılarının umursamaz ve vurdum duymazlığı  beni  nissan qq sahibi yaptı  hepsine huzurunuzda teşekkür ederim  :tamamdir

4
Jetta VI / Ynt: ÖTV ZAMMI
« : 03 Kasım 2014, 12:03:56 »
Bizler kuzuyuz dur tabiri caizse inanın buna da sesimiz çıkmaz % 45 ödeyen % 50 yi de öder der geçeriz  inanın. Zaten ÖTV  bize mahsus bir olay verginin vergisini ödeyen tek halkız .

5
Jetta VI / ÖTV ZAMMI
« : 29 Ekim 2014, 09:40:35 »
  Arkadaşlar sıfır bir araç almak için biraz araştırdım şöyle bir söylenti var ne kadar doğru yanlış bilemiyorum ama 2015 e girmeden ötv ye % 5 bir zam gelebilirmiş bilginiz olsun yada bilgisi olan var mı

6
Jetta VI / Ynt: Yeni Jetta:)
« : 26 Ekim 2014, 21:02:16 »
 Ben bugün inceleme fırsatı buldum çok rahat ve geniş bir araç  çok hoş bir görüntüsü var arabanın kendine aşık ediyor . Golfün bagajı çok küçük  polo ona keza aile büyüdüğü için jettaya karar verdim 1.2 TSI comfortline manuel  vites opak siyah  opsiyon olarak sadece açılır cam tavan koydurmayı düşünüyorum

Sayfa: [1]