İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - cengiz60

Sayfa: 1 2 [3] 4 5
29
Polo 6N / termostad
« : 09 Ocak 2012, 11:57:09 »
arkadaşlar aracım 98 model polo hp, termostad ta arıza var değiştirmem lazım, sökmesini bilen arkadaşlar varsa şimdiden teşekkürler... herkese keyifli sürüşler...

30
Polo 6N / Ynt: acil yardım
« : 09 Ocak 2012, 10:56:44 »
teşekkürler arkadaşlar...

31
Polo 6N / acil yardım
« : 07 Ocak 2012, 13:51:49 »
arkadaşlar aracım 98 model polo hp, araç ısınmadan petekler ısınıyor, yani termostad  arızalı galiba. termostadı biz  sökebilirmiyiz bilgisi olan arkadaş varsa memnun olurum...   tüm poloculara selamlar....

32
Polo 6N / Ynt: kapı kilitleri
« : 24 Kasım 2011, 16:10:10 »
teşekkürler arkadaşlar aracım merkezi kilitli, orca arkadaşımızın dediği gibi kapı kilidindeki yağları bir güzel temizleyip yeniden yağlayım bakalım, herkese kazasız ağrızasız günler...

33
Polo 6N / kapı kilitleri
« : 10 Kasım 2011, 15:19:01 »
öncelikle tüm arkadaşların geçmiş bayramlarını kutlarım, benim aracın kapıları hava don olacak derecede soğuk olduğunda bazen açılmıyor.  ne içten nede dışardan açılmıyor. hava ısındığında kendiliğinden açılıyor, bilgisi olan arkadaş varsa yardımlarınızı bekliyorum...

34
Polo 6N / Ynt: Antifiriz seçimi
« : 10 Kasım 2011, 15:08:34 »
ben yeni değiştirdim 4 litre antifriz 50 tl. tokat serviste

35
Polo 6N / Ynt: Polo kaput altı
« : 14 Temmuz 2011, 07:49:35 »
hocam hiç korkmayın, buradaki arızalar herkese ışık tutmak için, bende 98 model 1,6 8v polo hb aldım, alalı 8 ay oldu, bir kez sanayiye gitmedim, iyi tercih yapmışsınız, sadece sürücü kapısının açma kolu açtığımda içeri zor giriyor, bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum, iyi sürüşler dilerim...

36
Polo 6N / Ynt: 6n polo lastik ölçüsü uygunluğu ACİLLL !!
« : 04 Mayıs 2011, 12:44:57 »
slm;ahmet ceylan evet benım aracımda spor yay falan yok sımdılık sıcak bakmıorum benım aracımdada cms nın uzun 5 kol jantı var bu subarularda falan vardı onlarda kullanıyordu.benım aracım kar beyazı tek kapı sportlıne 16v.ben bırde aynı kar beyaza boyattım boyacıya ama gusel bır ıscılık yaptılar arac on numara oldu ve cok yakıstı herkes cok begendı dıyebılırım beyaz arabada beyaz jant cok gusel oluyo.!!!resım yukleyemıyorum resım bıraz buyuk galıba bende ugrasmadım bır msn adresın maıl adresın varsa sana resım yollıyım bır bak tabıkı ıstersen yardımcı olurr sana.kolay gelsın bu arada 60 yanak sakın takma derım..

slm arkadaşlar bende jant almak istiyordum, beyaz düşünüyordum tam konuya denk gelmişim, danniel arkadaşım banada gönderirseniz sevinirim [email protected] .

37
hemşom bence lpg taktır, bende yeni polo aldım aynı anda polocu olmuşuz, benim polo lpg li ben almadan 8 ay önce brc marka lpg takılmış, taktırandan allah razı olsun çok güzel çalışması süper ve atik, benzini aratmıyor, telefonlaşır buluşursak araçlarımızı daha iyi tanırız, tüm poloculara selamlar.....iyiki polo almışım...

38
Kaan senin polonda sis farı var galiba, bende 98 model polo hb aldım sis farı takmayı düşünüyorum, fikir olması açışından ön cepheden birkaç fotoğraf atabilirmisin, bu arada bende turhallıyım...

39
Polo 6N / Ynt: 6n arka cam sileceği
« : 23 Şubat 2011, 09:46:03 »
cengiz kardeş düğmeyi yukarıya çekiyoruz derken anlamdım.
düğmeyi değil, cam silecek kolunu geriye iterek ve öne çekerek, arka ve ön camlara su atıyoruz, yani iki motor var geriye ittiğimizde birisi, öne çektiğimizde diğer motor çalışıyor...

40
Polo 6N / Ynt: 6n arka cam sileceği
« : 22 Şubat 2011, 16:01:34 »
   bende poloyu yeni aldım, fakat temprada görmüştüm su su deposu birtane motor yan yana iki tane, silecek kolunu öne çektiğinde motorun birisi çalışıyor ön cama, geriye yittiğinde diğer motor çalışıyor arka cama su atıyordu, belki sistem aynı olabilir,
   benim arka silecek çalışıyor, su attırıyor fakat cama değil geriye, suyu cama çeviren kapak kırılmış galiba...
    poloyu kullandıkça hoşuma gidiyor, arka sis lambasının nerden yandığını bir ay sonra öğrendim, çevrilen düğmeyi yukarı çekiyormuşuz... tüm polocu arkadaşlara selamlar...

41
Polo 6N / Ynt: antifriz ilave etmenin zararı varmı?
« : 22 Şubat 2011, 07:42:54 »
teşekkürler arkadaşlar...

42
Polo 6N / Ynt: polo 6n sis farı montaj
« : 21 Şubat 2011, 14:41:01 »
düğmende sis özelliği var mı cengo
[/quote

arka sis lambasına paralel bağlasak ikisi birlikte yansa olmazmı...

Sayfa: 1 2 [3] 4 5