İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - CeM öZeR

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 39
43
Otomobilim / '11 Polo GTI :)
« : 16 Mayıs 2011, 20:41:10 »
Arkadaşlar biraz ailevi birazda iş gereği problemlerden dolayı golf GTI'ımı satmak zorunda kaldım daha geçen hafta. Gözüme biraz küçük ama can yakıcı bir otomobil olan polo GTI'ı kestirmiştim. Aracı alalı 4 gün bitti gerek tüketim gerek performans çok başarılı bir araç olduğunu düşünüyorum rodaj sebebiyle ilk 270-280 km hiç zorlanmadı ama dün arkadaşların ısrarına dayanamayıp ufak çaplı bir rolling denemesi yaptık. 2010 ibiza cupra 1.4 tsı dsg 180 hp ile. Hep aklımdaki düşünce polo GTI'ın şanzumanı ve egzos sisteminin başarılı olduğunu tahmin ediyordum tahminimde yanılmadım. Şartlar eşit 2 kişiye 2 kişi denendi. Ağırlıklar eşitti hadda benim 5-10 kilo kişi yönünden fazlam olduğu da söylenebilir. Depo dolulukları ibizanın yarıma yakın benim çeyrek civarı. 1. vites 30,2. vites 50,3. vites 70 denemeler yapıldı. İbiza cupranın yakıtı fabrika önerdiği gibi 97 oktan benim yakıtım ise 95 diye bildiğim için 95 oktandı. Denemelerde ibiza en yakın 1-1.5 boy arkadan gelebildi.Kimi denemede ibiza 4 boy kadar arkadan gelebildi.Aracımdan son derece memnunum. İyi dilekleriniz için çok sağolun.  Bu da telefon çekimi bir fotoğraf. Daha iyilerini çekince atacağım.

http://i1105.hizliresim.com/2011/5/16/2818.jpg

Buda İbiza cuprayla yapılan denemenin videoları. Aracımda galeriden çıkarken konulan 95 oktan yakıt vardır. 97 aldığımda durum 1.5-2 boy daha farklı olacaktır diye tahmin ediyorum. :)

[url=http://www.youtube.com/watch?v=26lgI3_sy7Y&sns=fb]
    YouTube
        - 10' Ä°biza Cupra TSÄ° vs 11' Polo GTÄ° TSÄ° Roll @Kayseri

YouTube
        - 10' Ä°biza Cupra  TSÄ° vs 11' Polo GTÄ° TSÄ° Roll (4) @Kayseri

YouTube
        - 10' Ä°biza Cupra  TSÄ° vs 11' Polo GTÄ° TSÄ° Roll (3) @Kayseri

YouTube
        - 10' Ä°biza Cupra  TSÄ° vs 11' Polo GTÄ° TSÄ° Roll (2) @Kayseri

Farklı denemelerde mevcuttur linkten girip bakabilirsiniz.

44
Polo 6R / polo gti yakıt tercihi ? 95 - 97 oktan ?
« : 15 Mayıs 2011, 09:49:55 »
Arkadaşlar bilindiği üzere 3 gün önce yeni araç almış bulunmaktayım. Polo gti ve ibiza cupralarda kullanılan 1.4 tsı 180 lik motorda bildiğim kadarıyla bir kaç kişi 97 oktan yakıt kullanıyor ve gayet memnun. Bu araçların depo kapağında küçük yazıyla 'min 95' büyük yazıyla '98' yazıyor. Ben ne yakıt kullanmalıyım ? Diğer gtı kullanıcıları hangi yakıtı kullanıyor ? Yardımcı olursanız sevinirim...  :tamamdir

45
Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« : 12 Mayıs 2011, 20:56:36 »
arkadaşlar çok sağolun. Plakamda çıktı. 38 YZ 454 :)

46
Otomobilim / Ynt: babadan miras değil alın teri :D
« : 12 Mayıs 2011, 08:26:08 »
polonun üstündeki jantlarin ayrintili bi fotosunu atabilirmisin ?
Golfün üzerindeki jantlar onlar zaten kardeşim. Ama pek bulabileceğini zannetmiyorum piyasada.

47
Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« : 12 Mayıs 2011, 08:21:27 »
Bugün itibariyle plakası çıkmak üzere olan aracım.  Eksiksiz dolu donanım.Gümüş renk 4 kapı + cam tavan. :)

SAHİBİ : İSMAİL CEM ÖZER
MARKASI : VOLKSWAGEN
MODELİ : POLO1.4 TSI 180 HP GTI DSG-2011
MOTOR NO : CAV287388
ŞASİ NO : WVWZZZ6RZBY257105

Bir ay önce stoğa giriş yaptığında amortisör takozları çıkartılmadan önce fotoğrafını çekmiştim. Neye niyetttt neye kısmet. :)

48
Evet arkadaşlar namı diğer 'DE 372 GTI satılmıştır.

49
Ailevi nedenlerden dolayı satıyorum arkadaşlar. Annemin annelik hatrı var sabahlara kadar uyuyamıyorum dedi.Antalya üyesi arkadaşlar bilirler buluşmaya gittiğimizde bile yalnız göndermem dedi geldi arabada bekledi. Bu araba uçuyo oğlum bindirmem dedi. O yüzden sıfır araba alıcam vida bile takmayacaksın dedi.Bunda utanacak bişey görmüyorum annem bana çok düşkün o yüzden onun gece 3-4 lere kadar uyuyamaması benim arabamdan daha değerli değil.Satıyorum. Vallaha da billaha da. Alacak arkadaşa hayırlı olsun. Çok merak eden arkadaşlar olursa kardeşime videosunu çektirir siteye koyarım. İyi akşamlar dilerim.

50
Golf III / Golf 3 kullanıcıları orjinal teypleriniz?
« : 28 Nisan 2011, 07:11:08 »
Arkadaşlar golf 3 lerinizin orjinal teyplerinin markalarını öğrenebilir miyim kaç farklı teyp varmış orjinal fabrika çıkışı bakalım. :)

Benim teybim Gamma marka yanlış hatırlamıyorum 8 X bilmemne yazıyordu. :)

51
Genel / Ynt: Antalya üyeleri buraya...
« : 28 Nisan 2011, 07:04:55 »
Cengizhan ,kardeşim benim profilden sana özel mesaj gönderemiyorum bir sıkıntı var ama çözemedim senin nickinde bir üye bulunamadığını söylüyor. :D Kardeşim ben 2-3 güne kadar Kayseriden taşınacağım Balıkesir-Ayvalık'a yerleşeceğim. Yerim yurdum belli olsun 2-3 haftadan alırım kaput amortisörünü. Fiyat tahminimden daha uygunmuş. Sağol görüşürüz. :)

52
Arka camın en üstüne VW işeyen çocuğu yap altını full diğer markaları doldur  :D
Çok atarlı olmaz mı :p :D

53
Turboyu yeme kardeşim o bize lazım. :) Daha seri katillik yapacağız cupraymış tayyarmış  kolları sıvayıp gelin bakalım diyeceğim Allah izin verirse. :)

54
Otomobilim / Ynt: 1997 Golf 3 GTI ABF 2.0 TURBO project
« : 26 Nisan 2011, 12:27:09 »
Eyvallah sağol kardeşim :) Yat cilası şu nxd mi 3nxd mi bişey kodu var ondan mı acaba?

55
« : 26 Nisan 2011, 11:13:10 »
Cem gene döktürmüş  hayırlısı olsun çok güzel hareketler bunlar  :tamamdir .. Yeni pistonlarla hacim nekadar oldu cem 2200-2300cc falan çıkardınızmı..
2134 cc   :)  Sağolun arkadaşlar Allah razı olsun Allah herkesin gönlüne göre versin.

56
« : 26 Nisan 2011, 09:47:46 »
Duydum ki resim isteyenler olmuş. :) Aracın yarın son ayarları ve yazılımı yapılacak sonrasında video vesaire ekleyeceğim. Bu arada arkadaşım abf motora gt 30 R turbo takıpta sağlıklı yürütebildiyseniz helal olsun. Biz Türkiyede duymamıştık böyle bir araç olduğunu. Biz gt 28 takmaya bile niyetlenemedik ki doldurmaz kesiklik yapar diye.Biz gt 25 taktık hedefizimizde 1 barda 270-280 hp civarı. Resimler için yorum istiyorum :)

Wax öncesi 24.04.2011 sıradan bir yıkama
Hizliupload.com

Su zımparası,ardından 3M 86 kalın pasta,ardından Meguars 83,ardından Meguars 82,ardından Meguars Boya koruma 26 / ÖzSa otomotiv Kayseri Meguars uygulaması 25.04.2011
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 39