İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - CeM öZeR

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 39
29
Polo 6R / Ynt: 100 tl benzin
« : 24 Temmuz 2011, 00:13:50 »
merhaba benim adım ibrahim bu forum a ilk defa katılıyorum 15 gün önce 2010 model bir polo dsg aldım ve çeşitli konularda yardım alabileceğimi düşündüğüm için üye oldum eğer izin verirseniz bir iki soru sormak istiyorum
16 inch alüminyum alaşım jant taktırmak istiyorum fakat araştırdığımda farkedilir derecede performans kaybı yaşayacağımı öğrendim zaten 85 hp olan aracın performansı gerçekten çok etkilenirmi yada yüzde kaç kayıp oluşur

[/quote
aradaki fark hissedemeyeceğiniz kadar az olur. Önemli olan lastik tabanının doğru seçilmesi. Mesela diyelim ki orjinal lastik tabanınız 185 taban o zaman mümkünse 195 taban lastik takın. Ama eğer yoksa 205 taban takın. Sakın 215 taban gibi bir lastik takmayın çünkü hem performans hemde yakıt yönünden biraz daha gereksiz bir seçim olur.]

30
bilal 51 likten şaşma egzosda. Headerstan sonrasını komple düz boru yap. Eğer son susturucun orjinal duruyorsa headersın az güç verme sebebi budur. Şimdi ilk işin supersprint tarzı vw grubu atmosferikte başarılı sonuçlar veren firmanın yakışıklı bir egzosunu takmak. Unutmadan bosch platinium bujileri kesinlikle takmalısın. Biraz birikimin ardından silikonlu buji kablolarıda iyi olur. Yine söyledim yine söylüyorum lifterleri kontrol dediğim sonuçlardan sonra 175 hp motor ve yaklaşık olarak 151-152 hp teker sonuçlarını dyno eğrisinde görmek istiyorum.

31
« : 23 Temmuz 2011, 13:35:28 »
3 gün önce ayvalıktaydım sarımsaklı aytaş da göremedim cem seni :))
hadi yaaa tüh. Bende 3 gün önce izmire gitmiştim. Sürekli burda yaşıyorum. Bu aralar nete fazla bakamıyorum ama Ayvalık tarafına yolu düşen arkadaşlar mutlaka haber versinler. Cep numaram 0532 600 2845. İsmail cem özer. Ayrıca Allah rızası için rolling yapılacak araç aranıyor. 170-250 hp aralığında =)

32
« : 23 Temmuz 2011, 11:03:53 »
100 tl benzinle 50 km balıkesir-ayvalıkta gezdim sonra izmir gaziemire gittim 170 km ardından 30 km kadar şehir içi gezdim sonra yine ayvalık'a döndüm 170 km = 420 km. Gördüğüm yakıt tüketimi ortalamam 5.9 litreydi. Polo gti 180 hp dsg 7. Bu tüketimi genel olarak 100 km hıza sabitleyerek elde ettim. Gaza da 2-3 defa ufak çaplı dokundum.

33
Arkadaşlar aracım 5350 km ye geldi özellikle öğlen sıcağında güneşten yanan asfaltta lastiklerin yer tutuşunun olması gerekenden zayıf olduğunu gördüm. Sizin görüşleriniz nelerdir ?

34
Valla birde ben görebilsem yürüdüğünü. Araba 450 hp lik turbo S2000 ayırıyormuş 230 a kadar. Bakalım illaki bir zaman bir video koyarlar.  ::)

35
Otomobilim / Ynt: '11 Polo GTI :)
« : 17 Haziran 2011, 13:24:48 »
Sağolun Allah razı olsun :)

36
aldığım duyumlara göre eski aracım 26 Haziran Ankara draglarında 2. Sınıf 2. Kategoride boy gösterecekmiş. Araç şu an 380-400 hp arası güçlere sahipmiş. 0-400 metreyi 13.1 saniye civarında tamamlıyormuş... Hadi bakalım başarılar şanlı DE 372 GTI  :tamamdir

37
« : 26 Mayıs 2011, 03:36:30 »

öylesine bir resim çekiyim dedim işte. Çok sağolun. ayvalık'a beklerim :)

38
« : 22 Mayıs 2011, 15:37:06 »
sağolun Allah razı olsun. Artık Kayseride değil Balıkesir Ayvalıkta bineceğim arabaya. :) tüketim şehir içi sakin kullanımda 7.1 litre civarlarında uzun yolda 5.8 litre civarında ama sakin kullanım şart. Performansa gelince 0-100 denemesi tek başıma asr kapalı sıcak asfalt sonucu 6.6 saniye. Her yönüyle çok memnun edici. Özellikler arkadaşımın ibiza cuprasından sonra şu an gözümde parasını son kuruşuna kadar hakedecek bir araba. Hem aile hem spor hem genç işi hem konfor çok üst düzeyde. Şu ana kadar eksi yönünü göremedim...

39
« : 19 Mayıs 2011, 05:40:03 »
sağolun arkadaşlar. Bu araç ile fazla oynamayı düşünmüyorum. İşlerden fırsat bulabilirsem ağustos eylül gibi chip, filtre ve orta susturucu iptali yapabilirim belki =)

40
« : 17 Mayıs 2011, 19:38:03 »
4kapı olmak zorunda umarım bulurum. vwnin resmi sitesinde 44200 + 2200 cam tavan+ 800TL metelik boya. bilgileri yer alıyor. açılır tavan ve metalik renk istiyorum yani toplam47bin civarı. asıl sorum bu fiyattan şuanda kampanya veya indirim var mı? son olarak da 4 kapıda fiyat farkı var mı varsa ne kadar? akraba indirimi, ekstra indirimler olmadan kaça alacaktınız? merak ediyorum çünkü sizin araba tam istediğim özelliklerde.
şimdi 47000 yazıyor dediğiniz araçta neler yok önce onu yazıyım. Cd changer,yağmur sensörü,bi xenon paket,mercekli farlar,yan hava yastıkları yok. Aklıma gelmeyen ekstralarda olabilir. Bu aracın aynısını 52000 hadi belki zorlasanız 51750 ye belki alabilmeniz mümkün.

41
« : 17 Mayıs 2011, 11:52:27 »
Öncelikle hayrını görün. Allah kaza bela vermesin. Maşallah
vala bu konu isabet oldu soracak birini arıyordum. ben de sıfır araç almayı düşünüyorum yakında. polo gti'nin 4 kapı olanları var mı? kaça aldınız? vw'nin kendi resmi sitesindeki fiyattan indirim ve ya kampanya var mı? cevaplarsanız sevinirim. (pm atabilirsiniz)
tabii ki indirimli olarak alabilirsiniz. Şöyle söyleyim polo gtı' ın en dolusu 4 kapı cam tavanlısını biraz zor bulabilirsiniz. 51750 ye kadar alabilmeniz mümkün. Polo gtı'ın en dolusu golf ve scirocconun en dolusuyla hemen hemen aynı özelliklere sahip. Sadece katlanır ayna yok. Koltuk ısıtma zaten yok ama bende istemiyordum. Bunun dışında fazlası var eksiği yok. Mesela polo gtı da cam tavan aldığınızda tavanda sürgülü raylı sistem var komple açılabiliyor ama golf ve sciroccoda sadece arka tarafı kalkabiliyor cam tavanın. Böyle ekstralarıda var. Cd changer bilmemne felan saymıyorum çünkü eksiği yok dolu golf ve sciroccodan dediğim gibi. Benim aldığım rakamı söyleyemem çünkü doğuş bayiilerinden birinin ortaklarından birine 1. Derece akrabalığım olduğu için ekstra indirimler giriyor işin içine. On numara tercih olur derim iyi düşünün. :)

42
« : 16 Mayıs 2011, 22:29:22 »
Çok sağolun arkadaşlar. :)

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 39