İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - can mete

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Golf V / Ynt: golf V fsi mi yoksa.... yardım
« : 12 Ocak 2010, 09:54:28 »
kardeşim şimdiden hayırlı olsun.. ben golf 2005 fsı motor kullanıyorum we çok memnunum bana soracak olursan fsı al lpgye gerek yok derim araç az yakıyor, uzun yolda dahada düşüyo 6.wites var rahatlatıyo. düz motor alıp lpg masraf edeceksin we yakıtta aradaki fark çok olmuyacağı için aracın özelliğini bozmuş olacaksın lpg falan hiç girme derim..  tabi karar senin para senin keyif senin tekrar hayırlı olsun..

2
Otomobilim / Ynt: MK5 RED GTI
« : 03 Aralık 2009, 12:28:46 »
Maşallah kardeşim Allah kaza bela vermesin, nazar boncuğu ile gezmek lazım  :)
Güzel günlerde, sevdiklerinle kullanman dileği ile...
    amin kardeşim çok saol evet çok göz var üzerimde renkten olsa gerek :)  allah sewdiğimle kullanmamı nasip edecek 6ay sonra düğünüm var gelini golfle getireceğim :) 

3
« : 23 Kasım 2009, 16:47:56 »
Mete ön tampon altına bişeyler düşünüyormusun? Yan marşpiyerler ön ve arka tampondan daha aşağıda duruyor.Arka çok önemli değil belki ama ön tampon yüksekliğini marşpiyerle aynı seviyeye getirirsen daha bi hvalı olacaktır  :tamamdir
  evet biraz daha altta olması gerekir ön tamponun ama şık bi parça bulamadım çok abartılmış şekli var onlarda hoşuma gitmiyo, alt parça rengi siyahtı aynı renge çewirdim biraz olsun daha iyi görüntü oldu şimdilik bukadar ama güzel sade şık bi parça uydurursam yapacam, önerin için teşekkürler..

4
« : 16 Kasım 2009, 23:01:34 »
Teşekkürler Projenizde gerçekten bayağı bi başarılı olduğnuz ortada gerçekten gerçek bir GTI dan daha diri durduğunu söylemek isterim Osman abininde dediği gibi arkadaki spoyler pek hoş durmamış gibi.
    teşekkürler yorumlarınız için, spoylere gelince bunu kendim dizayn ettim ama bukadar büyük göstereceğini düşünemedim buda nazarlığımız olsun diyelim..

5
« : 16 Kasım 2009, 22:59:28 »
Maşallah çok güzel gülegüle kullanın.
Daha önce gri golf4 vardı galiba.
       evet gri mk4 wardı, passat yaptım ama tad alamadım golf'kadar we golf e dönüş yaptım..   

6
« : 16 Kasım 2009, 22:57:21 »
araç hoş duruyor...
 teşekkürler............

7
« : 15 Kasım 2009, 17:32:16 »
Hoş geldiniz aracınız gerçekten çok harika keyifli sürüşler ayrıca rengide çok tatlı orjinal gtı mı yoksa dekor amaçlımı?
     teşekkürler ama bu siteye yabancı değilim uzun zamandır fırsatım olmadı ziyaret etmeyi.. gtı değil comfort aracım gtı görünüm yapmaya çalıştım umarım becermişimdir..

8
Otomobilim / MK5 RED GTI
« : 15 Kasım 2009, 16:09:58 »

VW GOLF 2005 RED- 06 MTE 36- CAN METE

9
Satılık / Ynt: satılık jant we yay.......
« : 31 Mart 2009, 23:29:21 »
Can mete senin yayların markası neydi :)
  kardeş yaylar 3,5 cm lowering marka tam istediğim sonucu aldım. bunlardan önce yine 3,5 başka bi marka taktım ama bunlarkadar belli etmedi çıkarmıştım..

10
« : 29 Mart 2009, 12:35:18 »
kardeşim hayırlı satışlar peki bu jantlarda ofset varmı resimde sanki biraz var gibi görünüyor ama
  saol kardeşim.. evet var 5 ofset...

11
Satılık / Ynt: satılık jant we yay..........
« : 26 Mart 2009, 18:26:39 »
bu resimde shop varmı?
  tabiki hayır neden???????

12
« : 26 Mart 2009, 13:40:40 »
kardeşim saol elimde duruyo bunlar satıyım çıksın golf5 yaparsam bunlar olmuyo zaten. evet passat duruyo halen werir wermez mk5 yapacm. yaz geliyo halil modifiyeye başlıyalım..

13
Satılık / Ynt: satılık jant we yay..........
« : 26 Mart 2009, 13:37:05 »
bu yaylar baska vw gene uyarmı unıversal olarak ?
   mk4 ler için

14
Satılık / satılık jant we yay.......
« : 26 Mart 2009, 09:06:02 »

herkese selamlar arkadaşlar fotoda gördüğünüz jantları ağustos ayında almıştım ekimde tekrar kışlıklarla değiştirmiştim bidaha takmak nasip olmadı çünkü aracımı  sattım jantlar we lastikler çok temiz en ffazla 2bin km yapmışımdır. hatta şuan 2tanesi odamda sehpa görewi yapıyo :)  yaz sezonu geliyo modifiye günleri başlıyo ufaktan aracına jant düşünen warsa 1.250 tlye wercem pazarlık yapmayınız çünkü yanındada 3,5 cm yay larınıda wercem. sadece yaylarını almaya kalkarsanız araştırın 450tl den başlıyo.. lastiklerim 215x40x17. ilginize teşekkürler CAN METE...

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10