İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Bushido

Sayfa: 1 ... 3 4 5 6 [7] 8 9
85
Passat / Bakarmısınız
« : 30 Mart 2014, 12:44:53 »
öncelikle kusuruma bkmayın bu ara forumu kirletiyorum bu konu yüzünden ama yardıma ihtiyacım var :melek:

2004 model 1,6 exculusive benzinli sıralı sistem lpg li 221bin de passat almak üzereyim ve araç hakkında en küçük fikrim yok aracın dışında boya isteyen kısımlar var içi oldukca temiz fakat ön yolcu air bag oldugu kısımda sanki air bag patlamışta kapatılmış gibi duruyo kenarı kabarmış ama araç sahibi bunun gösterildiğini air bag in patlamadıgını söyledi yakıt konusunda oldukca cimri oldugunu okudum...

benim sorunum bu araç başıma bela olurmu düzenli bakım yapılmış ama bana cekmiyor gibi geldi lpg dende olabilir tabi
2. olarak 221binde araç almak iyi bir fikirmi 20bin tl üzeri ödemeyi düşünmüyorum
3. lpg ile bu araç ne kadar daha gider yani ağır bakımları ne zman gelir araç gösterilmiş ve 500bin e kadar gider denilmiş sahibine

oluru olması tüm yorumlara açığım acil şekilde araca ihtiyacım var ve bu aracı vadeli alıcam o yüzden bana göre iyi bir seçenek

Saygilar  :saygılar

86
Passat / Acil yardım
« : 21 Mart 2014, 18:47:38 »
2004 1.6 fsi exclusive passat ne dir ne değildir üzerinde lpg var ama modelini bilmiyorum alınırmı alınmazmı araç 200bin de ama sahibi temiz tertiplidir km yönünden sorun çıkmaz ne dersiniz alınırmı alınırsa ne kadar eder?
25bin talep ediliyor.

87
s.a bende şu aralar almayı planlıyorum hali hazırda kullandıgım 2007 dsg var ve memnunum 1,6 lar tamam çok güzel ama fiyatlar çok ucuk büyük motor her zman iyidir caddy zaten kalitesiz bir araç degil hiç bütcenizi zorlamadan güzel bir 1,9 caddy alabilirsiniz.

88
Caddy, Transporter ve Caravelle / Ynt: Yorumlarınız?
« : 19 Mart 2014, 21:02:53 »
o miktarı bende vermem zaten internt fiyatları ucuk oluyo biraz 35bin in üstüne çıkmam 2010 team lar için

89
Caddy, Transporter ve Caravelle / Yorumlarınız?
« : 19 Mart 2014, 20:53:28 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-volkswagen-2011-caddy-team-dsg-kazasiz-boyasiz-yetkili-servis-bakimli-157948622/detay

bora bakıyoduk ama caddy tanıdıgımız bir araç oldugu ve daha ferah oldugu için ona yöneldik bu araç çok hoşuma gitti sizin fikirlerinizi öğrenmek istiyorum

90
Bora / Ynt: bana bir örnek gösterirmisiniz
« : 17 Mart 2014, 23:20:51 »
25bin fiyat biçilmiş araca duyduklarımla anladımki araç 2005 model exculusive passat son modelden 2 önceki model bu durumda pek yanaşıcak değilim bu işe ama aracın temizliğine göre son kararı vericem

91
« : 17 Mart 2014, 23:15:38 »
Motorun mevcut altyapısını maksimum derecede kullanan, manifold delinmesine ve enjektör değişimine gerek bırakmayan bu LPG kiti kullanılırsa sorun yaşanacağını düşünmüyorum. Tabi ki herşeyden önce iyi montaj ve ayar gerekli.
http://www.prins.com.tr/dosyalar/prins-direct-LiqueMax-Brosur.pdf

araçta lpg mevcut zaten bilmiyorum montaj nasıl yapıldı

92
« : 17 Mart 2014, 23:14:33 »
FSI motor+ LPG = RİSK

Bu FSI motorlar benzinde dahi hassas motorlar.Yakıt seçerler.EGR valfi arıza yapar vs vs.Eğer benzinli bineriz diyorsanız FSI passat alınır.Ama LPG li binmek istiyorsanız FSI motordan uzak durun bence.MPI motor gibi uyumlu olmuyorlar.

mpi motor nedir hangi araçta bulunur model yılı olarak?

93
Passat / Ynt: 110/120 km arasında motor tiitremesi
« : 17 Mart 2014, 18:58:35 »
motorun gücündenmi :D baştan savmışlar bence

94
« : 17 Mart 2014, 18:55:34 »
bora askıya alındı bir tanıdığımızda fsi passat(tüplü) varmış henüz donanım model yılı gibi bilgileri almadık ama 2009 kasalardan haftaya gelicek sanırım aracı görücez kendisi çok yaktıgını söylemiş fakat forumlardan araştırdıgım kadarıyla normal değerlerde yakıtığı söyleniyor sizin fikirleriniz nelerdir

95
« : 13 Mart 2014, 20:24:53 »
uzun zmandan beri bakıyorum 3. ilandaki araç çok ilgimi çekti bu günden beri git gel yapıyorum pc başına işten fırsat buldukca sakaryada olmasıda avantaj benim açımdan görünen oki araçta mükemmel durumda...

96
« : 13 Mart 2014, 11:08:26 »
öncelikle limitini net belirle, alabileceğin en iyisini al ama, cebindeki son parayla da araba alma, 1 lira köşede dursun.

2000 model comfort ile 2001den itibaren comfort arasında fark var.1 sene değil, mesela en basitinden 2000 comfortta dijital klima yok.

otomatik vites malesef dizel borada, en azından şehiriçinde az yaktırmıyor.9un altına biraz zor iner.onu ele.

diğer araba için kimsenin günahını almayım diyorum ama o araba 63binde ise ben de latif doğanım. doğuşun ceosu gelse inandıramaz.

2000 comfort boranın çok çok temizse edeceği 21 bilemedin 22.

190binde araçlara pek yeltenme, binmiyorum binicimisin satacak mısın ama 30bin de sen binsen 200bine gelir.2. el piyasasında 100bin kilometre nasıl psikolojik sınırsa 200binde 2. bir psikolojik sınırdır.

zonguldaktaki araç dışarıdan temiz gibi, ama bir araba için, hele hele bora gibi çok bulunan bir araba için taaa oradan zonguldağa gidilmez.kaldı ki fırsat ürünü de değil.

son olarak 1 parça değişen olabilir, değişen yoksa 4 parça boya olabilir. hem daha ucuz alırsın, hem kafan rahat binersin.sırf boyasız diye çok değişik araçları favoriye alıyosun. kaporta durumunda sınırın bu olsun.

model yılı olarak da 2003ün altına düşme, highline ya da düşük kilometreli dizel olmadığı sürece.

hiç bir boraya 25 liradan fazla verme.

dizeller de neye dikkat etmem gerek otomatik kesinlikle istemiyorum
varsa dizel favorilerinizide görmek isterim
biz benzinli konusunu konuştuk ve lpgsiz olsun diye karar alındı benzindede otomatik tercihimiz degil..

babam gördüğü siyah bir bora dan bahsediyodu çok temiz diye 3. ilandaki o olabilirmi diye merak ediyorum bakalım ne olcak  ;D ;D ;D

97
« : 12 Mart 2014, 21:51:46 »
siz bilirsiniz vallahi ben bilmem tanımamda satan kişileri biri 8v diğeri 16 v bu da önemli bir etken
siz haklısınız para vercez temiz bişey olması lazım 0 almıyoruz sonuçta  ;D

Sayfa: 1 ... 3 4 5 6 [7] 8 9