İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Bushido

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 9
29
Bora / Ynt: Nihayet :)
« : 26 Nisan 2014, 18:28:37 »
Aynen öyle. Bu arada aracın alınan yerden sigortalanması gerekir. Noter gerekli yönlendirmeyi yapacaktır hatta satışı sigorta yapıldıktan sonra verilir diye biliyorum. Araç İstanbul da diyelim orada sigorta 500 çıktı. İkamet edilen il Sakarya plaka değişti sigorta oldu 300. 200 liraık fark sigorta şirketinden geri alınır.

teşekkür ederim sigorta konusu hallolue inşAllah beklediğim yerler yüzümü kara çıkarmazsa kaçarı yok pasific niyetiyle başladım highline ile bitirecem heralde  :)

30
Bora / Ynt: Nihayet :)
« : 26 Nisan 2014, 17:44:03 »
Noter satışı sonrası araç 15 günlük geçici ruhsat verilir daha doğrusu noter satışı ile araç devredilir. Bu belge ile aracı istediğin gibi kullanabilirsin polis çevirirse onu göstermelisin. İkametgah nerede ise oranın plakası verilir. Aracı aldıktan sonra ruhsatı nerede halledersen hallet problem olmaz ama plaka ikamete bağlıdır.

yani noter satışını alıp dönsek yeter yaban ellerde sürünmeyelim boşuna :)

31
Bora / Nihayet :)
« : 26 Nisan 2014, 17:25:42 »
abilerim ve kardeşlerim uzun zmandan beri araştırdığım konuda sonuca ulaştım 2002 highline bora için 28bin e anlaştık.babam nasipse hafta için gidip alacak aracı size sormak istediğim araç sakaryada değil satıcıdan sadece noterde satış yapıp ruhsat işlerini burda halletsek bi sorun çıkarmı ulaştığım bilgiye göre ruhsatı nerde değiştirirsen oranın plakasını kullanmak zorundaymışsın bende bunu istemiyorum yani sorunlarım

1:noter satışı yapıldıktan sora aracın sahibine ihtiyacım kalırmı
2:daha sonra izlemem gereken prosedür hakkında hiç bilgim yok yardımcı olursanız çok sevinirim
3:ben aracın temizliği için tatmin oldum ama formalite için nerelere göstermiz gerek içimiz rahat olsun diye.

Saygılar

32
siyasi olaylara girmek istemiyorum ama bu fiyatların tek sorumlusu var.

33
Genel / Ynt: dikkat edin bolelerine !polo sportline
« : 26 Nisan 2014, 12:47:17 »
araç satıldı heralde ilan yayında değil
gördüğüm tek fotoğrafa yorumumsa yazık olmuş arabaya.

34
Genel / Ynt: vwtr.net dergisi
« : 26 Nisan 2014, 12:16:54 »
şu an aracım yok ama fikir beni bile heyecanladırdı bir buluşma düzenlenir fotoğrafcı tutulur seçilenler dergiye basılır bu şekil pek çok konu ve ilgili fotoğraflar hazırlanabilir çok hoşuma gitti.(tabi benim katılmam için öncelikle borama kavuşmam lazım :D )
Teşfik edilmesi lazım bu fikrin  :sevgi:

35
Genel / Ynt: Modifiye Akımları
« : 26 Nisan 2014, 12:05:11 »
litaratüre geçer bu paylaşım kitap gibi bastırıp her kütüpanede bulunması gereken bir eser :D

37
Bora / Ynt: 2004 bora 1.6 16v pasific
« : 26 Nisan 2014, 08:00:26 »
16V nin avantajı valfler daha küçük ve daha hafif olduğu için itici yaylara uygulanması gereken kuvvet daha düşüktür, bu da yakıt ekonomisi getirir. Aynı zamanda emme girişleri de daha daha küçük valften geçtiği için düşük devirde hava basıncı daha yüksektir, bu nedenle düşük devirde sürülebilirlik daha fazla.

8v den daha iyi gibi gözüküyor

38
Bora / Ynt: Satlık Bora Jantı Olan Var Mı?
« : 25 Nisan 2014, 19:36:10 »
hayırlısı olsun 450 güzel bir fiyat bence

39
Bora / Ynt: BCB bora ma bakım yaptırdım
« : 25 Nisan 2014, 18:47:54 »
şu an gündemimde bi highline var canıma tak etti artık pazartesi kredi çekicem mecbur kalırsam alıcam o aracı

cevap için teşekkür ederim içime su serpildi :)

40
Bora / Ynt: BCB bora ma bakım yaptırdım
« : 25 Nisan 2014, 17:59:43 »
ben yine kafa karışıklığından doğan bir problemimi size danışma istiyorum 16v bcb bora motorları için çok olumsuz yorum var yok ilerde parcası bulunmaz bakımı pahalı(bu en fazla 100-200tl fark eder sorun değil) yani kısacası bu motora sahip bir araç edinirsem ilerde sorun yaşarmıyım bilmek istiyorum

aklıma bide şu geldi bcb motoruna uyumlu parcalar hala farklı motorlarda kullanılıyomu acaba en uç örnekler pistonlar gibi o zman hiç bir sorun yaşanmaz.

Saygılar

41
bende aranıza yeni katıldım yakıt ile ilgili testim benimde su sekilde;
2003 otomatik com. aracım ve sehir icinde depoyu doldurup 220 km gezdim
tekrar depoyu doldurdum, 54 tlye doldu. 2,67 litre fiyatı ile opet den doldurdum.

km de ne yaktığı gibi bilgileride eklerseniz daha açıklayıcı olacaktır.
1 depoyla sadece 220 km az bence lpg tankı tipiniz nedir?

42
Bora / Ynt: 2004 bora 1.6 16v pasific
« : 25 Nisan 2014, 16:20:30 »
bora highline gördüm baktım çok hoşuma gitti fiyatıda 28.750 nasıl bir araç 16v motoru önerirmsiniz

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 9