İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Bushido

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 9
15
Genel / Ynt: vwtr.net dergisi
« : 30 Nisan 2014, 09:17:52 »
valla ben dergideki kendi sayfamı düzenlemek için aracımın fotolarını çektim makale için uğraşıyorum bittiğinde paylaşırım burdan :)

ilgilenenler için örnek oluşturur,merakla bekliyoruz.

16
Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu...
« : 29 Nisan 2014, 22:19:50 »
ilana yeniden baktım gördüm hala duruyo mutluyum :D

17
Passat / Ynt: Bakarmısınız
« : 29 Nisan 2014, 22:15:44 »
ben passat işini bıraktım,highline 2 bora alıcam nasıpse bakalım...
ama yararlı şeyler yazmışsınız ihtiyacı olanları aydınlatacaktır mutlaka.

Saygılar

18
merak ettiğim bir konu her motor için chip in uzun vadede motorun ömrünü kısaltma yada arızaya neden olma gibi bir durum oluyormu?

19
« : 29 Nisan 2014, 11:25:22 »
kolay sahip oluyolar heralde alın teriyle alınan mala kimse hor muamele etmez

20
« : 28 Nisan 2014, 19:56:29 »
k.bakmayın bu araç konusunu ben kapattım çünkü 5664 ten yanlış sorgulatmışım tekrar sorguladım ve 9-10 adet kaza kaydı çıktı en son aldığım haber ise araç kaza yapmış yine...

21
Bora / Ynt: ucuz atlattık sanırım
« : 27 Nisan 2014, 19:11:55 »
1

22
Bora / a
« : 27 Nisan 2014, 17:00:40 »
a

23
Bora / Ynt: Nihayet :)
« : 27 Nisan 2014, 15:21:20 »
senin bileceğin iş tabi, önemli olan içine sinmesi sonuçta

metin geçici ruhsatı sigorta yapmadan vermiyorlar dedi, onun açıklamasına göre mesajımı güncellerim.

geçici ruhsat ile satış sözleşmesini alıyosun. sigortacıdan sigortanı yaptırıyosun. üzerine 54 .... yazıp plakanın devamını boş bırakıyor. sigortacı da bir de ek-1 belgesi dolduruyorlar. eski plakaları da söküp gidiyosun emniyete. araç tescil diyosun senden belgeleri alıyor. eski plakaları alıyor. plakanı seç diyor, listeden seçiyosun. sonra gidip şöförler cemiyetinde bastırıp geliyosun, emniyet mesubu arkadaş sana ruhsatını veriyor, sayfa değiştiği için de para veriyorsun ve çıkıyosun :)

bu arada aracın muayenesi dolmuşsa artık noterden satış çıkmıyor, madem şehir dışına çıkacaksın sürpriz olmasın, muayene ne zaman bitiyor bir sor istersen.

soracağım ekstra bişey kalmadı sağolasın  ;)

24
« : 27 Nisan 2014, 14:33:40 »
aracı Sakarya'mın reklerine bağlamazsam olmaz plaka mecbur değişcek  ;D
sigorta ne kadara maal olur?
araç highline lpg si var(atiker) lastikler michelin yeni takılmış araç sahibinin dediği 2 tane yumruk kadar lokal boyası varmış o alırken gösterdiği usta bulamamış bile, en ufak kusuru yok içi dışı pırıl pırıl.temiz bir araç için 26 bin i gözden çıkarmıştım bu araç hem highline hemde tertemiz 1-2 aramaya gerek yok diye düşünüyorum.

25
« : 27 Nisan 2014, 13:01:52 »
Kardeş ilk araban mı bilmem ama söyleyeyim parça uyum vs konusunda korkun yersiz :)

Sıkıntı yok amudo kalkarak yollandı.

ilk araç evet  ;)

26
Bora / Ynt: VW Bora bixenon mercek montajı :)
« : 27 Nisan 2014, 10:31:17 »
Taktire şayan bir çalışma olmuş

27
« : 26 Nisan 2014, 20:28:38 »
İnşallah hayırlı olsun. Yalnız Highline donanımın geneli otomatiktir manueli nadir bulunur.

Sıkıntı yok amudo kalkarak yollandı.

benimki manuel :) nerde bilmiyorum ama Türkiyeye 200 tane geldiğini okudum bi yerde bu highline ların standartların dışında şeyleri seviyorum  :sevgi:

28
Genel / Ynt: vwtr.net dergisi
« : 26 Nisan 2014, 19:30:04 »
bu konuyla ilgili güzel şeyler yazılıyor ama bir iler leme yok

ne yazıkki  :(

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 9