Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - bluerose1

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 79
43
Polo 6N / Ynt: Rölanti Dalgalanması Hk
« : 06 Temmuz 2015, 21:30:20 »
Gaz kelebeği temizliğinden sonra da devam ediyorsa arkadaşımızın da dediği gibi benzin odaklı şeylere yöneleceksin.önce benzin filtresi değiş.sorun devam ediyorsa benzin pompası o biraz tuzlu.en son enjektör weber benzin dağıtıcı ve enjektör ateşleme fişlerini kontrol edebilirsin.

44
Eğer kadranda da sorun çıkarsa forumda Ersan usta var kendisi bu işlerin piri dir benim kadranı yapan o idi.

45
Polo 6N / Ynt: Rölanti Dalgalanması Hk
« : 06 Temmuz 2015, 00:29:24 »
gaz kelebeği temizliği basit iş zahmetsiz önce würth ile temizliği yapın sonra gözlemleyin tekrar ederse o zaman tartışalım.

46
aküde de sıkıntı olabilir kadranda da.. aynı problemi yaşadım kaçak var dediler aküyü sabaha kadar bitiriyordu.sabah marş almıyordu göstergeler siliniyordu...kadranın sigortasını çıkardım denedim sabaha araç marş bastı.sonra kadranı söküp ustaya yolladım bakımını yaptı geri yolladı taktım sigortasını da bağladım bıraktım sabah kalktım herşey normale dönmüştü.o gün bugündür sıkıntı yok.kadranında da problem olabilir akünde de.imkanın varsa yedek bir aküyle günlük deneme yap gözlemle.

47
Polo 6N / Ynt: Pro kit nedir?
« : 06 Temmuz 2015, 00:24:20 »
amortisör ve yay...

48
Aracını benzinde 50-100km arası hiç lpg ye geçmeden bi kullan eğer stop sorunu devam ederse tüple alakalı olmayabilir dist.olabilir.eğer stop yapmazsa o zaman lpg yi bir daha kontrol ettir bayisine.

49
Polo 6N / Ynt: VEDA...
« : 25 Haziran 2015, 00:19:24 »
Biz Resul le çok buluştuk daha çok buluşuruz...ileri de seni de görebilmek ümidiyle üstad. :melek:

50
Polo 6N / Ynt: VEDA...
« : 21 Haziran 2015, 23:11:47 »
Üstad güldürmedin be...sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim ama hayırlısı olsun senin adına.arabacılıktan önce dostluğunu her daim hissettiren bir adamsın...her zaman her yerde her platformda sohbet edebilmek ümidiyle... :sevgi:

51
Polo 6N / Ynt: sol ön salıncak
« : 11 Haziran 2015, 11:39:39 »
Salıncakta 2 adet burç var salıncak ayrı burçları ayrı alıp tornacıda çaktırıp sonra montajlatırsan maliyet fazla olur.tavsiyem komple alman.Ben burçlarıyla beraber salıncağı tanesine 2 yıl önce 55 TL.vermiştim muadili alman malı.istersen sana linkte attım incele...

http://www.otoyedekparca.com/volkswagen-polo-salincak-sol-komple-1995-2000-8403.html

52
Büyük sorunlar olmaz ama şöyle olur sürekli lpg kullanımında performans etkisi ve yakıt tüketimi etkisi olur.Tabi bunları lpg de sorun var diye söylüyorum belki de sadece bakım zamanı geldiğinden uyarı veriyordur.
Ama siz siz olun her 10 binde lpg filtresini değiştirip bilgisayara bağlatıp ayarlarını ve motorla tank için kaçak kontrollerini yaptırın...
En son lpg filtresi 40 tl idi.10 lirada ayar için olsa 50 lira yapar.şimdi de olsa olsa 60-70 TL. olsun...

53
- Teyp çerçevesini bulursun sıkıntı yok montajı da kendin yapamazsan bi oto elektrikçisine yaptırırsın.
- Lpg uyarısı da arkadaşın dediği gibi sistemsel olabilir.lpg firmana gidip bilgisayara bağlat zaten belli olur bi ayar bir de sıfırlama yapıp tekrar dene sorunu bulursunuz.

Bunların ikisi de yan sanayi muadilidir aracına uyar...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-volkswagen-polo-classic-caddy-teyp-cercevesi-6n1858069a-oem-135481681/detay

https://merttugoto.com/urunler/3207/teyp-cercevesi-havalandirma-izgarasi-uzerinde-full-polo-classic-polo-hb-caddy-

54
Polo 6N / Ynt: Sag Ön Taraftan Gelen Ses ?
« : 01 Haziran 2015, 10:50:50 »
Arka teker bilyasından yapabilir mi hacı...ben de buna yakın sorun yaşadım hızlandıkça artan yavaşlayınca kesilen zorlandıkça sesi yükselen bir metal sürtme sesi.2 kez bilya kesti 3. de orijinal aldım bir daha yapmadı...

55
Polo 6N / Ynt: Polo Sis Farı Anahtarı
« : 01 Haziran 2015, 10:48:50 »
Tavsiyem ayrı bir hat çektir far anahtarının park bölümünden hat al bir röle bağlat ve içeriye cam açma düğmelerinin yanına on off bir anahtar yap ona bağlat.parklarını açtığında onu da bağımsız olarak açabilirsin....Ayrıca far anahtarı sigorta tesisatı ısıtıp yakmamış olursun röle bağlattığında.

56
forum kuralları yazılarını küçük harfle yazarsan daha iyi olur....

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 79