Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - bluerose1

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 79
29
bulunmaz bir hazine niteliğindedir şu ürün...

30
Polo 6N / Ynt: Rölanti Dalgalanması Hk
« : 10 Temmuz 2015, 17:15:22 »
Arka koltuğun altında değiştirebilirsin...

31
Tavan eğer komple cam tavansa aracın renginde boğulmaz ama illa ki de folyolu olsun dersen parlak siyah ya da 4d gloss carbon folyo yaptırmanı öneririm.

32
« : 10 Temmuz 2015, 00:54:14 »
Ben de Kocaeli Gölcük teyim bu tarafta olursan ben de bakabilirim bende de vag-com yazılım kablo herşey var...

33
« : 09 Temmuz 2015, 15:07:02 »
Bana penzin pompası gibi geliyor...

34
çıkmacılara bakın ya da golf oto şaşmaz sanayi Alper hamit bey...

35
195/45/15 lastik ile sıkıntı olmaz ama garantisi yok..arkaya yüklü yolcu aldığında kasislere sert girdiğinde sürtme yaşayabilirsin.ya da 185/50/15 ile 3.5 takabilirsin.yine söylüyorum sürtmeme garantisi yok.kamber ya da çamurluk açtırma işlemleri yaptırırsan ona bişey diyemem.
- Arkadaki köpek armasını kati suretle çıkartmanı öneririm.vw ambleminin zeminini de siyah...
- öndeki kaput korumayı da iptal edersen iyi olur çünkü laci araca pek güzel gitmiyor maske...
- tavandaki kaplamayı da sökebilirsin hiçbirşey yaptırma aracın koyu renk zaten piano black te boğulacak...
- arka stoplarındaki mavi folyo yerine hafif karartmalı siyah çok koyu değil,onunla değiştirebilirsin.
- Ön tampon altına da acilen ya orj.lip ya cupra lip ya da wr6 çakabilirsin...
Syg...

36
Ben de Kocaeli gölcükte oturuyordum kendisi balıkesirde..güzelce paketleyip yolladım yaptı geri yolladı montajladım hiç sorun olmadı...

37
« : 06 Temmuz 2015, 21:30:20 »
Gaz kelebeği temizliğinden sonra da devam ediyorsa arkadaşımızın da dediği gibi benzin odaklı şeylere yöneleceksin.önce benzin filtresi değiş.sorun devam ediyorsa benzin pompası o biraz tuzlu.en son enjektör weber benzin dağıtıcı ve enjektör ateşleme fişlerini kontrol edebilirsin.

38
Eğer kadranda da sorun çıkarsa forumda Ersan usta var kendisi bu işlerin piri dir benim kadranı yapan o idi.

39
« : 06 Temmuz 2015, 00:29:24 »
gaz kelebeği temizliği basit iş zahmetsiz önce würth ile temizliği yapın sonra gözlemleyin tekrar ederse o zaman tartışalım.

40
aküde de sıkıntı olabilir kadranda da.. aynı problemi yaşadım kaçak var dediler aküyü sabaha kadar bitiriyordu.sabah marş almıyordu göstergeler siliniyordu...kadranın sigortasını çıkardım denedim sabaha araç marş bastı.sonra kadranı söküp ustaya yolladım bakımını yaptı geri yolladı taktım sigortasını da bağladım bıraktım sabah kalktım herşey normale dönmüştü.o gün bugündür sıkıntı yok.kadranında da problem olabilir akünde de.imkanın varsa yedek bir aküyle günlük deneme yap gözlemle.

41
Polo 6N / Ynt: Pro kit nedir?
« : 06 Temmuz 2015, 00:24:20 »
amortisör ve yay...

42
Aracını benzinde 50-100km arası hiç lpg ye geçmeden bi kullan eğer stop sorunu devam ederse tüple alakalı olmayabilir dist.olabilir.eğer stop yapmazsa o zaman lpg yi bir daha kontrol ettir bayisine.

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 79