Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - bluerose1

Sayfa: 1 ... 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79
1023
Polo 6N / Ynt: Yardim arkadaslar...?
« : 22 Şubat 2014, 20:32:56 »
Bende duruyor kardesim ben yeniledim evde duruyor

GT-I9190 cihazımdan gönderildi
+1

1024
Polo 6N / Ynt: FK Racelook Ön Tampon!!!
« : 22 Şubat 2014, 20:05:47 »
abi buna o kadar para vercegine kendi tamponuyla oynasan hemd aha şık hem de daha ucuz olur  :tamamdir
80 Euro çok mu sence bi tampon için.buraya gelişi en fazla 200TL. bulur ama uyanık yerli satıcılar 580TL gibi korkunç bir rakama satıyorlar pazarda.kar fenalarda.100-150 den aşağı kaliteli bir uygulamayı tampona uygulayan boyasını falan atan var mı memlekette.sonra Tofaş işi olur orijinal tampon daha kötü olmaz mı o para verileceğine böyle araç için birebir yapılmış tampon daha kaliteli durmaz mı.Alper bu video da adam yapmış sence güzel görünmemiş mi.
7.56 ya dikkat
http://www.youtube.com/watch?v=pVoz0XQJNuU&src_vid=kecrKjicBLM&feature=iv&annotation_id=annotation_67176

1025
Polo 6N / Ynt: Alpine&Pioneer&İnfinity&SM
« : 22 Şubat 2014, 20:00:30 »
Valla kardesim 2 ay önce 6 n aldım almanya gümrük çıkışlı çift airbagli sonruuf klima vs gibi özellikleri var memnunum hiç bir arıza yok şimdilik seninkinde bişey vardır normal ustaya değilde vw yetkili Servisi'ne götür bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
niyetimiz o

1026
Polo 6N / Ynt: Yardim arkadaslar...?
« : 22 Şubat 2014, 19:59:15 »
Arkadaslar aracım 6n aee 1.6 8v eskisehir ici polo ön orjinal hoparlörü olupta kullanmayan varmı bana lazımda

ben de 1 adet arıyordum. :D

1028
« : 22 Şubat 2014, 15:34:39 »
noldu şimdi. en son takmamıştın. montajı yaptırdınmı ?
hayır... zaten polodan iyice soğudum... pedere bırakmak ya da kardeşime onlarda müzik sistemi napacak.yeni araç alırsam ona yapıcam.şu an müzik en son düşüneceğim derdim.o kadar masraf yaptım araç yine çalışmadı yine stop ediyor.yetkili servise götürmem gerekiyor artık orda burda para harcamaktan bıktım.tek seferde vericem ne tutarsa alıcam arabayı.

1029
Polo 6N / Ynt: FK Racelook Ön Tampon!!!
« : 22 Şubat 2014, 03:02:08 »
abi açıkcası benım pek hoşuma gitmedi belki o çizgiler siyah veya karbon olsaymış olabilirmiş
çizgilerden kastın ızgaralar ise o sana kalmış orjinali siyah istediğin renk yap ben araç üzerindeki duruşunu soruyorum Mehmet sence nasıl olur uyduruk mal değil burda 580TL.satıyorlar.fazla uygulama resim olmadığından bulduğumu attım.

1030
Polo 6N / FK Racelook Ön Tampon!!!
« : 22 Şubat 2014, 02:17:21 »
Merhaba arkadaşlar...
Öncelikle fikirleriniz almak istedim... Fk Sport Racelook ABS malzeme ön tampon bizim araçlara yakışır mı,ben size hem ürünün hem de beyaz bir araç üzerinde uygulanmış fotolarını ekliyorum.Bunu kendi aracınızın renginde düşünüp ona göre yorumlar yaparsanız daha iyi olur sizce nasıl olur??
Fiyat 80 Euro..

Bu tamponun resmi:

Bu da uygulanmış hali:

1031
« : 22 Şubat 2014, 00:52:47 »
Arkadasım benim aracımda pioneer deh-p2920mp teyp önler orjinal tiwiter orjinal pandizot pioneer 6992s ses olarak inanamazsın anfi var ama sadece bass bağlı oda 25cm kabin özel küçük bilgin olsun pandizot kesik aracı satacaksan kesme kabin tak 6x9 kabinler var

Dostum bu konuyu hortlatmışsın 2 yıl önceki projeydi bu o işi çözdük biz.ben aracı satıcı değilim pedere bırakmak niyetim o yüzden ses sistemi işinden vazgeçtik.site bakıma girmeseydi yeni konularımda bu sıkıntı üzerinde bişeyler tartışmıştık silinmiş hepsi.sağol ilgilendiğin için. :tamamdir

1032
Polo 6N / Ynt: Polo termostat değişimi (resimli anlatım)
« : 21 Şubat 2014, 23:27:08 »
Termostat kütüğü nedir resimle gösterirseniz sevinirim birde kütük değişecek mis resimlerde kütüğü göremedim kac paradir değişmesi kolaymidir

2 yıllık onu hortlamış madem sormuşsun anlatayım.
Termostat kütüğü termostat kiti flanşı denilen parçadır tüm su hortumlarının üzerinde bağlı bulunduğu bir nevi insan kalbi gibi çıkışları olan bir parçadır.100 TL bulursun parçacılarda fiyat değişebilir.değişmesi o kadar kolay değildir biraz el becerin zamanın ve sabrın varsa distribütörün altındaki parçaya el atabilirsin.tüm hortumları üzerinden çıakrıp orayı açtıktan sonra arka tarafında motorun içine doğru giden su flanş hortumunu çıkartacaksın.dikkat et klips kelepçesini kırma.3 adet alyan vidası vardır onları gevşettiğinde çıkartma işin tamamdır.yalnız takarken sıvı conta sıkıp öyle yerine takarsan su kaçağı falan olmaz işin garanti olur.umarım biraz olsun kafanda canlandırırsın.
Al sana bu da parçanın resmi ve araç üzerindeki yeri.
motor resmi temsilidir...

1033
semih abi valla senden araba alınır :D bugune kadar gördüğüm en cok arabasıyla ugraşanlardansın maşallah diyelim  :tamamdir
Belki alınır ama satarmıyım orası şahibeli. ;D    bana kafayı yedirdi bu araba kendime baksam ona baktığım kadar yeniden askere gidecek formda olurum.babam kafayı bozdun şu arabayla rahat bırak nefes alsın garibim diyor.neyseki artık haftada birkaç gün görüyorum belki ep2 yi alınca dinlenmeye çekeriz üstünü örteriz yavrumun. ;D ;D

1034
Egsoz manifoltundaki çatlak ne anlama gelir? Gürültülü çalışmaya sebep midir?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gürültü yapıyor ayrı, çekişte problem yaratıyordu,başka sorunlarda çıkartıyordur tahminim ama bunlar bana yeterdi.. Daha öncesinde oraya arı kovanı gibi bi malzemeden uygulama yapmışlar sıcaklık dolayısıyla o kabuk gibi şişmiş. Benim gibi meraklı bi adam sen git onu parmağınla del yumurta kabuğu gibi çatladı bastırdım kum gibi dağıldı.  :)  sonra dönüp kendime kızdım. Şöyle bir malzeme gibi bişeyle yaptı sürdü bi zaman sonra kemik gibi oldu mesir macunu gibi. :D
Şunun gibi ama başka marka rengi farklıydı ismini bilmiyorum.
http://s836.photobucket.com/user/Buddyguard/media/Eksosttamr.jpg.html
Aslında yenisini al dediler bende alırdım ama depoda sıfır ta-technix alman malı 4-2-1 krom headers duruyor neden yine döküm manifolda para vereyim projeyi hayata geçirene kadar bu tamirat ile gitsin ses kesildi çekişe de bakarız artık.

1035
sıkı masraf etmişsiniz gibi görünüyor.değdiyse sorun yok  ::)
Onurcum benim başkası değil ne bu mesafe sizli bizli falan. :D

1036

- Gaz kelebeği söküldü mekanik ve elektronik swich kısımları tamamiyle temizlendi parlatıldı. işçilik benden
- Gaz kelebeği 1 vidası sökülmediğinden emme manifoldu sökmüştük iç-dış temizlendi. tornacıya 1 vida için 15 TL. işçilik benden
- Hazır açılmışken enjektörler ve benzin dağıtıcı Weber ve elektronik kısımları temizlendi. işçilik benden
- Tüm lpg emme hortumları ve benzin hortumları, tüm kelepçeler ve klipsler yenilendi. 10TL. parçalar işçilik benden
- Tüm bujiler ve buji motor girişleri temizlendi. işçilik benden
- Tüm şase kabloları ve metal swich (g.kelebeği,a.bobini.distribütör metal kapak,enjektör elektrik) yenilendi. 20 TL. parça işçilik benden
- Ateşleme bobini orijinal takıldı. (0 TL. takaslı)
- Buji kabloları orijinal takıldı. 25 TL.(Resul den)
- Distribütör temizlendi ayar yapıldı. 30 TL.
- Distribütör ateşleme kapağı orijinal takıldı. elimde vardı
- Lpg enjektörleri değişti,regülatör ve beyin temizlendi ayarlar yapıldı. 150 TL.
- Hararet müşürü orijinal takıldı. 45 TL.
- Egzoz manifoldunda çatlak vardı onarıldı. 10 TL.
- En son adaptasyon yapıldı. 50 TL.
 Yapılan işlemlerini çoğunu kendim yaptım o yüzden işçilik fiyatı yok parçaların çoğu da tanıdık esnaf olduğundan ucuzdur yanlış anlaşılmasın. Sadece elektrikçiye, tornacıya ve tüpçüye işçilik verdim.

Sayfa: 1 ... 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79