İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - BLaZe_06

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 11
43
Vento / Ynt: JBR Vento Proje
« : 14 Mart 2012, 23:49:30 »
Dostum panjur harikaymış benim arayıpta bulamadığımdan valla :) senin gcndeki panjurlardan var ama bunlardan bulmak gerçekten sıkıntı çift parçalı görüntüsü var alt tarafını gövde rengine boyarsan harika olur.. Bu arada senin alt çıta hala aklımda ama inan işlerden dolayı daha fırsatım olmadı kendime de alamıyorum çıkıpta. Jant lastik alacağım onun içinde gidemiyorum pazar dahi çalışacağız..

Bu arada bi arkadaşın tanıdığıyla jant için konuştumda 205x40x16 düşün dedi ben olmaz dedim nasıl olmuyor olur filan diyordu sen jant deneyen birisi olarak ne diyosun bu işe?

44
Golf III / Ynt: Açık hava filtreleri hakkında..
« : 12 Mart 2012, 00:33:22 »
verim ön planda olsun istiyorsan bir kere onun çıkışını sis farının oraya vermen lazım, ya da ön tarafta her hangi başka bir yere direk hava alacak çekilde

Sanayideyim bende zaten torna üstüne dükkanımız var :) öyle birşeyler yapmayı düşünüyorum zaten bende ama oraya verince su alırsa eğer o da büyük tehlike oluşturuyor.. motor tarafını izole eder kutunun olduğu yere alttan hava filtresine krom boru çekmeyi düşünüyorum. Hava filtresinin plastik borularıda krom olursa iş tamamdır  :tamamdir

45
« : 12 Mart 2012, 00:02:56 »
Almışken bir kere olsun tam olsun diye düşünüyorum ben sadece o yüzden 3 e 5 e bakmıyacağım. sesinde değilim okadar zaten eksozda yeterince ses var :) verim ön planda.. peki sizde stop etme vs gibi sorunlar oldumu birde boyutları önemli diyorlar..

46
« : 11 Mart 2012, 23:38:54 »
k-n yada aem  green simota gibi markalar kullnırsanızz daha az sorun yaşarsınız. aemdry flow 2 en az toz geçiren flitredir işinizi göreblir bölece akışmetreyi bozmamış olursnuz.

Benim için aracın sağlığıda önemli. bende böyle düşünmüştüm ama uyumlu olmasıda gerekiyor rolantide stop etme vs olmaması lazım. birde araç sıralı sistem lpg li..

47
« : 11 Mart 2012, 22:16:49 »
ben arabayı alalı 5 sene oldu aldığımdan beri açık filtre kullanıyorum hiç bir sıkıntım olmadı
filtrenin sesi clio'nunki kadar olmayacaktır ama clioyuda aratmaz alacağın ses kesinliklle seni tatmin edecektir  :tamamdir

Peki hangi marka kullanıyorsunuz?

48
« : 11 Mart 2012, 01:07:29 »
Bu gerçekten güzel bişey benim öyle tanıdığım olmadığı için pek uğraşcaklarını sanmıyorum gördün beğendin oldu oldu olmadı geçti artık vazgeçemezsinde :D ondan baya bi araştırmak gerekiyor olurmu olmazmı şu nedir bu nedir kullananlara soruyorsun filan kafada karışıyor bi süre sonra :D

49
« : 11 Mart 2012, 00:29:26 »
vallaha ben 15leri takıp biraz daha basabilirim gibi bi şeytan var kafamda şuan :D önlere 185/45/15 arkaları 195/45/15 yaparsam güzel goruntu olcak gbi ama yarın gunduz gözüyle jantcıma gidip deniycem akşam aceleye geldi :D yarım saattte 3jant denedik :D

Jant almak gerçekten zor iş yaa. Şu olurmu bu olurmu şöyle olsa nasıl olur kafayı yemek üzereyim ben :) yok çamurluk ağzına sürtme yaparmı 5 kişi binince nasıl olur filan diye.. Şu an arkanın yakınlığı bana göre gayet güzel önleri indirmem lazım

50
Satılık / Ynt: Yurtdışından parça isteyenler
« : 11 Mart 2012, 00:27:21 »
Dostum ben sana geri dönüş yapacağım inşallah far kaşı ve panjur için.. o zaman kargosunu filanda konuşuruz

51
« : 11 Mart 2012, 00:22:52 »
Kardeşim 195x45x16 dan başkası gitmiyor bizim araçlara.. bi ara çekişten düşmesin aracı yormasın diye 15" de olabilir diye düşünmüştüm ama yanakta incelince çok ufak kalıyormuş. Aslında könig de fena olmamış ben kesinlikle bbs düşünüyorum çok piyasa oldu ama arabadan arabaya değişiyor tam vw için biçilmiş kaftan..

52
Golf III / Açık hava filtreleri hakkında..
« : 11 Mart 2012, 00:14:53 »
Selam arkadaşlar benim 1.6 AFT motor vento'm var.. Bildiğiniz üzere golf 3 lerle çoğu parçası ve özellikleri aynı. Gelecek ay 16" bbs rs1 jant almayı düşünüyorum dolayısıyla çekişten biraz düşecek araba bunu da açık hava filtresiyle biraz olsun çekişini arttırmayı düşünüyorum..

Benim sorum açık hava filtresi takıldığında hava akışmetresi bozuluyor mu? Bozuluyorsa tahminen ne kadar sürede bozulur?
Birde alabileceğimiz ses ne derece olur? cliolarda çok güzel ses alınabiliyor bizim araçtanda alınabilirmi?
marka olarak ne tavsiye edersiniz?

53
Satılık / Ynt: Yurtdışından parça isteyenler
« : 08 Mart 2012, 00:08:33 »
Vento için far kaşı varmı acaba? birde çift parça logosuz panjur. Varsa eğer fiyatını öğrenip bildirebilirmisiniz?

54
« : 05 Mart 2012, 21:03:01 »
sökmedende yapabilirsin ama maskelemeyi yaptığın bantları çıkartırken plastidipin gelme olasılığı yuksek elinde maket bıçağıile destekleyerek sökmen gerek.. Uygulama kolay sprey boya gibi sıkıyorsun bu hali alıyor bi saat kuruma süresi var..

yan çıtaların ben yenısnı aldığım için tornavida ile kastıra kastıra söktüm. syenılerınıde silikonla taktım ;)

İşte Bende Yenisi Yok Olsa Direk Sökerimde :) En İyisi Maskeleme Artık Maket Bıçağıyla Desteklicez.. Herşeyden Önce Bana Jant Lazım BBS Olcakta Gold Mu Yoksa Silver Mı Kararsızım Hala :S

55
« : 04 Mart 2012, 23:59:34 »
Waaay dostum güzel olmuş bu yaa.. bende yapcamda parça sökmeden maskelemeyle yapıyım diyorum sonuçta plasti dip folyo değilmi boya olsa neysede.. tamponu sökebiliriz herhalde ama yan çıtaları sökmek nasıl oluyor peki bi bilgin varmı?

56
« : 01 Mart 2012, 01:11:10 »
dostum sana fikir olması için.. Bence süper olmuş ben buna yoğunlaşcam

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 11