İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - BLaZe_06

Sayfa: 1 ... 7 8 9 10 [11]
141
Otomobilim / Ynt: VENTO..!!! // My BLue Thunder..
« : 17 Mart 2010, 15:47:05 »
:D Sorma eksik bendede çok söLerseniz memnun oLurum göremedikLerim vardır beLkide.. Örn : Standart jantLar 14" ALdığımız adam 15" taktırmış.. Farkettinmi biLmiorum ama arka biraz inik ön arkaya göre yüksek duruo biraz bu da beni uyuz edio.. Ustaya gittim takozLarı aLdırıyım diye ama oLmaz çamurLuğa sürter dedi..

Bu açığıda ya başka ustaya götürüp yada spor heLezonLarLa kapatabiLirmiyim acaba bunu araştırıyorum işte.. Yoksa hem güvenLik açısından kötü hemde duruş açısından.. HeLezonLarı kestirme yapmadan ama..

142
Scirocco ve Corrado / Ynt: Corrado Fotoğrafları...
« : 17 Mart 2010, 15:39:58 »
İLan tarihine bakmadım harbi okadar zamandır var demek :D

143
Otomobilim / Ynt: VENTO..!!! // My BLue Thunder..
« : 17 Mart 2010, 15:36:52 »
dışı klasik içi milenyum abi içeride ki malzemeler ne allah aşkına  :p kolçak( döşemeli güzel olurdu ) direksiyon ,ve el freni kaplamaları güzel olmamış...

teknik özellikleri nedir

dizel benzin ? 1.6 1.8 1.9 tdi vs vs kaç model

VaLLa ne yaLan söLim bende aLdığıma pişman oLdum inan :D yerine yeniLerini buLana kadar idare etcem buLunca iLk fırsatta atcam zaten direksiyon kıLıfıda boL geLdi sorma :D

Araç 1.6 1996 modeL benzin + Lpg..
ÖzeLLikLeri : KLima, hidroLik direksiyon, 4 cam otomatik, sürücü ve yoLcu airbag, abs, elektrikLi aynaLar, arka koL dayama, Direksiyon yüksekLik ayarı, koltuk eğim-yükseklik bel desteği, sis farları,

144
Otomobilim / VENTO..!!! // My BLue Thunder..
« : 17 Mart 2010, 15:16:15 »

145
RoLantin düşük ama o da stop ettirmezki sandığım kadarıyLa.. NormaLi 9.000 - 9.500 civarı oLması Lazım.. Bi ara bendede oLuodu böLe bişi adam bana 2 ihtimaL söLedi
1- Ecu arızası
2- Pc ye bağLayıp bi ayar yapma (unuttum ne ayarıydı)

146
Genel / Ynt: ilk sürdügünüz araba ne?
« : 17 Mart 2010, 14:17:32 »
1985 Jetta mk2 dizeL :D Ama o arabayı haLa unutamıyorum harika gerçekten.. Yakın yönündende çok ekonomik.. Zaten aiLece hiçbizaman vw den şaşmadık :D

147
Abowww inşaLLah öLe bişi yoktur sanmıyorumda yaa bendeki sadece araba iLk çaLıştığında motor soğukken benzinden gaza iLk geçişinde oLuyor.. Bi kez stop ediyor..

148
Sohbet / Ynt: SeLam herkese..
« : 17 Mart 2010, 14:13:21 »
Sanayici derken imaLat üzerine dükkanımız var yani torna freze cnc vb.. 56. sokak no:23 te dükkanımız var işiniz düşerse eğer herzaman bekLeriz.. İşiniz düşmesede oLur çayımı içersiniz yoLunuz düşerse..

FotoLarıda en kısa zamanda otomobiLim kısmında payLaşacağım..

149
Sohbet / SeLam herkese..
« : 17 Mart 2010, 13:44:44 »
SeLam arkadaşLar aranıza geçte oLsa katıLdım önceLikLe kendimi tanıtayım

Adım : Sinan
Aracım : VoLkswagen Vento 1.6 GL
Yaşım : 23
MesLek : Sanayici

Aranızda oLmaktan gurur duyuyorum.. Umarım güzeL payLaşımLar ve arkadaşLıkLar oLur..

Acaba ankarada bi buLuşma oLacakmı_? oLursa tarihi ve günü beLLimi_? Tanışmamız açısından daha iyi oLur diye düşünüyorum..

151
Genel / Ynt: cam filmi
« : 17 Mart 2010, 13:30:07 »
Ben kaLiteLi fiLm yaptırcaktım ankarada 3M yada LLumar ama sonradan düşündüm eğer bi poLise çatarsak kompLe söktürür paramda boşa gider diye düşündüm bu yüzden 60 Liraya taiwan maLı çiziLmez cam fiLmi çektirdim arka cama da 3M çektirdim..

Zaten fiLmi çekecek adamda tanıdık oLduğu için aynı şeyi söyLedi amerikana okadar para vercen yarın bi gün poLise tutuLursan ya ceza yersin ya fiLmLeri sökersin zaten bu da çiziLmez kaLiteside amerikana yakın gerek yok oakdar masrafa dedi.. YerLide var istersen 40 Liraya dedi

152
Aynı probLemden bendede var maLesef.. Okadar ustaya gittim sorun bi çözüLemedi motor soğukken yapıyor biraz ısındıktan sonra stop etmez fiLan dedi ama bu da beni tatmin etmedi :S

Sayfa: 1 ... 7 8 9 10 [11]