İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - BLaZe_06

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 11
15
Satılık / Ynt: Satılık 1.6 VW VENTO GL EXECUTİVE..
« : 28 Mart 2012, 00:01:16 »
B5.5 Kasa Passat 1.9 TDİ highline 2 bakıyoruz.. Bilmiyorum da üzülcemi sanmıyorum artık keyfime bakmayı düşünüyorum

16
Satılık / Satılık 1.6 VW VENTO GL EXECUTİVE..
« : 26 Mart 2012, 01:08:51 »
Selamlar.. Çok sevdiğim aracımı model yükseltmek yada passat almak için satıyorum.. Sahibinden ilanı burada benimle irtibata geçebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-boyle-temizi-yok-hatasiz-full-full-vento-61924512/detay/

18
Vento / Ynt: H 6400 Vento Proje..
« : 22 Mart 2012, 01:09:16 »
En iyi seçenek kaliteli coilovers.. Örneğin Canın coilleri şimdi MK3 cabriyoda takılı küçüksuda.. ben o coilleri kullandığımda bayılmıştım konforuna hem yükseklik hem sertlik ayarı var. Ama illa yay olayına girilecekse 30-35 mm takılmalı..

O olaya girdiğin zaman pahalı olur güzel olur tabi :) Hatta gönül ister yapmışken air ride olayından yap havalı süspansiyon kafana göre :D ama bu jantlarla yumuşak kullansam sürter sert kullansam keyif alamam tabi yine herşeye rağmen 2 kat dikkat etceksin :)

Artık bu konularda benim fikrim değişti.. modifiye benim için yürüyen ve motor aksamlarına dokunmadan dış görünüşe hafif makyajdan ibarettir. (dokunuyorsanda mantıklı olarak ülke şartlarına uyacak şekilde ve amortisörsüz yay ve zarar verebilecek ucuza kaçan acemi işlemler değil yay + amortisör yada coilover vb profesyonel işlemlerle girilebilir)

Bu işlerden vazgeçtiğime göre aracımıda satılığa çıkarttım. Sattıktan sonra tercihim 2004 model filan Passat b5.5 Highline 1.9 TDI. Tercihen siyah renk ve bej rengi iç döşeme..

19
Satma bu jantları.. 35 mm yayla dene birde?

Deneyebilirimde ama ani bi karar aldık babam ben artık pek arabaya binmem satalım bi passat alalım b5.5 highline lardan dedi banada mantıklı geldi :) baktı fazla uğraşıyorum beni frenlemek için olabilir artık :D o yüzden araba satılıkta şu anda :D

21
« : 20 Mart 2012, 12:26:52 »
Hayırlısı ama coil çok sert değil. heleki raceland veya jom marka olursa ;)  Söküp göndereyim benım coilleri istiyorsan tak dene :D beğenirsen satarım  :D

Ta-tecnix ti benim alacağım.. Boşver kardeşim düşünmen yeter de şu an bu vesileyle kafaya bi jetta 5 girdi bakalım duruma göre artık :) belki buna sade binerim belki alayını satar jetta 5 alırım :) hiç belli olmaz..

22
« : 20 Mart 2012, 12:21:00 »
amma büyüttün ya alt tarafı bi jant lastik yay taktın. biz devamlı öle geziyoruz amma kötüleyip durdun :D

205 lastik yerine 195 takıp önleri de 2,5derece kadar içeri aldırsn her hangı bı rot balanscıda sıkıntısız kullanıcan diyecem ama amortisörlerinde uzun yaya göre.. Direk coil almak varken ucuza kacarsan kusura bakma ama bu sorunlar çıkar :D

Zevk meselesi ya kötüleme değil kişiye göre değişir göreceli sonuçta sana güzel geliyordur bence de güzel görünüş ama konfordan ödün veremem ben arabanın yürüyenine bidaha kolay kolay dokunmam olay bu :( Benimde fikirlerim aynıydı fena halde değişti.

Ayrıca yok dostum bendeki ucuza kaçma değil coil sert oluyor alan geri söküyor diye bilgi aldım çok iyi bir ustadan ona güvenip sadece yay taktık sonuç ortada.. yoksa taner abiyle baya konuştum telde coil alcaktım..

23
ben kıydım 1 sene de 2 kez ön takım yeniledim sonrada olmadı gittim 3.5 cm yay aldım ama gene eski konforu gibi olmadı tabi

Yaa işte :( bende düzenini bozmamak için zaten bunları yapıyorum yoksa neden yapayım kendime zarar veriyim hemen satıyım ki görünüş süper hoşuma gitti.. Bu arada arabada satılık.. Jetta 5 düşünüyorum.

24
« : 20 Mart 2012, 12:12:58 »
sök at taktığın ne varsa arabaya eziyetden başka birşey değil. Haftada 1 gün binip 15-20km yol yapıyorsan o başka

Aynen.. Hani yaşayarak görürsün ya ben yaşadım gördüm Türkiye şartlarında giderken kabustan başka bişey değil. Takar takmaz akslerden ses gelmeye başladı bugün onada gideceğim baktıracağım bi ustaya.. Ya ben arabaya gözüm gibi bakarken böyle şeyler aşırı sinir bozucu oluyor.. Araba şu an satılık ilanında satılırsa Jetta 5 filan düşünüyorum.. Sade binceksin keyfine bakcaksın

25
görüntü cidden güzel olmuş ama dediğiniz gibi konfordan baya bi kayıp olabilir.

Korkudan binemiyorumda denebilir :( aracına fazla iyi bakan acıyan birisiyim ondandır belkide.. görünüş için kıyamam aracıma

26
« : 20 Mart 2012, 01:35:00 »
İçi beni yakıyor dışı milleti işte :( 2 kişi öne binmeye gelmedi gelsede olmıcak gibiydi arka desen zaten korkuyorum arabaya bindirmeye binse bile çok çok yavaş.. bana göre değilmiş yaa araba sollamaya korkar oldum inanın.. hızlanamıyorum çukur çıkcak karşıma diye.. Böyle oluncada çok acıdım arabayada kendime de çok aşırı derece sinir bozucu bişey.. aklımdan direk aracı satmak bile geçti o derece okadar sevdiğim aracımı satmak :( :(

27
Valla pıstırma işlemi olmadı :( ben beğenmedim tabi direk 5 lik yay takınca direk soğudum yani gümm güm inince.. yakıştı tamam lafım yok herşey güzel oldu aslında ama içi beni dışı seni yakar misali kıyamadım arabaya.. Kaldırdık tekrar orjinal yaylarla tekrar indirmeye korkuyorum açıkcası.. Bilmiyorum zaten 1 haftalık bile değil jant lastik ama daha 4 kişi binmedi arkaya bindirmeye korkuyorum kesin sürter o yüzden birazda..

28
« : 18 Mart 2012, 23:16:23 »
valla abi o küt küt sesi tam anlamış değilim ama şunu sormak isterim .. spor yaylar takılırken kauçuk hortum geçirdilermi yaylara ?? eger takmadılarsa  yay esnedikçe bi ses yapar  belki o sesi diyosundur ...

Eibach zaten gördüm üstünde vardı takılmadan önce.. amortisör mili uzun geliyor esneme payı azalıyor en ufak esnemede miller vuruyor işte.. Sorun bu..

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 ... 11