İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - barkit

Sayfa: [1]
1
arkadaslar bugun arabanın motorunu yıkatırken farkettım bu kodlu parcanın elk. baglantı kablosu baglı oldugu yerden kopmus,fazla ugrasmadım ama cok kısa bakınmadan sonra yanmısta! kopmus oldugunu gordum.
1-baglantısını bılen varmı?(resmın solundakı kahverengı -beyaz olan kablo kopuk?)
2-aracın vıtes degıstır lambası yanmıo 1 2 haftadır onunla ılıskısı varmıdır?
3-aracın cekısınde gıdısınde calısmasında bı sorun yok.

yaptıgım arastırmalar sonucu kopuk olan kablonun yakıt tasarruf ısıgının bu up-shıft e baglı oldugunu ve o kablo koptugu ıcın yanmadıgını ogrenmıs bulunmaktayım  :) fakat koptugu yerı bulamadım  :(

2
Genel / bosch parça bilgileri.
« : 19 Eylül 2010, 23:45:40 »
arkadaşlar gezinirken buldum,umarım işinize yarıcak bişeyler bulursunuz.
Bosch Automotive Aftermarket - Electronic Parts Catalogue (eCat)

3
Satılık / satılık scirocco
« : 27 Haziran 2010, 14:41:21 »
arkadaslar aractan cok memnunum,ama benımkı bı hastalık  :D opel manta almak ıcın aracımı satmaya karar verdım,sahıbınden de satılık,fıyatta da pazarlık payı vardır,sorunsuz en onemlısı kesınlıklıkle kazasız bı aractır.

4
Otomobilim / Benim Scirocco'm 1984 Karman U.S.A. Ver. 1.8 GT
« : 18 Mayıs 2010, 17:09:38 »
Arkadaşlar selamlar yaklaşık 1 yıldır verdiğim temiz scirocco arama çabalarım geçen sene bitti : ;)ardından bakım ve orjinaline sağdık kalarak eksiklerini tamamlama(toplama değil :)) ;D çabalarım nihayet mart ayıyla itibaren bitmiş bulunmaktadır  :saygılar .Aracı yaşlı bi amcadan aldım ama ne alış,saolsun amcamız çok yakıo diye çok kullanamamış(km de 350 civarı çokmuş gibi:)) ve uzun bi süre yatırmış aracı,aldiğimda vize,sigorta,vergiler,ön amortisörler ,motor kulakları,bujiler,enjektör,komple egsoz,balatalar,fren hortumları,yag ve hava filitreleri,iç kapı kolları,çalışmayan elk aksamları vb bir çok şeyi eksik bozuk veya yoktu.Ama azim ve zamanla hepsini hallettim,bütün eksikleri orjinal olarak (yan sanayi değil) yaptım.Geriye dönüp baktığımda o kadar çok masraf etmişimki inanın daha motora elimi bile sürmedim,hastalık işi derlerdide inanmazdım ama gercekten içine girince gerçekten öle oluomuş  fazla masrafı kalmadı ama genede istedigime yakın bi araç oldu,tek eksiği boya onuda kısmetse temmuz gibi düşünüyorum.elimden geleni yaptım umarım beğenirsiniz

Sayfa: [1]