İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ati del mora

Sayfa: 1 [2]
15
Uzun zaman oldu mesaj cvp yazamadım kusura bakmayın.Teyp cercevesini 110 tl ye aldım 30 tl ye taktırdım.elektrikci teyp cervesini takmadan önce tam oturmayabilir dedi ama taktıgında tam oturdu çk şükür..
Kontağı acıp kapattıgımda gelen ses tup bakım uyarısıymıs.@fatihyasar ve @bluerose1 dediğiniz gibi tüp bakımının geldiği uyarısıymış. 40 tl ye tüp filtresini ve bakımını yaptırdım.ama tüp bakımından sonra araç da stop etme sorunu başladı

16
@fatihyasar evet atiker lpg teşekkür ederim. @bluerose1 teşekkür ederim.peki bu şekilde kullammam sorun yaratır mı ? veya ücret ne kadardır lpg filtresinin ve lpg bakımını yaptırmak

17
@mkkpnar teşekkür ederim en son ihtimal senin dediğin gibi yapıcam.ilk arabam arabadan çok anlamam elimde yatkın değildir böyle şeylere ama maddiyat insanı yönlendiriyor. @34GIH28 nasıl tamir ettin acaba ve piano black ne oluyor cahilliğim adına kusura bakmayın ;)

18
Değerli üye arkadaşlarımızdan yardım bekliyorum.
ilk problemim teyp cercevem kırıldı biraz arastırma yaptım internet üzerinden 108 ile 120 arası değişen fiyatlarla satıldıgıı gördüm.Forumumuz da eski konulara baktım bazılarının uymadıgını söylediler ne yapmam gerekir hatta çıkma bakmam da problem olur mu ?
ikinci sorunum ise;kontağı her açıp kapattıgımda tüp bitti uyarısı gibi ses çıkıyor önceleri yoktu sonradan başladı veya sonradan rahatsız etmeye başladı tam hatırlamıyorum :) bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim.

19
teşekkür ederim kırmam inşallah :)

20
nasıl çıkartabilirim düğmeleri

22
Teşekkürler

23
Arkadaslar merhaba foruma yeni katıldım herkese kolay gelsin.yaklaşık 1 ay önce 98 model polo hb aldım ilk aracım.182.000 km de ve triger setinin daha önce ne zaman değiştiği hakkında bilgim yok.motor ustama gösterdim kayışa baktı ne iyi ne kötü dedi.aracımın sürüşünden çok memnunum ufak tefek masraflarını yaptım.ancak triger seti kafamda soru işareti kaldı.şuan durumum pek musait değil sanırım 400-500 tl masrafı varmıs triger setinin.Ne yapmam gerekir poloların kaç km de değişiyor triger seti yardımcı olursanız sevinirim

Sayfa: 1 [2]