Hoþgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriþ yapýn veya kayýt olun. Aktivasyon epostanýz mý yok?

Ýletileri Göster

Bu özellik size üyenin attýðý tüm iletileri gösterme olanaðý saðlayacaktýr . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - asiizmirli

Sayfa: 1 [2]
16
Caddy, Transporter ve Caravelle / Ynt: chip tuning
« : 31 Ekim 2010, 15:41:20 »
teþekkür ederim arkadaþlar ilgilendiðiniz için

17
« : 31 Ekim 2010, 00:46:05 »
cemalcim cevabýn için teþekkür ederim öncelikle izmirde  best oto haricinde önereceðin bir yer varmý birde fiyat hakýnda bilgin varmý bende best otoya sormuþtum bir tamircimin aracýlýðýyla bilgilendirirsen sevinirim

18
« : 31 Ekim 2010, 00:06:11 »
cemalcim anlýyorum seni ama kafam karýþtý chip tuning yapan buyerin sahibi bu þekilde ifade etti sana birþey soracaktým cemalcim sen chip le uðraþýyormusunuz bilginiz ne düzeyde bu konudaki bilgileriniz nelerdir benim soracaðým þu 98 model 2.5 tdi 105 hp en fazla 125 hp oluyor dediler doðruluðu nedir turbo haricinde ne gibi sorun yaþarým beni bilgilendirirseniz sevinirim

19
teþekkür ederim adamcim  bende arabama pasta cila cektirdim özellikle tavana çok ihtiyacýmýz var ben yaptýrdým faydasýný gördüm tavsiye ederim bu yaðmurlarda gram su kalmýyor arabanýn üstünde yanlýz bu kýþ yaptýr yazýn cilalamakla uðraþ sana tavsiyem benim boyacý arkadaþým var izmirde benim aracýma pasta cila çekmeden önce en ince su zýmparasý ile zýmpara attý ve sonra pasta ve cila cekti ve inanmýyacaksýn belki ama sanki yeni boyanmýþ gibi oldu

20
« : 30 Ekim 2010, 21:44:57 »
saol adem vaz geçtim zaten yapmaktan profosyonel ekip sahibi chip tuning sahibi ile görüþtüm banada maksimum 125 beygir dedi ama araç 12 yaþýnda bazý sorunlar çýkabileceðini ve bana aðýr masraflar açabileceðini söylediler mesala negibi diye sorduðumda bu güne kadar karþýlaþmadýk ama araç krang kesebileceðini ve bunun tamiratýnýn masraflý olacaðýný ama istersen turbonun ayarlarýyla oynayabileceðimizi daha saðlam bir performans alacaðýmý söylediler bende vaz geçtim  ve turbo ayarlarýyla performansa gideceðim

21
meraba adem çok güzel olmuþ ellerine saðlýk yanlz kardeþim eteklerde paslanmalar var keþke etekleri boyatýp birde pasta cila çektirseydin ozaman 10 numara olurdu kardeþimin arabasý birþey sorcaktým sana ademcim indiaglo kadraný ebaydan aldým demiþtim konturol ettim bulamadým türkiyede bunu yaptýra bileceðimiz bir yer varmý bildiðin yardýmcý olursan sevinirim iyi günler

22
arkadaþým eðer aracýnýzý kibar kullanýyorsanýz  vede özellikle mazotunuz kýrsal ise egzozlarýnýz kurum dolmuþ olablir ve doðal olarak gaza yüklendiðinizde bu kurumu atar yani çið yakmýyorsa bile bu duman aldatabilir yapman gereken otoban veya þehirler arasý yolda yüksek devirli kullanmak aracýný biraz baðýrtmak ve biriken kurumlarý egzozundan attýktan sonra göreceksinki siyah duman diye birþey kalmayacak eðer ekzozun eski ise bu iþlem uzun sürer ve randuman alamaya bilirsin egzozcuya göster egzozlarýn tamamen dolmuþsa deðiþtir hem aracýnýn performansý artar hemde siyah duman gider :tamamdir

23
Caddy, Transporter ve Caravelle / chip tuning
« : 29 Ekim 2010, 01:07:21 »
merhaba arkadaþlar aranýzda t4 2.5 olupta chip tuning yaptýranýz varmý artýlarýný ve eksilerini paylaþýrsanýz sevinirim

25
slm kardeþim geçmiþ olsun öncelikle bende izmirde oturuyoruminan turboluk iþimhiç olmadý olmazda inþallah ben senin için bir araþtýrma yaptým umarým iþini görür

54399880022 VW CADDY 1.9 TDÄ° TURBO  BORGWARNER, fiyat 850 TL/ad., ATAÅžEHÄ°R — Ticaretimiz.com

26
slm umarým sorununuz devam etmiyordur benim tavsiyem aracýnýzýn egzozunu konturol ettirin eðer týkalý ise oda yapa bilir bendede ayný sorun vardý komple ekzoz deðiþtirdim þimdi roket gibi

Sayfa: 1 [2]