İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - alyekrm

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 18
43
inşallah mustafa da burada mstfklc
kısmetse bı dahakı gelmemde özel mesaj yollayacagım size :)

44
Polo 6N / Ynt: yardım 2000 polo hb almak uzereyim.
« : 07 Aralık 2012, 01:55:54 »
yanlışım varsa düzeltin ama 1.6  8v olanlar alt devirlerde , 1.4  16v olanlar üst devirlerde  verimlidir ..  kendi aracım  75 lik 1.6 lardan ve  ivmelenmesi kesinlikle tatmin edicidir ve şehir içi kullanımda 8V daha  idealdir ... sportline deneyimime göre serilik istiyorsan  devir saatin 3000 devirin üzerinde olacak diyebilirim .  0-100 söz konusu olursa sportline alıyo ama 1.6 8V 75 hp pololar göz ardı edilebilecek bi araç değil ..   olayın diğer boyutlarına bakacak olursak  1.4 ler LPG de daha verimli diye biliyorum  .. + larının olduğu gibi - lerininde olduğunu unutmayalım ve  temiz bi sportline bulmanında  çok zor olduğunu söylemeliyim .. 1.6 motor poloların temizini bulmak çok zor olmaz   çünkü 1.4 sportlinelar kadar hor kullanıcısı yok .. sportline  lar çift egzantrikli olduğundan  MOD a  daha açık olduğu için oynanmış ve patlak araçla karşılaşma riskin çok fazla ..  ve 1.6 ların motorları daha az baş ağrıtır ve masraf açısından  daha ekonomik olur ..  buradaki seçim tamamen kullanım amacına bağlı olacaktır ... tekrardan  söylemek istiyorum bu yorum kendi tecrübelerime istinaden yapılan bir yorumdur ve ne sportline hakkında  kötü eleştri yapmak nede  1.6 yı yüceltmek gibi amacım yoktur ..  :tamamdir
+100

45
Polo 6N / Ynt: Acil Yardım Lazım !!
« : 07 Aralık 2012, 01:37:21 »
bazen benım aracta arabayı kumandayla actıgımda merkezı kılıt pompası sureklı aracı acmaya calısıyor bı kere once anahtarı kullanarak actım sorun yokken kumandayla actıgımda pompa sureklı aracı acmaya calısıyordu bıde bu durum aracı calıstırınca duzelıyor benım sormak ıstedıgım alarmların beynınde olan ozellıklerlı ıptal edebılıyormuyuz  mesela kontagı her kapattıgımda kapıları acmaya calısıyor alarm modulu kapıların acık yada kapalı olması farketmıyor...

46
Evet Kaman dayım gönlüm Ankara da
kardeşim lise eğitimini Kamanda alıyor biz Kayseride ikamet ediyoruz kısmette tanışmak nasıp olur inşallah :)

47
4500 TL  :D vaşş

o parayı amorti edebilmek için arabaya kaç sene , kaç km binmek lazım acaba :)
bence lpdi falan boşver, sen eve gir , bak kamanda ev sahibi olmayan bir tek senle ben kaldık.  ;D  4 oda, çift banyo, tsi motor bir ev alalım sana.  :tamamdir.  kiracılık çekilmiyor.

kurum benden uzak olsun, uzun yolda açıyorum ben onu  :tamamdir

konu sahibinden şimdiden özür diliyorum mesaj için ..
Kırşehir Kamandamı ikamet edıyorsunuz ?

49
Golf IV / Ynt: GOLF4 - HONDA 1.6 İES - COROLLA GLİ -
« : 03 Aralık 2012, 20:57:08 »
hız olarak corolla 97-99 ae101 onde olacaktır hondalar kalkısta ufak bı atılma yapacak sonrası ae101 ama konfor işçilik vs. dersek vw formatında arac degıller bunlar ama dıger sartlarda malesef

50
Polo 6N / Ynt: cam rezistans düğmesi
« : 29 Kasım 2012, 12:16:22 »
düğme bozuktu guc bela cıkmasını bulup aldık yetkılı servıs parca fıyatı 80 tl !

51
Golf IV / Ynt: Modifiye öyle değil böyle yapılır !
« : 27 Kasım 2012, 00:54:41 »
bi tane apacıleri yok bizimkilerin ya yediğinde var bişey ya içtiğinde ...

52
« : 26 Kasım 2012, 13:01:09 »
bence sigortasini kontrol edin bir, 15A olmasi lazim, benim de calismiyordu sigortaymis megersem
elektrık gelıyo düğmeye  sıgortalardan olabılırmı yinede ?

53
« : 25 Kasım 2012, 12:41:08 »
rezistans düğmem bozulmus kontrol ettık elektrık gelmıyor ama ınternette parcayı bı tek sıtede buldum olmazsa oradan getırtecegım

54
Polo 6N / cam rezistans düğmesi
« : 23 Kasım 2012, 22:24:51 »
arada bir sorun çıkartan arka cam rezistans düğmem bügün hiç calısmadı ışığı yanmıyor sanırım bozuldu düğme internetten baktım ama bulamadım parçayı kodunu bilen varmı yada link atabilecek arkadaş varsa şimdiden teşekkürler

55
Polo 6N / Ynt: Polo 6n Motor Yağ Kaçırma Sorunu
« : 21 Kasım 2012, 23:11:47 »
kıtapcıkda 5bın km de 1 lıtre yag eksıltmesı normal yazıyordu sanırım forumda bırılerı paylasmıstı hatta benım aracımdada 9 bın km felan 1 lt eksılmıs oluyor e lpg de az bıraz etken ona yag degısım zamanlarını kontrol edın bı derım

56
Polo 6N / Ynt: Rölanti & Oksijen Sen sörü ?
« : 21 Kasım 2012, 13:32:34 »
rolantı sensoru dıst. içinde olması lazım

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 ... 18