İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - alyekrm

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 18
29
Sohbet / Ynt: merhaba
« : 13 Aralık 2012, 11:43:19 »
hayırlı olsun gule gule kullanmayı nasıp etsın Rabbım :)

30
Golf IV / Ynt: GOLF4 - HONDA 1.6 İES - COROLLA GLİ -
« : 12 Aralık 2012, 13:06:11 »
1.4 Polo 16v  Sportline ise Golf ü  geçer Civic yada corollayı geçme şansıda var ama 75lik ise yolda yürüyen nerdeyse tüm arabalara geçilir.

Bu arada eski kasalarıylada kıyaslayabılırsınz hb bir 1.4 is 96hp ve 1.6ies 120hp ye sanırım hiç binmemişsiniz büyük ihtimalle ülkemizde 96 yılında satışa çıktılar yani teknolojı yaşı açısından Sr motor kadar yaşlı 16v den baya bi yaşlı motorlar i-vtec değil sadece vtech :)

Vw ve Golf4  Civic in fd6 ve 7 hariç her kasasını her konuda ezer ama performans işi öyle değil işte.

Zaten devir değişti ama bunu 1600 ler değil  Tsi yaptı...Tsi geleli Honda forumları kan ağlıyor bazen takılıyorum okuyup okuyup gülüyorum konulardaki yorumları..eskiden çenesi kapanmayan hondacılar tsi dedinmi üç maymunu oynuyor :)

valla 75 lık polo var bende sehır ıcınde oyle yolda gıden tum arabalara gecılme gıbı bı durum falanda yok bu forumda bu 1.6 6nın boyle hıc edılmesını anlayabılmıs degılım tamam bı vtı bı vtech bı gtı degıl ama oyle hıc edılecek bı arabada degıl kendı fıyat aralıgında ve klasmanındakı araclarla stock halde ezılmez asla sportlıne fıyat olarak daha yukarıda bı arac zaten valve sıstemlerı farklı bence kıyaslama yapacaksak esdeger sartlarda olmalı sızın bakıs acınıza gore her yuklenmemıs 1.6ies her vti ve vtech karsısında yuruyemez bıle ...

31
Polo 6N / Ynt: 2000 model polo 1.6 aee araç hakkında bilgi
« : 10 Aralık 2012, 15:31:22 »
bu konuyla ılgılenen arkadaslar vardı forumda bı arastırın derım

32
Polo 6N / Ynt: 2000 model polo 1.6 aee araç hakkında bilgi
« : 10 Aralık 2012, 13:34:39 »
dediğini daha önce unomda yapmıştım fakat onda içeriden bir kilit tuşuna bastığımda kapılar kitlenip birini tekrar açtığımda açılıyordu.
Fakat poloda bir kilit tuşundan hepsi kitlenmiyor.sadece anahtardan kilitleniyor. fakat açmaya geldiğinde açılmıyor. Bunu anlamış değilim.
Gönderdiğin cevapla bu sorun çözülecekmiş gibi gelmiyor.
merkezi kilit sisteminiz ne kadar saglıklı baktırdınızmı ?

33
Polo 6N / Ynt: ne kadar gerekır ?
« : 09 Aralık 2012, 23:52:53 »
ankarada karlıkçı halil var :D bilen bilir fiberglastan adam yapıyorlar :D  yapsa yapsa onlar yapar :D  :D
fiberglastan bile adam oluyorsa usta olmayan ustalarada bişey yaparlar belkı yakın gelecekte :) :)

34
Polo 6N / Ynt: distrübütör
« : 09 Aralık 2012, 16:04:58 »
konusu var zaten aratırsan bulursun oraya msj yaz doneceklerdır sana

35
Polo 6N / Ynt: distrübütör
« : 09 Aralık 2012, 13:30:42 »
alpers abinin tükana bakın derım gecen baslık acmıstı  6n vardı sokulmeye hazır :)

36
Benim araçta Atiker Safefast takılı. Kullanma klavuzunda 20000 km yazıyor filtre değişimi. Zaten bakım zamanı gelince ötmeye başlar her çalıştırdığında.
gaz filtresi 10bınde degısmesı gerekıyor dıye bılıyorum ve oyle degıstırıyorum emınmısınız ?
not: bende fast takılı sanırım

37
ya arkadaşlar bu gaz fıltresı kac km de değişmesi gerekır benım kı  yaklasık 20.000 km oldu da
10 bın gecıkmıs :D

38
opet fıltrelerde cıddı kırlenme yapıyor arkadaslar 2 tanıdıgın aracındada aynı sonuc cıktı..

39
Polo 6N / Ynt: 6n hortum erimesi
« : 07 Aralık 2012, 23:50:39 »
Hocam arkadaş ''1.4 16V motorum var bu arabamın resimi değil ama hortum aynı yerde'' yazmış. Yanlışlık olmasın
pardon hocam :)

40
mesajlar ve kişiler karışmış.  Ben ve Onur hocam Kamandayız. İlginç bir tevafuk. Benim ismim Mustafa. tanışmak isteyen olursa bize de bekleriz.
;) ;) kısmetse ilk fırsatta inşallah :)

41
Polo 6N / Ynt: 6n hortum erimesi
« : 07 Aralık 2012, 13:34:06 »
fotograftakı arac 1.4 16 valve mı ?

42
shellden alıyorum bı defa aytemızı denedım %7 ındırım var dıye kılometre olarak olcum yaptım shell'ın +-30 kmsı var gavura yedırmek ıstemıyorum parayı ama durum boyle olunca...

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 18