Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - al_pacino

Sayfa: 1 2 [3]
29
Golf III / mk3 1.6 TD ile ilgili bir kaç soru
« : 23 Mart 2010, 11:59:46 »
Merhaba arkadaslar benim aracım 96 model benzinliden cevirme 1.6 td motorlu. Kafama takılan birşey var. acaba bu aracın motorunu değiştirirken sanzımanıda değişmişlermidir yoksa benzinli sanzımanı dizele uyarmı, onu değişmemişlermidir?

Bir de bu aracın orj jantı lastık ebatları nedir? ben 175/70/13 diye biliyorum yanlışsam düzeltin lütfen.

30
14 inç 6j  4*100 bbs jant (ufak tefek çizikleri var kırık kaynak vs yok) ve üzerinde dişli olan 195/65/14 Michelin Energy lastiklerimi satmayı düşünüyorum. Hepsi 250 tl pazarlıksız son fiyat.

31
Otomobilim / mkIII 1.6 TurboDiesel
« : 15 Mart 2010, 11:12:21 »

32
Sohbet / Mk3'ümü çekmişler
« : 08 Mart 2010, 16:09:15 »
Bu istanbulda traffği anlamak mümkün değil. Yeni aracımı yeni basladıgım işyerin onunde dogru düzgün arac bile geçmeyen bir yola çektim. Trafiği de engelleyecek bir durumu yok hiçbir yerde de park yapılamaz ibaresi de yok zaten. Aracımı koyduktan 10 dk sonra bir baktım aracımın yerinde yeller esiyor. Ögrendim ki bu yolda hep arac cekıolarmıs. Şimdi kim bilir kac para bayılacağım. Allah cezalarını versin sözde iş yapıolar, millete hizmet etmek sözde görevleri. Bu durumda bana kac para giriyor arkadaşlar birde bu durumda şikayet mercii bir yer var mı acaba sonucta sebepsiz yere cekiolar aracımı. Etsem bile it iti ısırmaz moduna gecerler zaten ama ben itiraz etmek istiyorum yinede

33
Satılık / 2 Adet 185 55 14 Semperit Sport Lastik resim
« : 05 Mart 2010, 20:46:04 »
Deseni çok güzel. Sıfır gibi çok az kullanıldı.1 Yıl once tanesini 100 liraya aldım ama km yapmadı. Patlagı tamiri yok. Sorunsuzdur satmamın nedeni arac yere fazla inmişti. Elimde 2 adet var fiyat130 tl.

34
Golf III / Tanışma
« : 05 Mart 2010, 10:19:37 »
Herkese selamlar. Aranıza ben de bir mk3 ile katıldım arkadaşlar. Gerçi motor 1.6 td oldugu için biraz burda biraz mk2 bölümünde sizlere katılacağım. Aracımı alalı 1 ay oldu ama bayagı bişeyini yaprıtdım. Sizlerin de katkılarınızla güzel bir aracım olsun istiyorum. Bu hafta sonu resimlerini çekmeyi dusunuyorum. Ben şimdiden aşık oldum bile arabama. Daha öncedende mk2 1.6 td miz vardı. Babamlar satarken cok üzülmüştüm bu araclara zaten hayranım. Özellikle vw dizelde rakipsiz diye düşünüyorum. Tabi bir de GTİ kullansaydım o konuda da rakipsiz oldugunu düşüneceğim kesin. Arkadaslar hosbulduk hepinize güzel forumlar.

35
Golf II / 1.6 td için performans tavsiyeleri
« : 04 Mart 2010, 20:04:54 »
Herkese selamlar, arkadaşlar 1 ay kadar önce bir mk3 aldım fakat motoru 1.6 td oldugu için mk2 bölümüne yazmamın daha dogru oldugunu düşündüm. Fotolar gelecek yakında inş. Aslında aracımın motorunu kurcalamak ve modifiyeye cok fazla para harcamak istemiyorum ama yinede ufak tefek bişeyler yapmak istiyorum sizlerinde katkılarınızla. Yakıtı cok fazla zıplatmayacak düşük maliyetli tavsiyeler bekliyorum.  Öncelikle bir abi 207 hdi aracına carbon cleaning yaptırdıgını ve cok faydalı oldugunu söyledi. Bir de özellikle bor denilen bir katkıdan bahsetti hem performansı arttırdıgını hemde yakıtı dusurdugunu soyledı. 1 depoda 100 km fazla gıttıgını soyledı. Bende arattım google da memnun olanda var aman uzak durun dıyende var.Tamircim carbon cleanın eskı arabalara onerilmediğini ama bor koyabilcemı soledi. Bir de performans hava filtresi var kafamda. Bunları mk2 ye uygulayan arkadaşlarımız var mı acaba. Tecrübelerizi paylaşabilir misiniz.

Sayfa: 1 2 [3]