İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - al_pacino

Sayfa: [1] 2 3
1
Satılık / Gerçek 118 bin km T4 Camlıvan 2.5 TDI 16500 TL
« : 23 Şubat 2014, 22:45:30 »
Merhabalar, 13 yıldır kullandıgımız 2001 model T4 ümüzü satıyoruz. Arac orjinal 118 bindedir.  2001 yılında 7bin kmde iken ilk sahibinden aldık. arac ilk sahibinde iken yan yatmış, bu sebeple komple boyalıdır, ancak değişeni yoktur. şaseler ellenmemiştir.

boya takıntısı olmayanlar için kacırılmıyacak fırsattır. Mekanik olarak hicbir kusuru masrafı yoktur. ön takım veya lastiğe dahi masraf etmeyecek. alan mazotunu koyup binecektir.

sahibinden ilan no: 155132418

abdullah goksel
[email protected]
05354322174

4
Karşılaştırmalar / 316i e36, civic 1.6ies ve merco 190e
« : 06 Ocak 2012, 11:08:28 »
merhaba arkadaslar. bu iki aractan birisini almayı düşünüyorum. bmw daha agır basıyor fakat kafamda soru işaretleri var.
öncelikle aracımı lpg ile kullanmak durumundayım. bunu da göz önünde bulundurun. her iki markada da otm veya manuel hangisini önerirsiniz?

bmw
316 i yakıtı düşük olur ama performansı sanırım düşük olacak gibi.
318 i almaktansa 318 is daha mantıklı gibi sanki. is lerde yakıt nasıldır 316 dan çok fazlamı olur.
bmwde hangi motor daha çok turuluyor. birde bmw nin masrafından korkuyorum hondaya göre nasıldır.

honda
1.6 ies mi yoksa 1.4 ies mi tercih edilir. hangisi daha cok tutuluyor ve hangisi mantıklı aynı sorular bu iki motor içinde gecerli.

birde e46 compactlar var. bunların fiyatı bayagı uygun gibi. tek kapı oldugu için satımı zormu, tutulmuyor mu?

yardımlarınızı bekliyorum.

5
Sohbet / astek
« : 11 Aralık 2011, 01:01:21 »
arkadaslar yarın gece ankara polatlı yolcusuyum acemi birligim burası, usta belii değil. kısa dönem secmeme ragmen astegmenlik cıktı. gönül kısa isterdi ama yine hayırlısı diyelim.

6
Genel / boya kalınlık ölçer
« : 07 Aralık 2011, 15:48:42 »
arkadaslar boya durumunu nasıl sorgulayabilirim. aslında benim umrumda değil boyalı olması. alırken de kazası ve darbesi olmamasına önem vererek bir tanıdıktan aldım. boya durumunu ona sordum da çok anlamıyor. tamircilerden kimisi lokal boyalı diyor, kimisi de tavan dahil boyalı diyor. ben ilana komple boyalı yazdım bu sebeple. milletle ugrasılmıyor çünkü. 17 bine bu donanımda araba veriyorsun daha da boya arıyorlar. bu boya kalınlık ölçüçü cihazlar varmış. onlarında ucuzu var pahalısı var. almaya degecek bir ürün müdür, işe yarıyor mu? ucuz olanlardan alsak dogru gösterir mi?

7
Satılık / 2004 ibiza TDI - Full + Full
« : 29 Kasım 2011, 10:59:49 »
Merhaba arkadaslar, full donanımlı, bakımlı ve masrafsız aracımı satıyorum. Aslında ben golf 2 almak istiyorum  ::)
88-92 arası turbodizel golf 2 ile de takas yapabilirim. cillop gibi olmasına gerek yok, darbesiz olsun, macun yığını olmasın yeter  ;D
orjinal çürük diye tabir edilen araclar da olabilir :) Tabi temiz olursa daha hoş olur ama olmazsa da kaportasını motorunu ben yaptırabilirim. Bitik araba olmamalı ama. Sonucta binmeye yapacagım.

4 kapı olması, hidrolik direksiyonlu, klimalı veya sunrooflu olursa da dadından yinmez ;D
Bu tarz aracı olan varsa takas olmadan da almaya calsıırım.

Sahibinden ilan no 58969340
Aracta abs, dijital klima, hız sabitleyici, hava yastığı, 4 cam otomatik, vs vs daha bir cok özellik vardır.
ilgilenenler 05062360007 den bana ulaşabilir.

8
Genel / bmw 318 tds
« : 28 Ekim 2011, 17:48:10 »
merhaba arkadaslar. bu aralar 318 tds ilgimi çekmeye başladı. bu araçlardan kullanan binen bilen birileri varmı forumdan? ibizamla takas yapsam mı diye dusunuyorum. sanırım motor parcası bulmak sıkıntı olucak 318 tds için. avantaj dezavantajları nelerdir, görüşlerinizi de bekliyorum.

ben biraz arastırdım : 90 ps 190 nm 1355 kg agırlık. sanırım kasa biraz fazla agır :(

yakıt tüketimi karma 6,5 lt yazıyor aslı varsa :)

9
Golf II / golf 2 otm vitesler 3 ileri mi?
« : 21 Ekim 2011, 10:02:18 »
Merhaba arkadaşlar. eskiden ailemin golf 2 otm vites td aracı vardı.
gayet de güzel bir araçtı ve memnunduk. aslında şimdi bende golf 2 td almayı dusunuyordum fakat  özelliklere baktıgımda bu aracların 3 ileri oldugunu farkettim. eger bütün otm vitesler 3 ileri ise otm almayacagım. bütün otm ler 3 ileri viteslimi golf 2 lerde?

10
Satılık / 2004 seat ibiza 1.4 tdi full + full
« : 26 Eylül 2011, 16:34:20 »
Merhaba arkadaslar, yeni aldıgım bir güzel masraf ettiğim full donanımlı aracımı golf 2 almak için satıyorum.
90-91 model turbodizel golf ile takas olabilir. sahibinden ilan no 58969340
ilgilenenler 05062360007 den bana ulaşabilir.

11
Genel / 1.4 TDİ chip
« : 11 Eylül 2011, 22:05:57 »
merhaba arkadaslar, 1.4 tdi motorlarda chip tuningin bir faydası var mıdır. varsa bu cok buyuk bir etkide mi olur. bir forumda gördüm seat ibiza aracına yaptırmıs birisi dynoda 100 hp 260 nm cıkmıs sonucları. gercekten bu degerlere cıkabilir mi. banma pek inandırıcı gelmedi ama bu konuda bilgisi olanlar aydınlatabilirse yada yaptıranlar deneyimlerini paylaşırsa cok memnun olurum.

13
Otomobilim / seat ibiza signo 1.4 tdi
« : 20 Temmuz 2011, 15:28:58 »
Merhaba arkadaşlar, daha önce golf 3 aracım vardı 96 model 1.6 td.
Onu sattım şimdi yeni aracıma masraf etmeye başladım. Vw olmasada bir kardeşi olan seat ibiza aldım. Yorumlarınızı önerilerinizi esirgemeyin :)

Sayfa: [1] 2 3