vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: merthpolo - 01 Nisan 2007, 18:05:30

Başlık: seLamlar ßennn mert buda kırmızı $$eyhtanımm:)OOoOOda ßiii sportlineeeeeeee;)
Gönderen: merthpolo - 01 Nisan 2007, 18:05:30
arkadaslar foruma yenı uye oldum sayılır kendımı ve arabamı tanıtmadım..ben mert izmirdenn yas 20 arabam 98 model polo sportline shu AFH efsanesınden;)fotolarını paylasıyımm dedım...
(http://img76.imageshack.us/img76/7537/grnt043fn6.jpg)
(http://img457.imageshack.us/img457/512/grnt044zb8.jpg)
(http://img141.imageshack.us/img141/1814/grnt027xg5.jpg)
(http://img457.imageshack.us/img457/6649/grnt042gi1.jpg)
(http://img141.imageshack.us/img141/1092/grnt034ro4.jpg)
(http://img457.imageshack.us/img457/2686/grnt004uv8.jpg)
Başlık: Ynt: seLamlar ßennn mert buda kırmızı $$eyhtanımm:)OOoOOda ßiii sportlineeeeeeee;)
Gönderen: VWci - 01 Nisan 2007, 18:26:18
foruma hos geldin.....bu forumda her nesilden vw sahibinin bulabilirsin...ozellikle 100 luk polo sahipleri cogu yerde olmadigi kadar yogun burada...:D

www.polo16v.net :D
Başlık: Ynt: seLamlar ßennn mert buda kırmızı $$eyhtanımm:)OOoOOda ßiii sportlineeeeeeee;)
Gönderen: merthpolo - 01 Nisan 2007, 18:29:32
foruma hos geldin.....bu forumda her nesilden vw sahibinin bulabilirsin...ozellikle 100 luk polo sahipleri cogu yerde olmadigi kadar yogun burada...:D

www.polo16v.net :D
byagıı karıstırdım yaa polo bolumunuu gusel seyler vardıı herkesın elıne saqlık...
Gönderen: VWci - 01 Nisan 2007, 18:36:20
Turkiye'de maddi imkanlarin el verdigi olcude polo ile ciddi ugrasmaya calisan arkadaslar var.....;)
Gönderen: Erhan - 01 Nisan 2007, 18:40:46
Hoşgeldin Mert ,

polo çok temiz resimlerden görebildiğim kadarıyla maşallah  ;)

benim çok hoşuma gitmiyor vw lerde bu tarz far ve stoplar   ;)  , böyle dediğime bakma aslında  bu farlar çıkar çıkmaz Anılla beraber ilk alan bizdik  :)  sinyaller hatta çamurluk sinyalleride siyah olursa daha uyumlu olur.
Gönderen: merthpolo - 01 Nisan 2007, 18:45:24
aklımda onnar bı kac deısıklık daha olcak yawasdan gelıorzz sora motora grcem ınsallaa..
Gönderen: VWci - 01 Nisan 2007, 18:47:59
motor icin parcalar Turkiye'de zor bulunuyor...biraz da sansa kalmis....4 sene once olsaydi cok daha iyi idi durum...
Gönderen: Erhan - 01 Nisan 2007, 18:48:44
Ankarada olsaydınız hemen bir toplanırdık yeni gelen polocu arkadaşlar ile  :D
Gönderen: merthpolo - 01 Nisan 2007, 18:50:15
wala coqunluk ankaradamı ?polo fazla toplayan olmuo bu benım hosuma gdıo aslında pugcular gbı her caddede 10 tane goremıorz arabamzdan bıze ozel oluo ehehe ;D ;D
Gönderen: Erhan - 01 Nisan 2007, 18:54:33
o konuda çok haklısın hele bizim pololar çok daha nadir,

bilmeyenler zaten bir sonraki ışıklarda bu araba nasıl böyle gidiyor diye soruyolar  ;D   :T

bu arada sağ arka kapın tam kapanmamış galiba , açık unutma  :)
Gönderen: vw6n - 01 Nisan 2007, 19:40:18
hoş geldin mert araban güzelmiş kazasız belasız cezasız kullan inşallah
Başlık: Ynt: seLamlar ßennn mert buda kırmızı $$eyhtanımm:)OOoOOda ßiii sportlineeeeeeee
Gönderen: G60 - 01 Nisan 2007, 19:42:37
Hoşgeldin. Araç çok temiz duruyor, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Farlar da hayırlı olsun.

Bu arada küçük bir not:
Türkçe yazıma biraz daha dikkat ederseniz, herkes için okuyup anlaşılması daha rahat olur. :)
Gönderen: corrado_g60 - 01 Nisan 2007, 20:59:33
aramziza hosgeldin.
aracinda guzelmis allah akza bela evermesin
Gönderen: merthpolo - 01 Nisan 2007, 23:14:58
o konuda çok haklısın hele bizim pololar çok daha nadir,

bilmeyenler zaten bir sonraki ışıklarda bu araba nasıl böyle gidiyor diye soruyolar  ;D   :T

bu arada sağ arka kapın tam kapanmamış galiba , açık unutma  :)
eveet unutmusumm fotoda gorunce farkeddm :Dbuarada polo dan bole bı performans beklemeyen cok arkadasm oldu hepsı $a$ırdı allah kaza bela vermesın ıı arabalarımız 8)
Başlık: Ynt: seLamlar ßennn mert buda kırmızı $$eyhtanımm:)OOoOOda ßiii sportlineeeeeeee
Gönderen: ARDAcan - 01 Nisan 2007, 23:24:30
hosgeldin  :) kazasiz belasiz insallah  ;)
Gönderen: merthpolo - 01 Nisan 2007, 23:30:05
hosgeldin  :) kazasiz belasiz insallah  ;)
saolasınn arkada$ım..
Gönderen: spy - 02 Nisan 2007, 02:11:12
masallah, cok tatlı gorunuyor.. kırmızı kırmızı :) kazasız belasız binmek nasip etsin..
hosgeldin aramıza bu arada.. masallah polocularda da buyuk atak var  :D
Gönderen: TuningLINE - 02 Nisan 2007, 09:16:27
kazasız belasız kullan Mert maşallah araban çok düzgün özellikle sade umarım bu sadelikte kalır ;)
Gönderen: merthpolo - 02 Nisan 2007, 16:03:08
cok saolun arkadaslarr..tunc abı araba bu sadelkde kalıcak sadece jantlarm deıscek baska bısı yapmayı dusunmuorm dıs modıfıye olarak belkı bagaj ıptalı olablr..
Gönderen: TuningLINE - 02 Nisan 2007, 16:05:05
o zaman güzel söylenecek başka bir şey yok
jant nasıl bir şey düşünüyorsun ?
Gönderen: merthpolo - 02 Nisan 2007, 17:01:23
aklmda hc bısı yok jant begenmek cok zor bısı cunku bılıorm abı basıma geldı coqumuzunda gelmsdr kafayı yemısımdr bı kac gun hanqı jantı alsam dıe abı o yuzden yardmlarnıza ıhtıyacm var
Gönderen: TuningLINE - 02 Nisan 2007, 20:42:06
sen bir kaç model beğen bize göster bizde elimizden geldiğince sana yardımcı olacak yorumlar yaparız ;)
Gönderen: METiN - 03 Nisan 2007, 13:30:53
Mert birkez daha hosgeldin kardeşim, kazasız belasız güle güle kullan kırmızıyı :) Polo cok özel bir araba, bendeki 75.lik ama o bile yetiyor, 101 hic kullanmadım, insallah kullanmak nasip olur birde onun tadına bakmıs oluruz :) sana bizim stickerlerden gönderelim, daha bi güsel :)
buarada bulusma isini yavas yavas oturup konusalım havalar güzellesti, bi bolu mevzusu hazırlayalım :)
Gönderen: METiN - 03 Nisan 2007, 13:33:48
al sana jant abim, cok sekil hemde poloda hemde yürürken görüntüsü, yanlız jantın ölcülerini bilmiyorum sana tavsiyem 15 üstüne pek cıkma, 16 takarım diyorsanda kullanacagın yolların cok düzgün yanagınında 40 felan olması lazım, elimden geldigince jant konusunda yardımcı olmaya calısırız, sen begendigin jantların resimlerini buraya atarsan birinin üstünde hepberaber yogunlasır kararlastırırız :)

http://www.youtube.com/watch?v=3NOz4ONtcpI
Gönderen: Erhan - 03 Nisan 2007, 13:42:11
bu jant olur mu  :)

(http://img.photobucket.com/albums/v622/alunroberts/Car%20-%2002/Car-67.jpg)

kırmızı renge güzel bir siyah jant da olabilir  ;)
Gönderen: TuningLINE - 03 Nisan 2007, 13:56:34
keşke bu BBS olsa süper olur :)

bu arada bir link vereyim TR de olanlarda var arasında maksat bilgi olsun
Alloy Wheels And Car Tyres Packages - Topgear Alloy Wheels (http://www.topgear.co.uk/acatalog/alloy-wheel-tyre.php)
Gönderen: POLO - 03 Nisan 2007, 18:13:04
aramıza hoşgeldin,bende izmirdeyim aynı zamanda manisada :)vwturk ten ve egetuningdende biliyorum arabanı,maşallah çok temiz duruyor nazar değmesin....
gelin bakalım 16v ciler,özellikle yazın erhan ve uğuru buralar bekliyorum,deneme mahiyetinde :T
bir arkadaş denk geldi 16v ile burun farkıyla önde gittim,4-5 ışıkta kalkışta ama işin sonunu göremedik 140 da arka kapımda geliyordu :)
Gönderen: escocem - 03 Nisan 2007, 19:00:20
araba yuvarlak hatlı bence ofsetli bi jant çok daha belirginleştirir makineyi...kazasız belasız...
Gönderen: merthpolo - 03 Nisan 2007, 19:01:09
aslnda alcan ofsetlı jantıı surundurcn arabayı yerlerde o almanların yapdıqı gbı oof dıormm :o
Gönderen: merthpolo - 03 Nisan 2007, 19:02:38
al sana jant abim, cok sekil hemde poloda hemde yürürken görüntüsü, yanlız jantın ölcülerini bilmiyorum sana tavsiyem 15 üstüne pek cıkma, 16 takarım diyorsanda kullanacagın yolların cok düzgün yanagınında 40 felan olması lazım, elimden geldigince jant konusunda yardımcı olmaya calısırız, sen begendigin jantların resimlerini buraya atarsan birinin üstünde hepberaber yogunlasır kararlastırırız :) http://www.youtube.com/watch?v=3NOz4ONtcpI

abi kac bu jantlar 17 mii yaa araba sırf jant mannyaak olmuss ;D
Gönderen: merthpolo - 03 Nisan 2007, 19:04:38
aramıza hoşgeldin,bende izmirdeyim aynı zamanda manisada :)vwturk ten ve egetuningdende biliyorum arabanı,maşallah çok temiz duruyor nazar değmesin....
gelin bakalım 16v ciler,özellikle yazın erhan ve uğuru buralar bekliyorum,deneme mahiyetinde :T
bir arkadaş denk geldi 16v ile burun farkıyla önde gittim,4-5 ışıkta kalkışta ama işin sonunu göremedik 140 da arka kapımda geliyordu :)
anıl ben senı cıkaramadım ama bulusalım bıgunn test ederızz:)
Gönderen: merthpolo - 03 Nisan 2007, 19:06:18

keskin kt4leri andırıo sankı abı benm cok hosuma gdıo kt4ler yaa
Gönderen: escocem - 03 Nisan 2007, 19:18:08
bsa da bu örnekteki bbs in ofsetlisi var burda 16 sı 770 lira takımı bi bakın derim çok güzel oturur bence araca..
Gönderen: merthpolo - 03 Nisan 2007, 19:34:26
bakıcamda suan deıl yaa yaz sonuna dusunuorrm bole gderse cok uzar bu baslkkk ınsallaa herkesn hem fıkır olduqu bı jantta uzlasırz bnde ıcıme sine sine alırımmm :D
Gönderen: TuningLINE - 03 Nisan 2007, 21:22:31
olsun yaz sonu olsun hayırlısı neyse en güzeli senin içine sineni olsun aceleye gerek yok tabi  ;)
neticede araban jantsız değil
Gönderen: escocem - 03 Nisan 2007, 21:44:18
valla araçlarla uğraşmak cidden kolay değil insanın kafasına takılıp duruyor sürekli inş.dilediğin gibi olur kazasız belasız zevkini çıkara çıkara binersin...
Gönderen: TuningLINE - 03 Nisan 2007, 21:54:40
sorma ben arabayı aldım onu yapacam bunu yapacam derken 1 sene mi aldı yaptıklarım
ki ben çok fazla bişide yapmadım insanın ekonomik durumuda önemli böyle şeyler için
imkan olsa daha neler yapardım sorma :)
Gönderen: VWci - 04 Nisan 2007, 01:21:45

aman erhan duymuasin...;D ;D
Gönderen: VWci - 04 Nisan 2007, 01:23:45
Mert birkez daha hosgeldin kardeşim, kazasız belasız güle güle kullan kırmızıyı :) Polo cok özel bir araba, bendeki 75.lik ama o bile yetiyor, 101 hic kullanmadım, insallah kullanmak nasip olur birde onun tadına bakmıs oluruz :) sana bizim stickerlerden gönderelim, daha bi güsel :)
buarada bulusma isini yavas yavas oturup konusalım havalar güzellesti, bi bolu mevzusu hazırlayalım :)

tek numarasi devir cevirmeyi seven motoru ve kisa oranli sanzimani.....tabi bunlar yaninda sert suspansiyonu ve daha iyi frenleri de saymak lazim....;)
Gönderen: VWci - 04 Nisan 2007, 01:24:51

sorma ben arabayı aldım onu yapacam bunu yapacam derken 1 sene mi aldı yaptıklarım
ki ben çok fazla bişide yapmadım insanın ekonomik durumuda önemli böyle şeyler için
imkan olsa daha neler yapardım sorma :)

Bu isler parasiz olmaz gercekten cok haklisin....bir de yeri geldiginde cakal esnaf ile ugrasiyorsun.....;)
Gönderen: VWci - 04 Nisan 2007, 01:27:18
Resmi verilen jant BBS RX...en dusuk 16inc olarak var.....bbs'in biraz agir jantlarindan...zaten resimdeki polo da da 16 jant olarak kullanmislar......
Gönderen: Tholl-ga - 04 Nisan 2007, 02:07:47
arka camdaki sticker ı sökünce araban daha gider benden sölemesi.

maaşallah kazasız belasız....
Gönderen: Ouzoo - 04 Nisan 2007, 13:51:38

Bu jantlar mükemmel.en sevdiğim jant modeli benim.bizim eski 1.6 comfortlineda vardı orjinal bbslerden.aksesuar olarak almıştık.onlar 15" aynı zmnda.bulsam hemen satarım bnm jantları veya takas yaparım her türlü.çok yakışıyo çnkü vw golf polo ve boralara bence
Gönderen: Ouzoo - 04 Nisan 2007, 13:52:32
ne oldu karıştı o msg öyle :D
Gönderen: G60 - 04 Nisan 2007, 13:55:28
Düzeldi. :D
Gönderen: Ouzoo - 04 Nisan 2007, 13:56:47
eyw :D
bu arada 4*100 çatal bbs bulabilirmiyiz acaba ikinci el? iştahım kabardı yine:)
Gönderen: Erhan - 04 Nisan 2007, 14:00:37
Bu jantlar mükemmel.en sevdiğim jant modeli benim.bizim eski 1.6 comfortlineda vardı orjinal bbslerden.aksesuar olarak almıştık.onlar 15" aynı zmnda.bulsam hemen satarım bnm jantları veya takas yaparım her türlü.çok yakışıyo çnkü vw golf polo ve boralara bence

golf lerde bende görüyordum nadir de olsa, polo gti da var 4 bijonu , bulsam bende alıcam, S40 T4 lerde var 16 sı çıkması bulunabilir belki ölçüsü tutuyorsa.

keskin kt4leri andırıo sankı abı benm cok hosuma gdıo kt4ler yaa

bbs ile kıyaslanmasada benziyor kt4 e, fena durmuyor 6n de.

(http://img155.imageshack.us/img155/5940/307rh9.th.jpg) (http://img155.imageshack.us/my.php?image=307rh9.jpg)
Gönderen: Ouzoo - 04 Nisan 2007, 14:02:49
mk3 gtilardada vardı onlar 5 bijonmuydu ya :o
Gönderen: Erhan - 04 Nisan 2007, 14:03:52
evet ya onlar da 5 , hatta sahibinden de satan var ,

ankarada çıkma 16 sıda var ama oda 5 bijon  :T
Gönderen: Ouzoo - 04 Nisan 2007, 14:08:16
pehhh..o halde bu iş gerçekten zor ikinci elde:/
st 16" lerde çok kapatır arabayı 15" den yukarı ben almam isteyenede tavsiye etmem görsel açıdan  ::)
Gönderen: merthpolo - 05 Nisan 2007, 21:38:02
bızımkıde jantmı adamlar sırf ofset delısı olmus yaa delırcem cok yakısıo bu ofsetlı jantlarrrr >:(