vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf IV => Konuyu başlatan: ufuksonmez - 22 Mart 2007, 22:45:25

Başlık: radyo teyp yerine
Gönderen: ufuksonmez - 22 Mart 2007, 22:45:25
temiz bi highlinenım var ama kaset calar olması bıraz canımı sıkıyor.kim artık kaset kullanıyorki. orjinal vw cd calar nereden bulabilirim. izmirde cıkma cd calar satan bi yer  warmı bildiginiz.
Başlık: Ynt: radyo teyp yerine
Gönderen: TuningLINE - 22 Mart 2007, 22:58:10
orjinal olması şartmı onun yerine Pioneer, Sony, Alpine, JVC vs... mp3 çalar alabilirsin
Gönderen: VWci - 24 Mart 2007, 06:05:26
orjineller gereskiz pahali oluyor....mesela gecen hyundai servisine sordum 200-300 ytl olarak tahmin etttigim orjinal cd-mp3 calar a 800 dediler...ki bu cd calar ne alpine pioneer ne de jvc kalitesindeler...
Gönderen: Eldorado - 27 Mart 2007, 11:12:52
Selam,
Orijinal CD çalar Teyp üzerinden kullanılabiliyor, yanlız başına çalışmıyor, yani amfi olarak kullanacaksın teyp'i. Bir de teyp le bağlamak için bir arakablo aparatı var o olmazsa kullanamazsın, CD nin ışıkları da yanmaz. Orijinal tekli CD çalar şekil ve görünüm itibariyle çok güzel duruyor göğüste, ben görüntü ve sesten çok memnunum ama mp3 çalmıyor tabi, sadece orijinal CD çalıyor. Bulman biraz zor, serviste 1000 YTL ye yakın fiyat veriyorlar.
Gönderen: door - 11 Nisan 2007, 09:42:32
arkadaşım ben arabayı deyiştirdim polo dan golf'e geçişyaptım benimde ilk zamanlar canımı sıkan mevzu oydu ama transporter T5 in orjinal cdmp3 buldum ikinciel olarak 250ytl ye aldım arabayada çok avrupai bi konsol izlenimi verdi seside çok güzel ekranda mavi süper oldu rahatlıklada bulabilirsiniz topkapıda ben ordan aldım teyp in üstündeki boşyerde kapandı çok güzel oldu
Gönderen: SkY - 11 Nisan 2007, 21:45:46
sony yada pioneer ın gayet makul fiyatlı mp3 çalarlı modelleri var,onları tavsiye ederim..
Gönderen: iyildiz - 16 Nisan 2007, 18:17:19
size şöyle bir öneri sunayım isterseniz.. Ben kendi aracımda ( Skoda Fabia) CD Changer soketine takılarak bu çıkışları aux çıkışına çeviren bir aparat kullanıyorum. Bununla teybe hafızalı mp3 player, ipod vb. cihazlar bağlanabiliyor. FM transmitter gibi ses kaybı da yaşamıyorsunuz. Teybinizi değişmeden böyle bir sistem kullanabilirsiniz...
Gönderen: TuningLINE - 16 Nisan 2007, 18:26:12
size şöyle bir öneri sunayım isterseniz.. Ben kendi aracımda ( Skoda Fabia) CD Changer soketine takılarak bu çıkışları aux çıkışına çeviren bir aparat kullanıyorum. Bununla teybe hafızalı mp3 player, ipod vb. cihazlar bağlanabiliyor. FM transmitter gibi ses kaybı da yaşamıyorsunuz. Teybinizi değişmeden böyle bir sistem kullanabilirsiniz...
o da güzel bir öneri tanıdığım bir ahbabım öyle kullanıyor o da memnun

ama herkes bayağı bir öneride bulunmuş konuyu açan arkadaş yok meydanda :)
umarım okuyordur yazdıklarımızı :-[
Gönderen: vw6n - 16 Nisan 2007, 22:30:52
arkadaşım ben arabayı deyiştirdim polo dan golf'e geçişyaptım benimde ilk zamanlar canımı sıkan mevzu oydu ama transporter T5 in orjinal cdmp3 buldum ikinciel olarak 250ytl ye aldım arabayada çok avrupai bi konsol izlenimi verdi seside çok güzel ekranda mavi süper oldu rahatlıklada bulabilirsiniz topkapıda ben ordan aldım teyp in üstündeki boşyerde kapandı çok güzel oldu

topkapının neresinde bu yer gidip bi bakayım uyarsa bende alayım fiyatta iyiymiş code olayı yokmu o teyp lerde acaba ?
Gönderen: racersen - 25 Nisan 2007, 23:34:04
Bu harika bende bu tip bir uygulama istiyorum. Nereden bulunabilir bu cihaz. Biraz araştırma yaptım model numarası" RCD 200 MP3 VW Blaupunkt CD Radio" Arkadaşlar öneriniz varmıdır şuradan yada buradan bulunur diye ?
Gönderen: satva - 07 Haziran 2007, 00:13:45
ben sony GT560 TAKDIRDIM gayet memnunum.
Gönderen: as5338 - 08 Haziran 2007, 08:25:00
slm bende orijinal olarak beta marka teyp var. bende araştırdım fakat sony çok ama güzel fonkiyone teypleri var ara bağlantıları üzerinde sağlıyan özellikleri buletooth, usb gibi fiyatıda uygun yep yeni bir sony 500 ytl bende güzel
Gönderen: psh - 19 Haziran 2007, 16:02:36
bende 2002 golf var ve beta teybin üzrine cd changer düsünüyorum isatnbulda nereden bulabılırım ve atlama yapıyormu cd changerler?yardımcı olursanız sevınırım
Gönderen: volksport - 19 Haziran 2007, 16:22:43
Bende C50 imi değiştirimeyi düşünüyorum,gusel bir blaupunkt mp3 veya Pioneer 4000 serisi veya yukarısı bişiy alıcam dur bakalım ne olucak daha karar veremedim,Blaupunkt gibisi yok ama bence.Teybi alınca montaj işlemlrini falan kendim yapıcagım için bir çalısma şeklinde koyabilirim anfi ıvır zıvırda baglanıcak cunku...(çok işim var...)
Gönderen: psh - 19 Haziran 2007, 16:26:41
bende hersey tamamda teyibimde var kenwood ama görüntü hiç hoşuma gitmedi blaukpunkt benimde tercihim vw orginal teyipleride var bilidigin bir model varmı?
Gönderen: volksport - 19 Haziran 2007, 18:17:13
bende hersey tamamda teyibimde var kenwood ama görüntü hiç hoşuma gitmedi blaukpunkt benimde tercihim vw orginal teyipleride var bilidigin bir model varmı?

Acapulco mp  serisi, Milano mp serisi

Bnm favorim Acapulco mp52 veya 72 72 daha iyidir.
Gönderen: psh - 19 Haziran 2007, 18:51:49
eyvallah hocam sagol sanada zahmet oluyo ama nerede bulabılırım ?bılgın varmı?
Gönderen: volksport - 19 Haziran 2007, 21:53:52
psh bende arıyorum haftaya hafta içi bakıcam bende bu cihazlardan,bende bi blaupunkt hastasıyım ama Türkiyede çok pahalı bu cihazlar,internete uygun 2.elleri düşüyor, ben bi topkapı veya yenibosna taraflarında eskidjiye bakıcam uygun bişey bulursam devamlı kullandıgım olan Blaupunkt markasını kullanıcam,eğer bulamazsam ust sınıf 2.el bi pioneer veya orta sınıf sıfır bi pioneer almayı düşünüyorum,tamamen kısmet işi,

Blaupunkt ların mp3 çalan serileri MP olarak adlandırılıyor, CD serisi ise sadece track tarzı muzik cd lerini çalıyor, Mp olmasına dikkat et çünkü satıcılar pek dikkat etmeden mp3 lü diye satıyolar sorun cıkmasın,MP serisi 32 den baslayıp 52 ve 72 seris olarak devam etmesi lazım,32 modeli düşük özelliklere sahip, 52 orta,72 full özellikli olarak ayrılıyor...
Gönderen: psh - 20 Haziran 2007, 10:48:01
eyvallah saol hocam...
Gönderen: enerji - 26 Haziran 2007, 19:22:44
ben de ipod vardı bi fm transmitter aldım taktım. Radyonun antenini de söktüm gayet güzel bi mp3 çalarım oldu.
Gönderen: Dr_EmrE - 26 Haziran 2007, 19:51:06
Fm transmitterlerde cok ses kaybı var. Hiç tat alamıyorum ondan..
Gönderen: enerji - 28 Haziran 2007, 00:34:32
Anteni sökünce ve güzel bi boş kanal bulunca güzel oluyo. Ayrıca Fm Transmitter kendisi çalmıcak mp3 player dışardan bağlanırsa güzel ses kalitesi elde edilebiliyo.
Gönderen: volksport - 28 Haziran 2007, 00:42:35
eyvallah saol hocam...

Psh vallaha hocam aramaya cıktım ama Blaupunkt bulamadan çok düşeş fiyata bir Pioneer deh 80mp buldum. Acayipte işime geldi.Hemen aldım.

(http://www.kalogeropoulos.gr/LH2Uploads/ItemsContent/6663/2412_1.jpg)

DEH-P1Y

MOSFET 60Wx4 4-Channel High-Power MP3/WMA/CD Receiver with New Blue Color Dot-Matrix OEL display

Features
Built-in 60W* X 4 channel high-power MOSFET amplifier
New blue color Dot-matrix OEL (Organic EL) display
CD-R/RW playback
MP3 playback with ID3 Tag**
WMA (Windows Media™Audio) playback with WMA Tag**
WAV file playback*
BMX (Bitmetric Equalizer)
PC-Link (OEL Screensaver Studio) ready
EEQ
5-mode preset equalizer
1-mode custom preset equalizer
3-band parametric equalizer
SFEQ (Sound Focus Equalizer)
EQ-EX
2-way crossover: HPF/LPF
3-mode selectable loudness
ASL (Auto Sound Levelizer)
Auto-slide face
Rotary commander
High-voltage Preout (6.5V)
3 RCA preouts: (front + rear + subwoofer / front + rear + non-fading)
Level indicator
Supertuner®IIID
Multi-CD control

* 60W x 4 max. power for CD playback; 40W x 4 for tuner and external input
** With CD-ROM and CD-R/RW discs 

Gönderen: psh - 28 Haziran 2007, 00:56:00
hayırlı olsun kardeş güle güle kullan, bende bi tane blupunkt milano mp26 buldum 400 milyon diyor ona bakmaya gıdıcem fırsatım olunca
Blaupunkt Milano MP26 CD-Autoradio, MP3-Autoradio: Autoradio Preisvergleich - Preise bei idealo.de (http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/405268_-milano-mp26-blaupunkt.html)
Gönderen: volksport - 28 Haziran 2007, 00:58:59
hayırlı olsun kardeş güle güle kullan, bende bi tane blupunkt milano mp26 buldum 400 milyon diyor ona bakmaya gıdıcem fırsatım olunca
Blaupunkt Milano MP26 CD-Autoradio, MP3-Autoradio: Autoradio Preisvergleich - Preise bei idealo.de (http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/405268_-milano-mp26-blaupunkt.html)

Sıfır değil ise cok para ben bu cihaza 340 lira verdim.
Gönderen: escocem - 28 Haziran 2007, 03:47:47
hayırlı olsun güzel cihaz..anfi çıkışı ytr :)
Gönderen: psh - 28 Haziran 2007, 09:33:17
aslında dediğin gibi cok para o teyb için ama görüntü güzel teyibin ve golfün iç dizaynına uygun tam karar veremedim ama senin teyib nasıl görüntüden memnunmusun?
Gönderen: vw6n - 28 Haziran 2007, 12:51:12
Güzelmiş peynir farklıya tekrar hayırlı olsun
Gönderen: volksport - 28 Haziran 2007, 13:03:45
aslında dediğin gibi cok para o teyb için ama görüntü güzel teyibin ve golfün iç dizaynına uygun tam karar veremedim ama senin teyib nasıl görüntüden memnunmusun?

Monteledikten sonra görücez bu aksam sıcaklar geçsin bakalım bi montaj işine giricez.

Bu arada teşekkürler arkadaşlar hayırlı güzel gunlerde olur İnşallah.
Gönderen: Dr_EmrE - 28 Haziran 2007, 18:45:59
Hayırlı olsun eralp güle güle kullan..  :halazn:
Gönderen: psh - 30 Haziran 2007, 12:26:39
blaupunkt milano mp26  teyb aldım ve golf e çok uygun ben mont ettirdim ve aksam cok güzel bir görüntü oluyor kırmızı tuşlar mavi ekran ışıgı ve şık bir teyb
Gönderen: cemline - 10 Haziran 2008, 13:13:05
o da güzel bir öneri tanıdığım bir ahbabım öyle kullanıyor o da memnun

ama herkes bayağı bir öneride bulunmuş konuyu açan arkadaş yok meydanda :)
umarım okuyordur yazdıklarımızı :-[
  bu parcanın adı ve teybe nereden gırecegımızı yazabılırmısın
Gönderen: zlothann - 12 Haziran 2008, 09:08:43
xcarlink şiddetle tavsiye.
Gönderen: yellow_driver - 16 Haziran 2008, 14:12:25
xcarlink şiddetle tavsiye.
        fiyat olarak bence pahalı bir alet