vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: Halil Kara - 17 Mart 2009, 00:12:27

Başlık: Canavar ve terbiyecisi :) [yeniler sayfa 6]
Gönderen: Halil Kara - 17 Mart 2009, 00:12:27
Merhaba arkadaslar, abilerim.Yaklasik 1 ay once gecirdigim kazadan sonra tekrar bir arac alma gundeme geldi ve uzun ugraslar sonucu icime sinen bir arac bulabildim.Birkac gun once tekrar passat almak nasip oldu cok sukur.Fotolari plakayi degistirdek sonra cekerim diyordum ama bugun yine Burdur dan sabah saatlerinde Murat kardesimle beraber biraz zamanimiz oldu.Kafamiza gore foto cektik, eglendik, guzel zaman gecirdik :) Sizlerin de begenilerine sunmak istedim.
2004 passat 1.9 tdi tiptr. highline ve 2005 bora pasific karsinizda...
Saygilar, Burdur dan selamlar...

(http://img440.imageshack.us/img440/6382/img4710c.jpg)

(http://img440.imageshack.us/img440/2292/img4712.jpg)

(http://img440.imageshack.us/img440/3258/img4732.jpg)

(http://img440.imageshack.us/img440/165/img4738.jpg)

(http://img440.imageshack.us/img440/4339/img4751.jpg)

(http://img440.imageshack.us/img440/6146/img4746.jpg)

(http://img440.imageshack.us/img440/8364/img4763.jpg)

(http://img440.imageshack.us/img440/6889/img4770.jpg)
Başlık: Ynt: Canavar ve terbiyecisi :)
Gönderen: type-r - 17 Mart 2009, 08:58:29
Canavar Yakıyor Ortalığı.

Fakat Bora Biraz Abartıya Kaçmış Gibi Ama oda Vw Sonuçta.

Oda Güzel.  ;D
Gönderen: TuningLINE - 17 Mart 2009, 09:17:20
Hayırlı olsun Halil iyi günlerde kullanırsın inşallah ;)
Gönderen: Halil Kara - 17 Mart 2009, 09:58:04
Teşekkür ederim dostlar, Allah razı olsun.
Gönderen: PoloGTI - 17 Mart 2009, 10:42:44
Hayırlı olsun kazasız belasız abicim :)
Gönderen: ®oyal - 17 Mart 2009, 11:01:08
Hayırlı olsun.Nazarlık,nazar duası,karınca duası eksik etme ( buda ladys için  ^-^)
Cam filminden sonra ne yapmayı düşünüyorsun araca?
Gönderen: Halil Kara - 17 Mart 2009, 11:17:18
Teşekkür ederim sağolun.Nazarlığı hemen taktık zaten ihmal etmedim.
(http://img4.imageshack.us/img4/9191/img4726g.jpg) (http://img4.imageshack.us/my.php?image=img4726g.jpg)

Havaların biraz ısınmasını bekliyorum.Bir iki hafta içinde cam filmi çekeceğim.Başka da birşey yapmayı düşünmüyorum.Öncekinin jantları 15 idi.Bunun jantı 16 ve orjinal olarak hoşuma gidiyor.Jant işine girmeyecem onun için bu hali ile orjinal kalacak.Son olarak belki xenon farı değiştiririm çünkü orjinalden xenon farı var tabi 4 senelik bir aracın da xenonları doğal olarak biraz yıpranıyor.Hafif sarımsı görünüyor.Zaten 6000K olduğu için koyuluğu yok.Keyfe keder olarak cam filminden sonra birde 8000K xenon takarım, onun haricinde herhangi birşey yapmayacağım.
Gönderen: PoloGTI - 17 Mart 2009, 12:31:50
Sis farı :p
Gönderen: mcsahan - 17 Mart 2009, 13:23:18
kazasız belasız kullan Halil :)
boranın kaput çıkma mı? :D
Gönderen: Halil Kara - 17 Mart 2009, 13:48:01
Teşekkürler.Araçta ben sis farı var sanıyordum.Izgaraya yakın olan farın halojen kısmı sis farı diye biliyordum ama bu modellerde sis farı yokmuş.Bi-xenon far modellerde sis farına gerek duyulmadığı için yapılmıyormuş ama yine de önceki aracım comfortline deki gibi bir sis farı olsaydı hiç de fena olmazdı.

Mete abi Boranın kaptunda güzel bir folyo var.Işığa göre renk değiştiriyor.Fotoları güneşin altında çektiğimiz için rengi açık çıkmış.Yakından görseniz muhakkak beğenirsiniz...
Gönderen: nefret35 - 17 Mart 2009, 15:01:54
waaaay çok güzell fotolar  :tamamdir
tabiki de alerlerde yanıyo on numara olmuş :tamamdir
Gönderen: Mete35MkII - 17 Mart 2009, 16:11:22
abi hayırlı olsun Yeni aracın kazasız belasız gunlerde inş.
Yine passat Tan kopamamışsın  :D
Gönderen: Halil Kara - 17 Mart 2009, 17:31:44
Teşekkürler arkadaşlar.
Meteciğim öyle oldu artık kopamadık canavardan :sevgi:
Gönderen: yellow_driver - 17 Mart 2009, 18:31:13
hocam bu araca hiç bişey yapmasan da olur. hayırlı olsun. kazasız belasız günler.  :tamamdir
Gönderen: OffLineR - 17 Mart 2009, 18:54:36
Kazasız, belasız ve cezasız iyi günlerde kullanman dileğiyle dostum.

Hayırlı olsun.

Bu da boncuğun olsun ki kem gözlerden korusun:

(http://www.dreamstime.com/nazar-boncuğu-thumb1971593.jpg)
Gönderen: vw6n - 17 Mart 2009, 20:44:21
Hayırlı olsun Halil kazasız belasız binersin inşallah :tamamdir
Gönderen: G60 - 17 Mart 2009, 21:10:05
Güle güle eskit Halil, daha dikkatli kullanacağın kesin bunu ister istemez. :)
Gönderen: Halil Kara - 17 Mart 2009, 23:30:12
Tesekkurler dostlar.
Koray abi nazar boncugu icin ekstradan tesekkurler :)
Gönderen: R-Line - 18 Mart 2009, 00:03:31
Halil kazasız belasız kullan yeni aracını, rengide çok güzel.
istediğin gibi bir araç bulmana sevindim.  :)
Gönderen: yellow_driver - 18 Mart 2009, 00:27:37
Tesekkurler dostlar.
Koray abi nazar boncugu icin ekstradan tesekkurler :)
           hocam sen bu jant lastik işinden baya anlıyorsun. bende 2000 trendline mk 4 var. bijon aralığı acaba 5x100 müdür yoksa 5x112 mi. ben 5x 100 diye biliyorum ama. birde sahibinden comda 150 TL ye bora jantı var.2 günlük ilan. çok hesaplı acaba bir pislik mi var diyotrum ama aramadan da edemicem galiba. benim araca uyarmı ve siz bu alış-verişe ne dersiniz. şimdiden teşekkürler.
Gönderen: Ouzoo - 18 Mart 2009, 00:31:27
Halil maşallah aslan gibi highline, Allah birdaha kaza bela vermesin kardeşim..
Bi kan dök bence :)
Gönderen: Halil Kara - 18 Mart 2009, 09:08:11
Teşekkür ederim arkadaşlar, Allah razı olsun.
Oğuz kardeşim kazadan sonra kan dökmüştük sonra bunu aldık, ama takrar kurban kesilebilir tabi ilerleyen zamanlarda.

@yellow_driver
Hocam yanılmıyorsam bende 100 bijon aralığı var diye biliyorum ama zaten sizin aracınızın jant lastikleri bora ile uyumlu.Boranın orjinal jantını takacaksanız aracınıza uyar.İlk sayfada gördüğünüz boranın orjinal jantları da burdan bir golfIV sahibine sattık, aracına taktı.İçiniz rahat olsun.

Selamlar, saygılar...
Gönderen: Mk1GTI - 18 Mart 2009, 15:06:23
Halil hayırlı olsun.... Gene kürkçü dükkanı gibi oldu ama ne demiş büyüklerimiz bildiğin yoldan şaşma...  Passat senin tarzın güle güle kullan...
Gönderen: Halil Kara - 18 Mart 2009, 19:29:42
Halil hayırlı olsun.... Gene kürkçü dükkanı gibi oldu ama ne demiş büyüklerimiz bildiğin yoldan şaşma...  Passat senin tarzın güle güle kullan...
:)
Eyvallah, teşekkür ederim.
Gönderen: yellow_driver - 18 Mart 2009, 19:30:21
Teşekkür ederim arkadaşlar, Allah razı olsun.
Oğuz kardeşim kazadan sonra kan dökmüştük sonra bunu aldık, ama takrar kurban kesilebilir tabi ilerleyen zamanlarda.

@yellow_driver
Hocam yanılmıyorsam bende 100 bijon aralığı var diye biliyorum ama zaten sizin aracınızın jant lastikleri bora ile uyumlu.Boranın orjinal jantını takacaksanız aracınıza uyar.İlk sayfada gördüğünüz boranın orjinal jantları da burdan bir golfIV sahibine sattık, aracına taktı.İçiniz rahat olsun.

Selamlar, saygılar...
    teşekkür ederim. ben aracı sadece düz yolda kullanmadığım için 16 hele 17 inç jant bende balon yapar. onun için 15 almam lazım. 15 jantlada da orjinal golf vay bora jantı (o 2000 model civarı olanlar) 16 inç gibi büyük görünüyor, hoş yani. her yerden de çıkma jant almak istemiyorum. böyle hiç olmazsa güvenebileceğimiz insanlardan temiz ve hesaplı bulabilirsem alacağım. malum memuruz, 1500-2000  TL de bir janta verirsek vay halimize. :)
     yukarıdaki yazımda yazdığım jantıda aradım adam hem tane fiyatı diyor hemde birez sıkıştırınca boyanması lazım felan dedi. bu insanlar nasıl olmuş.  :( bundan sonra öncelik öğretim değil eğitim :D
Gönderen: Halil Kara - 18 Mart 2009, 23:13:49
    teşekkür ederim. ben aracı sadece düz yolda kullanmadığım için 16 hele 17 inç jant bende balon yapar. onun için 15 almam lazım. 15 jantlada da orjinal golf vay bora jantı (o 2000 model civarı olanlar) 16 inç gibi büyük görünüyor, hoş yani. her yerden de çıkma jant almak istemiyorum. böyle hiç olmazsa güvenebileceğimiz insanlardan temiz ve hesaplı bulabilirsem alacağım. malum memuruz, 1500-2000  TL de bir janta verirsek vay halimize. :)
     yukarıdaki yazımda yazdığım jantıda aradım adam hem tane fiyatı diyor hemde birez sıkıştırınca boyanması lazım felan dedi. bu insanlar nasıl olmuş.  :( bundan sonra öncelik öğretim değil eğitim :D

Abi insanlarin nasil oldugu konusuna hic deginmeyelim :) 1 aydir arac bakiyorum, belki 15-20 tane passatin km sini dusuruldugunu, kazali oldugu halde kazasiz denildigini(ustelik kucuk kazalar da degil), servis bakimli denilip te en son 3 sene once servise gittigini, tamam arkadasim sen gel buraya araci istedigin yere gotururuz diyen kisilerden sasi numarasini istedigimde kivirtanlari, ilk sahibiyim ve arac su an 90 bin orjinal km de demesine karsin yetkili serviste kayitlari incelendiginde aracin 2 sene once 135 bin km bakimina girdigini ve bunu adama soyleyince benim haberim yok onceki sahibi yapmistir demeye kadar dusen insanlari birbirimize hic anlatmayalim :)
1 aydir yeterince bu tip insanlar gordum.Jant konusunda guvendiginiz kisileri tercih edin ya da gormeden almayin.Bazi insanlar da jantin ilk gun ki halini cekip ilandan satmaya calisiyor, jant bir geliyor kaynak gormus-boyanmis-cizilmis vs...Dikkat etmek gerekiyor.
Insallah istediginiz tarzda temiz uygun fiyatli bir jant bulursunuz.
Tavsiye isterseniz eger bana kalirsa sizin sahip oldugunuz golfIV kasalarin pasific jantlarina bakin derim.Cok hos duruyor.16 diye cekinmeyin, sonucta yanak genisligi 55 oldugu icin skinti cekmezsiniz.Su an zaten 60 yanak kullaniyor olmalisiniz bu da pek birsey farkettirmez.
Saygilar...
Gönderen: yellow_driver - 18 Mart 2009, 23:56:58
bende şuan 14 inç jant var kapaklı, orjinal. 175/80/14 lastikler, o da orjinal ebatlar. zaten depo kağında benim kullandığım + 195/65/15 ve 205/55/16 yazıyor. yani bu üçüde hesaba vurulduğunda milimlik farklarla aşağı yukarı aynı boyutta (taban genişliği tabiki farklı). dediğiniz gibi hiç birşey farkettirmez ancak ben hızlı araç kullandığım zamanları geçeli çok oldu. benim için duruşu (abartı olmayacak şekilde) ve kullanışlılığı daha önemli. lastik-jant konusunu baya araştırdım. jant ve taben genişliği arttıkça hem yakıt hemde konforu etkileyeceğini düşünüyorum. bu sebeple 15 inçler bana daha mantıklı geliyor.
         bu arada jantları değiştirince lastikleride mecburen değiştirmem gerekecek. 15 inçlik lastikler 150-160 TL civarı iken 16 inçlik lastikler 200-220 TL civarı. yani 4 lastik aldığımda 200-250 TL civarı da oradan bir kar söz konusu :D. tabi bu göreceli bir durum ve zevk meselesi, 16 tabiki daha da bir gösterişli durur. görüşleriniz için teşekkürler. :saygılar
Gönderen: lostys - 20 Mart 2009, 00:18:40
ya halil ne ara buldun da aldın bunu be :) hayırlı ugurlu olsun :) gule gule kullan, Allah nazardan kazadan beladan saklasın. adam ikinciyi aldı bizde hala tık yok. yazık bana cook yazık :p
Gönderen: OffLineR - 20 Mart 2009, 13:30:00
Halil bu sefer senin aracın yanına çekip benimkini foto çekicem haberin olsun (http://www.konsolcular.com/Smileys/default/kissed.gif)
Gönderen: Halil Kara - 20 Mart 2009, 14:50:00
ya halil ne ara buldun da aldın bunu be :) hayırlı ugurlu olsun :) gule gule kullan, Allah nazardan kazadan beladan saklasın. adam ikinciyi aldı bizde hala tık yok. yazık bana cook yazık :p

Valla ne ara aldın deme hiç bir aydır bakınıyorum hepsinde bi bit yeniği vardı bunu zar zor buldum  :)
Teşekkür ederim inşallah sizde en yakın zamanda istediğiniz canavara kavuşursunuz.
Gönderen: Halil Kara - 20 Mart 2009, 14:51:17
Halil bu sefer senin aracın yanına çekip benimkini foto çekicem haberin olsun (http://www.konsolcular.com/Smileys/default/kissed.gif)

Aaa ne demek, sen gel Burdur'a yaparız birşeyler :)
Teşekkür ederim.
Gönderen: kesik44 - 21 Mart 2009, 12:44:04
Halil abi allah kaza bela vermesin araç sade orjinal ve hoş dediklerinide yaptınmı on numara olur hayırlı olsun yeniden.
Gönderen: Halil Kara - 21 Mart 2009, 13:53:57
Halil abi allah kaza bela vermesin araç sade orjinal ve hoş dediklerinide yaptınmı on numara olur hayırlı olsun yeniden.

Teşekkür ederim , sağolasın.
Dün servisteydim, fren lamba müşürünü değiştirdim, aracı alırken pc de arıza kodu vermişti, daha bozulmamıştı ama bozulabilir diye değiştirdim, biraz da hidrolik yağı eksikmiş onu tamamladılar.Birkaç gün önce de yeni plakayı taktım, yarın vaktim olursa yine değişik fotolar çekebilirim.
Selamlar, saygılar...
Gönderen: burak_37 - 21 Mart 2009, 21:10:40
hayırlı olsun abicim.güle güle bin
Gönderen: Halil Kara - 22 Mart 2009, 00:19:00
hayırlı olsun abicim.güle güle bin

Tesekkur ederim Burak, Allah razi olsun.
Gönderen: corrado_g60 - 22 Mart 2009, 15:23:58
hayırlı olsun kardes..
allah kaza bela vermesın
Gönderen: Halil Kara - 23 Mart 2009, 00:45:31
hayırlı olsun kardes..
allah kaza bela vermesın

Amin, tesekkur ederim.
Gönderen: Halil Kara - 30 Mart 2009, 12:52:48
Bunlar da diğer canavarlar  :)

(http://img27.imageshack.us/img27/4922/dsc02887q.jpg)

(http://img27.imageshack.us/img27/8673/dsc02891b.jpg)

(http://img27.imageshack.us/img27/3520/dsc02892tom.jpg)
Gönderen: G60 - 30 Mart 2009, 13:51:30
F50, kardeşi gibi olmuş. :)
Gönderen: Halil Kara - 30 Mart 2009, 14:51:10
F50, kardeşi gibi olmuş. :)

:D
Evet öyle oldu artık.Birisi 1:18 ölçekli diğeri 1:16 ölçekli  :) Gerçi Subaru uzaktan kumandalı, şarjlı, Ferrari model araç...
Gönderen: passi - 30 Mart 2009, 18:07:14
kardeşim cok sevndim cok temiz ve cok gusel araban
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle kardeşim
en yakın zamanda yeni resimleri bekliyorum :)))
Gönderen: Halil Kara - 30 Mart 2009, 18:44:33
kardeşim cok sevndim cok temiz ve cok gusel araban
hayırlı olsun, kazasız belasız kullanman dileğiyle kardeşim
en yakın zamanda yeni resimleri bekliyorum :)))

Çok teşekkür ederim, sağolasın.
Yeni fotoları dün çekecektim, üzerindeki plakayı değiştirdim ama çekmişken artık cam filmi de olsun öyle çekelim dedik, ayrıca uzaktan kumandalı araç oynamaktan fırsat bulamadık :) İnşallah yakın zamanda daha çok fotolarını eklerim, kaza bela olmadıkça...
Gönderen: type-r - 31 Mart 2009, 20:08:03
Çok teşekkür ederim, sağolasın.
Yeni fotoları dün çekecektim, üzerindeki plakayı değiştirdim ama çekmişken artık cam filmi de olsun öyle çekelim dedik, ayrıca uzaktan kumandalı araç oynamaktan fırsat bulamadık :) İnşallah yakın zamanda daha çok fotolarını eklerim, kaza bela olmadıkça...

Amin Amin.  :saygılar

Cümlemize İnşallah.
Gönderen: lostys - 01 Nisan 2009, 01:38:09
halil kimin o subaru :D
Gönderen: freegane - 01 Nisan 2009, 08:46:10
Bak işte bi süre uzak kalınca foruma neler kaçırmışım  :-\ Hayırlı olsun Halil kardeşim,çok sevindim tekrardan içine sinen bir araba bulmana ve bu arabanın yine bir VW olmasına. Kazasız belasız ağız tadıyla senelerce binebilmen dileği ile 41 kere maşallah kardeşim
Gönderen: Halil Kara - 01 Nisan 2009, 12:00:29
Bak işte bi süre uzak kalınca foruma neler kaçırmışım  :-\ Hayırlı olsun Halil kardeşim,çok sevindim tekrardan içine sinen bir araba bulmana ve bu arabanın yine bir VW olmasına. Kazasız belasız ağız tadıyla senelerce binebilmen dileği ile 41 kere maşallah kardeşim

Allah razı olsun çok teşekkür ederim.Hepimiz inşallah ağız tadıyla senelerce bineriz araçlarımıza.

İlker abi Subaru çok fena :) Durduğu yerde gaza yüklenirsen araç kalkmıyor, olduğu yerde dönmeye başlıyor :) Önce az gaz verip sonra dibe kadar dayamak lazım.Pazar günümü ona harcadım, çıktık dışarıya çocuk gibi saatlerce onunla oynadık :) Çocuckluğumuzda yapamadığımız şeyi daha yeni yeni yapmaya çalışıyoruz.Ne demiş Piaget; belirli yaşlarda kazanılmayan kritik davranışlar ilerki yaşlarda kazanılabilir :)
Gönderen: lostys - 01 Nisan 2009, 14:15:58
ya ben de öle bişe istiom bea :D ama alamadım utanıom şimdi laf sölerler die :D kocaman adam oldun 25 yasına geldin hala oyuncakla oynuon die :P wow oynuos die kıyamet kopuo evde saten :P
Gönderen: nefret35 - 01 Nisan 2009, 19:15:08
aynı banada nfs oynarken peder geliyo bakıyo bakıyo, biseyler soyleye soyleye gidiyo.... :D
Gönderen: passi - 02 Nisan 2009, 14:10:00
hahaha bu herkesin basında var desenize...
bnde kız arkadasıma playstation 3 alcam demiştim, demez olaydım :)))
Gönderen: nefret35 - 02 Nisan 2009, 14:37:28
hahaha bu herkesin basında var desenize...
bnde kız arkadasıma playstation 3 alcam demiştim, demez olaydım :)))
oooov o cok fena ya ben ya ps sorusu her an gundeme gelebilir.... ;D
Gönderen: lostys - 02 Nisan 2009, 15:45:04
aynen.. ya anlamıorum kızların bu takıntısını yaa :D
Gönderen: barthez - 03 Nisan 2009, 16:15:18
arkadaşlar itiraf ediyorum bende iyi bir pc oyuncusuyum yaş 30 u geçti sıkılmadan hala oynuyorum yakın çevrem bazen eşimde buna dahil eleştiri getirince bunun benim özel zevkim olduğunu ve sigara haricindeki
en kötü alışkanlığımın bu özelliğim olduğunu benim için günün stresini atmak için ve(araba oyunları için) trafikte yapamadıklarımı diğer oyunlar içinse bana terapi gibi geldiğini söylüyorum en sonunda ise adamın asabını bozmayın diyorum konuyu kapatıyorum :D
Gönderen: barthez - 03 Nisan 2009, 16:19:17
halil kardeş konuyu biraz dağıttık kusura bakma bu ara araban çok güzel kazasız belasız binersin inşallah
darısı bizlerin başına :)
Gönderen: Halil Kara - 03 Nisan 2009, 16:58:16
halil kardeş konuyu biraz dağıttık kusura bakma bu ara araban çok güzel kazasız belasız binersin inşallah
darısı bizlerin başına :)

Estağfurullah Abdullah abi.
Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, herşey gönlünüzce olsun.
Gönderen: VOLKAN_EMİR - 03 Nisan 2009, 17:59:10
Bende itiraf etmeliyim ki araba yarışı oyunlarına ve uzaktan kumandalı arabalara hala ilgim var.Yaşım 32 olmasına rağmen geçenlerde oğluma diye ( ki oğlum heniz 15 aylık ) uzaktan kumandalı ve şarjlı ferrari f1 aldım evde hanım görmeden oynuyorum.

Bu arada  yeni passat hayırlı olsun Halil kardeşim kazasız belasız kullanmanı diliyorum...
Gönderen: Halil Kara - 03 Nisan 2009, 23:14:04
Tesekkur ederim Volkan bey, hepimiz insallah kazasiz belasiz...
Gönderen: oguz oktay - 03 Nisan 2009, 23:58:51
benim de yas 20 siz pc de oynuosun ben bide nfs undercovere sardım bu aralar bide golf rs 32 im var gittim direksiyon aldım  ;D ;D
Gönderen: lostys - 04 Nisan 2009, 00:02:42
halil 25 yasındayım :D abi demene lüzum yok, yasıt sayılırız :) hem buyuk bile olsam senden, kesin fiziksel olarak kucuk gorunuyorumdur :p erşan abinin çocuu gibi duruom yanında :D
Gönderen: Halil Kara - 04 Nisan 2009, 02:03:23
halil 25 yasındayım :D abi demene lüzum yok, yasıt sayılırız :) hem buyuk bile olsam senden, kesin fiziksel olarak kucuk gorunuyorumdur :p erşan abinin çocuu gibi duruom yanında :D

Peki tamam Ilker  :)
Evet pek farkimiz yok ama yine de abi oluyorsun :) Bende aliskanlik olmus, aileden sanirim 1 yas ustume bile abi diyorum, bizim sulalede boyle oldugu icin aliskanlik diyelim artik :)
Gönderen: OffLineR - 05 Nisan 2009, 09:26:33
O değil de şimdi canavarı ne zaman görücez :D :D :D
Gönderen: type-r - 05 Nisan 2009, 12:29:36
:D i Daha Detaylı Yeni Resimler Bekliyorum Ben Şahsen:
Gönderen: Halil Kara - 05 Nisan 2009, 23:30:39
 :)
Canavar cok kirli.Ici degil de disi cok kirli.Zaten kuafor yaptiracaktim ama havalarin ne oldugu belli degil daha.Detayli foto cekerim de sonucta bildigin passat :) soyle scirocco falan olsaydi pc nin harddiskini doldururdum.
Sagolsun resimdeki boranin sahibi Murat kardesim araba hediyesi olarak bana cizilmez cam filmi icin randevu almis.Bu hafta icinde davete icabet edip hediyemizi araca cektirecegiz.Detayli temizlikten sonra da detayli pozlari tabi ki seve seve paylasirim :)
Saglicakla kalin...
Gönderen: OffLineR - 06 Nisan 2009, 09:31:18
Bildiğin passat değil biliyorsun :D :D :D
Canavar o ;)
Gönderen: type-r - 06 Nisan 2009, 22:01:05
Bildiğin passat değil biliyorsun :D :D :D
Canavar o ;)

;D
Gönderen: Halil Kara - 07 Nisan 2009, 09:04:05
Geçin bakalım dalganızı.Havalar bozdu buralarda bir kaç gün de şehir dışında olacağım.Sonax da yada Autoking de detaylı iç temizlik yaptırayım dedim 250 lira fiyat çekiyorlar :) Şaka gibi.Cumartesi hava iyi olursa hem cam filmi hem de şu detaylı temizliği yaptıracağım tabi burdaki ustama, sonax a gitmek yok  :)
Gönderen: yellow_driver - 08 Nisan 2009, 17:30:59
Geçin bakalım dalganızı.Havalar bozdu buralarda bir kaç gün de şehir dışında olacağım.Sonax da yada Autoking de detaylı iç temizlik yaptırayım dedim 250 lira fiyat çekiyorlar :) Şaka gibi.Cumartesi hava iyi olursa hem cam filmi hem de şu detaylı temizliği yaptıracağım tabi burdaki ustama, sonax a gitmek yok  :)
       temzilikten sonra kaça yaptırdığınızı eklerseniz sevinirim. kolay gelsin
Gönderen: Halil Kara - 08 Nisan 2009, 18:31:51
       temzilikten sonra kaça yaptırdığınızı eklerseniz sevinirim. kolay gelsin

40-50 lira arası hocam.
Burdaki yıkamacımız yapıyor, gayette güzel oluyor :)
Gönderen: Ouzoo - 08 Nisan 2009, 19:17:54

Halil kardeşim İstanbula yolun düşerse sonax'ta uygun fiyata yaptırırız :)
Gönderen: yellow_driver - 08 Nisan 2009, 22:18:56
gerçekteniyi fiyat. bakalım benimde yakın zamanda yaptırmam lazım. böylehesaplı bir yer bulabilsek bari...
Gönderen: Halil Kara - 08 Nisan 2009, 23:44:25
Halil kardeşim İstanbula yolun düşerse sonax'ta uygun fiyata yaptırırız :)

Kardesim cok guzel olurdu da su an icin bu mumkun gorunmuyor  :) Sonax da lise fiyati 250 lira yazmislar.Bana cok geldi acikcasi bu rakam, bilmiyorum bu fiyata aracinin icini temizleten varmi diye merak ediyorum.
Tesekkurler ilgin icin.
Gönderen: passi - 09 Nisan 2009, 16:39:56
ben temizletmiştim kardeşim, komple detaylı iç temizlik (tavan-taban-bagaj-motor yani aklına gelebilecek her yer) + boya koruma 250 tl
aslında cok daha fazlaydı ama tanıdık olduğu için bu rakama yaptırmıştım
ama sunu soyleyebilirim ki kesinlikle değer, arabayı bir gördüm aklım gitti :)
Gönderen: Halil Kara - 09 Nisan 2009, 22:49:42
ben temizletmiştim kardeşim, komple detaylı iç temizlik (tavan-taban-bagaj-motor yani aklına gelebilecek her yer) + boya koruma 250 tl
aslında cok daha fazlaydı ama tanıdık olduğu için bu rakama yaptırmıştım
ama sunu soyleyebilirim ki kesinlikle değer, arabayı bir gördüm aklım gitti :)

Dogrudur kardesim, tabi ki verdigin paraya degiyor olabilir ama cok para acikcasi 250 lira vermem temizlik icin.Cok kirli olsa hadi neyse de araba zaten temiz sadece koltugun deri kisimlarinda biraz lekelenme var.Onun disinda tavanda bagajda falan herhangi bir leke yok, sadece sunroofun dosemesi acilip kapanirken biraz kirlenmis o kadar.Maksatim deri kisimlarin temizlenmesi.Zaten kuafor yapilinca koltuklar, taban, tavan ve bagaj temizleniyor.Motorun ust kismi zaten temiz.40 lira vermek varken 200-300 lira vermek istemiyorum.Cumartesi hava iyi olursa bakalim artik once temizlik ardindan da vakit kalirsa cam filmini cekicez yaa kac haftadir yapamiyoruz ya vakit olmuyor ya da hava kotu oluyor  :)
Gönderen: KOÇ:) - 13 Nisan 2009, 15:34:03
Hâlil abi hayırlı uğurlu olsun darısı bizlerin başına :)
Gönderen: Halil Kara - 13 Nisan 2009, 23:30:25
Hâlil abi hayırlı uğurlu olsun darısı bizlerin başına :)

Tesekkur ederim.Insallah gonlune gore verir Allah.

Bu da bizim diger canavar.2008 model dci 80 hp extreme donanim.
(http://img242.imageshack.us/img242/3853/dsc02905.jpg) (http://img242.imageshack.us/my.php?image=dsc02905.jpg)

(http://img242.imageshack.us/img242/4148/dsc02906b.jpg) (http://img242.imageshack.us/my.php?image=dsc02906b.jpg)
Gönderen: oguz oktay - 13 Nisan 2009, 23:39:42
maşşallah
Gönderen: lostys - 14 Nisan 2009, 01:14:46
halil çaycın olmak için cv mi nereyee göndermem gerek ? :D
Gönderen: passi - 14 Nisan 2009, 12:55:32
maşallah ama öndeki canavar tam canavar vallahi :D
Gönderen: type-r - 14 Nisan 2009, 16:49:19
Aslında Ailedeki bu sekildeki Araç dağılımı bizde adaletli değil. Sizdeki dağıtım abide megane kardeşte passat. :D Bizde de keşke böyle olsa. :D

Birde gözüme çarpan bi olay daha var. Bunu Genellikle MEgane'larda daha çok gördüm. Geçen yaz Mersin'de tatilde bulunduğum yazlık dilimde gördüğüm birçok megane'da İstanbul'dakilere nazaran çok farklı jantlar gördüm. Malum sizinkide öyle Halil. Tek tük rastlanıyor bizim buralarda o tür jantlara.  ::) 
Gönderen: Ouzoo - 14 Nisan 2009, 17:04:26
Bende ilk kez gördü bu jantları, bizim şirkette 3 tane 2008 megane var, günlük kullanım için en alternatif araçlardan biri fakat fazla güvenmeyin pek sağlam olduğu söylenemez :bekleriz:
Passata zaten laf yok bayılıyorum aracına 41 kere maşallah..
Allah kaza bela vermesin Halil kardeşim.
Gönderen: Halil Kara - 15 Nisan 2009, 00:03:44
Tesekkur ederim arkadaslar tekrar tekrar.Iyi dilekleriniz icin sagolun.Allah hepimizi kazadan beladan korusun, cok sevdigimiz araclarimizla uzun yillar mutlu mesut etsin.

Bizim ailede su araba senin bu araba benim diye birsey yok.Isteyen istedigine biner.Fakat bendeki vw hastaligi babamda yada ne bileyim abimde olmadigi icin ve ayrica arabaya sadece araba gozuyle bakip bir ulasim aracindan ote gorulmemesi yani ona duygusal anlamda baglanmadiklari icin altlarinda ne olursa olsun onlar icin farketmez.Bu durum benim icin gecerli olmadigi icin passati ben kullaniyorum bir vw asigi olarak  :)

Megane aracimiz extreme donanim.Genellikle extreme donanim da 5 kollu hafif alasim jant bulunur ve ilk gelenlerde dikkat ettiyseniz direksiyondan kumanda yoktur.Bizim arac 2. parti gelenler olarak geciyor, direksiyondan kumanda var ve buralarda en cok bu jant modeli olanlar var nedense.Tam bir ekonomi canavaridir kendisi.Sehir disinda 90 km sabit hizla 3.8 litrelik bir yakit tuketimi gordum kendisinde.Suratli kullanirsiniz ornegin 130-140 km gibi hizlarda da 4.5 litrelik bir yakit ortalamasi yakaladim.Cogu zaman kisa mesafelerde otobusten daha ucuz halde seyehat edebiliyorsunuz.Km de 10 ykr yakit tuketimi sanirim herkesin istedigi birseydir :) Ama hersey ekonomi degil, arac her ne kadar guvenlik, konfor ve tuketim gibi degerlerde iyi olsa da ruhu yok.Bana hic cekici gelmiyor.Camurluklarin siskin olmasi, lastik ile camurluk arasindaki farkin diger araclara gore fazla olmasi, aracin onu ile arkasi farkli tellerden calmasi gibi konularda megane nin ustune yoktur  :) Maksat ekonomi ve araca sadece ulasim araci olarak bakilacaksa megane tam size gore bir aractir...

Saygilar, sevgiler...
Gönderen: type-r - 15 Nisan 2009, 00:23:59
Aynen Öyle Bende Accent Era İle okula giderken bi anda 130 gibi bi süratle otobanda keskin bi dönüşe girdim, girmez olaydım. Dediğin gibi önü ve arkası ayrı haraket ediyor. Ama simdi bende de suc vardi. S-Line A4 le kapisirsan sapagida kacirirsin kaza da yaparsin. Sonucta noldu bi tarafimin ucuklamasina sebeb verdim :D Ama olsun ders oldu. Zaten hız yapmayin kotu bi olaydir. Kendi aracimla hayatta yapmam ama baska arac oldu mu gaza geliyorum.  :o
Gönderen: Halil Kara - 11 Mayıs 2009, 00:31:19
Bugun pazar gunun verdigi tatil rahatligi ile canavar rahat rahat dus yapmak istedi.Bende onu kirmadim.Canini acitmadan yavas yavas yikadim onu  :) Poz vermek istedi, foto makinesini sagolsun arkadasim geri getirmesini bilmedigi icin telefonla yetindi.Sizlerinde karsisina cikmak istedi.

(http://img22.imageshack.us/img22/6053/53496584.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/5687/64722846.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/5830/80815168.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/1423/15806582.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/2853/66334782.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/1982/50961378.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/905/23391364.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/1337/45958992.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/7773/41338391.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/3687/85327178.jpg)

(http://img22.imageshack.us/img22/299/99587407.jpg)
Başlık: Ynt: Canavar ve terbiyecisi :) [yeniler sayfa 6]
Gönderen: devran - 11 Mayıs 2009, 13:39:46
abi masşallahı var çok guzel yanlız dosemeler kararmış bıraz kuafor zamanı gelmıs ayrıca stıckerıda hemen etıketlemıssın cama...bı bız bulamadık yahu şu sıteckırdan  :bekleriz:
Gönderen: Halil Kara - 11 Mayıs 2009, 14:06:44
abi masşallahı var çok guzel yanlız dosemeler kararmış bıraz kuafor zamanı gelmıs ayrıca stıckerıda hemen etıketlemıssın cama...bı bız bulamadık yahu şu sıteckırdan  :bekleriz:

Devrancım teşekkürler.Sticker bende daha önceden vardı, arabayı aldığımda yapıştırmıştım.
Döşemeler biraz kirli ama bu alcantra diye tabir edilen koltuklar kadife gibi değişik birşey.Evdeki halıya elinizle tersten şöyle bir gezdirin halı kirli gibi değişik bir şekilde durur.Bir de elinizle düz bir şekilde gezdirdiğinizde tertemiz düzenli görünür.Bu koltuklarda aynen öyle.Öyle çok kirli değil yani, elimle şöyle biraz okşadığımda düzeliyor  :) Ama kuaför vakti gelmedi değil, özellikle benim sürücü koltuğu kirlendi.Diğerleri o kadar değil.Çok şükür epey yağmur gördük buralarda ondan dolayı kuaför e gitmedim henüz, bugünlerde düzeldi hava, biraz daha bekleyip yaz temizliğine girecez canavarla.
Gönderen: devran - 11 Mayıs 2009, 14:20:18
hmm anladım abi...alcantraları bılıyorum kadıfe süet tarzı bisey...kolay gelsın kuaforden sonra resımlerı tekrar beklerız  ;)
Gönderen: devran - 11 Mayıs 2009, 14:22:52
bu arada söylemeyı unuttum bej renkli döşemeler mukkemmel  ve cok lüks gzstermış aracı bızım aracı satarsak bi sonraki tercih ya yıne passat yada a4 olacak ama kesınlıkle senınkı gibi fuul donanım olacak çünkü döşeöelere bayıldım  :tamamdir
Gönderen: Halil Kara - 11 Mayıs 2009, 14:25:29
İnşallah gönlüne göre olur, yeni kasa highline döşemeleri daha bi harika  :tamamdir
Gönderen: devran - 11 Mayıs 2009, 15:39:47
abi şimdi bakınca farkettım senın kapı döşemelerıde  bızımkıler gıbı salmıs galıba(sol arka kapı)
Gönderen: Halil Kara - 11 Mayıs 2009, 18:42:44
abi şimdi bakınca farkettım senın kapı döşemelerıde  bızımkıler gıbı salmıs galıba(sol arka kapı)

Evet sol arka kapının deri döşemesi üst taraftan biraz saldı.Döşemeci kapıyı sökmem lazım deyince bırak kalsın dedim.Kapı sökülüp takıldıkça ses yapıyor, çok şükür şimdilik tık ses çıkmıyor araç içinden, onun için gerek görmedim öylece kaldı.İlerde belki yaptırırım da gerek duymadım.
Gönderen: G60 - 11 Mayıs 2009, 18:59:07
Hastasıyım şu koltukların. :)
Gönderen: cemdermen - 11 Mayıs 2009, 19:07:51
çok gusel araban var, keyifli sürüşler  ;)
Gönderen: Halil Kara - 11 Mayıs 2009, 19:54:01
Teşekkürler sağolun
Gönderen: type-r - 12 Mayıs 2009, 18:29:29
Yeni fotoğraflarda Çok Güzel Halil.  :)

Yanlız moralini bozmak gibi olmasın ama sanki on farların biraz kararmış gibi.

Ben mi yanlış görüyorum acaba  ;D
Gönderen: yellow_driver - 12 Mayıs 2009, 19:19:40
          gerçekten döşemeler müthiş. nazarlık koy arabana, iç geçirirken maaşallah demeyi unuturuz mazan allah ;D
Gönderen: Halil Kara - 13 Mayıs 2009, 09:40:18
Yeni fotoğraflarda Çok Güzel Halil.  :)

Yanlız moralini bozmak gibi olmasın ama sanki on farların biraz kararmış gibi.

Ben mi yanlış görüyorum acaba  ;D

Evet kardeşim biraz kararmış ama fotoda görüldüğü kadar değil.Fotoda dikkat edersen birisi kararmış duruyor, diğeri daha iyi gibi duruyor.Birisine güneş daha iyi geliyor, diğerine az geliyor  :)
Yani sonuçta sıfır km araç değil muhakkak ufak tefek şeyleri var.Önceki passatla bunun temizliğini kıyaslasam bu onun yanında sıfır km gibi :) Diğerinin konsolunda kırıklar vardı, içinde sigara yanıkları vardı, havalandırma ızgarası kırıktı (klasik vw ızgaraları), alt karter muhafaza diye birşey kalmamıştı, kapı içleri kirden rengi değişmişti, dışında milyonlarca çizik vardı, hız sabitlemesi bozuktu vs. vs. Bunu alırken çok dikkat ettim herşeyine.Arabanın dışında doğru düzgün çizik yok, her yeri sapasağlam çalışıyor, kırığı eziği yok.Tabi ufak tefek bunda da var kusur, yok değil.
Farları burda temizlenir dedi bi usta da güvenemedim, şu an için ona da gerek duymadım.Seneye kadar biraz daha idare eder sonra değiştiririz zaten canavarı.
Arabanın içinde nazarlık vardı, biraz da büyükçe birşeydi.Bir arkadaşım hediye etmişti.Peder bey ayda yılda bir biner şehir dışına çıkacağı zaman.Sağolsun kendisi çıkarmış, görüşü bozuyor diye  :)
Gönderen: devran - 13 Mayıs 2009, 12:01:05
halıl abi ya bu TDi yada 1.8 T lerde duz vıtes yıokmu ben hep trıptronik goruyorum ?
Gönderen: Halil Kara - 13 Mayıs 2009, 12:03:40
halıl abi ya bu TDi yada 1.8 T lerde duz vıtes yıokmu ben hep trıptronik goruyorum ?

Var olmaz mı hiç? Fakat highline donanım paketini alanlar biraz daha konfora düşkün oldukları için genellikle tiptronik şanzıman tercih ediyorlar.Manuelini bulmak biraz zor, ama bu yok anlamına gelmiyor...
Gönderen: VOLKAN_EMİR - 13 Mayıs 2009, 12:11:35
Maşallah;Allah kazasız -belasız kullanmak nasip etsin.Ben şunu söylemek istiyorum;Bi sunroof bi arabaya bu kadar mı yakışır yahu? Haksızmıyım arkadaşlar başka hangi arabaya bu kadar yakışıyor bi düşünün...
Gönderen: Halil Kara - 13 Mayıs 2009, 13:33:15
Teşekkürler hocam iyi dilekleriniz için, hepimiz inşallah kazasız belasız...
Gönderen: drifter onur - 13 Mayıs 2009, 14:51:34
bence arabanın orginalliği tam yerinde değil ama çok güzel olmuş
Gönderen: type-r - 13 Mayıs 2009, 18:56:25
Maşallah;Allah kazasız -belasız kullanmak nasip etsin.Ben şunu söylemek istiyorum;Bi sunroof bi arabaya bu kadar mı yakışır yahu? Haksızmıyım arkadaşlar başka hangi arabaya bu kadar yakışıyor bi düşünün...

Kesinlikle katılıyorum. Kendi aracıma bile burdaki kadar yakıştıramıyorum :D
Gönderen: type-r - 13 Mayıs 2009, 18:57:37
Evet kardeşim biraz kararmış ama fotoda görüldüğü kadar değil.Fotoda dikkat edersen birisi kararmış duruyor, diğeri daha iyi gibi duruyor.Birisine güneş daha iyi geliyor, diğerine az geliyor  :)
Yani sonuçta sıfır km araç değil muhakkak ufak tefek şeyleri var.Önceki passatla bunun temizliğini kıyaslasam bu onun yanında sıfır km gibi :) Diğerinin konsolunda kırıklar vardı, içinde sigara yanıkları vardı, havalandırma ızgarası kırıktı (klasik vw ızgaraları), alt karter muhafaza diye birşey kalmamıştı, kapı içleri kirden rengi değişmişti, dışında milyonlarca çizik vardı, hız sabitlemesi bozuktu vs. vs. Bunu alırken çok dikkat ettim herşeyine.Arabanın dışında doğru düzgün çizik yok, her yeri sapasağlam çalışıyor, kırığı eziği yok.Tabi ufak tefek bunda da var kusur, yok değil.
Farları burda temizlenir dedi bi usta da güvenemedim, şu an için ona da gerek duymadım.Seneye kadar biraz daha idare eder sonra değiştiririz zaten canavarı.
Arabanın içinde nazarlık vardı, biraz da büyükçe birşeydi.Bir arkadaşım hediye etmişti.Peder bey ayda yılda bir biner şehir dışına çıkacağı zaman.Sağolsun kendisi çıkarmış, görüşü bozuyor diye  :)

Hadi hayırlısı. Yerine ne düşünüyorsun canavarın. Yeni passat mı  :)
Gönderen: Halil Kara - 13 Mayıs 2009, 22:26:17
Kardesim bi scirocco planim var ama sadece plan  :) 1.4 tsi 160 hp sportline plus dsg sanziman ve ekstra olarak sunroof.Su an sifir km fiyati icin 57 istiyorlar.Seneye ikinci ele 40 a falan duserse benim arabayi da iyi okutabilirsem oyle bir planim var.
Gönderen: type-r - 14 Mayıs 2009, 17:56:12
Kardesim bi scirocco planim var ama sadece plan  :) 1.4 tsi 160 hp sportline plus dsg sanziman ve ekstra olarak sunroof.Su an sifir km fiyati icin 57 istiyorlar.Seneye ikinci ele 40 a falan duserse benim arabayi da iyi okutabilirsem oyle bir planim var.

Hadi hayırlısı fakat ben senin yerinde olsam passat'tan Scirocco'ya geçmem. :D

Satıp bütçem yerindeyse 2.0tdi highline passat'ta devam ederim :D

Ama tercih meselesi. Scirocco'daki tip de herkeste yok yani  ;D
Gönderen: type-r - 14 Mayıs 2009, 18:02:27
Ben biraz araştırma yaptım  ;D

http://dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=260854
Gönderen: Halil Kara - 14 Mayıs 2009, 19:26:32
Hadi hayırlısı fakat ben senin yerinde olsam passat'tan Scirocco'ya geçmem. :D

Satıp bütçem yerindeyse 2.0tdi highline passat'ta devam ederim :D

Ama tercih meselesi. Scirocco'daki tip de herkeste yok yani  ;D

Kardeşim benimki sadece bir plan.Ciddi ciddi düşünmüyorum yani.Şu anki aracı yeni aldım sayılır zaten ki isteyerek severek ve 1 ay araştırarak aldım.Zevkle kullanıyorum gayette memnunum.
Scirocco ya geçmek istemem tamamen şeklinden dolayı.Şu an düşünmüyorum zaten de 1 sene sonra falan ikinci elde biraz fiyatlar yerine oturursa, kendi aracımı düzgün fiyata okutabilirsek ve en önemlisi halimiz, vaktimiz, sağlığımız ve bütçemiz yerinde olursa kısmet, nasip deyip scirocco ya geçiş yapabilirim.
İlandaki scirocco istediğim renk ve motor seçeneğinde fakat olmazsa olmazım, dsg ve sunroof.Bu ikisi de çok önemli benim için.Şimdi zamanı değil zaten dediğim gibi ilerde hep beraber bakarız inşallah.
Gönderen: type-r - 15 Mayıs 2009, 09:46:08
Kardeşim benimki sadece bir plan.Ciddi ciddi düşünmüyorum yani.Şu anki aracı yeni aldım sayılır zaten ki isteyerek severek ve 1 ay araştırarak aldım.Zevkle kullanıyorum gayette memnunum.
Scirocco ya geçmek istemem tamamen şeklinden dolayı.Şu an düşünmüyorum zaten de 1 sene sonra falan ikinci elde biraz fiyatlar yerine oturursa, kendi aracımı düzgün fiyata okutabilirsek ve en önemlisi halimiz, vaktimiz, sağlığımız ve bütçemiz yerinde olursa kısmet, nasip deyip scirocco ya geçiş yapabilirim.
İlandaki scirocco istediğim renk ve motor seçeneğinde fakat olmazsa olmazım, dsg ve sunroof.Bu ikisi de çok önemli benim için.Şimdi zamanı değil zaten dediğim gibi ilerde hep beraber bakarız inşallah.

Hayırlısı inşallah. Kim bilir belki bende o zamana kadar yeni polo almıs olurum :D

Soyle 1.6 Tdi dsg ohhh. Gelme keyfime  ;D
Gönderen: Halil Kara - 15 Mayıs 2009, 10:22:29
İnşallah kardeşim herşey gönlünce olur.Keyfin sağlığın yerinde olsun da araba önemli değil zaten bir şekilde olup gidiyor...
Gönderen: type-r - 15 Mayıs 2009, 10:43:34
Çok doğru  :saygılar
Gönderen: passi - 17 Mayıs 2009, 12:35:07
Halil kardeşim araban cok gusel
kazasız belasız kullanman dileğiyle
ufak tefek seyler de nazarlık olur, yok kararmış kararmamış salla :)

vallahi bnm de bi scirocco uyada a3 tek kapı planım var
bakalım, kısmet hersey :)
olursa da beyaz olsun bu sefer :)
Gönderen: yellow_driver - 17 Mayıs 2009, 20:42:10
benimde ilerleyen senelerde mk4 ten a3 e terfi gibi bir niyetim var ama şimdilik çok uzak :)
Gönderen: Halil Kara - 17 Mayıs 2009, 20:43:16
Halil kardeşim araban cok gusel
kazasız belasız kullanman dileğiyle
ufak tefek seyler de nazarlık olur, yok kararmış kararmamış salla :)

vallahi bnm de bi scirocco uyada a3 tek kapı planım var
bakalım, kısmet hersey :)
olursa da beyaz olsun bu sefer :)

Tesekkur ederim Isa.
Hepimiz insallah kazasiz belasiz, gule gule kullaniriz canavarlarimizi...