vwtr.net

Serbest Forum => İlanlar => Satılık => Konuyu başlatan: adnanmust - 20 Şubat 2007, 11:24:12

Başlık: satılık 89 model golf 2 1800cc
Gönderen: adnanmust - 20 Şubat 2007, 11:24:12
arkadaşlar istanbulda satılık 2005 gümrük çıkışlı metalik füme renkte 89 model yeni voltran lpg sistemi uygulanmış ruhsata işlenmiş. vergi borcu bulunmayan , 1800 cc monoenjeksiyon 115 hp ,kaportada sadece çizik yüzünden 2 çamurluk boyanmış, açılır tavan,127 bin km de,araç standart durumda yapılan yenilemeler: debriyaj takımı,frenler yani disk+kampana+balata,merkezi kilit,silindir kapağı açıldı ve sübaplar+sübap kayıtları+yağ keçeleri değişti,yeni monoenjeksiyon kafası takıldı,debriyaj teli,yeni mekanik direksiyon kutusu,tavan döşemesi,ats cup 15 inch jant takıldı,lastikler ön:185 55 r15 arka:195 55 r15,yağ değişimi yeni yapıldı triger ve v kayışı yenilendi , şarj dinamo bilyaları değişti,ön panjur önceden tek farlıydı orjinal gti çift farla değişti ( kırmızı çerçeveri) 2.el gti şanzımanı alındı içindeki 4 adet bilya ve keçeleri değişti.dinamometre takıldı,araç monoenjeksiyon olugundan dolayı karbüratörlerde olduğu gibi lpg den benzine geçmek için bir müddet benzin çekmesini beklemiyorsunuz.sıkıştığınız anda full enjektörlerde olduğu gibi bir düğme vasıtasıyla benzine geçebiliyorsunuz .yakıt durumu ise araçta simit depo var 47 ytl ile şehiriçinde 300 km şehirdışında 410 km geçiliyor.lpg sistemi ne karbüratörlü nede full enjektörlü arada kalan bir sistem çok iyi çalışıyor monoenjeksyonun ne olduğunu bilenler bu konuda hemfikirlerdir.araçta daha birsürü değişiklik vardır fakat aklıma gelmiyor şimdilik.aracı araştırmak isteyenler 34 DS 6034 plankadan sorgulayabilirsiniz...fiyata gelince gümrükten çıkarmam + ruhsat masrafları 8000 ytl ye geldi yapılan değilkiklerle pazarlıksız 9000 ytl ye satıyorum.... bana [email protected] adresinden msn ile ulaşabilirsiniz... fotoğraf henüz yok olunca koyucam ..
Başlık: Ynt: satılık 89 model golf 2 1800cc
Gönderen: escocem - 20 Şubat 2007, 13:49:02
araç gayet iyi gözüküyorda anlatılana göre sanırım yakıt konusunda bi yanlışlık var...bnm lastiklerim kalın müzik tesisatı ve kapak taşlama var ama bu kdr fark ettireceğini sanmıyorum....ben 50 ytl ile sehir içinde 210-215 anca yapıyorum sehirler arasıda en iyi olsun 325...tüp bağlantımızmı frklı acaba mrk ettim varsa bi resmi genel olarak yakından ön tarafın resimini koyarmısın gaz nerden bağlanmış göreyim...hayırlı satışlar...
Başlık: Ynt: satılık 89 model golf 2 1800cc
Gönderen: mördak - 03 Temmuz 2007, 17:17:10
aracı gumrukten cıkartan kisi benim oldukca güzel bir arac sattıgıma üzüldüm dıyebılırım hayırlı satıslar....