vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: mk1driver - 20 Ocak 2007, 11:57:10

Başlık: 83 golf 1 Mk1 YAŞAYAN EFSANEEEE
Gönderen: mk1driver - 20 Ocak 2007, 11:57:10
MK1  GOLF TAM BİR KLASİK 
Başlık: Ynt: 83 golf 1 Mk1 YAŞAYAN EFSANEEEE
Gönderen: mk1driver - 20 Ocak 2007, 12:00:15
ARKADAŞLAR STİCKER YOKMU BİZ vw CİLERE Bİ İKİ KERE YOLDA DENK GELDİ..ÖN CAMA FALAN VARSA İRTİBATA GEÇELİMDE TAKIM RUHUNU YANSITALIM ...
Gönderen: G60 - 20 Ocak 2007, 12:03:08
Öncelikle hoşgeldin aramıza.

Çok çok çok temiz ve orjinal gözüküyor. Anlaşılan senin için çok değerli. :)
Kasasız belasız en mutlu günlerde kullanman dileğiyle.

Birde İstanbul'dasın göründüğü kadarıyla. Yarın bir buluşmamız var İstanbul'da. Oradan sticker temin edebilirsin. ;)
Onarım Modu (http://www.vwtr.net/forum/index.php/topic,774.0.html)
Gönderen: ARDAcan - 20 Ocak 2007, 12:15:41
hosgeldin  :)
gercekten benimde hastasi oldugum araci
bole sade ve piril piril gormek cok keyifli  ;)
masallah cok diri oldugu belli zaten,
kazasiz belasiz insallah ;)
Gönderen: TuningLINE - 20 Ocak 2007, 12:50:13
aramıza hoşgeldiniz çok temiz görünüyor maşallah
Gönderen: Erhan - 20 Ocak 2007, 13:40:46
çok temiz maşallah, kazasız belasız.
Gönderen: mecamir - 20 Ocak 2007, 16:04:12
Hoşgeldiniz :) Aracınız çok sade ve bakımlı görünüyor  8)
Gönderen: METiN - 20 Ocak 2007, 23:10:51
maşallahı var valla, bu araba satılıkmıydı ?? yada yeni mi aldın ?? sanki biryerde görmüs gibiyim aracını, kazasız belasız güzel günlerde kullan, gercekten mk1, o bir efsane :)
Gönderen: TuningLINE - 20 Ocak 2007, 23:13:06
maşallahı var valla, bu araba satılıkmıydı ?? yada yeni mi aldın ?? sanki biryerde görmüs gibiyim aracını, kazasız belasız güzel günlerde kullan, gercekten mk1, o bir efsane :)
seninde bilmediğin Golf mk1 yok abi  ;D
Gönderen: METiN - 20 Ocak 2007, 23:17:08
seninde bilmediğin Golf mk1 yok abi  ;D

ayıpsın, arastırıom valla sürekli, :) ama bildigim dogru, bu arac satılık, ben bu arkadasın yerinde olsam böyle bir arabayı hayatta satmam :) birdaha böyle birsey bulunmaz cünkü :)
Gönderen: TuningLINE - 20 Ocak 2007, 23:25:23
kaportası çok temiz görünüyor
Gönderen: mussel - 20 Ocak 2007, 23:33:58
  Hoşgeldin aramıza,Çok iyi baya da bakımlı duruyor.Maaşallah Allah kaza bela vermesin.. :)
Gönderen: golfmk2gtd - 21 Ocak 2007, 08:29:54
Allah kaza bela vermesin cok diri ve iyi duruyor.
Gönderen: spy - 22 Ocak 2007, 02:56:03
arkadaşlarında söyledigi gibi, cok diri duruyor, bakımlı ve orjinal bir golf ;) masallah, allah kaza bela vermesin.. iyi günlerde kullan
Gönderen: mk1driver - 22 Ocak 2007, 09:26:08
Arkadaşlar yazdıklarınız için çok teşekkürler hepimize kazasız belasız günler.Metin arkadaşımız sormuş satılıktı galiba diye doğrudur.Araca epey para ve bi o kadarda vakit harcandı.Ve şu an gerçekten Türkiyede sayılı temiz Mk1 lerden.otopark sorunu olduğundan dolayı satmaya karar verdim.Çok keyifli bi araç yurtdışındaki siteleri çok aradım taradım hemen hemen aracın a-z ye  araştırdım.Yani bunlara özellikle Almanyada ve ingilterede motor üzerine inanılmaz modifikasyonlar yapılmış.Berg-cup ından Avusturya takımlarını kadar izleme şansım oldu netten.200 bg kadar modifiye edilmiş araçlar var.Hayalim o tarz bi araçtı fakat takdir edersinizki maliyet ve çok uzun restore ve bi okadarda uzun süren bi süreç aracım şu an kaporta ve boya olarak eksiksiz.Üstünde 15'' çok nokta bijonlu Jant var
Sade ve abartısız bi araç.Çok bodykitli olanları var resimlerde biraz bana amele geliyo yani fazlası yakışmıyo.
Gönderen: corrado_g60 - 25 Ocak 2007, 03:15:48
aramıza hosgeldın..aracın bencede cok dırı ve temız duruyor..
allah kaza bela vermesın..
fakat amele yorumuna katılmadıgımı belırtmek ısterım..zıra benım aracım o amele dıye tabır ettıgın bı body kıt'e sahıp
Gönderen: Firestarter - 25 Ocak 2007, 09:06:06
Bende aracıma aynı şekilde birşeyler yapmayı düşünüyorum ileride kısmetse ama bende o yoruma katılmıyorum.Herkesin zevki ayrıdır.Kimisi aracını orjinal sever,o şekilde kullanır.Kimisi ise sınırları zorlar,aracını baştan aşağı değiştirir.Arkadaş herhalde ağzından kaçırmış.olur öyle şeyler.
Gönderen: mk1driver - 25 Ocak 2007, 09:51:07
Sayın corrado ve firestar arkadaşım bu işler bir sanat ve ben güzel ve görsel olandan yanayım ve tabiiki
bu benim kişisel fikrim  ben sizleri tenzi ederim yani ben burda gördüğüm bir araba için konuşmuyorum yurtdışı sitelerindede var bu bahsettiğim aşırı derecede bodykit uygulanmış şişirilmiş orjinalinin çok çok dışına çıkıp o efsane cümlesini haybeden yazmadım gerçekten bu araba avrupada amerikada fan clubleri olan bi araba.sonuçta amaç farklı olmak ise yapılan modifiyeler bunlar.Yaniii belki benim yada sizin arabanızdan binlerce var ama bi noktada farklı olmak lazım saygım sonsuz.Dileyen istediğini yaptırabilir..
Demişler ya her yiğidin yoğurt yiyişin farklıdır...İkinizin arabasıda çok güzel hepside emek verilmiş zaman verilmiş ve  para harcanmış araçlar.Ve ben emeğe saygı duyarım.Ve Başarılar dilerim.
Gönderen: G60 - 25 Ocak 2007, 12:30:50
aramıza hosgeldın..aracın bencede cok dırı ve temız duruyor..
allah kaza bela vermesın..
fakat amele yorumuna katılmadıgımı belırtmek ısterım..zıra benım aracım o amele dıye tabır ettıgın bı body kıt'e sahıp

Senin body kit amele değil abi. Gayet estetik ve yakışan birşey. (Dipnot : Panjur değişmedimi abi :D )

Arkadaşın dediği amele işi böyle olsa gerek. :D
(http://www.psgbodystyling.co.uk/images/vw/vw_golf_ii_psg_terminator_f.jpg)
Gönderen: mk1driver - 25 Ocak 2007, 15:57:34
Aynen öyle yani dedim ya göreceli bi iş bu tarz,renk şekil herşey istediğine göre ben sadeciyim bak şu resimdekine buna kim ne diyebilir mesela?
Gönderen: mk1driver - 25 Ocak 2007, 16:04:35
ayrıntıların güzelliğine baak
Gönderen: mk1driver - 25 Ocak 2007, 16:06:28
buda var bunun yanında yorumsuz
Gönderen: Firestarter - 25 Ocak 2007, 16:12:30
Yaniii belki benim yada sizin arabanızdan binlerce var ama bi noktada farklı olmak lazım saygım sonsuz.Dileyen istediğini yaptırabilir..
Demişler ya her yiğidin yoğurt yiyişin farklıdır...

Evet aynen öyle.atasözü herşeyi anlatıyor ;)
Gönderen: G60 - 25 Ocak 2007, 16:28:39
Zevkler ve renkler olayı. Kaliteli işçilikle herşey güzel gözükebiliyor. Sonuçta hepimiz zevk sahibi insanlarız, 18 19" krom jant takmıyoruz. :)
Gönderen: Erhan - 25 Ocak 2007, 21:26:58
mk1driver,
eski tip bi bbs jant yada ats ler gayet güzel durur mk1 inde.
Gönderen: TuningLINE - 25 Ocak 2007, 21:32:39
(http://www.vwtr.net/forum/index.php?action=dlattach;topic=803.0;attach=590;image)
bütün olay bu işte
harika bir mk1
Gönderen: spy - 26 Ocak 2007, 01:17:16
Zevkler ve renkler olayı. Kaliteli işçilikle herşey güzel gözükebiliyor. Sonuçta hepimiz zevk sahibi insanlarız, 18 19" krom jant takmıyoruz. :)

18 krom takmıstım ben 1 günlügüne  :-\
Gönderen: G60 - 26 Ocak 2007, 01:45:15
Çıkartmışsın ama :D
Gönderen: spy - 26 Ocak 2007, 02:15:07
yakısmadı ki :)
bi de cok hantal olmustu..
Gönderen: mk1driver - 26 Ocak 2007, 10:13:36
zaten bı ats jantım vardı.15'' 9 ofset normalin üstü bir ölçü.205/50 lastiğe takınca çamurluktan yaklaşık 3 parmak dışarı taştı.Haliyle çamurluğuda sürtmeye başladı.Arkaya biri oturunca komple sürtmeye başlıyodu kasiste,virajda yedi lastikleri..Bende çıkardım şimdiki üstündekileri taktım.Amacım çamurlukları genişletip kullanmaktı ama kısmet olmadı.. ;)
Gönderen: mk1driver - 26 Ocak 2007, 10:14:58
ARKADAŞLAR MK1 YAY TAKIMI TÜRKİYEDE SATAN VARMI? SATAN VARSA İRTİBATA GEÇELİM.
Gönderen: spy - 27 Ocak 2007, 03:20:56
alcaltma kiti olarak vardı.. apex (yay + amortisor).. birlas'ta.. 1 tane var demislerdi ama bayagı oldu soralı.. dusunursen..
Gönderen: escocem - 28 Ocak 2007, 00:06:54
aramıza hoşgeldin araç güzel ve sade kazasız belasız...
Gönderen: mk1driver - 30 Ocak 2007, 09:46:28
MK1 YAY TAKIMIIIIIIIIII
Gönderen: mk1driver - 30 Ocak 2007, 09:47:03
2,0 Ltr. Motor ( 1995 cm³ ) ohne Nebenaggregate i. AT.
 MAHLE- Schmiedekolben, Spezial- Pleuel,
 mech. Ventiltrieb 16V 250 PS  8.800,00 € 

Gönderen: mk1driver - 30 Ocak 2007, 09:49:16
YAY TAKIMIIIIIIII
Gönderen: mk1driver - 30 Ocak 2007, 10:09:50
Bu arada yay takımı sormuştum arkadaşlar varmı elinde yay takımı olan?
Gönderen: corrado - 30 Ocak 2007, 12:20:37
Bu arada yay takımı sormuştum arkadaşlar varmı elinde yay takımı olan?

selçukta olur demiştim ama herhalde yok elinde.çıkma  spor yay olarak biraz zor gözüküyor.
sıfır düşünürseniz birlas denmiş birde http://www.racercorner.com/index2.html bu firmaya sorabilirsiniz.ellerinde yoksada getirtirler.
Gönderen: G60 - 30 Ocak 2007, 21:07:55
Böleyim konuyu Atıf abi. Ancak başlık ne atayım? :)
Gönderen: METiN - 30 Ocak 2007, 23:07:34
Seyhun kardes yeniliyorum, Allah kaza bela vermesin, cok cok düzgün bir araba, bana kalırsa satma, birde istedigin para gercektende bu arabayı kurtarmayacak bir rakam, yazık o paraya satılmaz bu araba, satsanda o paraya ancak yerli malı bir araba anca gelir, gereksiz, paraya ihtiyac varsa onu bilemem ve karısamam, tamamen icimden gecenlerden bahsediyorum, inan 2-3 sene önce olsa 2.ci araba olarak gelir bir dakika düsünmeden bu aracı senden alırdım :)

Selcuk kardesin söylediklerinede deginmek istiyorum, bizlerde bu sitenin müdavimleri olarak senin gibi bir forum arkadasımız oldugu icin sanslıyız, gercektende forumumuz cok düzgün, seviyeli karakterli insanlardan olusmus durumda, bunu en son yaptıgımız bulusmadada yüzyüze gelerek gördük, tanıstık eglendik hepberaber :) Allah ksımet ederse birgünde catkapı senin yanına gelip senle tanısmak istiyorum :) muhtemelen Tunc'u (Tuningline) kandırır birlikte geliris yanına :)
Gönderen: corrado - 31 Ocak 2007, 08:23:05
Böleyim konuyu Atıf abi. Ancak başlık ne atayım? :)

Yok yok bölmeden osman.
golf 2 teknik verilerde zaten bu konu 16v g60 konuşulmuş.
oraya taşırsak konu bütünlüğü dahılmamış olur.
Gönderen: mk1driver - 31 Ocak 2007, 09:39:36
Metin Düşüncelerinde çok haklısın benim bu aracı satma fikrimin %90 ı otopark problemi bende titizim günlük hayatta kullandığım bir aracım var.Bu araba tamamen hafta sonu kullandığım bi araç.Kıyamıyorum kullanmaya :'(Zaten hergün 1-2 parça ekliyorum bu gidişle demirbaş olacak.Bu tarz araçlarla aranda sıkı bi bağ oluşuyo.Ve satmak istemiyosun belirli bi süreçten sonra bende satmakla,satmamak arasında gidip geliyorum.Kafamda geçen çok sıkı projeler var aslında altyapıyıda oluşturmaya başladım.Birazda finans kısmını halledersem German VW tunnig'e kapak yaparız Allahın izniyle.
Gönderen: mk1driver - 31 Ocak 2007, 09:44:19
Çok büyük paralar bak bir kaç parça mal buldum ingilterede Mk1 için iyi paralar tutuyo.Yani baba bi araç istiyosan yapmak.Ciddi,ciddi bir orta sınıf 93-94 model araba parası gider fazlasıda giderde.Step by Step
olacak işler bunlar.Araç 83 model...
Gönderen: G60 - 31 Ocak 2007, 11:07:00
Golf 2 muhabbetine buradan (http://www.vwtr.net/forum/index.php/topic,34.75.html) devam. :)
Gönderen: METiN - 31 Ocak 2007, 16:45:48
vallahi hayırlısı olsun Seyhun, ama cidden gönlümden gecen böyle bir arabanın forumdan da olsa tanıdıgım ibr insanın altında kalması :) Cünkü sen bu arabayı satarsan alacak insan senin benim gibi insanlar olmayabilir ve bu arabayı heba ederler, ona üzülüyorum zaten, İst.da otopark sorunu maalesefki heryerde var, arabamı boyattıgımın ertesi günü gelip cizmisler, ici yanıyor insanın ama yapacak birsey yok, ya paranı otoparka bayılacaksın yada katlanacaksın :) Kısmet olursa birgün insallah bende bir mk1 gti sahibi olacagım :) 75 beygir artık tat vermiyor :)
Gönderen: METiN - 31 Ocak 2007, 16:53:00
bu arada bu yaz almanyaya gitme gibi bir projem var, eger bir aksilik olmazsa gittigimde sana ordan bir takım yay kapar gelirim :) ama en erken temmuz ayında :) ben benim arabanın yayları da almanyadan getirttim, eger imkanın varsa sende ordan birine getirtmeye calıs, bence yayıda koydunmu süper bir görsellik cıkar arabanda :)
Gönderen: escocem - 31 Ocak 2007, 17:43:58
şu yay meselesi herkesin başına bela oldu çıktı...sülalemin yarısı almanyada görüştüğüm bi kişi bile yok doğru düzgün samimi...gittiğinde 3-5kişi toplanıp ücretlerini versek sende bizim için ordan en hızlı gelecek ve gümrüğe takımıcak sekilde posta etsen aldığın dualarla ömrün bi 5 sene uzar eminim...orda 100 euroya en kalitesini alırken burda 175 euro vermek birde çoğu firma için en az 1.5 ay beklemek sinir bozucu geliyor bana...
Gönderen: GolfGti16VMk1 - 31 Ocak 2007, 19:42:53
selçukta olur demiştim ama herhalde yok elinde.çıkma  spor yay olarak biraz zor gözüküyor.
sıfır düşünürseniz birlas denmiş birde http://www.racercorner.com/index2.html bu firmaya sorabilirsiniz.ellerinde yoksada getirtirler.

Var Atıf abi 2 TAKIM SPOR YAY 1 TAKIM Kısa sertleştirilmiş amortisör var bende.Bugün bir arkadaşa 1 takım yayı opsiyonladım alıcam dedi hafta sonu belli olacak.  Yay çok sorun değil aslında.
Gönderen: mk1driver - 01 Şubat 2007, 09:29:44
Metin Daha olmadı biz aramızda para toplayıp seni Almanyaya Tatile yollayalım hemde o arada Alışveriş yaparsın Mk1 lere :)Temmuzu beklemeye gerek yok :)Ayrıca ilgin için çok teşekkürler.Burdada yok değil bi kaç tunning işi yapan arkadaşla görüştüm ver sipariş getirelim dedi ,ebay bide bi kaç almanyadaki satıcıdan buldum.50€ ya var mesela.Şimdi onu araştırıyorum bunlar muhtemelen DHL yada  TNT ye falan verirler.Ben işim icabı yabancı kargo firmalarına evraklarımı veriyorum geçen ay İngiltereye bi zarf 93$ a gitti:-)) kutuyu sen tahmin et.PTT kanalınla gelebilirmi onu araştırıcam bakalım çözecez isteyen varsa 2-3 takım alabiliirz arkadaşlar.
Gönderen: mk1driver - 01 Şubat 2007, 09:39:16
http://cgi.ebay.com/OMP-60mm-Lowering-Springs-GOLF-JETTA-MK1-1-6GTi-1-8GTi_W0QQitemZ330078610813QQihZ014QQcategoryZ9889QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem?hash=item330078610813
Gönderen: escocem - 01 Şubat 2007, 11:52:49
firmayı kafalayıp hediye gibi yollatmak lazım gümrükte sorun olmaması için yada ups m aps mi onların hızlı kargoları var uluslar arası çalışan onla gelirse gümrüğe takılmadan eve kdr geliyor fakat biraz pahalı oluyormuş..selahattin abiye sorayım ben bu işi o baya parça getirdi yurt dışından halende getiriyor..hatta onda italat ihracat belgesi felan var uygun hallediyor...olmazsa ona getirtiriz isteyen arkadaşlar toplanıp iyi olur..selahattin dedim geçtim kim bu diceksiniz belki bu ayki kapak s2000in sahibi...3 ayrı ayrı samimi arkadaşım var aksesuar işi içinde bi onlara sorayım ben bakalım ne dicekler...
Gönderen: mk1driver - 02 Şubat 2007, 16:28:43
Valla hocam ayarlayalım bence ben ve benim gibi ihtiyacı olan yada düşünen arkadaşlar varsa alalım derim
irtibata geçelim.
Gönderen: escocem - 02 Şubat 2007, 17:32:39
p.tesi sanayiye gideceğim arka dodikler son halini alsın diye o zaman unutmazsam insallah sorarım kendisine akşamıda yazarım buraya...vogtlandın elinde yokmuş distribütörün arkadaş bayilere sorun bi varsa elinde olan bana aktaralım demiş bakalım...haftaya netleşir sanırım...
Gönderen: escocem - 02 Şubat 2007, 17:35:44
bu sırada tek far panjur bende var fakat kullanıyorum keşke çift far istiyor olsaydın bodrumda yatıyor bi mk1 bi mk2 çift far panjuru...ufak farlar için cam arıyoruz elinde olan yada bildiği bi yerde olan varsa arkadaş taktı çift far takıcam diye...
Gönderen: mk1driver - 03 Şubat 2007, 10:06:16
ben gecen gun buldum aldım tek far on panjur nasipse bugun montajını yapacam.Çift fardaki duruşu pek hoşuma gitmiyo.çoğu yurt dışı resimlerine baktım çoğuda benim gibi düşünüyo heralde hep tek far..Ama kimiside dediğin gibi çift far seviyor.Bide yay işini halletsek çok süper olacak :)
Gönderen: mk1driver - 05 Şubat 2007, 11:30:42
mk1 tek far panjurlu hali arkadaşlar
Gönderen: Erhan - 05 Şubat 2007, 15:02:57
hayırlı olsun, yay şart  :)
Gönderen: escocem - 06 Şubat 2007, 01:24:06
hıım güzel olmuş bi mahsuru yoksa bi kaç fiikir belirtcem...gtı karlığı,dodik kaplaması bunla birlikte gerekirse marşpiyel,çok sade bi spoler ve fk tarzı angel uygulamasıyla aracın görünümü çok farklı ve sade güzel olabilir diye düşünüyorum...kazasız belasız...
Gönderen: TuningLINE - 06 Şubat 2007, 08:07:44
belki dediklerini yapmak istiyordur ama arabayı satmayı düşünüyormuş park yüzünden
bellimi olur vazgeçerse dediklerini yaptığında çok şık olur arabada temiz zaten
Gönderen: escocem - 06 Şubat 2007, 14:03:00
satmakmı :o heleki park yüzünden satmak bence hiç güzel bi düşünce değil...insanların arayıpta bulamadıkları arabalara sahibiz ve aracında cidden güzel ve temiz...kaç kişinin kendi özel garajı varki...bizlerinde park sorunu var fakat ben hiç bu tarz bi sebebten satmayı düşünmemiştim...bence sende düşünme arkadaşım ;)
Gönderen: mk1driver - 06 Şubat 2007, 18:09:31
Düşüncelerin için çok teşekkürler evvela ;)Sorun arabada değil zaten  benim düşünce stilimde.İstanbulda yaşıyoruz (kendi adıma tabii) sende antalyadasın tahminim.Sokaklarımız dar kaldırım tepelerine park ediyoruz araçları.Daha evvel bahsettiğim kısmı okumamışınız ben bu araca hafta sonları biniyorum.Gündelik hayatta dizel bi aracım var onu kullanıyorum.Bu araç çok özel bi araç ve layıkınle bakmak adına kıyamadığımdan kapı önünde yatmasına satmak gibi bir düşünce oluştu.Bu arabayı sevmediğimden yada memnun kalmadığımdan değil.Yer sorunu olmasından dolayı.He siz koyarsınız kapının önüne saygım sonsuz ama benim mahalemde çoluk çocuk üstünde çizilmemesi yada yıpranmaması adına böyle bir karar verdim.Benim titiz olmamdan dolayı.Ama diyeceksin ya boşver koy kapının önüne yatsın üstüne kedi köpek çoluk çocuk çıksın dersen o bana uymaz fikir olarak dedim ya herkesin kendi fikri tabii.Ben keyfe keder satılık dedim zaten şu an gündemde yok.Bizim emeğimiz var araçta emeğimizin karşılığına biçilecek fiyat başkalarına ağır gelir.O yüzden nasip kısmet koşan atın başı tutulmaz diyim ;)
Gönderen: Erhan - 06 Şubat 2007, 19:14:45
Kim bilir sattığın kişi nasıl bakıcak arabaya, fazla kafaya takma bence bunları  ;) Park sorunu heryerde var.
Gönderen: escocem - 06 Şubat 2007, 20:39:13
ata hız katalım o zaman :)vogtland yayları bu gün arkadaşım halletti 150 euroya mart sonunda teslim etmek ve 50 euro kapora vermek şartıyla(bunu takım yay başına distribütör firma istiyor)getirtebiliyor...şipariş üzerine yani...isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim...
Gönderen: mk1driver - 07 Şubat 2007, 09:27:51
Hayırlı olsun valla sevindim senin adına detaylı bilgi versene nerde burası istanbul?neresi bende bir yer buldum dün oda getirteyim falan dedi olmadı senin yaylarla birlikte getirelim..
Gönderen: escocem - 07 Şubat 2007, 18:56:55
yer antalyada garaj oto aksesuar..sizin sorduğunuz yer ne fiyat verdi?daha uygunsa ordan alalım olmazsa...bnm yay konusu sanırım suan için bekliyecek bbs parçalı jant buldum ona gidecek gibi paralar...
Gönderen: mk1driver - 08 Şubat 2007, 09:46:41
190 € AP marka 1.5 ay teslim.Dün bi arkadaş vasıtasınla bi iki yerle görüştüm.Birisi İstanbulda bu işi yapan ciddi yerlerden biri şimdi bizim göz ardı ettiğimiz bazı şeyler var aslına bakarsan.Direkt yay takmak demek aracı şasenin üzerine koymak demek yani yoldan gelen çukr ve tümsek darbelerini absorve edemiycek ve çokta konforlu olmayan bi yol gidiş elde edicenki muhtemelen arabının belini kırar zamanla.Bunun için amrtisörleri de kısaltmak lazım bunla beraber bunun için biyerle görüştüm.300 ytl fiyat istedi bilmiyorum ilk bakışta fazla geliyo ama.Baktığım yayda ortalama 300 ytl civarındaki sökme,takma işi içinde ayrıca bi ücret var biliyosun tabii artı dediğim şekilde sadece yay olacak işin içinde.Burdaki işlemde amrtisör boyuda kısalacak işçilik artıyo anlıcanki 1 senede garanti veriyo.Öbür türlü yay+coilever set almak lazım.sen ne düşünüyosun ne yapalım?
Gönderen: escocem - 08 Şubat 2007, 20:52:09
190 euro pahalı bi fiyat ki ap woglanda göre vaadettiği düşürmeyi kusursuz sağlıyan ama diğer yandanda baya sert olan bi yay markası...ara 75 ytl fark var nerdeyse..amortisör işine gelince önler monroe bnm 1sene kdr önce değiştiğimde orjinalinden daha sert olan bi model vardı onu almıştım..arkalarıda yaklaşık 4-5ay evvel sertleştirmiştim...tabi orj hezonlarla hatta canak altından 4cm parca ile yükseltmiştim lastikler sürtmesin diye...300ytl çok yksek fiyat vermişler bence..altı üstü uygun paftayı takıp dişi 2.5-3cm daha ileriye götürüp kafayı taşlayıp kısaltcaklar ve içine daha sert bi yağ koyacaklar...burda olsaydın tahminim 175 ytl gibi çıkardı o iş...ben yukarda yazdımmı emin değilim ama bnm için yay konusu ileri tarihlere kaldı jant aldığımdan dolayı..ama sorun değil sen yay konusunda kararlıysan yardımcı olurum bi şekilde...elinde yedek sağlam amortisörün varsa istersen sertleştirteyim burda..ben yaptırdığımda arkalar için 65 ytl vermiştim ikisine birden yanlış haırlamıyorsam...pc de vogland var yine 175 euro demiş arkadaşıma...bülent abi sağolsun güzellik yaptı bize 35 euro fark var arada...bana sorarsan yayın siparişini ver zaten martta ödiceksin kalan 90 euroyu...elinde olsun maddi açıdan rahat olunca bi koni alır takarsın,orda yaptırırsın yada istediğin zaman burdan yardımcı olmaya çalışırım senin için...
Gönderen: kkat - 20 Nisan 2007, 01:27:40
selam arkadaşlar... Ben Şanlıurfadan kemal hoca öğretmen olduğum için hoca diye yazdım 82 model bir efsanem var merakı beni okadar sarmış ki efsanemin hemen hemen tüm bakım ve tamirini kendim yapıyorum  şansızliğım urfada arabamla ilgili parça ve aksesuarların bulunmaması her neyse Amaç gönül ve dost sohbetleri ... herkese sağlıklı vekeyifli sürüşler.
Gönderen: corrado_g60 - 20 Nisan 2007, 09:25:46
aramıza hosgeldınız...
aracınızla bu kadar ılguılenmenız ve ozellıkle kendınız ılgılenmenız hos bısey
Gönderen: Erhan - 20 Nisan 2007, 21:52:43
selam hocam,

sohbet kısmına bir konu açsaydınız  ;)
Gönderen: M_CihanN - 02 Mayıs 2007, 11:42:47
bende stiker istiooooooooooom ama noolur biri bana yollayabilirmi  :-[
Gönderen: MK2 GTİ - 13 Mayıs 2007, 23:24:00
(http://img473.imageshack.us/img473/8618/dsc01909kw1.th.jpg) (http://img473.imageshack.us/my.php?image=dsc01909kw1.jpg)

83 dx gti gercekten efsane
Gönderen: door - 16 Mayıs 2007, 11:27:25
ABİ  MAŞŞALLAH ALLAH KAZA BELA VERMESİN SÜPER ÖTESİ TÜRKİYEDE GÖRDÜĞÜM ENSADE ENTEMİZ ARAÇ DİYE BİLİRİM  YANLIZ ORJİNAL JANTLARINI BULA BİLİRSEN ONLARI KOY BU KIZA ONLARLA DAHA SEKSİ OLUR   :D
Gönderen: GolfGti16VMk1 - 16 Mayıs 2007, 11:42:55
Ne kızı kız değil Aslan Gibi Erkek 1 kerede 150 defaaa :D atar vallahi
Gönderen: TuningLINE - 16 Mayıs 2007, 17:09:55
gerçektende çok güzel Aslan gibi :)
Gönderen: Dr_EmrE - 17 Mayıs 2007, 00:40:14
Çok temiz duruyor nazar değmesin maşallah..

Kazasız belasız Cezasız günlerde....
Başlık: Ynt: 83 Golf 1 Mk1 Yaşayan Efsaneeee
Gönderen: MK2 GTİ - 18 Mayıs 2007, 19:43:46
tesekurler arkadaslar orjınal jantlarıda duruyo ama ats cup baska bır sey
Gönderen: golf-line2 - 10 Haziran 2007, 12:55:16
allah kaza göstermesn orjinallik herzaman 1 numara bence :tamamdir
Gönderen: escocem - 10 Haziran 2007, 13:10:58
kesinlikle :D
tesekurler arkadaslar orjınal jantlarıda duruyo ama ats cup baska bır sey
Gönderen: MK2 GTİ - 10 Haziran 2007, 22:32:24
kesinlikle :D
sana verelım ats cem arkalar 7 onler 5.5 bır takım var 185 50 15 lastıkler var ustunde gayet ıyı durumda 1000 ytl ye satılık haberın olsun
Gönderen: escocem - 10 Haziran 2007, 23:31:57
param olsa düşünürdüm belkide bu sıra bir çok seyi bir arada yapmaya kalktım sakattayım..takas düşünülürse bbslerle olabilir...
Gönderen: METiN - 11 Temmuz 2007, 19:29:12
mk1driver kardesim arbayai sattin mi ?? :)
Gönderen: muzzyy07 - 11 Temmuz 2007, 22:34:00
allah kaza bela vermesin klasikler hiçbir zaman eskimez
Gönderen: Dr_EmrE - 12 Temmuz 2007, 00:26:54
Efsaneler sadece şekil değiştirir  :tamamdir
Gönderen: G60 - 12 Temmuz 2007, 00:29:17
2 el değiştirdi bu arkadaştan sonra diye tahmin ediyorum.  ::)
Gönderen: METiN - 23 Ağustos 2007, 23:56:43
http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4171946

ahanda buyrun bakin arkadaslar, yazik valla yazik, o jant lastik sokulmemeliydi bu arabadan, o degilde iyiki araba almadan once bu ilani gormedim...
Gönderen: Firestarter - 24 Ağustos 2007, 00:07:23
Galiba arkadaş aracı sattı, bizi de unuttu. Msn'den konuşuyorduk ilk başlarda ama  silmiş adresimizi  :( Olsun,canı saolsun.
Gönderen: G60 - 24 Ağustos 2007, 00:08:23
4.5 milyardı bu araç Metin abi. Canı sıkıldıkça fiyat değişiyor. ;)
Gönderen: escocem - 24 Ağustos 2007, 00:46:28
baya güzel ama araç bi motor koyup bineceksin buna..
Gönderen: METiN - 24 Ağustos 2007, 00:48:35
ben hala bir tanesinin pesindeyim, eger adam satarsa borca harca girip o arabayi alcam, ilk sahibinden ve kalem gibi alet :)
Gönderen: escocem - 24 Ağustos 2007, 01:03:46
neymiş yahu :D
Gönderen: G60 - 24 Ağustos 2007, 01:08:45
85 model bir GTI var abi ilk sahibinden. Kapı bantları bile duruyor.
Gönderen: escocem - 24 Ağustos 2007, 01:12:41
netteyse verin linkleride görelim sunları :Dkapı bantları benim aracımdada duruyor osman :)
Gönderen: G60 - 24 Ağustos 2007, 01:17:13
sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası (http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4133726)
Gönderen: escocem - 24 Ağustos 2007, 01:20:17
hıım bunu biliyorum evet gerçekten değerde o paraya olsa paramızda bu güzellikteki araçları site üyelerinde toplayabilsek keske :)