vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf VI => Konuyu başlatan: kamasutara - 19 Kasım 2008, 10:40:51

Başlık: YENİ GOLF
Gönderen: kamasutara - 19 Kasım 2008, 10:40:51
Merhaba arkadaşlar.Merakla beklenilen GOLF VI yakında piyasaya çıkıcak.İstanbul oto showa giden biri olarak adeta hasta oldum.Volkswagenin sitesindeki fiyat listesinde 1,4 TSI comfortline DSG fiyatı da neredeyse Golf 5 teki ile aynı.Eğer görme şansı olan arkadaşlar varsa bu efsane otomobil hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
Başlık: Ynt: YENİ GOLF
Gönderen: maminci - 19 Kasım 2008, 10:47:28
Ben haftasonu test sürüşü yapacam, düşüncelerimi yazarım. Dergilerden gördüğüm kadarıyla iç tasarımı çok güzel olmuş, golf5 in  soğukluğu gitmiş.. :tamamdir
Gönderen: uqur - 19 Kasım 2008, 17:29:45
şu lanet olası para olsaydı bende şimdi almıştım 1 dk duran adidir :)
Gönderen: maminci - 22 Kasım 2008, 22:30:15
Yeni golfu test ettim, öncelikle iç mekan çok güzel ve kaliteli malzemeden yapılmış, sessizliğe diyecek yok, çok beğendim..
Gönderen: kerem81 - 24 Kasım 2008, 10:06:15
arkadaşlar yakından görmek isteyen varsa istinye parkta modelleri sergileniyo
Gönderen: serhat - 27 Kasım 2008, 21:38:16
aracı gördüm tsı olanını mavi renkteydi çokk güzel yapmışlar oldukça başarılı bir çalışma zaten 1.6 102hp 14tsı var dimi fsı yok bu kasada
Gönderen: serkov - 28 Kasım 2008, 22:54:57
Nerelerde test sürüşü yapabiliriz acaba ? deli gibi gitmek istiyorum :)
Gönderen: malili - 01 Aralık 2008, 09:26:52
arkadaşlar yeni golfle ilgili sorularınız varsa cevaplıyabilrim ben mali  vw satışdanım
saygılar
Gönderen: passi - 19 Aralık 2008, 15:14:00
cok gusel yapmışlar
görür görmeza waaayy cok gusel olmuş dedim
Gönderen: yellow_driver - 20 Aralık 2008, 03:01:50
arkadaşlar yapılmış güncel testleri okudumda internette, malzeme kalitesi mk 5 e göre çok daha iyi imiş ve camlarında yanlardaki hava oluklarında kullanılan filmler ve ergonomi ile sınıfındaki en sessiz araç olmuş.
imkanım olursa şayet ( en az bir 5 sene sonra ) benim mk 4 ü götürüp hiç düşünmeden alırdım.
herkese kazasız belasız günler
Gönderen: nefret35 - 20 Aralık 2008, 14:41:48
izmirde nerde test sürüsü yapabiliriz bilgisi olan var mı??
Gönderen: taha_jetta80 - 20 Aralık 2008, 15:23:45
ıspartada bi kaç tane alan var hemen getirmişler. ;)
Gönderen: tomcsd - 18 Ocak 2009, 00:16:17
aracı gördüm tsı olanını mavi renkteydi çokk güzel yapmışlar oldukça başarılı bir çalışma zaten 1.3 102hp 14tsı var dimi fsı yok bu kasada

evet bu kasada FSI motor yok... 1.3 102hp motor da YOK! 1.6 102hp motor var ayrıca 1.4TSI 122 ve 160hp'lik motorlar var :tamamdir
Gönderen: passi - 05 Şubat 2009, 23:25:26
izmirde doğusta test sürüş yapabilirsiniz
ben 2 gun once yaptım
1.4 tsi 122hp
arac cok sessiz gercekten calışıup calışmadıını anlamıosun bile
sürüşü cok zevkli gercekten, iç dizayn cok gusel olmuş
beğendim
Gönderen: devran - 28 Şubat 2009, 23:32:18
ya bende yapıcam şu test surusunu,can abi hala gıtmedysen dogusa beraber kacalım ya test surusne  ;)
Gönderen: kaya_01 - 03 Mart 2009, 13:20:34
ben golf6 dan daha çok siroccoya hasta oldum,  ikisini de test sürüşünde denedim ancak kalite ve konfor olarak sirocco diyorum..
Gönderen: nefret35 - 04 Mart 2009, 00:33:27
ya bende yapıcam şu test surusunu,can abi hala gıtmedysen dogusa beraber kacalım ya test surusne  ;)
devran hakkaten bi ara gidelim bakalım
Gönderen: omerugur - 19 Haziran 2009, 12:00:23
   Selam arkadaşlar vallahi ayıptır söylemesi mart başında aldım golfVI  1.4 TSI  çok da memnunum. Bundan önce  golfIV kullanıyordum  o da iyi bir araç   fakat golf VI gerçekten süper 1.4 olmasına rağmen çok tatmin edici. 122 bg araba adeta kayıyor yolda. hızlanması süper  motor sesi çok az. ses sistemi  gayet güzel. 6 ileri vitesli. vites geçişleri çok rahat  eski arabamı sürerken elim viteste 6 yı arıyordu ama maalesef bulamıyordu  artık buluyor atıyorum 6 ya basıyorum gaza arabanın nasıl hızlandığını farketmiyorum bi bakıyorum kadrana hız uçmuş.çok rahat ve konforlu  klimatronik . ayarlıyorum 22 dereceye başka bişiyle uğraşmıyorum arabanın iç ısısı hep aynı    kısacası volkswagen den şaşmam  golf den ayrılmam     
Gönderen: eneskaan - 13 Temmuz 2009, 14:41:33
Arkadaşlar ben kasım ayında Golf VI 1.4 TSİ 122 beygir manuel vites aldım. Arabamdan çok memmunum. ama benim aldığım dönemde manuel viteslerde ESP yoktu. Bugün VW nin sitesine baktım ESP opsiyonel olmuş. Acaba sonradan bu sistemi arabaya taktırabiliyozmu. ya da çok gerekli bir özellikmi bilmiyorum. bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler.
Gönderen: enerji - 13 Temmuz 2009, 15:34:21
Arkadaşlar ben kasım ayında Golf VI 1.4 TSİ 122 beygir manuel vites aldım. Arabamdan çok memmunum. ama benim aldığım dönemde manuel viteslerde ESP yoktu. Bugün VW nin sitesine baktım ESP opsiyonel olmuş. Acaba sonradan bu sistemi arabaya taktırabiliyozmu. ya da çok gerekli bir özellikmi bilmiyorum. bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler.

Elektronik Stabilite Programı denen kısacası arabanın savrulmasını önleyen Mercedes' in yaptığı ve sattığı bir sistem. ABS ne kadar gerekliyse ESP de o kadar gerekli.
Ama fiyatı biraz pahalı ESP yerine sunroof opsiyonu mu kullansam diye beni düşündürmüyor da değil :)
Gönderen: 06onur - 06 Aralık 2009, 00:12:32
   Selam arkadaşlar vallahi ayıptır söylemesi mart başında aldım golfVI  1.4 TSI  çok da memnunum. Bundan önce  golfIV kullanıyordum  o da iyi bir araç   fakat golf VI gerçekten süper 1.4 olmasına rağmen çok tatmin edici. 122 bg araba adeta kayıyor yolda. hızlanması süper  motor sesi çok az. ses sistemi  gayet güzel. 6 ileri vitesli. vites geçişleri çok rahat  eski arabamı sürerken elim viteste 6 yı arıyordu ama maalesef bulamıyordu  artık buluyor atıyorum 6 ya basıyorum gaza arabanın nasıl hızlandığını farketmiyorum bi bakıyorum kadrana hız uçmuş.çok rahat ve konforlu  klimatronik . ayarlıyorum 22 dereceye başka bişiyle uğraşmıyorum arabanın iç ısısı hep aynı    kısacası volkswagen den şaşmam  golf den ayrılmam     

Darısı benim başıma