vwtr.net

Volkswagen => Jetta, Vento ve Bora => Bora => Konuyu başlatan: alpergndz - 17 Eylül 2008, 16:23:24

Başlık: Boraya Kolçak
Gönderen: alpergndz - 17 Eylül 2008, 16:23:24
          Arkadaşlar benim pasificte ön kolçak yok.Mesleğim gereği memleketimden ayrıyım.bayramlar 15 tatil ve yaz tatillerinde memlekete giderken kolçak çok rahat oluyor.Hepsiburada.com adresinde 50 ytl ye boraya siyah yada bej renkte kolçak var.Ama ben bu kolçakların nereye ve nasıl takılacağını bilmediğim için alamıyorum.Bana aracında kolçak olupta monte yerlerinin resimlerini çekip burada yada hotmail adresime resimleri yollayabilirmi?Ön koltujklara monte edilmişmi yada el freni inin neresine monte ediliyor detaylı fotoğraf yollayabilirmisiniz?
Başlık: Ynt: Boraya Kolçak
Gönderen: alpergndz - 18 Eylül 2008, 17:20:24
yok mu kimsenin aracında kolçak arkadaşlar hotmail adresim [email protected]
Gönderen: fanatic06 - 18 Eylül 2008, 17:26:39
döşemeci kolayca takar yaf... sen polemiğe ne giriyon...  ;D
Gönderen: AVUKAT BEKİR - 30 Nisan 2009, 15:06:02
arkadaşım bend e2005 pasific var.yan sanayi 350 TL, orjinal 850 TL idi. ben yan sanayi taktırdım.2006 yılında çok memnun kaldım. rahat oluyor. sorun çıkarmadı. siyah döşeme renginde orjinal gibi duruyor.
Gönderen: alpergndz - 01 Mayıs 2009, 11:58:42
arkadaşım bend e2005 pasific var.yan sanayi 350 TL, orjinal 850 TL idi. ben yan sanayi taktırdım.2006 yılında çok memnun kaldım. rahat oluyor. sorun çıkarmadı. siyah döşeme renginde orjinal gibi duruyor.

bekir bey 35 TL ile 85 Tl yazacaktınız sanırım.hepsiburada.com da modacarın ürettiği bire bir aynısı 63 Tl.Ama ben bide yazın çıkmacılara bakacam.Temiz bişi denk gelirse alırım yoksa netten alacaz.
Gönderen: nakres - 01 Mayıs 2009, 12:19:25
alper bey geçenlerde biri taktırdı fotolarınıda ekledi güzel olmuştu daha önceden benzer konu var yani 
Gönderen: R-Line - 01 Mayıs 2009, 12:21:46
orjinalinin sadece üst kapağı serviste yaklaşık 150 lira diye yazılmıştı golf IV bölümünde.
bir bütün olarak düşünemiyorum orjinalinin fiyatını. küçük çaplı bir servet olsa gerek.  :)
taktıracaksanız yan sanayi bile olsa orjinaliyle birebir aynısı olmasını tavsiye ederim.

Gönderen: vwbora-01 - 01 Mayıs 2009, 20:52:21
slm ARKADAŞIM Mesajını yeni okudum ve arabamın kolçağını kontrol ettim benimki orjinal oldugu için döşemenin altına monte edilmiş ve alttaki halı ile taban kısımı kapatılmış senin o bahsettiğin hepsi burda v.s yerlerdeki çok kalite bişey değil ben yakından gördüm çok çabuk deforme olur ve ayaklarını döşemeyin tabanındaki saç kısima akıllı saç vidası ile sabitleyecekler yani arabanın tabanını delecekler burda birkaç arabada var reno ve tofaşlarda sana tavsiyem çıkmacılarda mutlaka orjinalini bulursun acele etme ve ara çünki senin dediğin tip kolçaklar senin arabanda çok basit ve gösterirsiz durur ve çok kullanışlıda olmaz, bunlar yukarda belirttiğim arabalarda kullanılır zaten arabalarda basit ayrıca orjinalininde bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum kolçağa iyi bakmamız gerek desene sen yinede çıkama ve orjinal al derim saygılar ve sevgiler arkadaşım...
yok mu kimsenin aracında kolçak arkadaşlar hotmail adresim [email protected]
Gönderen: vwbora-01 - 01 Mayıs 2009, 21:03:15
Alper sana bir orjinale benzeyen kolçak buldum görünüşü çok güzel seni msn ye ekledim bana ulaşırmısın...
Gönderen: mfg35 - 31 Temmuz 2009, 14:24:51
bende orjinal bir kolçak arıyorum ama montajın kötü olmasından da çekiniyorum eğreti bir şey olacağına hiç olmasın daha iyi
Gönderen: cesimoglu - 03 Ağustos 2009, 14:23:46
izmirde nuri küçük var vw servisi onlar satıyor ben 60 tl ya almıştım 20 tl yede güzel bir elektrikçi yada döşemeci monte eder takılan kolçak  orjinali değil tabiki ama kullanış olarak açılır kapanırlığı aynıdır
Gönderen: 34yasar34 - 11 Ekim 2009, 14:05:24
Aracımın durup dururken epc lambası yandı
ayrıca fren lambaları yanmıyor şuanda.
nedeni ne olabilir
bir fikri olan yazarsa çok sevinirim
Gönderen: nakres - 11 Ekim 2009, 15:27:29
konunun yeri burası değil ama cevap veriyim fren müşürünün iki görevi vardır

1 frene basıldığında fren lambalarını
 2 frene basıldı bilgisini kontrol ünitesine otomatik şanzumanlı ise kontrol ünitelerine ve vites kilidine sinyal gönderir.

fren pedal müşürünüz arızalı olduğu için hem fren ampülleriniz yanmıyor hemde frene basıldı sinyali alınamadığı için arıza kaydı belirerek arıza ikazını yakıyor.

fren pedal müşürünüz değişecek (kurmalıdır herhangibir elektrikçiye gitmeyin )
arıza kaydı silinip motor ayarlarının kontrolü gerekir.
Gönderen: 34yasar34 - 13 Ekim 2009, 19:48:24
verdiğin bilgiler için çok teşşekkür ederiz aynen söylediğin gibi oldu tamirciye gittim ve müşiri değiştirdi. :tamamdir

Gönderen: nakres - 13 Ekim 2009, 21:54:30
önemli değil  ;)