vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf IV => Konuyu başlatan: uqur - 13 Eylül 2008, 22:35:34

Başlık: sorunLAR :)
Gönderen: uqur - 13 Eylül 2008, 22:35:34
ben bütün sıkıntılarımı tek kalemde yazıvereyim :)
1.şehir içinde 350 şehirlerarası da 350 yakıyo en büyük sıkıntı bu zaten(215.45.17 lastik ebatı)
2.rolanti kalkıp inip duruyo bu aralar başladı bu sıkıntı
3.malumunuz yaylar çıkıyo sağdan soldan koltuk altlarından
4.sis farların olduğu yerdeki plastik ızagaramın bi tanesini çalmışlar
5.ön takımdan arada egzotik gıcırtılar geliyo
6.frene basınca disc den gıııııcccccc gibi bir ses de bonus olarak geliyo :) o da bazen

bunları sorunlarıma çözüm beklemek babında değilde bir nevi sitem olarak algılayabilirsiniz :)
herşeye rağmen seviorum arabamı bu arada 99 comfortline saygılar sevgiler teşekkürler
Başlık: Ynt: sorunLAR :)
Gönderen: as5338 - 15 Eylül 2008, 07:54:42
devir için kelebek temizliği
fren ilk kalkışlarda olur bazan pas tutugu zamanlar
Gönderen: OffLineR - 15 Eylül 2008, 08:06:31
Kelebeğin yakıtta da parmağı olabilir.
Önden gelen ses kolay, 6 milyonluk osuruktan iki lastik var. Tek sorumlusu onlar.
Frenlere bir baktır, taş maş kaçmıştır ve çıkamamıştır.
Ben de olmuştu bi sefer, söktük hepsini, tekrar taktık, o sırada da fırçaladık sorun çözüldü.
Gönderen: erdener59 - 11 Aralık 2008, 02:59:50
6. numaralı sorun için söylüyorum disc ten gelen ses için balatalara baktır derim bitmiş onlar artık disci yiyor
Gönderen: dave123 - 12 Aralık 2008, 17:48:58
benim de rolanti stabil degil arkadaslar kelebegi temizlettim ama hala mevcut problem...
Bu arada kelebek en fazla 2-3 defa temizleniyormuş sonrasında parçayı değiştirmek gerek diye bir şey duydum, doğruluk payı var mıdır arkadaşlar??
Gönderen: smflzgolf - 15 Aralık 2008, 23:36:18
Slm arkadaşlar sizi uzun süredir takip ediyor okuyorum benimde 2000 model golf comfort'um var. Aracımı sizin sayenizde daha iyi tanıyorum hepinize çok teşekkürler paylaşılan konular çok faydalı. benimde yaşadığım ufak problemlerim ve tecrübelerim var bunları ilerleyen zamanlarda sizinle paylaşacağım. Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum golf ıv gerçekten bir efsane harika bir araba....