vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N2 => Konuyu başlatan: serkanburuk5 - 10 Ağustos 2008, 14:18:55

Başlık: polo benzın kapagı acıl yardım
Gönderen: serkanburuk5 - 10 Ağustos 2008, 14:18:55
arkadaslar 2004 polo basıclıne aracım var aracın benzın depo kapagı acılmıyor benzınlıge gıttım acamadılar eve geldım 1 2 saattır ugrasıyorum acılmıyor hatta yedek anahtarı aldım denedım yıne acılmadı ne yapmam gerekıyor yardımlarını beklıyorum :'(
Başlık: Ynt: polo benzın kapagı acıl yardım
Gönderen: wroxyy - 10 Ağustos 2008, 15:14:36
benzin kapağını açan basit bir pompa var bagajı açınca sağ tarafta sağlık setinin olduğu yeri açınca orada duruyor. iki ihtimal var ya motor bozulmuştur dua et bozulmasın 70-80 ytl civarı yanlış hatırlamıyorsam. yada onun contası çıkmış yada yırtılmıştır 3-5 ytl. eğer ipini iptal etmemişler ise bu gibi motorda arıza olması durumunda açabilmek için orada ip olmalı onu çekincede kapak açılır.
Gönderen: serkanburuk5 - 10 Ağustos 2008, 18:30:24
arkadasım malesef ıp yok :-\ acacak yerı bulamadım bagacı acıp sag tarafda kaoagın oldugu kısmı buldum ama malesef yok
Gönderen: Ouzoo - 11 Ağustos 2008, 01:07:01
şimdi açılmayan dış depo kapağımı içtekimi?dıştaki ise merkezi kilide bağlıdır merkezi kilit çalışmıyorsa motordandır sorun, muhtemelenki çalışıyor pim sıkışmış olabilir diyeceğim enterasan bi durum tabi
Gönderen: serkanburuk5 - 11 Ağustos 2008, 01:41:57
dıs depo kapagı arkadasım benzınlıge gıttım az benzın vardı doldurayım dıye acamadılar dedıgım gıbı az benzın vardı eve gectım hemen eve garaja cektım ama sonuc 0 acamadım.sonuc olarak benzınım az oldugu ıcın sanayıye yada sanayıyede gıdemıyorum :-X sorun o zaman merkezı kılıtden ne kadara patlar acaba bu sorun baba:S
Gönderen: Ouzoo - 11 Ağustos 2008, 02:03:39
Sen aracını normal kitlediğinde anahtarla vewya alarmla neyse kapılar kitleniyormu? eğer kitleniyorsa problem motordan değildir muhtemelen pim sıkışmıştır veya teli kopmuştur vb
Gönderen: serkanburuk5 - 11 Ağustos 2008, 12:25:28
bugun oto elektırıkcısıne gıttım o kısımdakı motorda sorun olabılırmıs ama sımldık ıdare etcez artık bu arada arkadasım normal kılıtledıgımde kapılar kılıtlenıyor
Gönderen: Ouzoo - 11 Ağustos 2008, 12:33:31
O kısımdaki motor diye bişey yok tek motora bağlı hepsi..