vwtr.net

Serbest Forum => Sohbet => Konuyu başlatan: as5338 - 27 Haziran 2008, 11:55:19

Başlık: fikirleriniz ve tavsiyeleriniz
Gönderen: as5338 - 27 Haziran 2008, 11:55:19
arkadaşlar biraz konuyu değiştirip golflerimiz ile yapacağım güzel ettkinliklere bakalım
bu yaz tatile marmaris geçiyor aklımızdan ama güzel bir veri yok elimizde aranızda fikri olan varmı tavsiyelerinize ihtiyacım var
bu arda bende kaş ı tavsiye ederim  bu konuda fikir ve uygun temiz ve güzel yerler önerebilirim
 :D :D
Başlık: Ynt: fikirleriniz ve tavsiyeleriniz
Gönderen: OffLineR - 27 Haziran 2008, 12:01:37
Bodrum.
Ben bu sene iniyorum arabamla.
Beklerim :D
Gönderen: R-Line - 27 Haziran 2008, 12:27:00
ben hep Çeşme deyim.  >:(
girdim mi otobana fazla değil yarım saat sonra ordayım.  :D
ama bende bu sene işten güçten fırsat bulabilirsem Bodrum yapabilirm, 6,7 sene oldu gitmeyeli.
aslında sevmiyorum uzun yolu, 3 saat sürüyor ama olsun bana uzun o yol. sıkıldığım an geri dönebilmeliyim.
Gönderen: mcsahan - 27 Haziran 2008, 12:30:51
bodrum/torba club voyage tanımam başka  :saygılar
Gönderen: OffLineR - 27 Haziran 2008, 13:15:19
Ooo süper.
Bodrumcular çok.
Ağustos ilk iki hafta ordayım.
Yolu düşen olursa haber versin.
Gönderen: sirhot - 27 Haziran 2008, 21:03:55
ben hep Çeşme deyim.  >:(
girdim mi otobana fazla değil yarım saat sonra ordayım.  :D
ama bende bu sene işten güçten fırsat bulabilirsem Bodrum yapabilirm, 6,7 sene oldu gitmeyeli.
aslında sevmiyorum uzun yolu, 3 saat sürüyor ama olsun bana uzun o yol. sıkıldığım an geri dönebilmeliyim.

Birol abi bizde arkadaşlarla ahmet gibi camping olayına girmek istiyoruz :D.izmir civarında(çeşme urla falan) tavsiye edebileceğin bildiğin bir yer var mı?
Gönderen: R-Line - 27 Haziran 2008, 22:04:09
nasıl yani mekan olarak mı, yoksa çadır falan kurup doğa ortamı mı?
Gönderen: sirhot - 27 Haziran 2008, 22:24:29
doğal ortam abi.doğaya vercez kendimizi.Çadırımız falan var.İmkanlarımızı karşılayabileceğimiz,gölgelik yer arıyoruz..
Gönderen: R-Line - 27 Haziran 2008, 22:44:32
hımm anladım.
kamp için gümüldür, özdere falan o taraflar güzeldir. denizide güzeldir oranın.
gümüldürde orman kampı var, denize sıfır elektrik su vs herşeyi karşılayabileceğiniz fena sayılmaz. şu an ne durumda bilmiyom ama ben gitmeyeli baya oldu.
çeşmede de arkanı sheratona verdinmi, ılıca plajının sağ tarafında var bir kamp yeri. ama orası denize sıfır değil, 200-300m yürümek gerekiyor denize girmek için. akşamlarıda merkeze geçip güzel vakit geçirebilirsin.
yada foça ya gidebilirsiniz, orda kamp yeri bol fakat suyu soğuk ne hikmetse. sessiz sade bir yer foça doğayla iç içe.

ama senin sormak istediğin yer varsa yaz ben bildiğim kadarıyla yardımcı olurum, yada öğrenir yazarım sana.
Gönderen: G60 - 27 Haziran 2008, 22:49:27
Toplu kamp organizasyonu ne iyi gider. :)
Gönderen: golf-line2 - 27 Haziran 2008, 23:48:12
:tamamdir
Gönderen: sirhot - 27 Haziran 2008, 23:58:03
hımm anladım.
kamp için gümüldür, özdere falan o taraflar güzeldir. denizide güzeldir oranın.
gümüldürde orman kampı var, denize sıfır elektrik su vs herşeyi karşılayabileceğiniz fena sayılmaz. şu an ne durumda bilmiyom ama ben gitmeyeli baya oldu.
çeşmede de arkanı sheratona verdinmi, ılıca plajının sağ tarafında var bir kamp yeri. ama orası denize sıfır değil, 200-300m yürümek gerekiyor denize girmek için. akşamlarıda merkeze geçip güzel vakit geçirebilirsin.
yada foça ya gidebilirsiniz, orda kamp yeri bol fakat suyu soğuk ne hikmetse. sessiz sade bir yer foça doğayla iç içe.

ama senin sormak istediğin yer varsa yaz ben bildiğim kadarıyla yardımcı olurum, yada öğrenir yazarım sana.

Birol abicim verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Biz şöle sessiz sakin fazla kalabalık olmayan kafa dinlenebilecek bir yer bakıyoruz.Verdiğin bilgilere göre gümüldür orman kampı uygun görünüyor.Merkeze inme akşam vakit geçirme açısından çeşme de fena değil ama orası daha kalabalık olur sanırım gümüldüre oranla.Ben netten falan araştırmaya devam ediyorum.Tekrar teşekkür ederim yardımların için.
Gönderen: sirhot - 27 Haziran 2008, 23:59:32

Süper olur gerçekten de.Yurtdışında falan yüzlerce vwci toplanıp kamp yapıyor.Bizim ne eksiğimiz var onlardan di mi :D :D
Gönderen: sirhot - 28 Haziran 2008, 01:19:50
gümüldürdeki orman kampını araştırdım ama günübirlikçi piknik yapmak amaçla gelenlerde girdiği için çok kalabalık olur ayrıca mangal kokusundan yaşanmaz diyolar.Daha 1 ayım var araştırmak için ama gidip gezen gören birinden bilgi alabilsem süper olur.Alaçatı ile ilgili güzel şeyler duydum bir de oraya bakıcam.Ormanlık nezih bir camping alanı çıkar inş karşıma...
Gönderen: R-Line - 28 Haziran 2008, 01:59:30
Serhat abicim İzmir de malesef her yer öyle.
gelenlerede akşam dönecekmisin kalacakmısın diye soramazlar, zaten İzmir de yaşayan çoğu kişi, gideyim bir hafta on gün kalayım demiyor, sabah çıkıyor akşam dönüyor kısa mesafe olduğu için. buna bende dahilim, hatta akşam üstü bile gidip döndüğüm oluyor. birde alışmışız kısa mesafeye 3 saatlik Bodrum bile uzak geliyor artık.
alaçatı çeşme ye oranla daha sakindir. ama oradada farklı bir durum olacağını sanmam.
ya aslında hafta içi hiçbiryerde sorun yaşamazsınızda, hafta sonu heryer kalabalık oluyor.
Gönderen: R-Line - 28 Haziran 2008, 02:18:55
gümüldür-özdere arasında güzel yerler vardı diye hatırlıyorum. isimlerini çıkaramıyorum.
üniversiteden dolayı yazın İzmir de olamadığımdan unuttum bazı yerlerin isimlerini artık.
aklıma ilk orman kampı geldiği için yazdım, ama oraları geçince vardı daha sakin daha doğayla iç içe yerler.
üniversite askerlik bitti de, uzun süre sonra yazı İzmir de geçirecem kısmetse. ben senden önce gidersem bakarım gelip geçerken nereler uygun, veya sorarım arkadaşlara şimdi geç oldu.
yarın pardon bugün kpss sınavına gircem ben hala online nım, çıkayım artık.
Gönderen: as5338 - 28 Haziran 2008, 08:04:25
arkadaşlar yokmu marmaris tatrafından haberdar olan  >:(
Gönderen: sirhot - 28 Haziran 2008, 11:01:47
gümüldür-özdere arasında güzel yerler vardı diye hatırlıyorum. isimlerini çıkaramıyorum.
üniversiteden dolayı yazın İzmir de olamadığımdan unuttum bazı yerlerin isimlerini artık.
aklıma ilk orman kampı geldiği için yazdım, ama oraları geçince vardı daha sakin daha doğayla iç içe yerler.
üniversite askerlik bitti de, uzun süre sonra yazı İzmir de geçirecem kısmetse. ben senden önce gidersem bakarım gelip geçerken nereler uygun, veya sorarım arkadaşlara şimdi geç oldu.
yarın pardon bugün kpss sınavına gircem ben hala online nım, çıkayım artık.

Oldu abicim şu anda sınavdasın muhtemelen.Allah kolaylık versin...
Gönderen: mecamir - 28 Haziran 2008, 11:04:50
antalya'ya beklerim :)
Gönderen: AhMeTH61 - 28 Haziran 2008, 16:46:38
Antalya.Geçen yaz yaktı kavurdu beni finike de kaldık.Daha sonra konyaaltı pljaı taraflarına doğru geçtik.
Ama bir daha tövbe sıcağı yakıyor adamı
Gönderen: as5338 - 28 Haziran 2008, 21:38:31
arakadaşlar antalya il sınırları içinde deniz ve çevresi açısındantek yer var oda kaş başka yeri bence hiç denemeyin
Gönderen: AhMeTH61 - 30 Haziran 2008, 14:40:51
Kaş-Kemer o bölgeler güzel.
Ama abi kasıp kavuruyor sıcağı ya.
Geçen yaz 20 Gün finikede kaldık.
10 gün odadan çıkamadım ben ya.
Çöl sıcağı vardı resmen.
Ya varya Ben karadenizi hiçbirşeye değişmem hem deniz,hem çevre,hemde sıcaklık açısından ama başka yerleri de gidip görmek lazım.
Bakalım bu yaz Sinop'a veya İzmir'e doğru kopacaz  :)
Gönderen: as5338 - 30 Haziran 2008, 17:45:26
o bölgede kemer finike falan çok vasat ben hiç ama hiç sevemedim ama kaş çok yalın ve bakir kalmış bence sıcagı okadar baymıyor kaşın ama diğer yerler öyle felaket

karadeniz meselesi haklısın eğer gidip gezdiğini bir yerler var ise bilgilenmek isterim kalacak yerler yemek gezmek falannnnn ffilannnn daha ne gerekiyor ise tavsiye dinleriz

birde ayvalık hakkında görüşleri ve gitmişliği olanınız varmı.
Gönderen: AhMeTH61 - 30 Haziran 2008, 18:27:37
Abi karadeniz bölgesinde hangi şehire gitmeyi düşünüyorsun sen?
Ben ayvalığa gittim.Harika yer ağustos ayının ortalarında süper oluyor.Öneririm.
Gönderen: ®oyal - 30 Haziran 2008, 18:38:25
Bugün ayvalıktan döndüm tam zamanı  2 gün kaldım 1 ay zaman geçirilecek bir yerdir.
Resimleri linkte yeni taze taze...

http://www.vwtr.net/forum/sohbet/kendi-cekimlerimiz-t1027.960.html
Gönderen: Erhan - 30 Haziran 2008, 18:42:47
ayvalık güzel her sene gitmek sıkıcı oluyor denizide soğuk..
temmuzda ayvalık ağustosta bodrumdayım gidenler ile görüşebiliriz..
Gönderen: ®oyal - 30 Haziran 2008, 18:46:07
Deniz suyunun sucaklığı iyidi ama rüzgar estiği için suyun sağuk olduğunu sanıyorsun.
Gönderen: AhMeTH61 - 30 Haziran 2008, 18:54:39
Abi bence ayvalık en iyi ağustos ayı süper scaklık falan tam bana göre.
Çok da sakin oluyor ortalık
Bizim yazlık vardı ayvalıkta her yaz giderdik.Ben çok sevmişimdir ayvalığı her zaman
Gönderen: R-Line - 01 Temmuz 2008, 01:51:43
Ayvalık güzel yer tavsiye ederim.
suyun soğuk olduğu fikrine katılıyorum.
İzmir den kuzeye doğru gittikçe su soğuyor. yada bana hep öyle denk geldi.  :)
Gönderen: as5338 - 01 Temmuz 2008, 07:45:37
suyun soğuklu o bölgeye dağlardan gelen kaynak sularının doğruca denizden çıkmasından dolayı bu soğuklu ama olsun ben zaten sıcagı hiç sevmem kaşıda çooook sevmemim nedenide bu zaten orasının kaya dipleri buuzzzzzzzzzzzz gibi

Gönderen: OffLineR - 01 Temmuz 2008, 07:57:29
ayvalık güzel her sene gitmek sıkıcı oluyor denizide soğuk..
temmuzda ayvalık ağustosta bodrumdayım gidenler ile görüşebiliriz..

Ağustos başı ben de bodrumdayım.
Denk getiririz :)