vwtr.net

Otomobil Forumu => VW Yetkili, Özel Servisleri ve Diğerleri... => Konuyu başlatan: istanbulos34 - 17 Ekim 2006, 23:59:12

Başlık: İstanbul'daki Kaliteli Özel Servisler
Gönderen: istanbulos34 - 17 Ekim 2006, 23:59:12
ARKADAŞLAR BİLDİĞİMİZ KALİTELİ İŞCİLİK,UYGUN YEDEK PARÇA VE İŞCİLİK  UYGULAYAN ÖZEL SERVİSLERİ BİRBİMİZLE PAYLAŞALIM...
ÖNCELİKLE SİZE  BENİM TAVSİYEM TOPKAPI TEKNİK OTO SANAYİ SİTESİNDE BULUNAN SADECE VOLKSWAGEN GURUBU ÇALIŞAN OTO BERKAN'I YAZMAK İSTİYORUM TELEFON NUMARASI 0212 481 92 69 TEZCAN USTA VOLKSWAGEN PROFESÖRÜ:)
Başlık: Ynt: İSTANBULDAKİ KALİTELİ ÖZEL SERVİSLER
Gönderen: istanbulos34 - 21 Ekim 2006, 02:47:41
ARKADAŞLAR KİMSENİN GÜVENDİĞİ BİLDİĞİ ÖZEL SERWİS YOK SANIRIM:(
Gönderen: G60 - 21 Ekim 2006, 02:52:26
Ankara olsa önerirdim ;D .
Gönderen: istanbulos34 - 21 Ekim 2006, 03:13:15
eyvallah G60;)
Gönderen: Suti - 31 Aralık 2006, 10:59:19
büyükcekmeceden başlayıp anadoluya doğru acılanE5 otoyolu uzerinde  her VW servisine özel ve yetkili dahil en azından %90 ına girmiş cıkmış bi insan olarak ---ki bunda iddalıyım--- en son durağım Bostancı Sanayi Sitesi oldu

VWTECH Bostancı San. Sit G Blok No:2    0216 575 1149
Gönderen: HkN - 10 Mart 2007, 10:36:24
Wallaha fatihcim ben yetkili servisteyim biliyorsun.. özelden tahmin ederseniz de eski ustalarım var... ama maslak sanayide
Gönderen: Ouzoo - 04 Nisan 2007, 17:44:17
Babam mekaniker arkadaşlar maslak atatürk sanayide.Her türlü online ve yerinde gereken yardımı sağlarım:)

http://www.vwtr.net/forum/vw-yetkili-ozel-servisleri-ve-digerleri/vw-mekanik-servis-oguz-otomotiv-t954.0.html (http://www.vwtr.net/forum/vw-yetkili-ozel-servisleri-ve-digerleri/vw-mekanik-servis-oguz-otomotiv-t954.0.html)
Gönderen: Tholl-ga - 04 Nisan 2007, 18:14:01
büyükcekmeceden başlayıp anadoluya doğru acılanE5 otoyolu uzerinde  her VW servisine özel ve yetkili dahil en azından %90 ına girmiş cıkmış bi insan olarak ---ki bunda iddalıyım--- en son durağım Bostancı Sanayi Sitesi oldu

VWTECH Bostancı San. Sit G Blok No:2    0216 575 1149

+vh1315....
Gönderen: mcsahan - 21 Mayıs 2007, 17:17:13
özellikle mk1-mk2 ve mk3 sahibi arkadaşlar. maslak atatürk oto sanayi 2. kısımda hakser oto var. hakan usta. kendisi aşmış biri. bu tip arabalarda bilgi ve deneyim en önemli olanı.
Gönderen: ramcho® - 21 Mayıs 2007, 20:21:34
ikitelli dolapder sanayi de ÖZEN OTO 549 09 49 yusuf usta
Maslak sanayi ikinci kısım Güven oto numarasını hatırlayamadım ama yakın arkadaşim sahibi Ali usta
Gönderen: Transporter - 29 Mayıs 2007, 02:21:46
UZAY OTO
PİYALE PAŞA BULVARI TOPRAKLAR PLAZA 34440 KASIMPAŞA
İSTANBUL

Tel: (0212) 313 44 33
Faks: (0212) 361 40 10
E-posta: [email protected]

Bizim Arabay Aldığımız Yer. Serviside Çok İyi. Biz Memnunuz. Tavsiye Ederim
Gönderen: Ouzoo - 30 Mayıs 2007, 20:13:56
uzay oto Eyüp.. bir servisin sahip olabileceği en iyi elemanlardan.Müşteri için mükemmel bi temsilci.Az ahımı almadı ama orası ayrı  >:( :d

ekper bürosundan oğuz dan selamımı söylerseniz iyi tanır beni yardımcı olur :)
Gönderen: SPoRTeXHauST - 31 Mayıs 2007, 11:57:42
Transporter bu başlıkta sadece özel servis bilgileri veriliyor :) Uzay hakkında benim açtığım bi başlık var;

http://www.vwtr.net/forum/vw-yetkili-ozel-servisleri-ve-digerleri/volkswagen-uzayda-uzay-kasimpasada-t429.0.html

UZAY OTO
PİYALE PAŞA BULVARI TOPRAKLAR PLAZA 34440 KASIMPAŞA
İSTANBUL

Tel: (0212) 313 44 33
Faks: (0212) 361 40 10
E-posta: [email protected]

Bizim Arabay Aldığımız Yer. Serviside Çok İyi. Biz Memnunuz. Tavsiye Ederim
Gönderen: AIMGUARD - 02 Haziran 2007, 23:17:48
istanbulos34 arkadaşın söylediği topkapıdaki servise gittim triger kayışını değiştirmek istediğimi söyledim. devirdaim triger kayış ve gergi bilyası değiştirmenin 400 ytl civarı tutacağını söylediler bende vazgeçtim yetkili servis 250 ytl ye hepsini halletti. bence yetkili servislere sormadan fiyat almadan veya gerçekten güvendiğiniz bir usta yok ise en iyisi yetkili servise gitmek. parçaları da aksaraydan temin ettiğinizde sadece işçilik kalıyor. tabi güvenecek bir usta bulmak gerçekten hepsinden iyi.
Gönderen: Ouzoo - 04 Haziran 2007, 00:14:31
triger kayışı gibi önemli bir parçayı aksaraydan alıpta aracınıza ve içinize nasıl sindirdiniz anlamıyorum  :-X :-X

hocam + olarak yetkili servisin o fiyata bitireceğini hiç sanmıyorum ki aracınız bahsettiğiniz 95 model  polo ise astarı yüzünü geçirirler :)
neyse hayırlı olsun ne diyeyim
Gönderen: AIMGUARD - 04 Haziran 2007, 09:33:18
triger kayışının en kalitelisi dayco (italyan), zaten ha aksaraydan almışsın ha almanyadan. almanyadan gelen zaten continantal olur. gergi bilyası da zaten belli. dediğin gibi eğer birşey bilmiyorsan nerde olursa affetmezler. ama ben arayıp soruyorum özel servisi de yetkili servisi de. eğer yetkili daha az söylüyorsa niye gidip özelde yaptırayım ki. tabi ben de beni kollayacak güzel bir usta bulsam hiçbirine tenezzül etmem.
Gönderen: Ouzoo - 04 Haziran 2007, 10:35:42
şimdi aksaraydan temin ettiğimiz dediğinde yansanayininde ötesinde bir ürün geliyor aklımıza.
hayırlısı olsun tekrardan iyi seyirler
Gönderen: AIMGUARD - 04 Haziran 2007, 15:41:42
araba işinin şakası olmuyor daha geçen bir arkadaşın motoru dağıldı bu triger yüzünden. motoru öldürmeyi kimse istemez.
Gönderen: vw6n - 04 Haziran 2007, 23:06:49
bende 1 sene önce değiştirdim kayışı ve bilyayı aksaraydan (sayıner den) aldım evet kayış italyan ikisini 70e falan aldım ustayada 50 verdim bence sorun olmaz
Gönderen: TuningLINE - 05 Haziran 2007, 08:43:19
arkadaşlar ben ve babam 2 Polomuzuda Maslak sanayide Güney Servise götürüyoruz. Orda Özkan Bey var kendisi servisin sahibi genç ve çok ilgili bir arkadaş. Serviste yedek parça olduğu gibi hemen karşısında VW Temel oto yedek parçacısı var. Sıkıştığın yerde onlarda imdada yetişiyor. Parçacıylada (Erkan) aram çok iyi zaten. Hatta bu siteyi her ikiside biliyor. :)

Adres: : Atatürk Oto San. Sit. 2. Kısım 22.Sok. No:782 
              Maslak / İSTANBUL
Tel: : +90(212) 276 68 71 
Acil: : +90(535) 962 88 88 
Güney Servis Volkwagen, Skoda, Seat, Audi Yetkili Servisi (http://www.guneyservis.com)
Gönderen: istanbulos34 - 05 Temmuz 2007, 13:28:56
AIMGUARD  arkadaşımız aracının bakımı için 400 ytl civarında bir fiyat söylediklerini söylüyo fakat bende 99 model polo aracıma aynı işlemlerin daha fazlasını yaptırdım(triger kayışı,gergi bilyesi ve daha fazlası elimde hizmet kağıdıda duruyo) doğrusu 100000 bakımını yaptırdım ekstradan arka taraftan ses geliyodu 2 bilye değişti benim servise tüm işlemler için ödediğim tutar sadece 300 ytl.. ayrıca daha önce Vw volt minübüsümüze komple motor yaptırdık çoğu tamirci bize yaklaşık 5000 ytl gibi bi masraf çıkardı ön takım hariç servisimizde 3000 ytl ye komple motor+ ön takım yaptırdık... tezcan ustamız gerçekten güvenilir işciliği olan maslakta yetişmiş yetkili servisten çıkma bi ustadır...daha önceki volt minübüsümüzde çoğu servisin tadına baktığımız için kesinlikle önereceğim bir ustadır ayrıca bu hafta sonu fay78 ile(tuna abi) servisimizi ziyaret edeceğiz ve kendiside farkı görecek...
Başlık: Ynt: İstanbul'daki Kaliteli Özel Servisler
Gönderen: caravelle105 - 23 Ağustos 2007, 23:37:57
ya bu bostancıdaki vw servis Caravelle yede bakıyormu baskı balata sorunum var değşimesi gerek servisler malum özellerde nedir fiyat bileen yol gösteren varmıdır acaba..
Gönderen: istanbulos34 - 25 Ağustos 2007, 01:34:12
benim önerdiğim servisi ara arkadaşım ordan fiyat al siteden Edirneli polocu arkadaş önerdi de sonra başka yerlerden fiyat al..caravelleyede bakıyolar biz volt'a komple motor yaptırdık..dayım 0 174 lük caravelle aldı oda oraya gitcek
Gönderen: caravelle105 - 28 Ağustos 2007, 22:02:43
benim önerdiğim servisi ara arkadaşım ordan fiyat al siteden Edirneli polocu arkadaş önerdi de sonra başka yerlerden fiyat al..caravelleyede bakıyolar biz volt'a komple motor yaptırdık..dayım 0 174 lük caravelle aldı oda oraya gitcek

Servise Bıraktık bakalım fatura ne gelece.
Aracı servis dışı bi yerde yaptırırsak araç garantiden çıkar dediler aslı varmı bunun?
Gönderen: istanbulos34 - 30 Ağustos 2007, 02:01:28
bu konu biraz karışık ya amcam sıfır skoda aldı ona çıkmayacağını söylediler ama tam emin değilim..aracı nereye servise bıraktınız?
Gönderen: caravelle105 - 30 Ağustos 2007, 12:18:53
bu konu biraz karışık ya amcam sıfır skoda aldı ona çıkmayacağını söylediler ama tam emin değilim..aracı nereye servise bıraktınız?

ümraniyedeki REKOR a bıraktık işçilik indirimi ile 1.500 ytl mal oldu.
Gönderen: istanbulos34 - 30 Ağustos 2007, 12:27:40
çok para vermişsiniz ne yapıldıki bukadar?
Gönderen: caravelle105 - 30 Ağustos 2007, 22:19:19
çok para vermişsiniz ne yapıldıki bukadar?

Valla Sadece Baskı Balata, Bilyası ve Volan Değiştirmişler. işçiliktede %40 indirim yapmışlar. Piyasada Bir iki yere sordum 1.000 Ytl yaparız demişlerdi. Ama garanti kapsamından çıkar diye özele gitmekten çekindim.
Gönderen: istanbulos34 - 31 Ağustos 2007, 01:31:00
Valla Sadece Baskı Balata, Bilyası ve Volan Değiştirmişler. işçiliktede %40 indirim yapmışlar. Piyasada Bir iki yere sordum 1.000 Ytl yaparız demişlerdi. Ama garanti kapsamından çıkar diye özele gitmekten çekindim.
keşke biraz araştırsaydınız garanti kapsamından çıkarmı diye...bide bu periyodik bi bakım değilmiş neyse yaptırmışınız artık iyi günlerde eskitin yeni balatanızı:) kaç km deki baskı balatayı yedi merak ettim:s
Gönderen: caravelle105 - 31 Ağustos 2007, 14:31:35
keşke biraz araştırsaydınız garanti kapsamından çıkarmı diye...bide bu periyodik bi bakım değilmiş neyse yaptırmışınız artık iyi günlerde eskitin yeni balatanızı:) kaç km deki baskı balatayı yedi merak ettim:s

10bin kmd yedi diyebilirim hatta uzun yola çıkıcaz diye araba daha 8500 km iken servise götürüp 10bin bakımını yaptırmıştık. 10 bin bakımdada sadece yağ değişimi yapılıyomuş 177 ytl haşırt :)

Servisten aracı almaya gittiğimde sökülen parçaların aracın içinde olmadığını gördüm gökülen parçaları istedim Getirdiler. bende ben nerden bilim bunları benim araçtan söktüğünüzü dedim, benim bildiğim araç garantiden yada kaskodan yapılmadığı sürece sökülen parçalar aracın içinde teslim edilir.
yok sizin parçalar dediler bende uatmadım fazla eve geldim parçalara baktık  bi parçada kusur gördüm onu başka bi servise gösterip bilir kişiden kullanım hatasımı parça hatasımı onu öğrenicem.

çünki hep çoğu kişiye kullanım hatası diyip kaptırıyorlarmış. iice huylandım. doğuş otonun maslakta yeri varış galiba oranın servisine göstericem. adamlar sadece balatayı değişse neyse baskı balata volan bilya komple değişmişler.
Gönderen: AIMGUARD - 31 Ağustos 2007, 20:53:52
üşenmeyip söktüreceksin gerçekten parça değişimi yapmışlar mı diye. sonra o çıktı denen parçayı servis yetkilisinin başına geçireceksin rahatlayıp geleceksin. sanırım öğrenene kadar herkesin başına gelebiliyor böyle şeyler. geçmiş olsun. bundan sonra inşallah adam gibi ustalar ile karşılaşırsın. daha doğrusu inşallah hiçbir ustanın eline düşmezsin ;)
Gönderen: caravelle105 - 04 Eylül 2007, 22:27:41
Servis verdiğimiz Tepkiden sonra Aracın 20 bin bakımını ücretsiz yapma jesti yaptı.
O gün Bi gelsin bakalım.
Gönderen: cnky - 22 Eylül 2007, 15:23:48
BENDE VWTECH e...gitmeye karar verdim..
Gönderen: Mehmet Albayrak - 01 Ekim 2007, 03:11:06
Tesekkur ederim bilgileri paylasan arkadaslarima.2002 model golfumun sag aynasi epey hasarli durumda.Cikti cikacak galiba aynanin degismesi gerekiyor.Yetkili servisten aldigim fiyati soylemek istemiyorum :bekleriz:Bundan dolayi ozel servislere bakiyorum.Istanbul da ki ve yakin illerdeki ozel servislerle irtibat kuruyorum.Aranizda Ozel servis olan varsa gorusmek isterim.Verilen adresler ve telefon numaralari icin tekrardan tesekkur ederim.Iyi geceler.
Gönderen: istanbulos34 - 02 Ekim 2007, 01:46:49
bi ayna için servise gitmenize gerek yok bence istanbuldaysanız eğer aksarayda veya topkapıda herhangibir parçacıdan temin edebilirsin ufak bi el işciliğiylede bi tamirciye taktırırsınız..
ama mekanik bi sorununuz olduğunda oto berkan
Gönderen: OffLineR - 10 Mayıs 2008, 01:37:26
Bu konuyu da hortlatayım.

Ben arabamı Erol ustaya bırakıyorum.
Aksever Oto olması lazım adı.
Maslak Oto sanayide 93 numarada olması lazım. (yoksa 193 müydü  :-\)
Arabada kartı var ama araba sanayide olduğu için detay veremiyorum.

Yanlız bu aracın beynine bağlanan aletten yok kendisinde. Onu da ihtiyaç halinde başka servisten halletmek mümkün.

Triger'i de ona değiştirdim. Mekanikten çok iyi anlıyor kendisi. Başka servislerde yapılmış da kayış atlamış bir çok motoru toparladığını gördüm. O nedenle gözüm arkada kalmadan bırakıyorum arabayı kendisine.

Ki ben aracımı en yakın arkadaşlarıma bile kullandırmıyorum. Çok titizim bu konuda.

O nedenle tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.
Gönderen: ozgurgg - 06 Eylül 2008, 18:42:30
arkadaşlar gecenlerde aracımın sag kapısını kamyon çizmişti, suç tamamen karşı tarafta idi,sigortası da karşıladı gerçi asıl söylemek istediğim konu AVEK servisinin kapıyı düzeltmek yerine değişitridğini bunu arayıp heber vermeden yapmaya kalktığını söylemek istiyorum. Ayrıca nasıl bir ustalıkki yırtık olmayan bir kapıyı değiştiriyosunuz. Boya bariz farkediliyor ve kapı yerine tam oturtulmamış Fitillerden kaynaklandığını söylediler 1 aydan fazla oldu halen arada kapanmıyor. Sakın aracınızı AVEK e götürmeyin....
Gönderen: Ouzoo - 08 Eylül 2008, 00:17:12
Yetkili servisteki adam rahat, uğraşmaz yani..Uğraşırsada 10 ise 100 alır..Geçmiş olsun, git avek e bi göster kapıyı baksınlar, gidersinler problemi, gidermek zorundalar!
Gönderen: tuningTR - 12 Eylül 2008, 21:10:31
TÜM OTO
Sanko sanayi sitesi A1 Blok No: 145 - 146 Küçükköy G.O.P İstanbul
0212 668 70 76 - 668 85 80 - 0535 252 55 94
mekanik : kaporta boya : motor modifiye
750 metrekare alanda TSE ISO belgelerine sahip calısan ve bnm 5 senedir araclarımı hazırlattıgım servistir. 

Yaptıkları modifiyeli aracların bazıları:
bmw m3 turbo (cadde)
murat 131 turbo (oto drag)
Fiat palio kitcar (ülker cup)
Fiat Mirafiori turbo 1.3 (drag)
Bmw 325 turbo (cadde)
Fiat Coupe turbo (olips cup)
Renault 11 turbo (grup n rally)
VW MK1 G60 Glader (drag) & turbo (cadde)
Fiat Mirafiori turbo 2000TC rally
Fiat Mirafiori atmosferik 16v 45 weber
Bmw e21 m3 atmosferik[
murat 131 (Lancia Delta integrale motorlu) yapım aşamasında
Gönderen: vw6n - 12 Eylül 2008, 21:20:33
TÜM OTO
750 metrekare alanda TSE ISO belgelerine sahip calısan ve bnm 5 senedir araclarımı hazırlattıgım servistir. 

bmw m3 turbo (cadde)
Bmw 325 turbo (cadde)
Bmw e21 m3 atmosferik[

Buranın fiyatları nasıl?vw'nin periyodik bakımları arızaları yapılıyormu? uygunsa bende buraya getireyim arabamı bana çok yakın.
Gönderen: tuningTR - 13 Eylül 2008, 17:34:01
vw ve tüm markaların onarımını yapabilecek düzeydeler.. servise ugrayıp fiyatbilgisi edinebilirsin..
Gönderen: kingoftheroad - 13 Kasım 2008, 19:39:22
TÜM OTO

bmw m3 turbo (cadde)
Bmw 325 turbo (cadde)
Bmw e21 m3 atmosferik[

dostum burası banada yakın ama işçiliği ve ustalıkları nasıl acaba ?? gidip kazıklanmayalım sonra, adamlar 1-2 yere anahtar vurup 2 parça filtre vs değiştiriyor 40-50 lira para istiyorlar. :(
Gönderen: tuningTR - 14 Kasım 2008, 01:48:47
ben fiyatları bilmem.. güven konusuna gelirsek, 2003 senesinden buyana baska servise gitmedim.. gece 2 de yolda kaldım, ustam izmite kdr gelecekti..
Gönderen: olci - 10 Ocak 2009, 00:33:33
                                                    GÜZEL VW servisi.

havuzbaşı Gaziosmanpaşa/ İstanbul. GOP ta kime sorsanız gösterir. çok sağlam usta şiddetle tavsiye ederim gözünüz arkada kalmaz ;) her türlü mekanik imkan var.
Gönderen: serkov - 10 Ocak 2009, 13:48:09
VW tech'e bir göstereyim diyorum benim kuzuyu... aranızda tanıyan biri var mı beni yönlendirsin :)
Gönderen: vw6n - 11 Ocak 2009, 04:18:14
VW tech'e bir göstereyim diyorum benim kuzuyu... aranızda tanıyan biri var mı beni yönlendirsin :)
Tholl-ga tanıyor ama oda hiç forumda görünmüyor.
Gönderen: serkov - 11 Ocak 2009, 08:35:56
Tholl-ga tanıyor ama oda hiç forumda görünmüyor.

özel mesaj atarak bir şansımı deneyeyim bari :)
Gönderen: toledokayra5 - 18 Şubat 2009, 13:35:00
Maltepede Ekip oto var ben ustaları ıyı ben şu ana kadar sorun yaşamadım. Erel otonun hemen arkaasında  yeri.
Gönderen: serkov - 18 Nisan 2009, 22:27:35
Maltepede Ekip oto var ben ustaları ıyı ben şu ana kadar sorun yaşamadım. Erel otonun hemen arkaasında  yeri.

hmm bunu öğrendiğim iyi oldu evime yakın... bir bakalım nasılmış...

arkadaşlar.. benim üniversiteden bir profesör var.. adam çok eskiden beri polo kullanıcısı.. bana kendi servisini övdü almanyada eğitim almışlar falan dedi, ama ben daha gitmedim... size bilgilerini vereyim...

OTO SERDAR

Şenol Şahin

Sarayardı Cd. Fatih Sk. No:16 - Acıbadem - İstanbul

Tel: 0216 339 55 02

GSM: 0532 251 82 42

yerini şöyle tarif edebilrim; tepe nuitilius alışveriş merkezinin önünden e-5 e çıkan bir yol var hatta o yola bakan kapıda eczane falan var, hemen orda yolun karşında bu serdar oto.

Gönderen: enerji - 03 Mayıs 2009, 00:48:33
Kartalda Reka var oraya götürüyorum eski ustam(dedemin ustası) tavsiye etmişti.
Gönderen: beetle65 - 09 Haziran 2009, 08:18:35
hmm bunu öğrendiğim iyi oldu evime yakın... bir bakalım nasılmış...

arkadaşlar.. benim üniversiteden bir profesör var.. adam çok eskiden beri polo kullanıcısı.. bana kendi servisini övdü almanyada eğitim almışlar falan dedi, ama ben daha gitmedim... size bilgilerini vereyim...

OTO SERDAR

Şenol Şahin

yerini şöyle tarif edebilrim; tepe nuitilius alışveriş merkezinin önünden e-5 e çıkan bir yol var hatta o yola bakan kapıda eczane falan var, hemen orda yolun karşında bu serdar oto.

Bu servisi boş geçmeyin arkadaşlar
Özellikle beetle - Mk1 - Mk2 - Mk3 kullanıcıları
Dürüst ve bir o kadar düzgün olan Şenol Usta'ya her konuda kefilim
Garanti kapsamında Yetkili servislerde yaptırmak zorunda kaldığım tüm bakımlar sonrasında onun kontrol etmesinin ardından rahat nefes almışımdır. :saygılar
1993 den beri tanıdığım bu servis konusunda sitedeki hiç bir arkadaşımın pişman olmayacağına eminim  :tamamdir
Sevgilerimle
Gönderen: freemaniac - 17 Temmuz 2009, 21:31:37
arkadaşlar devamlı gittiğim ve her yönden çok memnun kaldığım Cihan usta var
Gönderen: tolgapolo - 13 Aralık 2009, 13:41:21
Arkadaşlar dün ilk kez gittiğim Paşa Otomativ'i kesinlikle tavsiye ediyorum. Forumdan tanıdığımız "nakres" ve "mekatronik" rumuzlu Serkan ve Eyüp arkadaşların yeni açtıkları bir yer, Gaziosmanpaşa Sanko sanayi sitesinde A1 blokta.

Her sorunuza sıkılmadan ve alternatifler sunarak detaylı cevaplar veriyorlar, işi gerçekten iyi biliyorlar zaten ikisi de otomativ bölümü mezunu arkadaşlar.

Yaptıkları ve yapılmasını tavsiye ettikleri işleri ayrı ayrı fiyatlandırıp listesini yazıyorlar, fiyatlar da kesinlikle çok makul. Hatta ben o listeyi çıkarken orada unutmuşum, Serkan arkadaş üşenmemiş hemen ertesi günü bana listeyi özel mesaj olarak göndermiş sağolsun. :)

Gönül rahatlığıyla Paşa Otomativ diyorum yani. :tamamdir
Gönderen: omertek - 16 Aralık 2009, 23:14:20
Arkadaşlar dün ilk kez gittiğim Paşa Otomativ'i kesinlikle tavsiye ediyorum. Forumdan tanıdığımız "nakres" ve "mekatronik" rumuzlu Serkan ve Eyüp arkadaşların yeni açtıkları bir yer, Gaziosmanpaşa Sanko sanayi sitesinde A1 blokta.

Her sorunuza sıkılmadan ve alternatifler sunarak detaylı cevaplar veriyorlar, işi gerçekten iyi biliyorlar zaten ikisi de otomativ bölümü mezunu arkadaşlar.

Yaptıkları ve yapılmasını tavsiye ettikleri işleri ayrı ayrı fiyatlandırıp listesini yazıyorlar, fiyatlar da kesinlikle çok makul. Hatta ben o listeyi çıkarken orada unutmuşum, Serkan arkadaş üşenmemiş hemen ertesi günü bana listeyi özel mesaj olarak göndermiş sağolsun. :)

+100 katılıyorum tavsiye ederim :)
Gönderen: monci - 18 Şubat 2010, 19:21:09
Arkadaşlar İstanbul Cennet mahallesi sefaköy tarafında 98 Polo'mu gösterecek güvenilir bi servis var mı acaba?
Gönderen: orhan çetin - 05 Mart 2010, 13:56:15
Arkadaşlar.ikitelli org.san.de iyi bir servis arıyorum.
Gönderen: ozmo - 05 Mart 2010, 14:11:29

serkan ile eyüp2ün yeri ayrı arkadaşlar onlar bu formun ve özel servislerin ağa babasıdır.sayelerinde çok şey öğrendik :tamamdir
Gönderen: nakres - 05 Mart 2010, 18:00:01
abartma :)       :saygılar
Gönderen: cyber34 - 08 Nisan 2010, 21:42:10
maslak
Gönderen: srcn09 - 25 Nisan 2010, 01:21:07
ÖZel servis olarak Güngörende bulunan Şahkan Otomotiv öneririm çok ilgili ve bilgililerdir ;)
Gönderen: prozac_86 - 25 Nisan 2010, 17:27:07
Maslak Atatürk Oto Sanayi 2.kısım 29 sk. Akçay oto.Bu işi biliyo ordaki ustalar,bir numaralar her anlamda
Gönderen: serhaty - 25 Nisan 2010, 21:47:46
topkapı teknik oto sanayi sitesinde ömer ustamı tek geçerim.
Motoru mutlaka bir de ona sorun
ayrıca adam golf hastası kendisinde de mk2 var
aydın oto
tel:05322848338
siteden geliyorum gidene özel indirim yapar

Bu servise bende gittim, tavsiye ederim.
Gönderen: laik81 - 07 Mayıs 2010, 17:39:08

İkitelli organize sanayide bildiğiniz Golf mk3 ten özellikle GTİ dan iyi anlayan ustalar varmı?
Gönderen: vwpasific - 21 Ağustos 2010, 18:54:08
Beylikdüzü veya civarında bildiğiniz iyi bir özel servis tavsiye edermisiniz.
Gönderen: nicolaiso - 24 Kasım 2010, 18:02:55
Benim Ustam  Kartal Oto Sanayide VW servisi  siz anlatın o bakmadan cevap versin öyle bir usta  sonuna kadar güvenirim yıllardır kartal oto sanayide VW servisi....  ztn kartal oto sanayiye girin en iyi VW ci kim diye sorun bülent ustayı göstereceklerdir....  ÖZ İKİLER OTO.....
Gönderen: escocem - 24 Kasım 2010, 19:12:25
Bu servise bende gittim, tavsiye ederim.

ömer abi alem adam..ustalığı bi kenara söküp taktığı vidaların yönüne kadar dikket eden bi usta,ama arkadaşlığına hasta olmayan yoktur sanırım..araç için olmasada onu tanımak için uğrayın derim,işiniz olursada avrupa yakasındaki en güvendiğim içim rahat gidip geldiğim tek usta artık..
Gönderen: pigalo - 26 Kasım 2010, 15:11:28
ömer abi alem adam..ustalığı bi kenara söküp taktığı vidaların yönüne kadar dikket eden bi usta,ama arkadaşlığına hasta olmayan yoktur sanırım..araç için olmasada onu tanımak için uğrayın derim,işiniz olursada avrupa yakasındaki en güvendiğim içim rahat gidip geldiğim tek usta artık..

buı servisin bir ismi varmı arkadaşlar
nasıl bulacağız gidersek
Gönderen: escocem - 27 Kasım 2010, 02:56:23

buı servisin bir ismi varmı arkadaşlar
nasıl bulacağız gidersek

topkapı teknik oto sanayiye girdiğinizde sağdaki ilk sokakta solda kolda aydın oto..
Gönderen: Ouzoo - 28 Kasım 2010, 23:28:28
Beylikdüzü veya civarında bildiğiniz iyi bir özel servis tavsiye edermisiniz.
Mimarsinan e5 üzeri shell karşısında vos-car.
Gönderen: cyber34 - 29 Kasım 2010, 23:00:25
evet
Gönderen: escocem - 30 Kasım 2010, 00:26:59
cem senle karşılaşamadık ömer usta da fakat haberlerini alıyorum
kolay gelsin
bu gidişle ben bir ömer usta buluşması ayarlayayım sevenleri çoğaldı
sende memnun kaldın umarım:)

fena olmaz bi akşam saati mangal felan olabilir :)
Gönderen: 23CAN23 - 12 Ocak 2011, 00:49:12
bence KESINLIKLE TAMAŞ VW ---VELİEFENDI HIPODROM GİRİŞİNDE....
Gönderen: cyber34 - 13 Ocak 2011, 17:44:53

evet
Gönderen: toledokayra5 - 04 Şubat 2011, 12:57:36
Maltepe de Aksiyon otm var İlhan ile serhat usta ben memnun kaldım tavsıye ederım ....
Gönderen: gcilingir - 08 Mart 2011, 10:33:14
benım tavsiye edeceğim kartal e-5 de bülent usta aracınız adı ustunde tam bi profosyonel

kartal köprüsü ile pendik köprüsü ortasında (fiat bayisinin tam karsısında gebze istikametinde)

servis ismi profosyonel
Gönderen: htmetin - 31 Mart 2011, 17:32:23
Bostancı oto sanayi VW Tech İlkay usta :tamamdir
Gönderen: Rochas034 - 03 Nisan 2011, 20:17:05
İkitelli Güngören & Bağcılar Sanayide  Vw Tercih Oto.  Coşkun Usta.
Şiddetle tavsiye ederim. Google'a Tercih oto Volkswagen yazın internet sitesine ulaşırsınız.
Gönderen: pin-pon - 18 Nisan 2011, 16:11:06
KARTAL OTO SAN.
B:8 blok       NO:5     "ŞEHİT OTO"  audi,vw,seat,opel...
Gönderen: erco - 22 Nisan 2011, 10:07:48
Ben ciddi bir yetkili servis müşterisi olmama rağmen Maslak Oto Sanayi'de Güney Servis sayesinde özele gitmeye başladım. Gerçekten harika bir özel servis. Memnun kalacaksınız emin olun...
Gönderen: turan59 - 23 Nisan 2011, 09:59:47
Arkadaşlar volkswagen 2001 Bora comfortline araç aldım volkswagen  servisinde çalışan Uğur usta vardı  Şimdi Mr otomotiv volkswagen  servis müdürü mükemmel bir usta yapmış olduğu işler çok ucuz Baskı balata,salıncak burcu,Vites orta topuzu,Depo kapağı tamir takımı,Emniyet kemeri devir sensörü karter,sıvı contası trim işçiliği mekanik işçilik hepsi 1050 tl ayrıca kampanyası çok iyi neler var
motor yağı (5 )yağ filtresi , hava filtresi,  polen filtresi ,benzin filtresi 125 tl uygun zannedersem saygılar
Gönderen: iko - 12 Mayıs 2011, 08:21:41
OTO SERDAR

Şenol Şahin

işi biliyolar gerçekten.. :tamamdir
Gönderen: emre halaç - 16 Ağustos 2011, 09:32:46
arkadaşlar bizim servisimiz var eğer isterseniz her türlü yardımcı olmaya çalışırız 0534 356 77 75 bana bu numaradan ulaşabilirsiniz.ayrıca turan59 kardeşim kimbilir ne marka kullanıyo ki o kadar ucuza yapıyo bunuda hesaba katmak gerek :tavazn:
Gönderen: nakres - 16 Ağustos 2011, 11:57:53
arkadaşlar bizim servisimiz var eğer isterseniz her türlü yardımcı olmaya çalışırız 0534 356 77 75 bana bu numaradan ulaşabilirsiniz.ayrıca turan59 kardeşim kimbilir ne marka kullanıyo ki o kadar ucuza yapıyo bunuda hesaba katmak gerek :tavazn:

kavga çıkaracaksınız  ...yan sanayi malzemeler ile elbet bu rakamlar çıkar ...buradaki herkes bilinçli herkes az çok biliyor merak etmeyin...

Gönderen: yakupcse - 03 Ocak 2012, 23:39:39
Benim Ustam  Kartal Oto Sanayide VW servisi  siz anlatın o bakmadan cevap versin öyle bir usta  sonuna kadar güvenirim yıllardır kartal oto sanayide VW servisi....  ztn kartal oto sanayiye girin en iyi VW ci kim diye sorun bülent ustayı göstereceklerdir....  ÖZ İKİLER OTO.....

Bülent ustaya bende gidiyorum.İşçilik çok temiz ve iyi tavsiye ederim.Her gittiğimde motoru çok güzel bir şekilde yıkıyorlar arabayı pırıl pırıl veriyorlar.
Gönderen: aykutsari - 04 Ocak 2012, 12:16:57
Bostancı oto sanayi VW Tech İlkay usta :tamamdir

İlkan  Usta

İsmail  Usta  Daha Dün Oradaydım Gerçekten İki Senedir Nazımızı Çekiyorlar Daha Bir Kere Olmaz Demediler :) Yaptıkları iş 10 Üzerinden 10
Ellerine Sağlık
Gönderen: caravelle105 - 15 Ocak 2012, 22:11:17
banada bi servis lazım
aracı değiştik  multivan aldık.
aks lalesi sorunlu imiş değişmesi gerekiyormuş.
anadolu yakası
ümraniye sanayi yakın
kartal yada bostancıda olur.
fiyat araştırması yapmam gerek
500 diyende var 800 diyende 1200 bile diyolar..
gerçek değeri nedir 4 aks lalesi değişimi ve işçiliği..

Gönderen: anavarza81 - 24 Ocak 2012, 12:35:20
İlkay ustamı , İlkan ustamı çalıştığı servisi adı nedir? Tiriger setin değişimini iyi  yapar mı ?
Gönderen: cyber34 - 28 Ocak 2012, 12:30:35
evet
Gönderen: serhaty - 28 Ocak 2012, 22:36:12
Ömer usta artık 7/24 yol yardımı da yapıyor.
Parça konusunda da yardımcı oluyor.
Telefon açıp aracınızla ilgili  herhangi bir konuda bilgi alabilirsiniz.
Yeni bir araç alırken çağırırsanız araç başına gelip gerekli incelemeleri yapar isterseniz sıkı pazarlığı da sizin için yapar :D :D :D
İstanbul da kalan en eski golf ustalarından dır.
tel: 0532  284 83 38

Tanıdığım iki kişi var hem usta hem adam olan, Ömer usta onlardan biri.
Gönderen: escocem - 28 Ocak 2012, 23:07:15
Ömer usta artık 7/24 yol yardımı da yapıyor.
Parça konusunda da yardımcı oluyor.
Telefon açıp aracınızla ilgili  herhangi bir konuda bilgi alabilirsiniz.
Yeni bir araç alırken çağırırsanız araç başına gelip gerekli incelemeleri yapar isterseniz sıkı pazarlığı da sizin için yapar :D :D :D
İstanbul da kalan en eski golf ustalarından dır.
tel: 0532  284 83 38

Ona yeni bir oglan alip supriz yapicam carsamba gunu direk yanina gidip.KEndisinide ozlemedim desem yalan olur.KRaldir kendileri gozunuz kapali guvenebilirsiniz.
Gönderen: anavarza81 - 20 Şubat 2012, 16:46:42
İlkay usta ile ilgili ses çıkmadı formdan. Yerini yurdunu bilen var mı ? Tavsiye edecek biri yada.
Gönderen: htmetin - 24 Şubat 2012, 17:38:14
İlkay usta ile ilgili ses çıkmadı formdan. Yerini yurdunu bilen var mı ? Tavsiye edecek biri yada.

Ben tavsiye ederim.
Gönderen: rsb - 24 Şubat 2012, 18:07:27
ben paşa oto derim sanko sanayi sitesinden ;)
Gönderen: scarden - 05 Mart 2012, 12:57:14
arkadaşlar 5 senedir güvenerek gittiğim işini adam gibi yapan parça alıp fiyatını şişirmeyen işçiliğine laf söylettirmediğim müşteriyi veli nimet olarak gören Sefaköy-beşyol sanayide oscar servis-selçuk usta var hertürlü güvenerek gidebilir vw herşeyini çok iyi bilen birinden tamir servisi alabilirsiniz
Gönderen: metalcil - 05 Mart 2012, 13:10:17
Anadolu yakası VW Tech İlkan usta forumda çok methi edilen ustalardan, Avrupa yakası şiddetle Paşa Oto diyorum. Sanko sanayi sitesinde. Ulaşmak isteyen forumda arama yaptırırsa çok rahat iletişime geçer  :tamamdir
Gönderen: mussel - 05 Mart 2012, 13:45:55
ben paşa oto derim sanko sanayi sitesinden ;)
Anadolu yakası VW Tech İlkan usta forumda çok methi edilen ustalardan, Avrupa yakası şiddetle Paşa Oto diyorum. Sanko sanayi sitesinde. Ulaşmak isteyen forumda arama yaptırırsa çok rahat iletişime geçer  :tamamdir
:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Gönderen: anavarza81 - 08 Mart 2012, 13:34:47
İlkan ulsta nerde arkadaşlar, bilen  var mı ?
Gönderen: bkzmn - 08 Mart 2012, 13:56:05
4 Levent Boran Otomotiv.

Audi Volkswagen. (mesleki niteliği)

Yazmış olduğum Boran Otomotivin sahibi Cemil beydir. vw servisinden kendi dükkanına geçmiş 10 numara işçiliğe sahip yaşı geç eli hızlı ve genç elemanlarla çalışan kendini vw üzerinde çok geliştirmiş bir kişidir. İletişim kurmak isteyen arkadaş olursa bana msj yazmaları yeterlidir. 1998 yılında almış olduğum aracımı bu senelere kadar titizlikle getiren biridir. vw ailesi olarak benmde bir katkımın olması beni çok mutlu eder.
Gönderen: s1nanozk - 14 Aralık 2012, 22:43:31
arabayı aldım alalı tek biyere gitmeye başladım.4.levent sanayi sitesinde Gem otoda Faruk usta..işini iyi bilen,müşteriyle olan diyaloğu çok iyi.tavsiye ederim.vw haricinde seat,audi alanında da uzmanlar  :tamamdir
Gönderen: aykutsari - 16 Eylül 2015, 23:55:11
VW TECH
Servis Arama Formu
Yetkili Kişi: İlkan Satıcı
Telefon: +90 (216) 575 11 49
Fax: +90 (216) 572 19 09
Adres: Bostancı Oto Sanayii Sitesi, G Blok, No: 2
Gönderen: absinthe - 01 Aralık 2015, 04:42:17
İstanbulda bostancı sanayi sitesinde

Kumral Volkswagen
Yetkili: Fatih ÖNAL
Web adresi :www.istanbulvolkswagenservisi.com (http://www.istanbulvolkswagenservisi.com)