vwtr.net

Serbest Forum => Sohbet => Konuyu başlatan: nizam - 07 Haziran 2008, 16:48:56

Başlık: Arkadaşlar saat 21:45 gönüller türkiye ile ama biz nasıl izleyecez !!!!!
Gönderen: nizam - 07 Haziran 2008, 16:48:56
Bu aksam maç var nasıl izleyeceğimiz muallak şifreler telefonlar dönüyor ortada şifre  alan var mı !!!!

:bekleriz: :bekleriz:
 :t :t :
Başlık: Ynt: Arkadaşlar saat 21:45 gönüller türkiye ile ama biz nasıl izleyecez !!!!!
Gönderen: KOÇ:) - 07 Haziran 2008, 19:40:34
Nasıl yani Nizam abi  ???
Başlık: Ynt: Arkadaşlar saat 21:45 gönüller türkiye ile ama biz nasıl izleyecez !!!!!
Gönderen: AhMeTH61 - 07 Haziran 2008, 19:42:30
ATV yayınlamıyomu maçı.Şifresiz yazıyodu reklamlarda.
Biz de uydu var sorun yok  >:D
Gönderen: corrado - 07 Haziran 2008, 19:49:44
maç atv de  hem şifresiz hem fişresiz.
bu takım 9 puanlada gruptan çıkabilir.
sıfır da çekebilir.
inş ilki olur
Gönderen: AhMeTH61 - 07 Haziran 2008, 19:52:19
İnşallah ilki olur tabbiki ama ben pek zannetmiyorum iyi bir sonuç alacaklarını Tümer'in olduğu takımda Yıldıray yok ve oyuncular ağırlık olarak İstanbul takımlarından.
Ama inşallah gruptan çıkarız.
Gönderen: corrado - 07 Haziran 2008, 20:16:06
şimdi baktım da şifreliyiz falan demişler.
uyduda şifrelemişler diyor kimisi.
bizde kablo var problem yok şu an işviçre  çek cumhuriyetini seyrrediyorum.
ama problem yaşayanlarda varmış.
Gönderen: AhMeTH61 - 07 Haziran 2008, 20:21:21
Şimdi baktım Uydu'dan şifreli çıkıyor  :t
Gönderen: mitto - 07 Haziran 2008, 20:42:49
arkadaşlar uydu yayınında ş ifre olacak. ş ifre ise daha önce tv8 in falan kullandığı ş ifre. Atv kendisi ş ifreyi yayınladığından burada yazmakta sorun yok sanırım. B ıss ş ifre bölümüne 1fff 10000000000000 girildiği takdirde yayınları sorunsuz izleyebilirsiniz. Norma anten ve kablo tv ile digiturkte sorun yok...
Gönderen: vw6n - 07 Haziran 2008, 20:43:16
Ya kardeşim bi tencere kapağı bi kablo alın size şifresis yayın  :D
Gönderen: AhMeTH61 - 07 Haziran 2008, 23:45:13
Türkiye:0-Portekiz:2
Bu kötü oldu işte
Gönderen: KOÇ:) - 08 Haziran 2008, 11:49:43
Olacağı belliydi işte.
Gönderen: AhMeTH61 - 08 Haziran 2008, 12:10:06
Fatih Terim yenmek için değil egolarını tatmin etmek için takım kuruyor resmen  :t  :bekleriz:
Gönderen: nefret35 - 08 Haziran 2008, 12:42:21
yok böyle giderse mac kazanamayız 0 çeker geliriz (evet isviçreyi de yenemeyiz böyle saçmalarsa) :bekleriz:
Gönderen: vw6n - 08 Haziran 2008, 12:47:53
Bencil tuncay yine berbattı adam inadına değiştirmeti Tuncayı yaa >:(
Gönderen: nefret35 - 08 Haziran 2008, 12:57:59
inat ya Tuncay maç boyu bi pas atamadı uzatmalarda önünden geçen topu ıskaladı  >:( >:(
Gönderen: AhMeTH61 - 08 Haziran 2008, 13:46:04
Ya Tuncay olmasa yenebilirdik.Bu Fatih Terim Gökdeniz'in Rusya'da neler yaptığını bilmiyo herhalde
Gönderen: nefret35 - 08 Haziran 2008, 13:50:12
gökdeniz var arda var hadi ilk yarı oynattın ikinci yarı niye almıyosun seyretmiyomudur nedir maçı :bekleriz:
Gönderen: AhMeTH61 - 08 Haziran 2008, 14:03:13
Bu adamın kendi oyuncuları var 90 dklık onları çekmiyor sahadan tuncay'da bunlardan biri
Gönderen: KOÇ:) - 08 Haziran 2008, 14:10:25
Takıma golcü lazım golcü.Bu adamla Ümit KARAN'ın arasında ne var çözebilmiş değilim.
Ne Galatasaray da oynatıyordu.Ne de Millî takımda...
Gönderen: ozmo - 08 Haziran 2008, 17:14:32
Takıma golcü lazım golcü.Bu adamla Ümit KARAN'ın arasında ne var çözebilmiş değilim.
Ne Galatasaray da oynatıyordu.Ne de Millî takımda...
Valla benim sağlam yerden duyduğum Ümit'in mezhebi farklı diye almıyormuş söyleyenlerin yalancısıyım ama eğre böyle bir şey yaptı ise zaten Terim'in milli takımın başında ne işi var.
Gönderen: corrado_g60 - 08 Haziran 2008, 19:39:39
ınanılmaz kotu oynadıgımız bı mactı...
cok daha farklı yenılebılırdık 3 top dırekten dondu falan..
yıne ucuz kurtardık bu oyunla..
Gönderen: Ouzoo - 10 Haziran 2008, 09:36:48
Almanya - polonya ve dünkü italya hollanda maçını izledikten sonra Terimin kurduğu şu kadrodan utandım...Fazla uzun değil bu gidişle yolumuz, bakalım İsviçre maçına nasıl bişey düşündü fatih efendi  :t :bekleriz:
Gönderen: volksport - 10 Haziran 2008, 10:01:09
Foruma da futbol köşesi lazımmış, bak şimdi farkına vardım bu işin... İyi olmuş bu konu....  :tamamdir
Gönderen: nizam - 10 Haziran 2008, 10:03:56
Foruma da futbol köşesi lazımmış, bak şimdi farkına vardım bu işin... İyi olmuş bu konu....  :tamamdir

sampiyonadan sonra baslık değişiriz... ama bazı kurallar koymak gerekir mi bu konuya futbol için adam öldüren millet oldugumuzdan...

avusturya - hırvatistan macında hiç sans verilmeyen avusturya hırvatları 60 dakika boyunca ezdi...
almanya - polonya maçıda güzeldi..
aksam hollanda italya maçını izleyemedim  :t
Gönderen: AhMeTH61 - 10 Haziran 2008, 12:34:41
Hollanda fena dağıttı İtalya'yı ya şaşırdım
2-0
Pardon 3-0 mış    ;D  ;D  ;D
Gönderen: R-Line - 10 Haziran 2008, 13:01:08
2-0

erken yattın galiba  ;)
maç 3-0 bitti.
Gönderen: nizam - 10 Haziran 2008, 13:25:07
2-0

:D ;D
Gönderen: corrado - 10 Haziran 2008, 13:38:10
söylenecek şey çok  milletçe futboldanda anlarız.
ama bazı şeyler ayan beyan .olmuyor yanı.
kadro seçimi başlı başına konu.
yıldırayın alınmadığı takımda sabri oyun kuruyor.
terim kendince oyunun iki yonunu oynayan oyun içinde mevki değiştireceğim adamları seçtim diyor ama adam oyunun bir yonunu hiç oynamıyor diğer yonu zayıf.
defansta eldeki kadroya göre emre -servet beraber oynamalı hata yaparlar ama. ligde uzun süre beraber oynadılar.
ortada eldeki kadroya göre.
hamit-gökdeniz-emre-marco-arda.
forvette semih tek oynaöalıydı.
portekiz maçı için bu yazdıklarım.
nihatı 1,87 lik iki adamın arasında oynatıp. geriden top şişirmek niye.

ama adamlar değişsede sahadakı gariplik.
futbolcularda mucadele ruhu olmaması.
3 senede bir halı saha yapıyoruz. ayak baldır ağrılarına rağmen deli gibi koşup mucadele ediyoruz.

vatandaşının imza toplayıp. şampiyonaya katılmasın dediği avusturya nın nizamın dediği gibi nasıl mucadele ettiğini gördük.

işin özüde bu bence mucadele edersin yenersin yenilirsin.
bizimkiler 10 captagon yutmuş gibi dolandılar sahada.
türkiye milli takımında en iyi oynadı denilen fitbolcularında
collin ve marco olması başka bir konu zate.
yaz yaz bitmez.

hollandaya tebrikler.
her turnuva güzel top oynayıp sonuca gidemezler.
inş bu sene iş değişir.
Gönderen: nizam - 10 Haziran 2008, 13:52:39
atıf abi yarın büyük ihtimal orta saha senin dediğin gibi çıkacak tuncay yedek kalacak nihatla semih yan yana oynasa nihat daha verimli olur villareal de bile nihat böyle oynadı yanında ki adam ona imkan saglıyor semih kimine göre yarım saatlik futbolcu diyorlar ama adamın gol sezisi ve notka santraforlugu var herkesin agızında hakan şükür oynamalı ama onun yerine kim geçecek... yıldıray ve halil konusunda halili tercih ederim yıldırak fatih terim göreve basladıgından beri milli maçlarda oynayamdı onun yerine tümeri şeçti ama portekiz maçında son on dakika koymazsan ne zaman koyacaksın ama sabriyi şeçti ?

bide sunu sormak lazım istikrar avrupa sampiyonası elemeleri başladıgından beri ilk 11 sabit bile değil onu geçtim 6 veya 7 tanesi belli olsun oda yok...

gökhan zan bütün sezon yattı milli maça çıktı camdan adam gibi ? idmanda kosarken sakatlanan futbolcu mu olur ya kendimize bakmayı profesyonel yasamayı çagın futbol gereklerini yerine getiremiyoruz 2004 avrupa 2006 dünya kupasına katılmadık o zamanlar bizim gerimizde olan hırvatlar romenler simdi takır takır futbol oynuyor...

Gönderen: corrado - 10 Haziran 2008, 16:36:25
nihat gömülü savunmaya tek de çifte birşey yapamaz.
açık alanı seviyor.açık alan ikili oyun.
gollerine bak hep birbirine benzer.
sistemine göre fitbol oynatacaksın ama ortada sistemde yok.

birazda jenerasyon işi.
bizden önce hırvatlar dünya 3.sü olmuştu sonra kayboldular.
şimdi yine güzel bir kaç adamları var.
bu şampiyonada bir şey yapamasalarda ;önümüzdekinde iyi bir yere gelirler.
bu akşam ispanya rusya maçıda güzel olur.
probniyak sakattı düzeldiyse pandispanyaya yazar bir tane.
ispanya raul  gibi adamı almadı kadroya.
bu traktorlerin çeşidide bol.
bizimkine ispanya ve fransanınkine kılım.

hiddink. löw. biliç favorilerim
Gönderen: corrado - 11 Haziran 2008, 08:42:37
bu akşamda terim süpriz yapabilir.
dünkü basın toplantısında nihat için oynarsa demiş.
bu maç çift forvet nihat iş yapar gibi.
emerede sakatlanmış.oyunu kim kuracak.

bu arada takip eden bilen olabilir.uzun süredir takip ettiğim blog.
fitbol meraklıları için  güzel bilgi foto var

http://acetobalsamico.blogspot.com/
Gönderen: nizam - 11 Haziran 2008, 09:33:17
nihat gömülü savunmaya tek de çifte birşey yapamaz.
açık alanı seviyor.açık alan ikili oyun.
gollerine bak hep birbirine benzer.
sistemine göre fitbol oynatacaksın ama ortada sistemde yok.

birazda jenerasyon işi.
bizden önce hırvatlar dünya 3.sü olmuştu sonra kayboldular.
şimdi yine güzel bir kaç adamları var.
bu şampiyonada bir şey yapamasalarda ;önümüzdekinde iyi bir yere gelirler.
bu akşam ispanya rusya maçıda güzel olur.
probniyak sakattı düzeldiyse pandispanyaya yazar bir tane.
ispanya raul  gibi adamı almadı kadroya.
bu traktorlerin çeşidide bol.
bizimkine ispanya ve fransanınkine kılım.

hiddink. löw. biliç favorilerim
,
hinddiki akşam dörtlediler...vodka  :D
Gönderen: AhMeTH61 - 11 Haziran 2008, 09:49:23
Bu akşam benim umudum var.Belki Terimi'in aklı başına gelirde önceki maçta hata yapanları kenara alır diye.Umarım da öyle olur yoksa 0 çekeceğiz.Ötesi yok
Gönderen: merthpolo - 11 Haziran 2008, 11:46:46
alırız bu aksam macı rahat olun arkadaslar ıman gucu var bızde zoru severızz :D
Gönderen: nizam - 11 Haziran 2008, 12:02:04
alırız bu aksam macı rahat olun arkadaslar ıman gucu var bızde zoru severızz :D

:D ;D :D yumurta delik meselesi norveç maçı gibi olacak
Gönderen: AhMeTH61 - 11 Haziran 2008, 12:12:58
 :)
İnşallah alcaz bu maçı
Gönderen: corrado - 11 Haziran 2008, 12:26:47
,
hinddiki akşam dörtlediler...vodka  :D

bence en zevkli maçtı.
rusya ispanya.
arsavin ve probniak olsaydı çok farklı olurdu.
rusya topla çıkarken çok top kaybetti ve defansta çok açık verdi.
isveç yunan maçı tahminlerde olduğu gibi leşten bir maçtı.
Gönderen: AhMeTH61 - 11 Haziran 2008, 12:42:13
Ya nerde bu arsavin sakat falanmı ?
Gönderen: corrado - 11 Haziran 2008, 12:51:35
Ya nerde bu arsavin sakat falanmı ?

arsvin 2 maç cezalı.
probnıak hazırlık maçında sakatlandı yetişirmi bilmem.
Gönderen: AhMeTH61 - 11 Haziran 2008, 12:53:54
Probnıakı pek sevmiyorum da Arshavin çok kaliteli bi futbolcu.
Gönderen: AhMeTH61 - 11 Haziran 2008, 23:51:49
Sonunda istediğimiz bi sonuca ulaştık.
2-1
İlk yarı zemin kötüydü falan hatalar yaptık iyi oynayamadık sonucunda golü yedik
İkinci yarı başka bi Türkiye vardı(tuncay hariç  :t)Golden sonra onlar bizim birinci devredeki halimizi aldılar.
Arda'nın golü şansa da olsa güzeldi.  :)
Gönderen: nizam - 12 Haziran 2008, 10:04:04
İşveç bundan sonra pansiyon görevi görecek   ;D

ilk on dakika iyiydik ama yagmurla beraber zemin ağırlaştı bizim teknik oyuncular oynayamaz hale geldi yoksa ikinci yarıda ki zemin ilk yarı da olsaydıı gökdeniz tümer daha aktif olabilirdi, ama teknik oldukarı için ağır zeminde istediklerini yapamadılar...

tuncay bütün maç boyunca imkanları yedi saç baş yoldurdu son dakikada attıgı pasla kendini kurtardı....
ardanın golü güzeldi sanşta olsa işveçi elememiz çok güzel oldu...

TÜRKİYE
Gönderen: mcsahan - 12 Haziran 2008, 10:14:38
tamamen bala aldık maçı, belkide turnuvanın en kalitesiz takımıyız.
saha ağırlaştığını 15-20 dakika geç fark eden oyuncularımız, topu ısrarla yerden uzun paslarla oynamalarına anlam veremiyorum.
özellikle servet'in 40 metreden volkan'a yerden geri pası akıl almazdı.
neredyse yarısı devşirme bir takımı yenmede bile bu kadar zorlanmamalıydık.
ya 92 de arda golü atamasaydı, kompleksli ve beceriksiz hocanın kurtarıcısı oldu arda
Gönderen: AhMeTH61 - 12 Haziran 2008, 10:37:11
Zaten bize golü atan yine Türk bi futbolcu oldu Hakan Yakın
Ve dikkat ettiyseniz Hakanın bi kaç tane daha net gol pozisyonu vardı atmadı zaten golü atınca da sevinmedi ama o eren yok mu  :t Fauller falan.Bi osmanlı tokatı geçireceksin ona anlıcak Türk olduüunu gerçi sonuçta profesyonellerin işi bu
Gönderen: corrado - 12 Haziran 2008, 19:51:59
ikinci yarı ideale yakın kadromuz oyunda olunca birazda şans maçı aldık

bu akşam şu sıralar oynana hırvat alamanya maçı güzel.
dediğim gibi hırvatlar güzel bir jenerasyon daha yakaladı.

modriç oliç.rakatiç kranjar.

birde devşirmeleri vardı .berezilyalı.arsenalda oynayan. da silvamı neydi ayağı kırıldığından oynayamıyor.
oda olsa yarı finalı zorlardı.hırvatlar.yinede süpriz yapabilirler.
Gönderen: AhMeTH61 - 12 Haziran 2008, 20:02:50
Hırvatlar güzel oynuyo.Yenebilirler Almanya'yı
Gönderen: nizam - 13 Haziran 2008, 09:32:03
Hırvatlar güzel oynuyo.Yenebilirler Almanya'yı

panzeler peynir tenekesi oldu 2-1
Gönderen: AhMeTH61 - 13 Haziran 2008, 18:45:58
 :)  :)
Kaçırdıkları Gollerde cabası
Gönderen: AhMeTH61 - 15 Haziran 2008, 15:12:58
Bu akşam Çekleri de yenip Gruptan çıkacağız hayırlısıyla.Boztepe'ye dev ekran kurmuşlar gidip izleyeceğiz.Alnımız açık döneceğiz inşallah
Gönderen: vw6n - 16 Haziran 2008, 00:02:26
ÇEKilin lannnnnnn
Gönderen: OffLineR - 16 Haziran 2008, 00:19:45
Zor tuttum kendimi zafer turu atmamak için.
Süper bir dönüş oldu.
Gönderen: Suti - 16 Haziran 2008, 00:22:35
bilirmisiniz genelde mahalle maclarında falan kötü oynayan cocukları hep kaleye gecirirler
Gönderen: vw6n - 16 Haziran 2008, 00:35:15
Tek üzüldüğüm şey Fatih Terimi göklere çıkaracaklar :-[
Gönderen: G60 - 16 Haziran 2008, 00:41:33
Tuncay gol yese Rıdvan'ın Arda'yı niye kaleye geçirmediniz diye bağırması muhtemeldi. Arda ile Rıdvan arasında bi ilişki var mı diye çok merak ettim. :D
Gönderen: Ouzoo - 16 Haziran 2008, 02:05:40
heyecann , sevinç, mutluluk :)
nasıl yani ya dedim , şok yani 15 dkda 3 gol..
şaka gibi yıktık herfileri, bi sitede çek ler sahte çıktı demiş onada güldük  :D
vokanı yaptığı haraketin dışında yediği gollerden dolayı kınıyorum saçma sapan şeylerdi her zamanki artistik halleri işte..
neyse efsane geri döndü diyelim yolları açık olsunnn..
efsane=rüştü reçber :D
Gönderen: volksport - 16 Haziran 2008, 02:50:00
ÇEK ler için yarın gazetelere  atılacak tek manşet var !!!

KARŞILIKSIZ ÇEK  :D :D

Helal olsun çocuklara ama 2 golü yemeseydik, bizimkilerin hiç tepki vericeği yoktu, 15 dk da maçı alıp sokaklara döküldük....
Gönderen: nizam - 16 Haziran 2008, 08:56:32
heyecann , sevinç, mutluluk :)
nasıl yani ya dedim , şok yani 15 dkda 3 gol..
şaka gibi yıktık herfileri, bi sitede çek ler sahte çıktı demiş onada güldük  :D
vokanı yaptığı haraketin dışında yediği gollerden dolayı kınıyorum saçma sapan şeylerdi her zamanki artistik halleri işte..
neyse efsane geri döndü diyelim yolları açık olsunnn..
efsane=rüştü reçber :D

volkanın gördüğü kart dısında elestirmek yersiz birinci golde adam şıçramadan kafa vurdu onu tutan emre güngör zavallım ne kadar zıplasada adamın omuzuna anca geldi....
ikinci golde o dördüncü ( i...) değişiklik yapsaydı olmazdı ama bizimde stopere yardım etmemiz lazımdı yapmadık golu yedik....

serveti finun ve arda turan

75. dakika da gol geldi bizimkileri bi tuhaf deli manyak bi futbola döndüler hamit orta alana sabri colin sağa arda sola sağa acayip bi düzen oldu hakem yakmak için uğras verdi sağolsun ama bizimkiler yumurta delikle etki yapmadan gaz yemiyorlar acayibiz başka bişey değil....

ben ardanın attığı golü unuttum hatırlamıyorum....

çek karnesi bitti sıra hırvatlarda

iyi oynamasakta biz TÜRKÜZ en kötü futbolda bile dumlupınar geliyor sankli oyuncuların aklına hilal taktiği filan.........

unutulmaz maçlar arasında Türkiye 3- Çek cumhuriyeti 2

:sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: TÜRKİYE  :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Gönderen: AhMeTH61 - 16 Haziran 2008, 10:21:17
Final tadında maç oldu.Maçı boztepede izledik maç bitti herkes sokaklara döküldü.Biz de kornamızı ve anfimizi yaktık  ;D  ;D
Çekkk ALLLLLLLLLL Cumhuriyetini fena dağıttık ya.
Peter Cech fena oldu  ;D  ;D
Bu gazla gidersek hırvatları da devirecez.
Gönderen: mcsahan - 16 Haziran 2008, 14:35:40
terim'e rağmen çeyrek finaldeyiz. bir maçıda rahat rahat izleyelim artık.
hep gerilim hep umutla maç izlemekten kalan 5-10 tel saçın yarısı gitti yarısı beyaz oldu :D
Gönderen: nizam - 16 Haziran 2008, 14:38:45
terim'e rağmen çeyrek finaldeyiz. bir maçıda rahat rahat izleyelim artık.
hep gerilim hep umutla maç izlemekten kalan 5-10 tel saçın yarısı gitti yarısı beyaz oldu :D

değil mi zaten az var  :D :D :D
Gönderen: AhMeTH61 - 16 Haziran 2008, 14:39:39
 :)  :)
15 Dkda geldi büttün goller hop oturduk hop kalktık :D  ;D
2 tane nargile devrildi boztepeyi ateşe verioduk az kalsın   ;D  ;D  ;D  ;D
Gönderen: vw6n - 16 Haziran 2008, 21:21:01
Çek yat buda güzeldi :D
Gönderen: nizam - 19 Haziran 2008, 11:28:27
arshavin dün aksam ilk defa izledim adamı cidden kuması saglam bi futbolcu iki maçta izediğim rusya ile dünkü rusya çok farklıydı...
Gönderen: AhMeTH61 - 19 Haziran 2008, 11:34:15
Ne sandın abi ya Arsavin çok kral bi futbolcu.Favorilerimden biri
Gönderen: AhMeTH61 - 20 Haziran 2008, 20:07:13
Bu akşam Hırvat Haşlama yicez herhalde   ;D  ;D  ;D
Gönderen: R-Line - 20 Haziran 2008, 20:45:58
İyi veya kötü, bir şekilde bu takım çeyrek finale çıktı.
bir hayal neden gerçekleşmesin. sadece 3 maç kaldı kupaya.
kalan maçlarda futbol zevkinin ön planda olması zor ama umarım artık ofansif yönümüzü ortaya koyarız, ve golü yemeden gol atmayı başarır, bugünde alnımızın akıyla sahadan ayrılırız.

bundan önceki maçlarda olduğu gibi, bugünde kalbimiz milli takımla beraber.  :sevgi:
Gönderen: AhMeTH61 - 20 Haziran 2008, 23:54:22
Ya eğer yarı final durumu olursa çok eksiğimiz var.Şimdi olay Kırvatları devirmek şans bizden yana bakalım uzatmalarda belki bişeyler yaparız Penaltılara kadar yolu var.  :)
Gönderen: AhMeTH61 - 21 Haziran 2008, 00:20:40
Son saniye golcüsü semih 120+2  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Hırvatlarda moral 0
Turu  geçersek kupa  bizim diorm başkada bişey demiyorumm.Kolbasstttııı  ;D  ;D
Gönderen: AhMeTH61 - 21 Haziran 2008, 00:32:32
Ve ve ve tur bizim biz adamı önce heveslendirip sonra yeneriz son dakikaların değil son saniyelerin adamıyız....
Hırvatlardan sonra Almanları su içinde yeneriz.Hollandayı da  :)  :)  :)  :)
En büyük türkiye   :sevgi:  :sevgi:
Gönderen: R-Line - 21 Haziran 2008, 01:18:16
kaldı 2 maç.
yine söylüyorum, neden olmasın?
119 da golü yiyince kahroldum.  5 - 0 bitse üzülmezdim ama bu şekilde bitmemeliydi diyordum.
belkide şimdiye kadarki en iyi oyunumuzdu, herşey bitti derken gol geldi. şaka gibiydi.
bir rüyadayız bakalım ne zaman uyanırız. umarım uyandığımızda kupa ellerimizde olur.
Gönderen: nizam - 21 Haziran 2008, 08:41:06
eziyet çekmeden sevinmek haram bize kardeşlerim 118 dakika tuhaf kişisel hatalarla canımız çıktı 119 da yeniliyorduk 121,35 de berabereydik manyakmıyız delimiyiz çılgın veya neysek ama bizim yaptıgımızı baska kimse yapamaz bi daha iyi veya kötü oynuyoruz artık herkes korkar oldu.... norveç maçından beri geri düşülen her maçı kazandık nasıl bir düzense anlamış değilim oynadığımız futbolu kimse anlamıyor on dakika farklı on dakika farklı oynuyoruz....son dakikalarda attgımız goller herkesi korkutuyor...

muhammed alinin maçları gibi oldu artık maçlarımız ilk önce rakibi heveslendir yor rakip sana bir kaç yumruk atsın sen bekle son rauntta kadar bir yumruk at ve maçı bitir herkesi şok et...

öyle böyle bu böyle devam etsin.................

TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE  :sevgi: :sevgi:

Gönderen: Ouzoo - 21 Haziran 2008, 09:46:44
yok böyle bişey yahu, eminim sahada ruhlar flm var :)
Gönderen: PoloGTI - 21 Haziran 2008, 11:03:19
yok böyle bişey yahu, eminim sahada ruhlar flm var :)
;D  :tamamdir
Gönderen: AhMeTH61 - 21 Haziran 2008, 11:15:59
Yeşil Sarıklılar yardım etmiş falan diyolar Oğuz abi.Hırvatlar maçtan sonra yeşil sarıklı adamlar falan vardı diyolarmış  ;D  ;D  ;D
Gönderen: nizam - 21 Haziran 2008, 12:20:46
119 da ağlayarak arkadaslarımı evden yolladım iki dakika geçmeden eve bağırarak geri döndüler beraberlik golüyle rüştünün penaltı kurtarışı aydınlattı..
geceyi hafif hafif hatırlıyorum kollarım çizik içinde nasıl olmuş bilmiyorum ellerim ağrıyor ( halıyı yumruklamaktan oldu onu biliyorum ) ayaklarımın altı ağrıyor onlara ne oldu hatırlamıyorum ?
Gönderen: AhMeTH61 - 21 Haziran 2008, 12:31:24
Hafif çakırkeyif durumları herhalde abi.  :)
Gönderen: Bugia35 - 21 Haziran 2008, 14:52:06
(http://img45.imageshack.us/img45/3117/d7dee81e42c545f5b0dc89dpa9.jpg)                      (http://img410.imageshack.us/img410/2558/5942wq5.jpg)                                                (http://img45.imageshack.us/img45/4541/18d387e5190e4a7aa4206b1jo8.jpg)                      (http://img45.imageshack.us/img45/3821/norvecfp8.jpg)                                                      Bızı buyuk sevınce ulaştırdınız yolunuz açık olsun hepinizi tek yürekten destekliyoruz....!
Gönderen: AhMeTH61 - 21 Haziran 2008, 18:01:41
Çok ilginç bi haber buldum
(http://www.sporx.com/images/1/187/3199_B_petricrosetti001b.jpg)
Milli Takımımız EURO 2008 çeyrek finalinde Hırvatistan'ıpenaltılarla 4-2 mağlup etti. Uzatmaların son dakikasında IvanKlasnic'in golüne son saniyede Semih'le cevap veren Milli Takımımız,penaltı atışları sonucu tarihinde ilk kez Avrupa Şampiyonası'nda yarıfinale yükseldi.

Maçtan önce İtalyan hakem Roberto Rosetti hakkında korkunç iddialarvardı. Hırvatistan'ın en önemli sitelerinden biri Rosetti'nin annesininHırvat olduğunu öne sürerek "12 futbolcumuz Rosetti mi olacak?"şeklinde bir iddiayı gündeme getirmişti.

Haberde, 41 yaşındaki Roberto Rosetti'nin annesinin Hırvatistan'ın Pulaşehri yakınındaki Vodnjan kasabasında doğduğu; İtalyan hakemin birseminer dolayısıyla geldiği ülkede annesinin doğduğu toprakları veburada bulunan kiliseyi ziyaret ettiği belirtilmişti.

Milli Takımımızın elde ettiği tarihi zaferin ardından büyük bir hayalkırıklığına uğrayan Hırvatistanlı futbolcuları teselli etmek ise yineRoberto Rosetti'ye düştü. Hırvatistan'ın son penaltısını kullanan vemeşin yuvarlağı kalecimiz Rüştü'ye isabetleyen Mladen Petric'e RobertoRosetti kucak açtı...
yorumlar sizin
Gönderen: nizam - 22 Haziran 2008, 00:28:18
şimdi rusya maçı bitti italya,fransa,romanyaya 9 gol atıp bir gol yiyen hollanda rusyadan 3 gol yedi bi o kadar da kaçırdılar ruslar çok bonkör insanlar....

bu turnuvada maça son dakikaya kadar asılma olayı sadece biz ve ruslarda var.... :tamamdir

bu arada çok sakatımız var
Gönderen: AhMeTH61 - 22 Haziran 2008, 00:30:21
Ya hem sakatımız var hem cezalımız.Biraz zorlanacağız Almanların karşısında.
Gönderen: nizam - 22 Haziran 2008, 00:34:46
Ya hem sakatımız var hem cezalımız.Biraz zorlanacağız Almanların karşısında.

biraz mı 90 dakika tırnak kalmayacak yine bende ama yine son dakikada çakıyormusuz yine  >:D
Gönderen: AhMeTH61 - 22 Haziran 2008, 00:37:26
Yeşil Cübbeliler var arkamızda  ;D  ;D
Bize bişey olmaz
Gönderen: nizam - 22 Haziran 2008, 13:15:33
Hafif çakırkeyif durumları herhalde abi.  :)

alkol yoktu ama kendimden geçmişim  >:D
Gönderen: AhMeTH61 - 22 Haziran 2008, 13:32:42
 :)
Şimdi vardır 1-2 kadeh durumları  :)
Gönderen: corrado - 25 Haziran 2008, 21:32:14
evet yarı final maçı birazdan.
söylenecek çok bir şey yok bu maç için.
en buyuk dezavantajımız avantajımız gibi.
rakipler bir oyun düzeni olmamasından şikayetçi.
almanya hırvatlardan tokat yemese biraz daha avantajlı olurduk.gomezi oynatıyordu.podolski,gomez,klose bir arada biraz fazla luks oluyordu. hırvatlara yenilince gomezi oynatmıyor ortaya rulfessmı neydi onu aldı.
terim zorunluluklar neticesinde yavaş yavaş mecburen doğru 11e doğru gidiyordu.oyuncu kalmadı bu sefer.yinede şansımız var derim.

onun harici aşağı yukarı dediklerimiz çıktı (böyle konuşmayı hiç sevmem ama)
en iyi takım ve en iyi fitbolu rusya oynuyor.
basın yazmış şimdi hiddink moda diye.yenimi tanıyor millet işiniz bu hiçmi takip etmiyorlar.
probniakta olsaydı kupa onlarındı.bu haliyle pandispanyayı elerler derim italya çıksaydı  işleri biraz zordu.
teknık direktorun oyuna katkısınıda son hollanda maçında gösterdi hiidink.
2. yarı ilerde sıkışan pavluçenkoyu once sola aldı ordan bir sutu direkten dondu sonra sağa.. oyunada taorbınskıyı aldı.oturmuş defans düzeni tamamen bozuldu ve torbınskı ortadan girdiği 3. pozisyonu gole cevirdi.
takım ruhu ilede ilgili.aynı maçta sağ bek anyukov kale dibinde gol pozisyonuna girdi ve kaçırdı.
pavluçenko aut olur olmaz tam 60 metre geriye depar atıp boşluğu doldurdu.

üzerine konuşmak ve yazmayı seviyorum biraz uzun oldu ama fitbol bir çok yan etki değişken krıtık an olsada fitbol basit bir oyun.
mesela kurt hoca bruckner ikinci yarı koller yerine barosla başlasaydı büyük ihtimal beşlik simit oluştuk.ama kurt hoca ihtiyarlayınca maskara oldu  :D

bu arada terimin stadddaki büyük ekranı yan gözle keserek tiatral yeteneklerini ortaya koymasına bayılıyorum. :bekleriz:
yine italya yolu gözüktü terime  :halazn:
Gönderen: corrado - 25 Haziran 2008, 21:46:04
hırvatları unuttuk bu arada.
 ;)onlar içinde iki şey karalayalım.
yarı finalleri zorlar demiştik. bize gerççekten talihsiz elendiler.
iyi bir jenerasyon yakaladılar.
bence onlardaki problemde aynı bolgede benzer özellikte  oyuncu fazlalığı.
rakitiç ve modriç aynı özelliklerde.
rakitiç schalkede modriç milli takımda oynadığı yerde daha verimli oynuyor.milli takımda mecbur solda.
oliçte hamburgta ilerde değil.
sol kanat biraz da forvet gibi.kanadıda çok kullanıp içeri giriyor. milli takımda ilerde çok verimsiz kaldı.
o sorunu çözerlerse dünya kupasında süpriz yaparlar.
neyse maç başlıyor :)
Gönderen: OffLineR - 25 Haziran 2008, 22:15:54
Nasıl bu kadar kolay gol yiyoruz anlamıyorum.
(http://www.konsolcular.com/Smileys/default/kizma.gif)(http://www.konsolcular.com/Smileys/default/kizma.gif)(http://www.konsolcular.com/Smileys/default/kizma.gif)
Gönderen: volksport - 26 Haziran 2008, 00:09:47
Canınız sağolsın cocuklar, elinizden geleni yaptınız...  :tamamdir :sevgi:
Gönderen: G60 - 26 Haziran 2008, 00:11:21
Ne olursa olsun güzel oynandı, zevkli bir maçtı...
Rıdvan'a da konuşsun diye para veriyorlar ya, ben sussun diye para vericem bir dahaki turnuvalarda...
Gönderen: Ouzoo - 26 Haziran 2008, 00:46:41
volkanın bi köşede azına pislik atayım geri kalan tüm futbolcuları tebrik ederim..keşke hamit kullansaydı son vuruşu yine 90+2 klasiği olabilirdi :bekleriz:
Gönderen: sirhot - 26 Haziran 2008, 01:27:28
iyisiyle kötüsüyle bize bu heyecanı yaşattılar ya helal olsun.Geri düştük ama yenilmedik;yenildik ama ezilmedik....
Gönderen: OffLineR - 26 Haziran 2008, 07:50:41
Aynen
Bravo çocuklara.
Eksiklere rağmen üstünlüğümüzü gösterdik.
Bu takımın hakkı final de oynamaktı, birinci de olmaktı.
Bir daha böyle takım gelir mi bilinmez.
Bize müthiş heyecanlar yaşattılar.
(http://www.konsolcular.com/Smileys/default/3.gif)(http://www.konsolcular.com/Smileys/default/3.gif)(http://www.konsolcular.com/Smileys/default/3.gif)(http://www.konsolcular.com/Smileys/default/3.gif)
Gönderen: corrado - 26 Haziran 2008, 09:25:18
kotu oynayıp son dakıka golleriyle kazandık.
iyi oynayıp son dakika golu ile kaybettik.
rüştüye sevgilerimi iletiyorum.takım eksiklere rağmen turnuvadakı en iyi oyununu oynadı.
almanlarda sadece bastian swanstaygır. aygır gibi koştu bastı top çaldı oyun kurdu.
tüm sezonun kendi en iyi oyununu oynadı.
gerisinde bir hareket yoktu.
rusya pandispanyayı geçerse kupa onların derim.
Gönderen: nizam - 26 Haziran 2008, 09:29:16
turnuva başlamadan önce fatih terim avrupaya adımızı hatırlatmaya gidiyoruz dedi ve dediğini yaptık mükemmel bir duyguydu 2002 dünya kupasında bu hazzı almamıştı ama bu muhteşemdi finale çıkan takımı ezdik az daha eliyorduk ama olsun başarılı bir turnuvaydı bizim adımıza adımız avrupaya kazıdık  :)

hakem musakka için bişi demiyecem akşam ailesi ile çok ilgilendim hiç bir hakem bize standart uygulamadı ( sadece penaltıda pozisyonunu almanlara vermedi geri bütün posizyonlarda ezildi ) dördüncü hakem ( avusturyalı ikinci dünya savasında sanki biz katlettik onları ) sağolsun kendisinin türklerle ne sorunu varsa bizim klübeyi ayaga kaldırmadı almanlarıda oturtmadı başka diyecek söz yok

2010 Güney afrika bekle bizi ?
Gönderen: AhMeTH61 - 26 Haziran 2008, 14:08:32
Evet aynen öyle abiler son dakika golüyle yenip finale çkacağımız maç son dakika golüyl,hakemin,oyuncuların çirkefliğiyle yenilmek çok koyuyor adama.
Eksiklerimiz vardı falan.En kötü halimizle en iyi mücadeleyi verdik.
Rüştü sağolsun her topa çıkıyo.Ve bizi mahvediyo her maç.
Şimdi herkese soruyorum Dünya 3.Sü olmakmı önemli Avrupa 3.Sü'mü?
Gönderen: R-Line - 26 Haziran 2008, 16:29:40
akılda sadece kupayı kazananlar kalır.
bence buraya kadar gelmişken kupayı almalıydık, alabilirdikte.
tecrübe eksikliğimiz her maçta olduğu gibi bu maçtada ortaya çıktı.
hepimiz isteriz her katıldığımız turnuvada yarı finaller, finaller oynamak.
ama soruyorum bu fırsat kaç kere böyle ayağımıza gelir?

emeği geçen herkesi kutluyorum, sonuçta bir ilki gerçekleştirdik.
tecrübe kazanıldıkça daha iyi yerlere geliriz umarım.
Gönderen: sirhot - 26 Haziran 2008, 21:24:07
Biraz önce haberlerde gördüm.Fifa millilere bronz madalya vermiş yani yine 3. olmuşuz.Aklıma büyük başkan Süleyman Seba'nın yıllar önce söylediği bir söz geldi şerefli ikinciliklerle ilgili.Ağır bir söz ama böyle bir durumda elenip 3.lükle ödüllendirilince insanın aklından geçmiyo değil.Tamam turnuvaya damga vurduk ama birol abinin dediği gibi sadece şampiyonlar hatırlanıyor.