vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: ozmo - 13 Mart 2008, 15:52:47

Başlık: vag-com kablom geldi nihayet
Gönderen: ozmo - 13 Mart 2008, 15:52:47
3 martta sipariş verdiğim vag-com kablosu nihayet bugün elime ulaştı dün tamda kelebeği temizlemiştim biliyorsunuz şase kablosunu yaptıktan sonra adaptasyon yaptırmamıştım bugün ilk adaptasyonu yaptım arıza kodunu sildim araba tamamen kendini buldu sonunda oh be dünya varmış valla eğer ümraniye atakent tarafındaysanız gün içinde adaptasyon konusunda yardımcı olabilirim merak etmeyin para almayacağım söz...  ;) :)
Başlık: Ynt: vag-com kablom geldi nihayet
Gönderen: wroxyy - 14 Mart 2008, 19:56:19
kabloyu nereden ve nekadara aldın desem  ;)
Bizde kablo alsak Ankarada da bole yardım edecek biri çıkarmı acaba.  ;D
Gönderen: ozmo - 14 Mart 2008, 21:42:56
ebaydan sipariş verdim alphabid firmasından aldım.Kabloyu alırsanız yardımcı olmaya çalışırım internetten tabi.:)
Gönderen: degauss - 17 Mart 2008, 11:36:01
Alıntı
ebaydan sipariş verdim alphabid firmasından aldım.Kabloyu alırsanız yardımcı olmaya çalışırım internetten tabi.

Bende vag-com kablosunu ebaydan almistim ancak ben hong-kong tan birinden almistim. Ancak benim vag-com cok saglikli calismadi, uzun denemeler sonunda bir kez arabayla baglanti kurmayi basarmistim, o gun fazla kurcalayamadim ama daha sonra denedigimde yine baglanamadim, senin kullandigin vag-com programinin versiyon numarasi ve arabanin modeli nedir? takinca hemen problemsiz calisti mi kablo ?
Gönderen: ozmo - 17 Mart 2008, 12:02:30
Bende vag-com kablosunu ebaydan almistim ancak ben hong-kong tan birinden almistim. Ancak benim vag-com cok saglikli calismadi, uzun denemeler sonunda bir kez arabayla baglanti kurmayi basarmistim, o gun fazla kurcalayamadim ama daha sonra denedigimde yine baglanamadim, senin kullandigin vag-com programinin versiyon numarasi ve arabanin modeli nedir? takinca hemen problemsiz calisti mi kablo ?

benim aldığım kablo 409 vag-com uyumlu ben amerikadan sipariş verdim vag-com 3.12 ile bağlantıyı denedim hiç problem çıkarmadan bağlandı.Kablo çok önemli ebaydan alışveriş yaparken feedback'lere bakmak gerekiyor ben bu yüzden alphabid firmasından aldım %98 gibi bir feedback vardı.Benim araç 96 polo 1.6 8v sportline.
Gönderen: hyanik - 02 Ocak 2011, 22:42:17
Ben sahibinden.com dan bi tane kablo aldım. Golf 4 ler için olanmış. Pek bilmiyordum.
Golf 5 ler için olan nasıl oluyor bilen var mı acaba?
Golf 4 kablosu da öyle kaldı bende. Vag-Com 409. 75TL ye almıştım. Kargoyu ödeyene 50TL ye gönderirim. Golf 5 kablosu ile takas bile olur.
Gönderen: saner78 - 05 Ocak 2011, 12:13:58
merhaba
bir sorum olacak bu vag-com kablosu ile adaptasyon yapmayı sağlayan kablo mudur?
Gönderen: saner78 - 05 Ocak 2011, 12:15:06
gerekli olan adaptasyon programında linki varsa verirseniz sevinirim
Gönderen: savasgunay - 06 Mayıs 2011, 22:50:56
merhaba
bir sorum olacak bu vag-com kablosu ile adaptasyon yapmayı sağlayan kablo mudur?
merhaba hyanik adlı üye bu kabloyu ben alabilirim. sizinle nasıl iletişim kurabilirim acaba?
iyi akşamlar
Gönderen: savasgunay - 11 Mayıs 2011, 22:43:39
Ben sahibinden.com dan bi tane kablo aldım. Golf 4 ler için olanmış. Pek bilmiyordum.
Golf 5 ler için olan nasıl oluyor bilen var mı acaba?
Golf 4 kablosu da öyle kaldı bende. Vag-Com 409. 75TL ye almıştım. Kargoyu ödeyene 50TL ye gönderirim. Golf 5 kablosu ile takas bile olur.

ben alabilirim mail adresim [email protected]
Gönderen: yesil28 - 26 Ekim 2011, 16:43:34
Arkadaşlar benim 2011 model vw caravellem var 180 dsg buna vag com coming home leaving home özelliğini açabilirmiyiz acaba bilgisi olan varmı bu konuda
Gönderen: impossible448 - 27 Ekim 2011, 11:07:17
benim aldığım kablo 409 vag-com uyumlu ben amerikadan sipariş verdim vag-com 3.12 ile bağlantıyı denedim hiç problem çıkarmadan bağlandı.Kablo çok önemli ebaydan alışveriş yaparken feedback'lere bakmak gerekiyor ben bu yüzden alphabid firmasından aldım %98 gibi bir feedback vardı.Benim araç 96 polo 1.6 8v sportline.

merhaba üstat bende bu kablodan almak istiyorum ama kablo sıkıntı değil internette baya var programı türkçe olanları almak istiyorum tavsiye edebileceğin biryer yada netten indirsek verebileceğin bi link varmı?
Gönderen: cengizhan_mk3 - 27 Ekim 2011, 18:07:26
ben bu vag-com la ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorum nedir ve ne işe yarar acaba ? ???
Gönderen: impossible448 - 27 Ekim 2011, 20:12:27
ben bu vag-com la ilgili detaylı bilgi edinmek istiyorum nedir ve ne işe yarar acaba ? ???

vag-com denilen illet bilgisayarla arabanın bağlantısını kurmaya gereken kablonun adı bu kablo sayesinde arabanın bir çok arızasına müdehale edebiliyorsun ve ayarlarını düzeltiyosun rolanti hava akışı kelebek boğaz adaptasyonu v.s...  gibi
Gönderen: hellfire39 - 13 Ağustos 2014, 18:34:14
arkadaşlar satılık vag com 409 kablosu full cd si ile birlikte almak isteyen mesaj atsın...
Gönderen: Frequency - 14 Ağustos 2014, 09:46:46
arkadaşlar satılık vag com 409 kablosu full cd si ile birlikte almak isteyen mesaj atsın...

2005 fabia da işe yarar mı? arıza silme, adaptasyon gibi ? olursa ben isterim, kullanmayı bilmiyorum ama bir şekilde kurcalarım en azından.
Gönderen: speedystop - 15 Ağustos 2014, 00:44:34
2005 fabia da işe yarar mı? arıza silme, adaptasyon gibi ? olursa ben isterim, kullanmayı bilmiyorum ama bir şekilde kurcalarım en azından.

Olur
Gönderen: mmtcn - 10 Eylül 2014, 18:37:15
Bizim pololarda adaptasyondan baska ne ise yarar? Mesela coming follow me, cam kaldirma, aracin beygiri ile oynama gbi seyler yapabiliyomuyuz??