vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 6N => Konuyu başlatan: Mavrobela - 28 Şubat 2008, 15:33:09

Başlık: Kocaelinde Alarm Tavsiyesi
Gönderen: Mavrobela - 28 Şubat 2008, 15:33:09
Merhaba arkadaşlar bende 6n 1.6 hb polo var.Alarm taktırmak istiyorum.Sustalı vb de olabilir.Ama en önemlisi bu işi kocaelinde kim en iyi yapar...
Başlık: Ynt: Kocaelinde Alarm Tavsiyesi
Gönderen: saydam - 28 Şubat 2008, 15:44:49
   ben bunun aynısın taktım 2 sene önce daha herhangi bir sorun yaşamadım. daha yedek anahtarı duruyor. benim anahtarlığın aynısının benzeri (S POWER) buda değişik bir marka ama birebir aynısıdır çoğu uzak doğudan farklı isimlerle geliyor. denemeni tavsiye ederim. bu ilanı sahibinden.com da bulabilirsin (http://img442.imageshack.us/img442/2632/5886203621208wlmr666of6.jpg)[/ (http://imageshack.us)
Gönderen: corrado - 28 Şubat 2008, 15:46:25
çokda teknik zor bir olay değil.
hemen hemen bütün oto elektrikçiler takabilir.
körfez tarafındaysanız 1001 çeşit oto aksesuarda montaj dahil 75 ytl ye  alarmlar mevcut.
Gönderen: Mavrobela - 28 Şubat 2008, 16:10:35
çokda teknik zor bir olay değil.
hemen hemen bütün oto elektrikçiler takabilir.
körfez tarafındaysanız 1001 çeşit oto aksesuarda montaj dahil 75 ytl ye  alarmlar mevcut.
Bir forumda okumuştum.Alarmı takarken arabayı tanıyan bir usta olursa daha iyi olur.Çünkü döşemelerin altından kablo falan döşendiği için döşemeler kabarabiliyor.Ve bunun gibi larmın kendi kafasına göre acılıp kapananlar varmış.Yani sonuç olarak işinin ehli biri olursa daha iyi olur.Körfez biraz ders kalıyor.Yineda yardımlarınız için teşekkürler..
Gönderen: saydam - 28 Şubat 2008, 16:45:36
ben hiç kendi kendine açılıp kapandığına şahit olmadım üstelik kendim taktım aracıma.
aksine yanlışlıkla kapama düğmesi yerine açma düğmesine basarsan kapılar açılmazsa kendi otomatik olarak kendini kitliyor :) polo ların merkezi kilit motorunun arkada ve havalı olduğunu biliyorum fakat döşeme işini anlayamadım. sonuçta takıcak olan elektrikçi bunu sigorta tablasına yakın bir yere takıcak. muhakkak merkezi kilit motorunun kabloları ordan geçiyor. tabi ben bunu görmeden atıp tutuyorum fakat bu konuyu benden daha iyi bilen arkadaşlar vardır muhakkak  :tamamdir
Gönderen: Mavrobela - 29 Şubat 2008, 08:30:02
ben hiç kendi kendine açılıp kapandığına şahit olmadım üstelik kendim taktım aracıma.
aksine yanlışlıkla kapama düğmesi yerine açma düğmesine basarsan kapılar açılmazsa kendi otomatik olarak kendini kitliyor :) polo ların merkezi kilit motorunun arkada ve havalı olduğunu biliyorum fakat döşeme işini anlayamadım. sonuçta takıcak olan elektrikçi bunu sigorta tablasına yakın bir yere takıcak. muhakkak merkezi kilit motorunun kabloları ordan geçiyor. tabi ben bunu görmeden atıp tutuyorum fakat bu konuyu benden daha iyi bilen arkadaşlar vardır muhakkak  :tamamdir
İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.