vwtr.net

Volkswagen => Polo ve Lupo => Polo 9N => Konuyu başlatan: bedisfatih - 22 Şubat 2008, 11:26:26

Başlık: cd çalar
Gönderen: bedisfatih - 22 Şubat 2008, 11:26:26
Arkadaşlar radyo teyp ile klima arasında kalan boşluğa VW orjinal cd çalar düşünüyorum. Bazı arkadaşlar orjinal ile uğraşma al bi tane cd çalar tak , teyp de dursun altta cd çalarda diyorlar. Karar veremedim. Siz ne tavsiye edersiniz? ve birde orjinal olarak satılıyormu bilen varmı? 
Başlık: Ynt: cd çalar
Gönderen: volksport - 22 Şubat 2008, 11:58:13
  Tamamen kendi karar verebileceğin bir olay, cd changer taktırman ve edinmen orta halli bir sıfır cd playerlı bir teyp  fiyatına gelicektir, Kendi zevkine göre karar senin...
Gönderen: Ouzoo - 22 Şubat 2008, 12:14:37
Bence orjinal 5 li cd çalabilenlere bakmalısın.Diğer alacağın ürünler ne olursa olsun görüntü bozukluğu yaratacaktr ön konsolda
Gönderen: bedisfatih - 22 Şubat 2008, 14:13:03
Evet haklısın, bende öyle düşünüyorum. Başka bir cd çalar ön konsolun görüntüsünü bozar. Peki nereden temin edilebilir bilen varmı?  Ben pek bulamadım?  :(
Gönderen: Ouzoo - 22 Şubat 2008, 16:24:36
bi araştırın teybinize uygun ise bahsettiğim model bu.
sahibinden.com - Alışveriş ve ilan sitesi - Satılık, Kiralık, 2. El, Emlak, Oto, Bilgisayar, Film, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası (http://sahibinden.com/blaupunkt_5li_cdWQQaXQQ4639469WQQpXQQdisplayitem?keyword=blaupunkt)

bizim borada kullanıyorz ses kalitesi güzel, tümsekte vs takılma yapmıyor, sadece cd geçişlerinde biraz yavaş 30 sn kadar sürüyor
Gönderen: VWci - 23 Şubat 2008, 07:19:51
orjinal vw parcasinin hem kalitesi daha az  hem de fiyati yuksek olur.... bence bilinen bir marka cd calar al....Alpine, Nakamichi, Pioneer gibi....
Gönderen: erdem2179 - 23 Şubat 2008, 14:08:58
pionerr almanı tavsiye ederim gösterge ışıklarına renk olarak cd çaların ışıkları uyarsa göz zevkin bozulmaz...
Gönderen: bedisfatih - 26 Şubat 2008, 10:26:00
bi araştırın teybinize uygun ise bahsettiğim model bu.
sahibinden.com - Alışveriş ve ilan sitesi - Satılık, Kiralık, 2. El, Emlak, Oto, Bilgisayar, Film, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası (http://sahibinden.com/blaupunkt_5li_cdWQQaXQQ4639469WQQpXQQdisplayitem?keyword=blaupunkt)

bizim borada kullanıyorz ses kalitesi güzel, tümsekte vs takılma yapmıyor, sadece cd geçişlerinde biraz yavaş 30 sn kadar sürüyor

ön konsolda sırıtırmı bu model? Yani özellikle gece ışıkları birbirine uyarmı?
Gönderen: Ouzoo - 26 Şubat 2008, 10:31:19
ışıklar uyumlu, zaten orjinal aksesuarlar bunlar, tabi bu ilandaki 307 nin cd playerı fakat vw ler için olanlarıda bulunur
Gönderen: bedisfatih - 26 Şubat 2008, 10:35:59
Bu sadece cd çalar değil mi? yani mp3 değil?

Başka marka cd çalar ön konsola görüntü bakımından uyumsuz olur düşüncesi ile bu modele daha sıcak bakıyorum. Acaba çok mu inceliyorum?  ::)
Gönderen: Ouzoo - 26 Şubat 2008, 11:59:10
evet busadece track cdleri okur, mp3 felam okumaz.Ben kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim çok kullanışlı ve kaliteli bi ürün :tamamdir
Gönderen: mc_serkan_126 - 23 Mart 2008, 01:55:17
pioneer tavsiye ederim kalitesi mükemmel 6 lıtrack setlerde çukurlarda takılma yok