vwtr.net

Otomobil Forumu => VW Yetkili, Özel Servisleri ve Diğerleri... => Konuyu başlatan: abulentturan - 15 Şubat 2008, 16:17:39

Başlık: Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı
Gönderen: abulentturan - 15 Şubat 2008, 16:17:39
Golf 90000 bakımını uygun fiyata orjinal parça kullanarak yapacak  yetkili servise gitmediğim için beni pişman etmeyecek acık adres ve telefonunu bildiğiniz servis önerisi olan varsa şimdiden teşekkürler...
Başlık: Ynt: Ankara'da iyi güvenilir servis önerisi olan varmı
Gönderen: ismailtunca81 - 15 Şubat 2008, 17:16:16
ostim  oto sanayii  sitesi  8. sokak  EKİM OTO  ÖZEL SERVİSİ  HAKAN YEŞİLOGLU  ve  özgür  usta  var  ikiside  vw  grubun  temelinden  gelmeler  kendi  dükkanları  ben  hep  oraya  götürüyorum  piyasadan 5  lira  fazla  alıyorlar  ama  işlerini  iyi  yapıyorlar  AYRICA citröen ve  pegoeut  araçlarıylada  ilgileniyorlar..
Gönderen: abulentturan - 18 Şubat 2008, 10:57:15
Eyvalah ismailtunca81
Aldım adresi; Sen şimdi git ostimde hakan ustayı bul aracı ona emanet et 90000 bakımınıda yapar tüm sorunlarını da halleder için rahat olsun diyosan 1 haftaya kalmaz selamını götürürüm Hakan-Özgür ustaya. Ankara'da Doğuş'un ağına takılmaktan kurtaracak diğer önerilerede açığım. teşekkürler....
Gönderen: G60 - 18 Şubat 2008, 11:10:43
Şaşmaz sanayide Özdem  OTO'ya da götürebilirsin.
Gönderen: corrado - 18 Şubat 2008, 12:42:26
Giriş Yap (http://www.vwtr.net/forum/vw-yetkili-ozel-servisleri-ve-digerleri/vw-oto-ayar-ozel-servis-t1332.0.html)

erhan arkadaşımızın tavsiye ettiği
Gönderen: ismailtunca81 - 18 Şubat 2008, 15:36:35
her  türlü  başkan  hemen  yanında  parçacı  var  zaten  orjinal  dilersen  orjinal çakma  dersen  çakma  müşterinin talebi  dogrultusunda  parça  takıyorlar  zaten  ben  kendi  arabamı  gözü  kapalı  bırakıyorum gösterdiğim  yeri  bir  daha   göstermedim   

Gönderen: abulentturan - 18 Şubat 2008, 16:00:32
Tavsiyeleriniz  için teşşekkürler; Ben takan olmaz diye düşündüm ama yeterince doyurucu cevaplar aldım.
Gönderen: tunal - 13 Nisan 2008, 02:02:24
Şaşmazdaki Aydınlar Özel VW servis hakkında bilgisi olan var mı?
teşekkürler
Gönderen: ss-halo - 18 Nisan 2008, 12:59:22
arkadasım benım 2003 bır boram var bu aractakı rolantı sorununu ankarada gostermedıgım ozel yetkılı servıs kalmadı taakı aydınlara gıdene kadar  adamlar sankı arızayı kaendılerı yapmıs gıbı tek sefer de sorunru gıderdıler cokta cuzı bır ucretle  denemenızı tavsıye ederım :)
Gönderen: tunal - 05 Mayıs 2008, 18:43:55
vallahi ben de onun icin sormustum.Benim de golf 4 un rolanti sorununu 4 kere ayrı ayrı zamanlarda gidip bir suru zaman ve para harcamama ragmen cozemediler. Bir de triger+baskı balata+10000 bakımını max 1050YTL ye yaparız dedikten sonra arabayı almaya gittigimde 1400ytl ye yakın bir hesap çıkarttılar.bir daha gitmeyecegim (borcumun 150 ytl sini ödemedim)
Gönderen: noniam - 22 Mayıs 2008, 21:50:53
Benim polo da da rolanti sorunu vardı gittiğim serviste 5 dk da hallettiler hemde bedavaya :) boğaz kelebeğini iyice temizledi sonra saat gibi çalışmaya başladı. Benim serviste Ere den ayrılma ustalar. Yıldırımlar sanayinde Can otomotiv. Tavsiye ederim
Gönderen: OZGUR.K - 22 Haziran 2008, 21:20:55
Şaşmaz'ın Batıkent tarafında Başkent Sanayii, Apo ve Murat Usta var.Özen Oto...Yanında eski  Amerikan oto parçacısı ve hurdacısı var.İyi ustadırlar.
Gönderen: ugurbilgin - 05 Ekim 2008, 21:22:35
merhaba ben de polo sportline var 97 model. rölanti ve stop etme sorunlarım var. ayrıca 90000 bakımı yaptırmak istiyorum. hesaplı ve adam yemeyen bir yer arıyorum ankara'da.
Gönderen: ismailtunca81 - 10 Ekim 2008, 19:22:33
ostim  oto sanayii  sitesi  8. sokak  EKİM OTO  ÖZEL SERVİSİ  HAKAN YEŞİLOGLU  ve  özgür  usta  var  ikiside  vw  grubun  temelinden  gelmeler  kendi  dükkanları  ben  hep  oraya  götürüyorum  piyasadan belki 5  lira  fazla  alıyorlar  ama  işlerini  iyi  yapıyorlar  AYRICA citröen ve  pegoeut  araçlarıylada  ilgileniyorlar..
Gönderen: ugurbilgin - 11 Ekim 2008, 22:30:01
teşekkür ederim EKİM OTOYA götüreceğim arabamı. İlgilenen olursa sonra da yorumlarımı yazarım... Umarım hesaplı yaparlar ve işçilikleri iyidir...
Gönderen: bezginbekir - 04 Kasım 2008, 09:51:39
Merhabalar
Aranıza yeni katıldım.Ankarada 100,yıl balgat tarafında yasıyorum ve ankaranın diğer semtlerinin yabancısıyım.Acaba yasadığım yerin yakınlarında guvenilir bir servis var mı? 2005 Polo 1,4 basicline kullanıyorum
Gönderen: ismailtunca81 - 04 Kasım 2008, 13:05:41
ostim  oto sanayii  sitesi  8. sokak  EKİM OTO  ÖZEL SERVİSİ  HAKAN YEŞİLOGLU  ve  özgür  usta  var  ikiside  vw  grubun  temelinden  gelmeler  kendi  dükkanları  ben  hep  oraya  götürüyorum  piyasadan belki 5  lira  fazla  alıyorlar  ama  işlerini  iyi  yapıyorlar  AYRICA citröen ve  pegoeut  araçlarıylada  ilgileniyorlar..
Gönderen: freegane - 04 Kasım 2008, 14:13:44
tetkili servis mantığı ile çalışan MASS oto var Ostim çeşme tarafında.İşinin erbabı adamlar.Çok temiz kaliteli ve garantili iş yapıyorlar
Gönderen: bezginbekir - 04 Kasım 2008, 15:50:16
Cevaplarınız için çok teşşekkürler
Ostim oto sanayine tam olarak nasıl ulaşabilirim araba ile bulması bazen zor oluyoda
Gönderen: freegane - 04 Kasım 2008, 17:37:31
hocam nereden geleceksin ona göre tarif verebilirim
Gönderen: dnz - 11 Mart 2009, 16:35:33
Arkaşdaşlar  Tunal arkadaşımız da sormuş ama Şaşmazdaki Aydınlar Özel VW servis hakkında bilgisi olan var mı?
Gönderen: 06zn999 - 01 Nisan 2009, 03:00:45
şaşmazın batıkent tarafında başkent oto sanayide M.CENGİZ özel servis kesinlikle tavsiye ederim senelerdir vw araç kullanıyorum ve asla yaptıkları işle ilgili bi problem yaşamadım..
Gönderen: ahmet0614 - 04 Mayıs 2009, 22:20:44
ivedikte güngör vw özel servisi var adam işin piiri tavsiye ederim tanıdıklarım memnunlar...açık adresini yazarım bugün yrn...
Gönderen: ss-halo - 25 Mayıs 2009, 18:18:37
aydınlar volkswagen servisibana göre ankarada gittigim özel servisler içerisinde en iyisi  adamlar öyle ufak tefek işler icin herseye parda almıyorlar mayıs sonunda bakımı geldi aracın bakımı yaptırınca gıne yazarım
Gönderen: colibaly - 09 Haziran 2009, 10:20:10
Arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce ben de VW sahibi oldum. İlk gittiğim servis ostimdeydi, çok kaliteli denemez, fakat işçilikleri iyiydi. Bir de burda bir mevzu var; benim gibi arabadan çok anlamayan insanlara fiyatta biraz fazla söylüyorlar ya da bana öyle geliyor işi çok bilmediğimden. İsim vermek istemiyorum sonuçta adamlar ordan ekmek parası kazanıyorlar. Ben şunu öğrendim; işçiliği iyi olan işini iyi yapan ve dürüst kişilerin dükkanları pırıl pırıl oluyor. Yüzlerinden iyi usta oldukları seni dürtmüyecekleri belli oluyor. Bazı servisler sana 1 kerelik müşteri olarak bakıyor, ona göre fiyat söylüyor. Hangi servise gidersek gidelim ilk önce insan olsunlar. Bazıları ise düşük fiyatlı yapıyor fakat yaptıkları iş beş para etmez. Halen Ankara'da sürekli gidebileceğim bir servis bulamadım açıkçası. Güvendiğim bir usta var ona götürdüm 1-2 kez. Onun da işçiliği zayıf. Var mı harbiden bu özellikleri taşıyan bana git, senin aradığın bütün özellikleri taşıyan şu servistir diyecek bir arkadaş?
Gönderen: ahmet0614 - 09 Haziran 2009, 16:12:35
Güngör Volkswagen Özel Servisi

Arkadaşlar 5 6 vw ci olarak araçların tüm bakımlarını burda yaptırırız..Ustalar işinin piiridir herşeyleri Orjinaldir.

Adres: İvedik Organize Sanayi Melih Gökçek Bulvarı 88.oto sanatkarlar sitesi 36.cadde 746.sk No: 1
1.Bölge İvedik Ankara (İvedikde Yarışların yapıldığı caddeya paralel olan sok tabelasını görürsünüz..)

Telefon 312.394.16.68-69

Güngör Usta: 0533 490 93 08
Aydun Usta : 0533 490 93 09
Gönderen: ccc_mk1 - 10 Haziran 2009, 13:46:39
tetkili servis mantığı ile çalışan MASS oto var Ostim çeşme tarafında.İşinin erbabı adamlar.Çok temiz kaliteli ve garantili iş yapıyorlar
+1 MASS ı tek geçerim müşteriyle çok güzel ilişkileri var yaptıkları işin her zaman arkasındalar ve kusursz işçilikleri var.
Gönderen: colibaly - 11 Haziran 2009, 09:57:30
+1 MASS ı tek geçerim müşteriyle çok güzel ilişkileri var yaptıkları işin her zaman arkasındalar ve kusursz işçilikleri var.

Uzun araştırmalarımdan sonra MASS e gitmeye karar verdim gittikten sonra izlenimlerimi buraya yazarım arkadaşlar. Teşekkürler tavsiyeleriniz için.
Gönderen: ss-halo - 13 Haziran 2009, 12:53:10
arkadaslar aracımın bakımını hazıranın 10.da  aydınlarda yaptırdım tum fıltreler motor yagı  işçilik dahil 170 ytl ödedim bana makul geldi
Gönderen: cemal arslan - 16 Haziran 2009, 13:21:37
valla bir çok servisi bilirim...
hepside bilinen ve bazıları burada da zikredilmiş.

size tek bir adres vereceğim yaklaşık 9 aydır gidiyorum tek kelime ile işçilik fiyat süper

KILIK Otomotiv
30 cadde 547 sokak no 21 ivedik ankara
www.kilikotomotiv.com
Gönderen: colibaly - 18 Haziran 2009, 08:10:03
Dün Şaşmaz'da Yüce Otomotiv'e gittim. Küçük bir yer öyle büyük servisler gibi çok gösteriş yok. Hem servis hem yedek parça ve aksesuar satışı yapıyorlar. Sahibi Atilla Bey çok sıcak kanlı birisi. Ustaları VW yetkili servisinden ayrılma. İlgi ve alakaları çok süper. Müşteriyi karşılamaları çok iyi. Yağ filtresi, polen filtresi, hava filtresi değişimi yapıldı. Yağ benden olmak kaydıyla, tüm filtrelerin değişimi + yağ değişimi 65 TL ye hallettiler. Aracıma baktılar. Motor temizliği yaptılar. Silecek suyu eklediler. Koku vs. sıktılar. Bana fiyat ve işçilik kalitesi çok uygun geldi. Tavsiye ediyorum. Bundan sonraki bakımlarını da orada yaptırmayı düşünüyorum. Adresi ise şöyle :

YÜCE OTOMOTİV LTD ŞTİ  
Oto Sanayi Sitesi 40 .Sokak No: 2  Şaşmaz   Ankara
Tel: (0312)    278 37 83 - Faks: (0312) 278 06 17 - Gsm: 0 532 730 89 72

www.yucevolkswagenservis.com

Bu arada 4 litre Castrol Magnatec yağı internet üzerinden 48 TL ye aldım. Yani toplam aracımın bakımı 48+65 = 113 TL'ye mal olmuş oldu.

Gönderen: barisdur77 - 15 Aralık 2009, 22:56:44
 ERCİYESLER İş Merkezindeki (A-CİTY e gelmeden önce) OTO AYAR ve ERKAYA_BOSH SERVİS leri hakkında bilgisi olan var mı?
Gönderen: matkara - 20 Aralık 2009, 07:37:11
OTO AYAR'A yaklaşık 10 ay önce gitmeye başladım 98 passat kullanıcısıyım ve memnunum 3 defa gittim bu süre içerisinde ve benimgibi 4 passat kullanıcısı akrabam daha buraya götürüyor ve memnunlar
ayrıca bir şey sorucam şaşmazda vw orjinal yedek parça satan büyük bir yer varmış bilen varsa bir adres yazabilirmi
Gönderen: msunlu - 25 Ocak 2010, 15:24:25
bu servislere gidenler sonucu yazacağını söylüyorlar ama işleri bitince bu sayfayı unutuyorlar...
ön camım çatlaktı ve Aydınlar VW'e gittim. orjinal Security marka VW amblemli cam taktılar kaskodan..
akşam üstü uğramıştım ve çok sıcak davrandılar, sabah da aracı getirdim. çay ikram ettiler ve simitlerini paylaştılar. sıcak davrandılar.. aracın kontrollerini yaptılar, bilgisayara bagladılar, filtreleri söküp temizlediler. bir kuruş da para vermedim. gittiğim ilk servisti. bundan sonra oraya gidermiyim bilmiyorum, henüz bi araştırma yapmadım, sanayide dostlarım da çoktur belki onlar aracılığı ile biyerlere gidebilirim..
gönül rahatlığı ile Aydınları tavsiye edebilirim...
Gönderen: sosyete06 - 07 Mayıs 2010, 19:16:28
Arkadaşlar aracımın bazı sorunlarından dolayı bugün güngör otoya gittim ve inanın harika bir yer müşteriye davranışları ilgi alaka maksimum seviyede paranın ikinci planda oldugu ve müşteri memenuniyetinin 1. planda oldugu bir servis şiddetle tavsiye ediyorum hatta benim adımı verirseniz daha çok yardımcı olacagını düşünüyorum. Aydın ustama slm söylemeniz yeterlidir. ..... Aydın usta tel :0 533 490 93 09 ANKARA
Gönderen: cgty.ank - 01 Mart 2011, 20:10:54
bende MASS a gidiyorum gayet iyi ucuk kaçık fiyatları yok ve işcilikleri mükemmel bence ve adamlar işlerinin arkasında duruyorlar.Ben çok memnunum çok kaliteli bi servis ;)
Gönderen: sniper947 - 25 Nisan 2011, 22:21:55
aydınlarda beyin tamiri oluyormu bilen varmı
Gönderen: lancelot - 07 Ağustos 2011, 23:33:48
arkadaşlar bu mass otoya nasıl gidebilirim. Ankara yı pek bilmiyorum keçiörenden gideceğim .
Gönderen: aykuttuncer - 08 Ağustos 2011, 00:56:06
nam oto ve aydoğanlar erciyesde biri diğeri erciyesin orda otobüscüler sitesinde çok iyi ustalar vw uzerıne cok ıyıler yıllardır ordayız
Gönderen: cgty.ank - 07 Ekim 2011, 13:23:44
Küçük Emek Sanayi Sitesi 100. Yıl Bulvarı
648. Sok. No: 14
Ostim/ANKARA
Gönderen: 90khan - 07 Ekim 2011, 13:29:45
ekim otomotiv özgür usta benimde ustam gerçekten iyi ben memnunum şiddetle tavsiye ederim zaten kendiside vw hastası zevkle yapıyor işini
Gönderen: salihsefa - 14 Ekim 2011, 07:59:44
Şaşmaz Sanayi Sitesi Onur oto - aydın usta 0312 2784689
Gönderen: freegane - 05 Kasım 2011, 21:27:26
meğer Ankara'da ne kadar çok güvenilir servis varmış  ;D
Gönderen: salihsefa - 06 Kasım 2011, 21:27:15
meğer Ankara'da ne kadar çok güvenilir servis varmış  ;D

:) iyi işte yolda kalacak olsak itekleyerekte olsa bi servise varabiliriz demektir
Gönderen: cgty.ank - 10 Kasım 2011, 13:03:39
Yeni bi servis keşvettim AN-KA volkswagen on numara biyer ve gayetde ilgilenıyorlar arabalarla ayrıca fiyat konusundada baya uygun geldi bana
Gönderen: sniper947 - 02 Aralık 2011, 19:24:03
polo arabamı afyondan alıp ankaradki aydınlar vsw gittim
burada yetkili servisin yapamadıgı sorunu çözdüler
şiddetle tavsiyee ediyorum
Gönderen: sniper947 - 02 Aralık 2011, 19:24:44
özellikle bülent usta aydınlar ankara
Gönderen: Frequency - 14 Aralık 2011, 16:05:49
Aydınlar'a 1992 de tosbağam varken giderdim, şimdi nerdeler onu bile bilmiyorum...Ama işi bildikleri muhakkak..
Bir de miki Volkswagen vardı, onlar da iyidir...yerini sormayın ama...
Gönderen: atiTheSun - 15 Nisan 2012, 09:07:42
Ben aracımı Başkent sanayinde (şaşmazın orada) Ahmet usta ya götürüyorum. Ustanın 4-5 yıl toyota servisinde, sonrada 4-5 yıl doguş ta motor ustası olara çalışmışlıgı var. Yalnız kendi aracımda degill, hafta sonu oraya gittigim zaman tamire gelen diger araçlarda da, teşhis süresi ve tespitinin oldukça başarılı oldugunu gördüm. Almanı olan arkadaşlarımı yönlendirmekle kalmadım, Japonu olan arkadaşlarımıda oraya yönlendirdim, hepsi memnunlar. Ahmet usta biraz sessiz bir adam.

Oto Mix servis
Ahmet usta
03122784445
Gönderen: powerslide - 13 Ağustos 2012, 11:09:55
Forumlarda araştırdıktan sonra gittiğim bir özel servis, çok memnun kaldım hatta ikinci gidişimde ateşlemeyle ilgili kabloyla ilgili bi sıkıntım vardı para bile almadı. İbrahim usta var işinin ehli birisi. Tavsiye ederim, hatta bu hafta ön takımlar için tekrar gitmeyi düşünüyorum.
Özdem Volkswagen
Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi
1. Cadde 22. Sokak No:37
278 02 38 - 278 14 23

İbrahim Özdem: 0532 771 54 66
Hasan Özdem: 0532 771 54 67
Gönderen: aykuttuncer - 14 Ağustos 2012, 00:04:47
eskihisar otomotiv :) yardımcı olurum
Gönderen: dj_burak - 21 Ekim 2012, 21:42:15
bu konu yine mi hortlamış  :D
Gönderen: 06Berkay - 12 Kasım 2012, 17:21:05
şaşmaz da öz görgülü kardeşler var oraya götürebilirsin
Gönderen: ismailtunca81 - 12 Kasım 2012, 21:55:01
uzun zamandır  bu sitedeyim beni tanıyan arkadaşlar var  tanımayan var 
ben bu golf  hastalığına benim ustam sayesinde  bulaştım
arabanızı  yaptırmaya gitmeseniz de bu dükkana uğrayın
adam vw yinin ustalığını yapmıyor  direk yaşıyor 

özgür usta  selam söyle yin
ilk giden dükkanın fotolarını  çekip bu sitede  paylaşacaktır.
bu kadar iddalı olmak  güzel  :tamamdir
Gönderen: kayafth - 16 Aralık 2012, 12:45:09
Ankarada neredeyse hepsini denemiş biri olarak :) diyeceği tek servis.erciyes sanayi sitesindeki aydoğdu özel servis yahya aydoğdu.
Gönderen: makovad - 27 Ocak 2015, 14:19:02
Beyler merhaba benimde golf 4 aracimda sikintilarim var sorunsuz uygun bir sekilde cozecek bir usta arayisindayim.aydoğdu yahya ustayi oneren var yeni wolskwagen yakup usta oneren var kaygusuz oto oneren var. Kime gitsem şasirdim yaa
Gönderen: okaykay_1 - 27 Ocak 2015, 15:08:54
şaşmazda, gürel volkswagen  :tamamdir
Gönderen: makovad - 27 Ocak 2015, 16:10:17
şaşmazda, gürel volkswagen  :tamamdir
Hocam tavsiyeniz bu firmami. Kerkinme sarsilam okus yukari yokus asagi motor sarsintisi ondan sonra frenlerdeki sesler sileceklerin kapiya vurmasi arka silecrgin silmemesi fazla yakit tuketimi sorunlarini cozebilecek biri degil mi hocam.. Kendi ustam ile anlasamadim normalde butun islerimi cozerdi orada calisan cocuga is tarif edip kendi oturdugu icin o yuzden ben oraya gitmek istemiyorum.
Gönderen: okaykay_1 - 27 Ocak 2015, 19:21:00
Hocam tavsiyeniz bu firmami. Kerkinme sarsilam okus yukari yokus asagi motor sarsintisi ondan sonra frenlerdeki sesler sileceklerin kapiya vurmasi arka silecrgin silmemesi fazla yakit tuketimi sorunlarini cozebilecek biri degil mi hocam.. Kendi ustam ile anlasamadim normalde butun islerimi cozerdi orada calisan cocuga is tarif edip kendi oturdugu icin o yuzden ben oraya gitmek istemiyorum.
sahsın.. 2 oglu 2 ustası calısanı var yani.  vw, audi, seat skoda haricinde baska markaya bakmazlar. birazda pahalı yaparlar ama
Gönderen: makovad - 27 Ocak 2015, 23:03:42
sahsın.. 2 oglu 2 ustası calısanı var yani.  vw, audi, seat skoda haricinde baska markaya bakmazlar. birazda pahalı yaparlar ama
Sorunum hal olsunda. Yrn hastane donusu ugrayacagim bakalim knsallah memnun kalirim.
Gönderen: makovad - 28 Ocak 2015, 19:01:33
Usta olarak yeni vw yakup ustaya gittim. Aracin manifold bobin bogaz kelebegi havaakismetre gerekli kontrolleri yapti sagolsun ama cozum bulamadik.aracin motor kisminda problem olmadigina kanaat getirdik.sorun beyinde oldugu yonunde karar kildik. Arac bir gun sabah birakilacak ve bdyin kontrolu yapilacak.Motor bakimlari yapildi mobil 10w40 yag kullandik hava benzin polen yag diltreleri degistirildi. Malzeme benden iscilik 50 tl ucret odedim. Beyin kontrolleri yapildiginda bakalim ne olacak onuda paylasirim.
Gönderen: eediz - 18 Kasım 2015, 16:49:52
arkadaşlar bende GOLF 5 im için 100 bin bakımına gidiccem. Arabamda bi sıkıntı olduğunu düşünmüyorum ama içim rahat etsin. Sİzce Yakup usta ne kadar bi ücret çıkartır ?  SOnuçta öğrencciyiz  :-[ :-[
Gönderen: kimyahmet - 03 Aralık 2015, 22:18:33
Elektrik konusunda VW grubu dışında hiçbir marka ile çalışmaya ve ne zaman gitseniz en az üç müşterisi olan VASTEK (Başkent Oto Sanayi) oto tamir servisi. Tavsiyemdir :tamamdir
Gönderen: whiteleon06 - 29 Aralık 2016, 15:45:34
şaşmaz lojistik skoda  vastek elektirik konusunda ii  kesinlikle tavsiye ederim en iyi ustalar şaşmaz ve başkent sanayisinde benim düşüncem
Gönderen: whiteleon06 - 29 Aralık 2016, 15:47:08
Elektrik konusunda VW grubu dışında hiçbir marka ile çalışmaya ve ne zaman gitseniz en az üç müşterisi olan VASTEK (Başkent Oto Sanayi) oto tamir servisi. Tavsiyemdir :tamamdir

+1 katılıyorum size vastek elektirikte ii