vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: serhan06 - 06 Şubat 2008, 14:04:38

Başlık: ANKARA 'daki mk1 ler TOPLANSIN
Gönderen: serhan06 - 06 Şubat 2008, 14:04:38
 :) ARKADASLAR bı ankaralı  golf sahıbı olarak bı toplanma gunu olusturalım derım Ankara golfler dıyarı zaten nerdeyse her mahallede bı mk1 e rastlamak mumkun özellıkle bu sıteye uye olan arkadaslarla ırtıbata gecmek adına... bı pejocular,bmwcıler gıbı bı gurup olalım derım en azından ayda bır toplu pıknıklere gıtmek yada bulusmak hoş olur sızler ne dersınız bılmıyorum ama eğer boyle bı gurup olusturursak hoş olur  :saygılar
Başlık: Ynt: ANKARA 'daki mk1 ler TOPLANSIN
Gönderen: ozan_golf_gti - 06 Şubat 2008, 14:11:43
bence çok güzel olur
Gönderen: Firestarter - 06 Şubat 2008, 23:29:56
Hadi bakalım. :)
Gönderen: refikmk1 - 06 Şubat 2008, 23:36:27
güzel güzel biz gelemiyoz ama foto isteriz foto  :D :D
Gönderen: serhan06 - 06 Şubat 2008, 23:45:52
insallah refık kardes arabana hasta oldum :) allah kaza bela vermesın toplantı resımlerınızde gordum canlı albenısı yuksek bı arac masallah
Gönderen: refikmk1 - 06 Şubat 2008, 23:58:26
insallah refık kardes arabana hasta oldum :) allah kaza bela vermesın toplantı resımlerınızde gordum canlı albenısı yuksek bı arac masallah
sağol abide senin cabrioda güzel :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Gönderen: ismailtunca81 - 07 Şubat 2008, 17:30:28
başkan  bende de  golf  2  var  bende  gıttıgınız  yerlere  gelmek  isterim  ankarad  genelde  nerde  buluşuyorsunuz
Gönderen: serhan06 - 07 Şubat 2008, 21:33:58
 ismail kardes ankaradakı golfculerı bır araya getırmek ıstıyorum bunun ıcınde yardımlarınızı beklıyorum önemlı olan bırlık beraberlık gerısı yalan zaten daha ortada bır sey yok fakat gecen sene bı tertıp duzenlenmıs burdan dığer arkadaslarda bıze yol gosterebılır bu ısı yapan arkadaslar bıze yardımcı olabılırler hatta ve hatta yenıden bı tertıpı onlarda duzenleyebılırler... :)
Gönderen: ismailtunca81 - 08 Şubat 2008, 19:06:27
valla  başkan genelde  işimden  dolayı  fazla  sosyal  birisi  değilim  ama golf  ü  aldıktan  sonra  bu  siteyle  tanıştım  şöyle  bakıyorumda  aramızda  kötü  insan  oacagını  düşünmüyorum  bu  yüzden  ankarada  eger  bir  yerlere  gidilmesi  gerekiyorsa  toplanılacakca  gelirim  ben armada  avm de  çalışıyorum  yolun  düşerse  ugra  bi  çayımı  iç ( chıcco)  toplanmak  içinde  fazla  bir  sey  yapmaya  gerek  yok  zaten  bir  yer  bir  de  saat  söylensin herkes  oraya  gelsin  öyle  değilmi  ama

Gönderen: serhan06 - 08 Şubat 2008, 20:01:09
ismailcim ilk fırsatta uğramaya calışacam yanına aslında doğru söyluyorsun fakat önemli olan golfcu arkadasları bı araya getırebıllmek olay sadece mk1 mk2 değil golfe gönül vermiş tüm arkadaslarıda aramızda görmemiz sonucta birlik ve beraberlıkten güç doğar :) :tamamdir
Gönderen: ismailtunca81 - 08 Şubat 2008, 20:03:25
beklerim ağbi  bir de  bir  sey  soracam  on  farlara  cıtayı  nerden  bulabilirim ankarada  tanıdık  varmı
Gönderen: ismailtunca81 - 08 Şubat 2008, 20:03:53
gittigidiyorda  yok 
Gönderen: serhan06 - 08 Şubat 2008, 20:14:27
abi ivedıkte hurdacılar sitesıne gıdeceksın orda golfcu ahmet usta var adresı tam bılmıyoırum ama adamın dukkanı dağ gibi golf parcaları ıle dolu özellıkle ön panjurları ordan bulabılırsınız cunku bende benım kucuk farı oradan bulabıldım ivedik hurdacılar sitesıne gıtmelısın bence :)
Gönderen: ismailtunca81 - 08 Şubat 2008, 20:15:23
teşekkürler  ağbi   grsrz 
Gönderen: refikmk1 - 08 Şubat 2008, 21:31:04
valla  başkan genelde  işimden  dolayı  fazla  sosyal  birisi  değilim  ama golf  ü  aldıktan  sonra  bu  siteyle  tanıştım  şöyle  bakıyorumda  aramızda  kötü  insan  oacagını  düşünmüyorum  bu  yüzden  ankarada  eger  bir  yerlere  gidilmesi  gerekiyorsa  toplanılacakca  gelirim  ben armada  avm de  çalışıyorum  yolun  düşerse  ugra  bi  çayımı  iç ( chıcco)  toplanmak  içinde  fazla  bir  sey  yapmaya  gerek  yok  zaten  bir  yer  bir  de  saat  söylensin herkes  oraya  gelsin  öyle  değilmi  ama

beyler buyrun boluya orda komple buluşalım :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi:
Gönderen: serhan06 - 08 Şubat 2008, 22:22:01
abi  boluya ne zaman gıdeceksınız

:)
Gönderen: refikmk1 - 08 Şubat 2008, 22:30:45
abi  boluya ne zaman gıdeceksınız

:)
vallahi bi kaç söylenti oldu ama  kesin bi şey yok şu anda  ;)ama bu işi bi resmiyete dökelim en kısa zamanda  :tamamdir :tamamdir
Gönderen: serhan06 - 08 Şubat 2008, 22:32:01
 :) abantta mangal partisi yapmak lazım :) 
Gönderen: refikmk1 - 08 Şubat 2008, 22:34:43
 :tamamdir :tamamdir
vallahi zaten o güne yakın  mangalla  ilgili yakından ilgilenirim olmazsa :sevgi: :sevgi:
Gönderen: serhan06 - 08 Şubat 2008, 22:42:09
 :) ya bulmussunuz benım gıbı mangalcıyı abii daha ne dıyorsunuz gelsin etler cız bızzz :D :D
Gönderen: refikmk1 - 08 Şubat 2008, 22:47:27
:) ya bulmussunuz benım gıbı mangalcıyı abii daha ne dıyorsunuz gelsin etler cız bızzz :D :D
aslında hiç fena olmaz sen cız bızı yap ben foto çekerim :tamamdir :tamamdir
Gönderen: serhan06 - 08 Şubat 2008, 22:53:47
 :) ya bır sey soracam tek sılecek yapmıssın ya bu camı kurtarıyormu onu neye gore ayarlattın özel değil zannedersem  :)
Gönderen: serhan06 - 08 Şubat 2008, 22:55:49
 ayrıca boluya boyle gıderse sadece ıkımız gıderız gıbı gelıyoo bana kımseden ses yok  ;D
Gönderen: Firestarter - 08 Şubat 2008, 23:00:43
Bana kalırsa sadece ikiniz gidecekmişsiniz gibi geliyor ya, hadi hayırlısı.  :)
Gönderen: serhan06 - 08 Şubat 2008, 23:02:54
hay ağzına sağlık  :) fark yapmaz bana her türlü gider  :) 
Gönderen: refikmk1 - 08 Şubat 2008, 23:52:23
:) ya bır sey soracam tek sılecek yapmıssın ya bu camı kurtarıyormu onu neye gore ayarlattın özel değil zannedersem  :)
onu ben yaptım bayabi uğraştım ama oldu en sonunda  :tamamdir
camıda benim istediğm gibi siliyo :sevgi:
Gönderen: Firestarter - 09 Şubat 2008, 00:10:45
camıda benim istediğm gibi siliyo

Sen camı nasıl silmesini istiyordun ki.  ;D
Gönderen: Ex_tremegolf - 09 Şubat 2008, 14:41:42
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: AhMeTH61 - 09 Şubat 2008, 14:44:07
 ;D  ;D  ;D  ;D
Gönderen: nizam - 09 Şubat 2008, 15:03:43
bu bulusma olaylarını neden mk1 ciler diye ayırıyorsunuz ankaradaki mk2 mk3 rocco su borası passatı vs vs olan gelmesin mi ortak nokta ne burda o zaman....?
Gönderen: AhMeTH61 - 09 Şubat 2008, 15:07:16
Doğru.
Kalkıyooooooooor !! Bolu yolcusu kalmasınnnnnnnnnnnnn ;D
Gönderen: nizam - 09 Şubat 2008, 15:15:52
benim biraz tuhafıma gitti bu iş mk1 ciler toplansın o zaman ayrı bi yerde bulusun ne ayrı gayrı yaparlar ki.
Gönderen: serhan06 - 09 Şubat 2008, 18:46:39
 nizam dayııı mk1 dedıysek dığer gelenlerı almayacakmıyız aramıza sankı ayrım yapan yok sen nıye bu kadar sıkıntı yaptın ben anlamadım hanı ortada mk1 ler mı var sankı yada gezımı duzenlendıde sen bu kadar heybetlendın ben anlamadım sen bu forumda bu konuyla ılgılı bolumlerı dıkkatlıce bı oku sıkıntı yooookkkkkk dert etmeeeeeeeee :tamamdir
Gönderen: mcsahan - 09 Şubat 2008, 18:49:41
bence cevap verene kadar açtığın konuda ki başlığı düzeltirsen, bahsettiğin yanlış anlamalar ortadan kalkar
Gönderen: refikmk1 - 09 Şubat 2008, 18:55:25
ya beyler bırakın mk1 mk2 poloyu passatı falanda şu bolu işini resmiyete dökelim :saygılar :saygılar
Gönderen: nizam - 09 Şubat 2008, 18:56:58
nizam dayııı mk1 dedıysek dığer gelenlerı almayacakmıyız aramıza sankı ayrım yapan yok sen nıye bu kadar sıkıntı yaptın ben anlamadım hanı ortada mk1 ler mı var sankı yada gezımı duzenlendıde sen bu kadar heybetlendın ben anlamadım sen bu forumda bu konuyla ılgılı bolumlerı dıkkatlıce bı oku sıkıntı yooookkkkkk dert etmeeeeeeeee :tamamdir

dayı he oda iyi, kelimeleri uzatmadan cümleye bagla yoksa baska bişey olduğunu sanıcam, aklımdakini söyledim bunu bir kaç kişiden daha duydum o yüzden hazır konuyu açtın ve söylemek istedim he bu arada sadece sorun bu sıkıntılı konusman olsa gerek

dayı he.. :D ;D

Gönderen: ismailtunca81 - 10 Şubat 2008, 23:49:25
yeniyim ama  bende  gelebilirim