vwtr.net

Otomobil Forumu => Otomobilim => Konuyu başlatan: mimar_serdar - 04 Şubat 2008, 22:49:31

Başlık: buda benim kara caddy-serolife:) 2. sayfaya güncel 1 foto daha eklediimm.
Gönderen: mimar_serdar - 04 Şubat 2008, 22:49:31
merhaba arkadaslar.aracımı sizinle paylaşmak istedim sadece 2 foto var ama yenileri ekleyeceğim.aracımı yavaş yavaş modifiyelendiriyorum tüm yorumlara açığım. önerilerinizi bekliyorum.
Başlık: Ynt: buda benim kara caddy-serolife:)
Gönderen: AhMeTH61 - 04 Şubat 2008, 22:51:10
İlk yorumu ekleyeyim aynalardan,kapı kollarından,kapı çıtalarından o krom zımbırtıları sökersen çok daha iyi bi görüntü olacağına eminim.Aramıza hoşgeldin İyi forumlar
Gönderen: mimar_serdar - 04 Şubat 2008, 23:03:20
eyw kardeş en iyisini yapabilmek için uğrasıyorum. onları söküp kaporta rengine boyatmayı düsünüyorum zamanla olcak .
Gönderen: AhMeTH61 - 04 Şubat 2008, 23:07:59
Tamponuda Alptekni abi gibi değişebilir Touran tamponu yapabilirsin çok hoş duruyor.
Gönderen: mimar_serdar - 04 Şubat 2008, 23:13:52
ewt aklımda onlar var. zaten touran tamponu süper oluyo kendi tamponunu boyatmak işi kafamı sarmıyor.fiyatı ne alemdeymiş bilgin varmı??touran ön tamponun
Gönderen: AhMeTH61 - 04 Şubat 2008, 23:19:02
Valla abicim ne desem yalan olur hiçbir bilgim yok ama bilgisi olanlar sana yardımcı olacaktır.
Gönderen: mimar_serdar - 04 Şubat 2008, 23:24:00
eyw saolasın.senin arac görünmüyo linktee.
Gönderen: AhMeTH61 - 05 Şubat 2008, 00:09:46
Benim araç derken..Eğer boraysa REsimleri sildim
Gönderen: mimar_serdar - 05 Şubat 2008, 00:46:34
ewt borayı dedim.baska warmı??
Gönderen: AhMeTH61 - 05 Şubat 2008, 00:49:20
Daha yok :D Resimlerini sildim usta bi kaç değişiklik yapacaz eğer yaparsak eklerim .
Gönderen: mimar_serdar - 05 Şubat 2008, 01:08:06
tmm ekle mutlaka. :tamamdir
Gönderen: Firestarter - 05 Şubat 2008, 01:28:23
Hoşgeldin. Allah kaza vermesin.
Gönderen: AhMeTH61 - 05 Şubat 2008, 01:28:51
Bakalım abi bişeyler yapmaya çalışıyoruz.Eğer yaparsak ekleriz.
Gönderen: mimar_serdar - 05 Şubat 2008, 02:09:33
hoşbulduk saolasın kardeşş..
Gönderen: sirhot - 05 Şubat 2008, 02:25:49
Hoşgeldin.Aracın güzel görünüyor.Kazasız belasız kullanman dileğiyle...
Gönderen: corrado_g60 - 05 Şubat 2008, 06:39:46
hosgeldınız..
evınız yada ısyerınız adalhan cıvarında herhalde..
bencede arkadasların dedıgı gıbı krom malzemelerı sokup komple sıyah bı arac olusturmanızda fayda var
Gönderen: TuningLINE - 05 Şubat 2008, 09:28:53
Eğer yanlış hatırlamıyorsam Touran tamponunun maliyeti 800 ytl yi bulmuştu biz aldığımız zaman
tampon+panjur+tampon altı+sisler komplesi bu fiyat tutmuştu
boyası ayrı zaten onu söylemeye gerek yok
Gönderen: METiN - 05 Şubat 2008, 09:32:47
hoşgeldin kardeş, kazasız belasız kullan aracınıda...
Gönderen: mimar_serdar - 05 Şubat 2008, 13:22:17
saolun arkadaslar  bu fotolar eski fotolar en kısa zamanda yenilerini ekleyeceğim.ewt kardeş işyerimiz adalhanın karşısında. sendemi konyalısın?? tunç abi 800 ytl touran tamponunda sis zemini felan hepsi içinde ve orjinal kaporta renginde dimi__??
Gönderen: corrado_g60 - 05 Şubat 2008, 20:48:16
evet bende konyadayım ne iş yapıyosun orda
Gönderen: volksport - 05 Şubat 2008, 22:57:44
Hoşgeldin Kazasız Belasız...
Gönderen: Halil Kara - 06 Şubat 2008, 00:47:40
Aramiza hosgeldiniz masallah araciniz guzelmis Allah kaza bela vermesin gule gule kullanin.

Touran tamponu bu yaz aylarinda iken yan sanayi daha dogrusu ozel servisten alinan fiyat 480 lira+kdv idi.Sanirim orjinal tamponu yani yetkili servisten alinan tampon 800 lirayi bulur belki de gecer bilemiyorum.
Fakat alacaginiz tampon sonucta boyali gelmeyecek ve mecbur boyatacaksiniz buna da serviste nerden baksan 100 lira civarinda bayilirsin.Eee tabi on tamponlar boyali olunca arkalar boyasiz olmaz dogal olarak arkayi da boyatacaksin ve masrafin artacak.
Bana kalirsa hic ugrasma vedirek orjinal tamponlari boyat bu sorun halledilsin gitsin.Guzel bir iscilikle on arka-kapi kollari-yan citalar vs. yaklasik 200-250 liraya boyatirsin.
Hem birde touran tamponu alirsan aracin GTI gorunumlu golf gibi olacak yani orjinal goruntusu bozulacak.Sahsen tavsiye etmem ama arac sizin para sizin zevk sizin saygi duyarim...
Gönderen: mimar_serdar - 06 Şubat 2008, 01:46:16
doğu işhanında işyerimiz var.araba okul açılıncaya kadar orda sürekli.sen ne iş yapıyorsun kardes??
halil kardes tşk .sürekli arastırıyorum fiyat alıyorum ve sizlerin tavsiyeleriylede benim zevkimi birleştirip en iyisini yapacağım inş.tekrar teşekkürler..
Gönderen: Halil Kara - 06 Şubat 2008, 02:07:44
doğu işhanında işyerimiz var.araba okul açılıncaya kadar orda sürekli.sen ne iş yapıyorsun kardes??
halil kardes tşk .sürekli arastırıyorum fiyat alıyorum ve sizlerin tavsiyeleriylede benim zevkimi birleştirip en iyisini yapacağım inş.tekrar teşekkürler..

Caddy araca sahip degilim ama burdaki arkadaslar sayesinde caddy hakkindaki cogu parca hakkinda bilgi edinmis oluyoruz biraz da olsa tecrubemiz var.Caddy mod parcalari hakkinda sorun yasarsan bana ulasabilirsin.Uygun fiyata istedigin tum parcalari bulabiliriz istersen.Tabi ben Burdur da ikamet ediyorum biraz mesafe var ama yardimci olamay calisirim.
Bu arada yukarda da belirttim belki gozunden kacmis olabilir tekrar yazayim buraya (yukarda sormussun onun icin yaziyorum).Alacagin tampon boyasiz olacaktir.Sadece tampon icin degil alacagin tum parcalar boyasiz gelir.Kaporta-kapi-camurluk vs...Servise boyasiz gelir ve serviste boyanir.Bunun icin ek ucret talep ederler ve is gunu cogalir.Tabi is gunu cogaldikca servisteki faturada iscilik masrafi artacaktir ki zaten servis en cok iscilikten kazanir.Isin icine girdigin zaman yetkili serviste tampon+boyatma isi sana pahaliya patlayacaktir.Illaki tampon alacam dersen ozel servis bul oralardan.Konyada muhakkak bir kac tane vardir.Daha hesapli olur ve iscilik masraflari minimum duzeye iner masrafin azalar.Haa bana sorarsan yukarda dedigin gibi 200-250 lira ile bu isi kapat geriye kalan para ile ne bileyim angel farlar alabilirsin yada tesisat yapabilirsin.Sonucta aracini satacak olursan bu yapmis oldugun tampon masrafi gibi islemler sana ek kazanc getirmeyecek ve acikcasi epey zarar edeceksin.Tabi belirttigim gibi para sizin zevk sizin benden sadece bir tavsiye yanlis anlasilmasin sakin.

Iyi geceler.
Gönderen: mimar_serdar - 07 Şubat 2008, 01:26:42
saolasın halil abi . dedigin gibi en mantıklısı ve en güzeli uygunu ne ise onu yaptıracagım inş.dediğim gibi sürekli fiyat araştırması içindeyim. açıkçası yeterincede param yok bu işi bir anda halledebilecek kadar. zamanla en uygun şekilde olayı halletmeye çalışacagım. bi sıkıntım olursa sana haber ederim buradan. tekrar teşekkürler abi saygılar...

aracın son haliiii