vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: muratkus - 29 Ocak 2008, 13:30:10

Başlık: golf 1 cabrio
Gönderen: muratkus - 29 Ocak 2008, 13:30:10

herkese merhabalar...

nasıl oldu da bu siteyi daha önce farketmemişim. 6 yıldır golf cabrio kullanıyorum ama yurtdışındaki kulüp sitelerini izlediğim halde kendi ülkemdeki siteyi kaçırmışım..

Bizim için "golf" ailemizin bir üyesi gibi. şimdiye kadar vazgeçmeyi hiç düşünmemiştik ama tek kapı olması ve bagajının küçük olması son zamanlarda "satalım" fikrini gündeme taşıdı. Bakalım, belki de hiç satmadan ikinci bir araba edinebilirmiyiz diye de düşünüyoruz...

Herkese keyifli sürüşler ve kazasız günler diliyorum..
Başlık: Ynt: golf 1 cabrio
Gönderen: volksport - 29 Ocak 2008, 13:34:46
Aramıza Hoşgeldin İyi Forumlar, Kazasız Belasız Kullanman dileği ile...
Gönderen: AhMeTH61 - 29 Ocak 2008, 13:36:05
Hoşgeldin.Aracının fotoğraflarını Otomobilim bölümünde bizimle paylaşırsan sevinirim.İyi forumlar...
Gönderen: DeviL_MusTy - 29 Ocak 2008, 15:16:08
aramıza hoşgeldin...sanırım aracın satılıktı dimi ? bi sitede gördüğümü sanıyorum yanılıyoda olabilirim  :tamamdir
Gönderen: janher - 29 Ocak 2008, 15:37:37
Hoş geldin Aramıza AKTİF forumlar dilerim  ;)
Gönderen: Ouzoo - 29 Ocak 2008, 15:42:18
Aramıza hoşgeldiniz.Aracınız zannedersem satılık  koleksiyoncudan almışsınız galiba,, güzel bi cabrio zaten belli ediyor kendini :) Maşallah diyelim kazasız belasız
Gönderen: corrado_g60 - 29 Ocak 2008, 16:46:36
hosgeldın.guzel ve nadır bı aracoın var.
bence satmadan baska alternatıfler gelıstır degerını bıl ;)
Gönderen: Firestarter - 29 Ocak 2008, 20:04:37
Hoşgeldin. 6 yıl, az bir zaman değil. Allah kaza vermesin.
Gönderen: cabrio63 - 29 Ocak 2008, 20:05:42
hoşgeldin kardeş.gördük satılık ilanını ;)
Gönderen: refikmk1 - 29 Ocak 2008, 23:38:58
aramıza hoş geldin arkadaşım.doğru yer, doğru zaman, doğru mekan  :saygılar :saygılar :saygılar
Gönderen: muratkus - 30 Ocak 2008, 15:50:26

hoşbulduk arkadaşlar. ilginize teşekkür ederim.. evet satılık ilanı verdim. hala duruyor. vw caddy almayı düşünüyorum. ama vw bayii 5 yaşından büyük arabaları almıyor. takas yapamadım  bu nedenle satmayı düşünmüştüm. ama satamadım. bu gidişle bir altı yıl daha bineceğim sanırım.:))  yine de ilanı kaldırmadım.

şimdiye kadar parkettiğim hemen her yerde arabamın sileceğine iliştirilmiş kartvizitler bulurdum. satıyormusun diye. hatta yolda beni durdurup soranlar bile oldu. ben hiç birine cevap bile vermedim. ama şimdi satmaya kalktım, satamıyorum. sanırım bu da arabanın spesifik bir özelliği... :))
Gönderen: muratkus - 30 Ocak 2008, 15:52:41
bir de mk1 , mk2 ne demek. golf1, golf2 de farklı birşey mi... 
Gönderen: AhMeTH61 - 30 Ocak 2008, 16:10:49
Hayır abi aynı şeyler MK=Mark demek :)
Gönderen: serhan06 - 06 Şubat 2008, 17:50:31
murat bey ıyı gunleer zannedersem arabanızı satıyorsunuz ılanınızı göremedım fıyat olarak ne dusunuyorsunuz??? :)
 bıde teknık konuları hakkında bılgı verırsenız sevınırım
Gönderen: ozan_golf_gti - 07 Şubat 2008, 01:21:56
murat bey katılıyorum size bende öle ilan vermeden önce herkez bana sat derdi ama satılık yazdım soran gidiyo nasıl iş anlamıyorum golflerin özelliği herhalde
Gönderen: muratkus - 07 Şubat 2008, 09:01:20

ilanımı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz arkadaşlar...

sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası (http://www.sahibinden.com/orginal_WQQaXQQ5050282WQQpXQQdisplayitem)

Gönderen: serhan06 - 07 Şubat 2008, 21:41:08
abi arabanın masallahı var!!!  :) sonra pişman olma bu fıyata bu araba ucuza gıder şahın fıyatına cabrıo verıyorsun tabı sen daha ıyı bılırsın ama bu arabaya yazık olur hayır ben alayım dıyecem ama görgusuzluk olur benım yaptığımda :) allah sattırmasınnnnn..........
Gönderen: muratkus - 09 Şubat 2008, 08:16:55
haklısın... ben 2002 yılında aldım bu arabayı ve 6 yıldır kullanıyorum. heme hemen tüm türkiyeyi gezdim arabayla.güçlü olduğu kadar ekonomik de. sanırım enjeksiyonlu olmasının payı var.  bekar ve yeni evli olduğum zamanlarda "asla satmayalım" diye düşünüyordum. çok keyifli ve güvenli bir araba gerçekten de. Ama şu an bir oğlumuz var ve bir ay sonra ikincisi doğacak. arabanın bağajı o kadar küçük ki, bebek arabasını bile sığdıramıyorum. bu yüzden malzeme taşoyacağımda üstünü açıp pikap gibi kullandığım çok oldu. yamaçparaşütü sporuyla ilgilendiğim için bir de paraşüt taşıma gibi bir sorunum var.

her neyse. baktım ki ihtiyaçlar daha öncelikli. o yüzden satmaya karar verdim. Ama satamadım. benim hikayem bu.. :))
Gönderen: cabrio63 - 09 Şubat 2008, 18:12:23
evet benimde başıma çok geldi sağa çek lütfen sat,sonra alın satılık arayan soran çok az,bunda bi iş var ama bende çözemedim >:(
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 15 Ekim 2008, 10:45:00
bence ilanı gören bu arabayı sattığına göre kesin bi arızası vardır die ilgilenmiyodur benimde başıma çok geldi ben satılık ilanı yapıştırmadım ama bursa fomara meydanında gençler önümüzü kesiolar satıon mu die
Gönderen: Mk1GTI - 15 Ekim 2008, 19:07:51
bence ilanı gören bu arabayı sattığına göre kesin bi arızası vardır die ilgilenmiyodur benimde başıma çok geldi ben satılık ilanı yapıştırmadım ama bursa fomara meydanında gençler önümüzü kesiolar satıon mu die

Ya o satıyonmu diyenleri boşverin onlar heryerde var satıyom de bakam bide fiyat söle nediyolar....  Ben hemen söylim oooooooo naptın usta,hoca,abi edermi okadar yada yok biz meraktan sormuştuk gibisinden.... 

Golf ü Golf çü alır , sokakta yol kesip soran kuş a biner... :)
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 20 Ekim 2008, 09:46:52
ya bızm cabrıoya annemı bındırıos bu bısıklet gıbı araba ben hayatta bınmem dıor babamdada baska araba var bende dedım ver ben bıneyım ehlıyet yok bısey yok ılk bındıgım anda tutuldum arbaya dedıklerı gıbı golf aşkı bambaşka babam satalım dıo bn hyr olmas sana noluo dıolar bnde dedımkı bu arbayı satarsanız eger alan adamı olene kadar takıp eder elınde sonunda alırım arbayı ondan olmadı ustu kaplaılardan alırım dedım GOLF MK1 herkes bana delı dıor golfu sevmek sucsa bn bakırkoyun kralıyyım uleyn  ;D
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 20 Ekim 2008, 09:49:09
(http://img515.imageshack.us/img515/9402/ykamacdavb6.jpg) (http://imageshack.us)

Aşıkm benımbe :sevgi:
Gönderen: Mk1GTI - 20 Ekim 2008, 10:20:35
İ etmişin boşver sattırma dünyaya 1 kere geliniyo... Benim 11 aylık oğlanda malın kıymetini biliyor koca otoparkta bizim aracı tanıyor ben satmayı düşünsemde mirasçı sanırım bana sattırmaz ilerde :D

Sen kaç yaşındası bu arada...
Gönderen: GolfMk1Cabrio - 20 Ekim 2008, 10:30:08
abı bn martın 27 sınde kısmetse 17 olcam su ehlıyet bı gelsın bı bulusma organızasyonu duzenlıyelım ya bu arada senın arabanıda cok begenıyorum :)