vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: MK2 GTİ - 24 Ocak 2008, 22:22:06

Başlık: mk1 sunroof
Gönderen: MK2 GTİ - 24 Ocak 2008, 22:22:06
arka gıder hortumlarının takıldıgı yer hakkında bılgısı olan varmı camurluk ıcınde bostamı duruyor sankı gectıgı delıkler var ama hortumun boyu kısa ınternette bır bılgı goremedım bılenınız varmı planı şeması varmıdır
Başlık: Ynt: mk1 sunroof
Gönderen: escocem - 24 Ocak 2008, 22:55:20
şeması yok fakat çıkış arka çamurluk içinde uğur.borunun dışarı çıktığı yer kıl bir bölge,bende ucu arka tampon bağlantı kollarının ordan çıkardım bölece her hangi bir terslik olursa müdahalem kolay olacak .muhtemelen senin hortumda bendekiler gibi orjinaldi fakat tıkandı ve senelerin pisliği vb birikip boruyuda çürüttü ve koptu o noktadan..
Gönderen: refikmk1 - 25 Ocak 2008, 00:52:16
uğurcum benim mk1 dede su  hortum yeri çürüktü ben onu komple yaptırdım  :tamamdirsonra benim tavan komple ford sierra tavanı giydirme yaptık o hortum yerlerini komple bi boy büyük taktık ondan sonrada yerlerini büyülttük  :sevgi: yani benim anladığım kadarı ile ön hortumun geçtiği yerle  ön çamurlukların alt arka uç kısımlarına denk geliyor arka kısımda ,arka çamurluk etek uç kısımdan dışarıya çıkıyo :saygılar
Gönderen: MK2 GTİ - 25 Ocak 2008, 20:37:18
 bende arka camurluk etegıne dogru bosta duruyor ama curutecek gıbı fakat tampon demırının gırdıgı yere dogru delıkler var L seklınde dırsek bulursam ordan gıder yapabılırım dıye dusunuyorum
Gönderen: escocem - 25 Ocak 2008, 22:00:10
dirsek koyarsan orjinale göre daha çabuk tıkanma yapar sert silikonumsu seffaf borular var tahliye ağzınada tam oturuyor ondan kullanırsan yumuşak olduğu için dirseğe ihtiyacın kalmayacaktır..
Gönderen: MK2 GTİ - 25 Ocak 2008, 22:08:55
haklısın  :tamamdir