vwtr.net

Volkswagen => Golf => Golf I => Konuyu başlatan: redbutterfly - 10 Ocak 2008, 21:47:47

Başlık: herkese merhabalar su aracı alöaya karar verdim nasıl sizce üstatlar
Gönderen: redbutterfly - 10 Ocak 2008, 21:47:47
iyi akşamlar üstatlar

hocam linkteki arabayı almaya karar verdim nasıl acaba siz yıllardır bu araçlarya yaşamış sevmiş insanlarsınız benimde çık hosuma gidiyor yorumlarınızı esirgemeyin üstatlarım iyi akşamlar

Volkswagen > Golf > 1.6 GL > 0 KM MOTOR VE POMPA GOLF GLD #4986489 - sahibinden.com (http://www.sahibinden.com/0_km_motor_ve_pompa_golf_gldWQQaXQQ4986489WQQpXQQdisplayitem?)
Başlık: Ynt: herkese merhabalar su aracı alöaya karar verdim nasıl sizce üstatlar
Gönderen: ramcho® - 10 Ocak 2008, 22:00:33
ne kadar yeni de olsa sonuçta aldığın araç eski masraf açacağından emin ol..parça sıkıntın olur..pompa revizyonludur büyük ihtimalle o da seni kısa bir süre idare eder...
Başlık: Ynt: herkese merhabalar su aracı alöaya karar verdim nasıl sizce üstatlar
Gönderen: refikmk1 - 10 Ocak 2008, 22:43:39
resimde güzelde onu yakından incelemek lazım derim  :tamamdir ama her halde mk1 aydında biz istanbulda yani il ters :sevgi: :sevgi:yoksa sana daha iyi yardımcı olurduk :saygılar :saygılar
Gönderen: redbutterfly - 10 Ocak 2008, 22:57:42
hocam buna karşılık seat ibiza 1,3 lpgli cl modelini takaslıyacağım mk 1 merakı sardı beni ama bu alet tam olarak şehir içi ve dışı yakıt sarfiyatları ve ne gibi sorunlar yaratır bana onu öğrenmek istiyorum
Gönderen: Ouzoo - 10 Ocak 2008, 23:01:33
Jantlar ne öyle sağ ön ile sol arka polo jantı  :bekleriz: araba güzele benziyor tabi resimdende analiz yapmakta doğru değil.Deneyimli arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaktır
Gönderen: refikmk1 - 10 Ocak 2008, 23:06:54
sen beyğendiysen bi bak baktır hesaplıysa al :)
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 23:31:10
burada teşhis etmek zor ama .... bu fiyatı verebiliyosan biraz daha arastır derimm  :tamamdir
Gönderen: redbutterfly - 10 Ocak 2008, 23:31:55
yok hocam takas yapcam arabamla
seat ibiza 1,3 cl lpgli var bende onunla takas yapcam
Gönderen: Ex_tremegolf - 10 Ocak 2008, 23:41:15
hımmmm anladım ozaman bol sans derimmm nediyelim görme imkanı varsa daha saglıklı karar verirsin .. mk=aşktır...
Gönderen: cabrio63 - 12 Ocak 2008, 23:16:14
sen ankara da diilmisin daha iyi araçlar var...